Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Czy Eme Aero Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gruby

Tak ma pracuj ponad swoje siły tak dużo jak tylko możesz a może uda Ci się uciułac na miesiąc życia

Gruby

W tej firmie zarobki są naprawdę słabe... Hmmm a może to ogólnie (usunięte przez administratora)podkarpackiego rynku pracy...

Proces rekrutacji prowadzi jakas firma daje śmieszne testy na czas. Ja z doświadczeniem w kontroli w lotnictwie nie doatalem sie na 3 etap. Nie wiem jakie są finanse ale jak nieco ponad 3 na reke to juz problem dla nich to nie warto startowac. Cale podkarpackie

Zmień pracę aby zarabiać mniej

Zagadza się. Rekrutuje firma zewnątrza. Pamiętam jak złożyłem podanie do firmy jak startowała dopiero a to było jak pamiętam w 2018 roku na wakacjach. Wiec w okolicach połowy 2018 roku dostałem telefon od rekruterki, porozmawialismy torchę o doświadczeniu zawodowym i padło wspomniane pytanie o wynagrodzenie. Z racji analizy rynku i znajomości stawek ( sam w pewnej firmie w której pracuję do dziś zarabiam lekko ponad 3000 zł) postawnnowiem powiedzieć BEZ OPORU 3000 zł netto co jest bardzo mało na ten region. Pani rekruterka po głosie wydwawała się na bardzo młodą oosbę, lekko zmieszana moją propozycją 3000 zł Zapytała. A CZY NIE DAŁO BY SIĘ MNIEJ ? Zmień pracę aby zarabiać mniej (poniżać się za 3000 zł w Rzeszowie) BRAWO EME

Analiza
@Zmień pracę aby zarabiać mniej

Z mojej analizy wynika że z premią roczną można zatobić w EME na stanowikach szeregowych lub trochę wyższych do 40 000 zł rocznie na rekę

@Zmień pracę aby zarabiać mniej

Tak masz racje z doświadczeniem w kontroli 5 letnim moim i 1.5 roku w lotnictwie jak okolo 3 tys do reki duzo to szukajcie z brakiem doświadczenia i ich uczcie a nie szukacie ze zróżnicowanym doświadczeniem więcej nie startuje do rekrutacji

I jak za to żyć, jak za to kupić mieszkanie w Rzeszowie jak zarobek 3 tys netto a mieszkania po ponad 6 tys i to używane. A nie wspominając już o nowych budynkach w stanie deweloperskim. Czy oni wiedzą po ile sa mieszkania ? Czy oni wiedzą że mieszkania co roku drożeją o 10 procent, Czy oni wiedzą że opłaty są coraz wyższe za śieci itp itd, Ale jest jeszcze Korona Wirus i nie będzie niczego

Taka prawda

Dokładnie, Pamietam jak w okolicach 2010 może w 2011 kolega zatrudnił się w Borg Warner po kierunku elekrtycznym, jak sam mówił zarabiałw tamtym okresie 2700 a z czasem 3300 na rekę. Mieszkania w 2010 w Rzeszowie były na rynku pierwotnym po 4500 zł za metr dziś są za 6000 zł za metr i wiecej. Dweloperzy tłumaczą się wzrostem cen przez rosnące koszty pracy i przez roznące ceny materiałów oraz to żepensje rozną ?? Ja się pytam gdzie (usunięte przez administratora)rozną jak eme chce dawać umowy za 3000 zł i jeszcz gwoni SIKSA z agencji rekrutacyjnej i strara się dać jak najniższe stawki... Teraz to się zarabia coraz mniej przez rosnące ceny

Możesz napisać na czym dokładnie polegał ten test i czy miałeś też weryfikację jeśli chodzi o znajomość języka obcego? Szczegóły dotyczące rekrutacji bardzo przydadzą się osobom, które szykują się na rozmowę kwalifikacyjną.

kandydat
@Analiza

za dwa lata

NICK

Tak startowałem w tamtym roku i nie udało mi się i całe szczęście. Tak jak pisałem w lotnictwie 2 lata w kontroli doświadczenie znam firmy Mcbriada Pratt MB szkoliłem się i po śmiesznym teście oraz kandydatkach jakie były bez doświadczenia nie udało mi się dostać bo Pani rekruter pyta o pieniądze czy za mniej jak 3 tys Sue nie da. Mogłem powiedzieć że Sue da studentkom lub dziom bez doświadczenia i wiedzy co zaczynają przygodę z lotnictwem i ta praca jest może dla kogoś dobra kto na dojazdy nie wyda i nie wynajmuje mieszkania. Teraz pracuje w innej branży w solidnej firmie gdzie pieniądze może szału nie ma ale lepiej Jake Eme

collins

skoro sie nie dostałeś, to znaczy, ze nie jestes dobry w tym co robisz

XYZ

Po 3 etapie rekrutacji brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony Eme, choć zapewniali, że będzie odpowiedź zwrotna czy dostałem się dalej czy jednak nie i dlaczego. Dosyć niskie zarobki jak na pracę zmianową, dla osób z doświadczeniem na odpowiedzialnym stanowisku pracy.

Monter
@XYZ

Sprawdź meila tam napisały czy dostałeś się

@XYZ

W jakich zmianach pracuje się w Eme Aero? Podziel się proszę z informacjami jakie podała Ci firma. Napisałeś "dość niskie zarobki"- czyli jaka była propozycja?

Maja

Witam czy jest jakaś szansa kobiet w eme na stanowisku pracownik produkcji ?

@Maja

hej @Maja, Eme Aero prowadzi w tym momencie 5 rekrutacji, ale żadna z nich nie dotyczy działu produkcji. Nie sądzę, żeby płeć miała znaczenie, jeżeli masz doświadczenie. Zawsze możesz podesłać e-mail z CV: info@eme-aero.com. Chyba, że ktoś z innych użytkowników ma więcej informacji?

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ilona

Hej, jakie opinie po rozmowie rekrutacyjnej w Eme Aero? Proces sprawny, rekrutujący konkretni i informacje klarowne? Czekam na informację od osób rekrutowanych w ostatnich miesiącach.

Grzesiek

Witam czy ktoś z panstwa był na rozmowie we wtorek bądź środę i został poinformowany nie telefonicznie, a mailowo o braku udziału w następnym etapie rekrutacji. Pozdrawiam

@Grzesiek

WITAM. Jakie wymagania na mechanika ? Język Angielski w jakim stopniu.?

Tadziu
@PIOTR

Jeżeli nie mówisz biegle po angielsku i nie masz co najmniej mgr inż o dobrych plecach nie wspominajac to odpusc sobie chłopie ta rekrutacja to pić na wode

@Tadziu

Następny rozsiewający farmazony gość. Człowieku nie wypowiadaj się jak nie masz żadnych informacji tylko jakieś swoje przemyślenia czy próby usprawiedliwienia niepowodzenia udziału w rekrutacji. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że mi wystarczył inżynier, absolutny brak jakichkolwiek znajomości, angielski na poziomie komunikatywnym. To wszystko.

pytanko
@Jinx

Cześć. Jako inż na jakie stanowisko udalo Ci się wbić operator czy stanowisko inżyniera. Pytam bo jestem w podobnej sytuacji? Pozdrawiam

@Jinx

A na mechanika jak z językiem ? Bo ogólnie inż to raczej nie