Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Bolec

Witam. Udało mi się dostać do Waszej firmy poprzez poklepywanie sąsiadów zza miedzy po ramieniu i znajomosci jezyka angielsiego. I mam pytanie. Czy na halali montażowej są w listywy aluminiowe prowadzace przewody elektryczne? Pytam ponieważ przy zmianie pracy z MTU dostałem kamery do zamątowania aby prowadzić BIG Brother. Wiecie musze się czymś wykazać a w zasadzie to nic nie umię poza tak jak wspomniałem angielski i robieniem zebrań przed zakonczeniem zmiany i opowiadaniu o niczym.

MC

Był ktoś na rozmowie na stanowisko inspektor jakości? Jakich pytań można się spodziewać i ogólnie może ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego stanowiska to chętnie poczytam i będę wdzięczny. Na inspektora również obowiązuje umowa lojalnościowa, jeśli tak to na jaki okres czasu?

Ile kasy
@MC

Napiszcie ile dają kasy, Bo jak 3 000 netto to za bardzo nie chce mi się podania pisać przy takiej Rzeszowskiej drożyźnie, dobra zmiana

@MC

Też jestem ciekaw jakiej pensji można oczekiwać na tym stanowisku... Oby w najbliższym czasie ktoś obeznany w temacie udzielił nam nieco więcej informacji, bardzo na to liczę!

@MC

Pytania banalne. Dlaczego chcesz tam pracować, gdzie siebie widzisz za parę lat i dlaczego bla bla bla. Pracuje tam i jestem pozytywnie zaskoczony. Każdy jest miły, mówi sobie na cześć, duże szafki, darmowa kawa/herbata. Premia roczna, karta multisport itd. Zarobki z 3 letnim doświadczeniem około 4500 brutto. Ogólnie zmiana na lepsze

engineer student

Pragnę podzielić się swoją opinią o procesie rekrutacyjnym w firmie Eme Aero. Cicho wierzę, że firma sprawdza opinie na swój temat i zastanowi się nad poprawieniem pewnych kwestii. Przede wszystkim chciałabym zaznaczyć, że każdy kandydat jest człowiekiem, i każdy powinien być obdarzony takim samym szacunkiem. Pod koniec rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany, że czas oczekiwania na decyzję to dwa tygodnie. Wiadomość przyszła mailem (!) bez podania powodu negatywnego wyniku. Mail został wysłany automatycznie. Od znajomych, którzy również kandydowali na to stanowisko wiem, że zostali powiadomieni w formie telefonicznej wraz wytłumaczeniem i cenną opinią jak im poszło. Oznacza to, że kandydaci nie są traktowani równo. Śmiem twierdzić, ze taki telefon nie kosztowałby więcej niż 5 minut czasu Pani z HR. Nie jest to dużo, a dla kandydata może być niezwykle wartościowe, by mógł znać powód negatywnej decyzji, poznać swoje błędy i poprawić je na cel przyszłych rozmów kwalifikacyjnych. Szanujmy siebie nawzajem. Kolejną kwestią jest sam fakt podejmowania decyzji o tym, kto zostaje zatrudniony/przyjęty. Pragnę przypomnieć, że w firmie technicznej to umiejętności techniczne są najważniejsze i to one będą weryfikowane każdego dnia pracy. O negatywnym wyniku nie powinno decydować, że widać po kandydacie, że się stresuje, czy nie zna odpowiedzi na pytanie typu 'co będzie Pan robił za 5 lat'. Niepokrywające się z kluczem odpowiedzi na pytania HR nie gwarantują, że ten kandydat będzie złym pracownikiem. Dlatego apeluję, Droga Korporacjo, proszę czasem pomyśleć o drugim człowieku.

Po co tam idziesz ?
@engineer student

Any zarabiać 3000 czy 3500 netto albu mniej ? W tych czasach po podwyżkach, cen najmu, cen mieszkań, prądu, gazu itp itd. to się nie opłaci

@engineer student

Potwierdzam, brałem udział w rekrutacji na stanowisko biurowe, przez 2 godziny Panie z HR wypytywały mnie o mocno soft skillowe umiejętności typu "którego z poprzednich szefowi lubiłem najbardziej" (oczywiście każdy był wyjątkowy i wiele mnie nauczył...phhh). O negatywnym wyniki rekrutacji dowiedziałem się z automatycznego meila, mało tego posiadałem e-maila do Pani która mnie rekrutowała, wysłałem zapytanie o feedback, niestety nigdy nie otrzymałem żadnej wiadomości zwrotnej. Naprawdę szkoda straconego czasu. Nie polecam, całkowity brak profesjonalizmu.

EMARO

Co tam sie na testcellu stanęło chłopaki ?

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zenek

Stanowisko Koordynator Logistyki - pytali czy zgodze się na 8000zl brutto.

Logi
@Zenek

No właśnie, tyle to sie zarabia netto na takim stanowisku

Pablo

Witam. Czy ktoś się orientuje czy firma EME Aero prowadzi obecnie rekrutacje? Jeśli tak to po jakim czasie z waszego doświadczenia kontaktują się po złożeniu aplikacji ( czy wogole się kontaktują jeśli im aplikacja nie odpowiada?). Dzięki za Wasza pomoc

@Pablo

Niestety bardzo nie polecam rekrutacji w tej firmie. Cały proces bardzo rozciąga się w czasie, firma obiecuje odpowiedz w przeciągu 7 dni, a odpowiedzi nie mam nawet po 7 tygodniach. Szkoda czasu. Oczywiście chcą specjalistów najepiej za najniższa krajową, co widać, bo później albo zatrudniają samych praktykantów albo studentów, prosze sobie zobaczyc na Linkedin kto ostatnio dołaczył do zespołu. SZKODA MARNOWAĆ CZAS

@Monika

bedzie Pan zadowolony :)jak Pan przejdzie na emeryturę hehe czego się spodziewałeś? pijar się liczy ,wszystkie te zagraniczne firmy przyszły tu po to aby nas uszczęśliwiać obietnicą bo to nic nie kosztuje :(

Pablo
@Monika

Zgadzam się tu z panią akurat aplikowalem do tej śmiesznej firmy . Po rozmowie z rekruterka gdzie mam doświadczenie 10 lat w zawodzie niestety nie znam.angielskiego na stanowisko produkcyjne więc nie przeszedłem kolejnego etapu. Powiem tak strefy ekonomiczne to obozy pracy za grosze dla.polakow A firmy ,korporacje wzbogacają się na polaczkach i.smieja się im w twarz A to powinno ludziom dawać do myślenia chyba .

Olek

@engineer student Warto wiedzieć, że każda firma zastrzega sobie nie udzielanie informacji o powodach negatywnej rekrutacji. Ale ogólnie to firma w której warto dostać pracę.

Nie opłaca siię

Firma dla (usunięte przez administratora). Za 2700 netto nawet jak masz z żoną razy 2 tj 5400 netto to szału niema przy Rzeszowskich cenach. Tyle to 10 lat temu płacili a ceny poszły w góre o min 30 proc. Koronowirusem, podwykami cen i zwolnieniami w lotnictwie doje bali znowu młodym ludziom. A przepraszam nie młodym bo młodzieży już tu nie ma. Przyrost naturalny na minusie, młodzi robią na zachodzie bo tu się praca nie opłaca . Wszystko już jest w takiej beznadzieji że tylko równia pochyła w dół....

Oto cała prawda

Mi w tamtym roku zaproponowali 2700 na rękę. Mało. Rzeszów jest jeszcze w strefie polski b albo nawet c. Mieszkania dla rodziny z dzieckiem po 500 000 tysięcy zł a zarobki proponowane w pracy poniżej 3 tyś na miesiąc, nie żartuje mógłbym wymienić z kilka firm gdzie aplikowałem szukając pracy w zawodach technicznych i proponowali nawet minimalną krajową stawiając wymagania jak na kosmonautę. W poprzedniej firmie gdzie pracowałem główny boss powiedział : nie po to firma została przeniesiona z Anglii na podkarpacie żeby wam płacić duże pensje. Tu podobnie z eme. Szukają jak najtańszej siły roboczej. Czekam aż się to zmieni i będę tam aplikował dalej (może mnie wezmą) zaznaczając przedział 6tyś brutto w górę, bo to około 4tyś na rękę - spłacając ratę za mieszkanie 2 tyś +opłaty za mieszkanie i media + żłobek dziecka + paliwo dojazd do Jasionki +życie = i tak człowiek ledwie na zero wyjdzie albo co miesiąc pod kreską. To nie wiem dlaczego proponują takie małe zarobki>?? Chyba człowiek co zatrudnia chodzi na zakupy i płaci rachunki jak inni normalni pospolici tubylcy rzeszowscy. Ciekawe czy taki leeder czy tam menager z EME da radę wyżyć z kredytem za 4 netto na miesiąc. ale powie ci trzeba było się uczyć mieć kwalifikacje- a co ja k...a robię cały czas... Jeszcze o kolejnych studiach zapomniałem, koszt trzeba doliczyć miesięcznie 300 pln bo człowiek chce lepiej mieć w życiu, jakoś realizować się podnosić kwalifikacje, ale w sumie po co >??czy jest to brane pod uwagę przez pracodawców ? zastanawiam się czasem czy nie iść na budowę do jednego z tych bogatych deweloperów rzeszowskich robić za białego Afroamerykanina trzepiąc worki po cemencie i nosząc maltę, zarobię więcej niż w technicznym zawodzie, no i spanie mi się polepszy nie będę tyle myślał nocą. Nie wiem skąd te mity o bogactwie Rzeszowa. 80 procent mieszkań budowanych przez deweloperów w Rzeszowie kupują ludzie z kapitały zagranicznego.

PIERD
@Oto cała prawda

Za 2700 netto to moge tam przyjsc podpisac sie pierdnąć i wyjść masakra

Sa

Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku inspektora jakosci? Jaki jest socjal w firmie?

@Sa

Obecnie firma zatrudnia jedynie studentów, wiec polecam podpytać na forum studencim :D Mega długie rekrutacje i totalny brak odpowiedzi ze strony rekruterów. Przygotuj się, że proces wydłuży się od 4 do 12 tygodni a na końcu i tak nie dostaniesz odpowiedzi. Jak chcesz powyżej 3 000 na ręke, to obecnie można pomarzyć. Teraz to by najchetniej tylko stażystów zatrudniali.

Zenon

Witam Więc tak pracuje tam i zarobki faktycznie trochę powyżej 3000 nett0 dla osoby z 4 letnim doświadczeniem. Premia roczna przyznawana w kwocie 3500zl nawet w okresie trwania szkolenia. Podwyżki co roku. Wiadomo że kokosowe nie będzie ale jest fajnie. Moim zdaniem zmiana na lepsze

@Zenon

Mozna wiedziec na jakim stanowisku tam pracujesz?

Abc
@Zenon

Zenon premia oczywiscie w kwocie brutto?? A jesli chodzi o podwyzki ktore sa planowane co roku jak twierdzisz, jestes tego pewny?? Bo bardzo duzo ludzi pisze tutaj ze tych podwyzek nie bedzie przez caly okres lojalki.

Hitchmeen
@Zenon

Zenon ale to masz doświadczenie w branży lotniczej>?? masz z poprzedniej pracy jakieś uprawnienia, certyfikaty>?? Na jakim stanowisku tam pracujesz??

Lojalka
@Zenon

Jesli cię zatrudnia naciskają na podpisanie lojalki na 5 lat z pensją jaką wynegocjujesz. W 2023 roku minimum w PL ma wynosić 4000 brutto. Po 4 rech latach pracy w EME z zamrozonymi stawkami bede zarabiał w okolicy minimum krajowego. Wszystko podrożeje, a 5 lat lojalki to długom warunki finansowe nie atrakcyjne nawet na ten region. Zarobki powinny być minimum wyższe o 1/3.

Radzio
@Abc

Są podwyżki. Nawet na lojalkach. Ludzie piszą brednie a wy słuchacie. Firma dobra. Nawet bardzo dobra. Ale w wielu przypadkach w pierwszej kolejności maja dobrze kolesie z MTU a później cała reszta pracowników nie mająca znajomości. Eme to spółka JV - jednym z udziałowców jest MTU więc samo za siebie to duzo mówi. ????

@Lojalka

Umowy lojalnościowe są stosowane u wszystkich nowych pracowników, czy tylko w zamian za jakieś atrakcyjne i kosztowne kursy. Możesz to wyjaśnić?

Rekrutant
@Zenon

Powiadasz ze zarobki powyżej 3000 netto to nie w eme miałem okazje właśnie przechodzić jakiś etap rekrutacji i pani powiedziała ze maksymalnie 3100 ale przy końcowych rozmowach może być to mniej. Wiec raczej słabo Jak na Rzeszów. 3500 to wgl dla nich pieniądze kosmiczne wiec niecałe 3 tys za prace na dwie zmiany to niestety lipa straszna

Kamik
@Zenon

Obecnie mamy 2019 a już niedługo 2020,jesli ktoś pracuje w Eme jesteśmy bardzo ciekaw jak naprawdę jest z tymi podwyżkami po roku no i czy to są podwyżki od podpisania umowy? Czy taki zapis o podwyżkach jest zawarty na umowie na piśmie? Szczerze można już zarobić więcej w Rzeszowie wystarczy trochę poszukać lub czasem poczekać, ja niedostalem się że względu na to że nie zgodziłem się na obniżkę stawki jaka ja zaproponowałem a byłem na ostatnich rozmowach niestety obniżka o 1000zl nie wchodziła w grę w moim przypadku poiewaz uważam że to zwykle złodziejstwo. Trochę szkoda bo praca na miejscu przy takich rzeczach daje poczucie bezpieczeństwa i że robi się coś fajnego.

@Zenon

Chciałbym przypomnieć, że pracownicy Lidla i Biedronki na dzień dzisiejszy zarabiają ok 3 tys. zł wiem, że tam praca cięższa pod względem warunków, ale jednak płaca za msc to płaca i nie należy do tego dodawać żadnych dodatków. Eme mogłoby się bardziej postarać.

Rzeszowiak
@Rekrutant

3100 to jakies 750 euro. Caly miesiąc charowania na dwie zmiany z dużą wiedzą, doświadczeniem i odpowiedzialnoscia. Sory jeszcze zostaje w DE. Ale tak jest na tym świecie, dlaczego Eme aero buduje fabryke tutaj na końcu Polski przy granicy z Ukrainą? Bo tania siła robocza, w Niemczech taki pracownik zarabia 4-5 tys euro na tak odpowiedzialnym stanowisku i to bez zadnego gadania. A te opinie ze dla nich 3500 zl to jakas magiczna kwota to tylko potwierdza regułę.

@Rzeszowiak

Mam ptaktyki w MTU w Hanowerze i nikt tu z mechaników lotniczych nie zarabia 4-5 tys. euro... Co Ty gościu piszesz takie rzeczy jak pojęcia nawet nie masz tylko Ci się wydaje. Zarabiają tutaj 2,5 do 3 tys. e

@Magnum

Napisz więcej o możliwości wzięcia udziału w praktykach. Jak długo trwają i czy są płatne? Czekam na Twój komentarz.

Metry
@Zenon

Metry, Metry mieszkań podrorzały. Metr moeszkania w stanie deweloperskim kosztuje już 6000 zł. A za jedną wypłątę kupię pół metra 0,5 metra, Mało mało bardzo mało. Mieszkaniec Chciago kupi za wypłatę 2 metry, Metry metry metry drogie i dewelopera, W EME mało płacą

@Marek

Witam Przedeszystkim muszę napisać że jestem na stanowisku mechanika silników lotniczych i to są praktyki z EME Aero w MTU w Hanowerze. Ale sytuacja jest taka że my jesteśmy już ostatnią grupą która ma szkolenie za granicą. Reszta nowych już będzie szkolona na miejscu w Polsce.

Mateusz
@Magnum

3tys euro to dalej nie jest to samo co 3100zl na rękę. Ja jestem elektrykiem pracuje dla pewnej firmy uruchamiam ich maszyny i na dzień dzisiejszy za przepracowanych pełen tydzień pracy doświadczony elektryk/automatyk zarabia około 3500zl za tydzień pracy (zakwaterowanie, loty, wyżywienie w zakresie firmy i klienta do którego się leci). O z tego co zauważyłem to nasi koledzy z zachodu maja jeszcze lepsze wypłaty tzn ze rezerwa pieniężna na tego typu profesje jeszcze jest. Dzwonią do mnie co jakiś czas z agencji pracy z Niemiec z ofertą pracy jako elektryk, pomijając to że nawet już nie chcą abym znał niemiecki stawki rosną już do 13 14 euro brutto (jeszcze rok temu było jakieś 10 euro brutto). Tak więc jeśli chodzi o te nasze zarobki w Polsce które nie przekraczają 3500zl a 4000zl to jakaś magiczna bariera, proszę ludzie obudzcie się i zacznijcie w końcu walczyć o swoje, jeżeli dalej będziecie tak ugodowo podchodzić to nigdy ni będzie lepiej. A naprawdę uwierzcie mi jesteśmy w (usunięte przez administratora) Bo żaden naród w Europie nie żyje na kredyt tak mocno jak dzisiaj Polacy. Tu nie chodzi o ból i zazdrość bo za te kwotę propozycje dostałem nie tylko ja ale i moji znajomi i sami się nie zgodziliśmy dlatego tu nie pracujemy z własnego wyboru.

@Mateusz

No to powiedz co Ty w ogóle robisz na gowork jak tyle zarabiasz? :)

Prawda
@Magnum

Zgadza się z tymi zarobkami. Obecnie zakład jeszcze w trakcie budowy. Atmosfera w pracy na plus.

Mateusz
@Magnum

Podaj maila to ci podeślę potwierdzenie przelewów. Bo jest to mój rodzinny okręg, dużo obracalem się w tych firmach od serwisanta a później praca w jedej z nich. Poprostu jestem w temacie interesuje się nim. Bo denerwuje mnie wyzysk jakim jesteśmy poddawani.

LIPA
@Mateusz

Mieszkanai podrożały, wszystko coraz droższe a oni wyzyskuja ludzi za 2500 czy 3100 netto. Rzeszów ma to do siebie e dużo ludzie mieszka W Rzeszowie z Podkarpacia, co przyjechali z wiosek z zadupia pod Jarosławiem, czy Sanokiem, gdzie jest tylko pole i las. Muszą Ci ludzie gdzieś pracować więc i zachaczą się do EME jak im się to uda i dostaną 3000 zł, wynajmą pokój i będą tak siedzieć i to długo. Jeszcze na Jasionkę trzeba dojeachać to i samochód trzeba mieć. 5000 zł bede wołał jak do mnie zadzwonią z HR

Olond
@Mateusz

Elektromechanik aut ciężarowych w Dublinie, 16 euro ...netto na godzinę. Z ciekawości aplikowałem do EME na mechanika silników bo jak Ty pochodzę z okolic ale w trakcie rozmowy o pieniądzach przerwałem i powiedziałęm ze oddzwonię...

Kumbaja
@Rekrutant

Pomocnik Piekarza

Jako pomocnik piekarza zarabiam 3 000 netto. Czy firma EME przebija tą stawkę ? Pozdrawiam

Ktos
@Pomocnik Piekarza

Za ttaie pieniądze pracujecie ?. Ja jako pomocnik hydraulika w Holandii mam 10 E na godzine na rekę. A jak już bede samodzielny hydraulik to bede miał 15 E na godzine na rekę. Za 3000 zł robić to w PL łukrainiec niechce

Jan kowalski

Nawet 3000 nie zarobisz... Wiem co mowie, chyba ze na jakims wysokim stanowisku

Xyz

Nie maks 2800

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Eme Aero Sp. z o.o.?

Magda

Niby elastyczne, ale zalezy od działu co jest przyjęte. Ogólnie teraz zatrudniają prawie samych studentów za najniższa krajową, bo szkoda im kasy, że dać ludziom.

Mark

Witam wszystkich. Prosze o podanie zarobkow na stanowiskach INZYNIER i PLANISTA MATERIALOWY.

wrwqerew

Witam czy ktoś był ostatnio na rozmowie o prace?

gabryś

Witam, coś nowego wiadomo na temat? jakie warunki oferta?warto?

Jack

Przyjmują jeszcze na mechanika albo operatora testów? I po jakim czasie od aplikacji można oczekiwać na kontakt?

@Jack

Obecnie poszukiwany jest operator linii czyszczących, operator do spraw testów i mechanik silników lotniczych, więc powinny zainteresować Cię te oferty. Jeżeli jesteś gotowy na pracę zmianową i kilkumiesięczne szkolenie za granicą możesz aplikować. Daj znać jeśli się zdecydujesz..

Gulczas
@Marek

Witam w sprawie rekrutacji na mechanika silnikow ,co jest na rozmowie kwalifikacyjnej i czy trzeba dobrze znac angielski ??

@Marek

Tak, widziałem oferty nawet aplikowałem ale bez odzewu.

@Jack

aplikowałem na mechanika ostatnio i przeszedłem już cały proces rekrutacyjny, jeśli masz jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć

@Mirko

Kolego, powiedz jak wyglądały w Twoim przypadku testy zdolności manualnych i myślenia technicznego. Czego się spodziewać?

@Timmy

Test zdolności manualnych wyglądał tak że dostałem rysunek złożeniowy kilku małych kątowników i zestaw śubek, na rysunku były widoki, był też rzut przestrzenny, do tego instrukcja krok po kroku która część z którą ma być połączona i za pomocą jakich dokładnie śrub. Trzeba też było na bieżąco uzupełniać kartę na której wpisuje się z jakich elementów w danym kroku się korzysta i w jakiej ilości. To wszystko było pod okiem komisji która coś tam sobie notowała i oczywiście z ograniczonym czasem, test myślenia technicznego to jak dobrze pamiętam około 30 pytań zamkniętych, nie był on trudny aczkolwiek niektóre pytania były podchwytliwe a niektóre wymagały dłuższego zastanowienia. Ta część też była na czas i nie było go za wiele, ja wyrobiłem się na styk. Pytania wymagały logicznego myślenia i jakichś tam podstaw fizyki. Po wszystkim była jeszcze rozmowa z panią z HR, kilka pytań po angielsku i na koniec informacja żeby czekać do około dwóch tygodni na decyzję czy zostałem zakwalifikowany na kolejny etap rekrutacji.

@Mirko

We wtorek mam rozmowę. Zobaczymy co się okaże ????

Powodzenia więc życzę :)

@Mirko

Test zdolności manualnych bardzo prosty, jeśli ktoś nie ma problemu ze złożeniem szafki z części. Co do testu myślenia technicznego, nie był specjalnie trudny, natomiast działa presja czasu. Czuję że zrobiłem kilka głupich błędów. Ogólnie atmosfera bardzo przyjemna, pani z agencji w trakcie rozmowy rozwiała wszelkie wątpliwości. Czekam na decyzję i ewentualną ofertę pracy.

Konan
@Timmy

Witam jak na rozmowie w języku angielskim ?

Nacki
@Marek

Czy na wszystkie stanowiska jest potrzebny angielski?

Edek

Miał ktoś już może spotkanie z menagerem EME ? Jak to spotkanie wygląda i czego się można spodziewać?

Kamilos

W jakim czasie po rozmowie w tajecinie jest telefon w sprawie 2 etapu rekrutacji?

Ośka

Jak z pracą na produkcji dla kobiet? Czy jest możliwość dostać się bez doświadczenia i wykształcenia mechanicznego/ technicznego?

Kessie
@Ośka

O jakiej produkcji mówisz tu nie na produkcji warto najpierw poczytać czym firma się zakład się zajmuje

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.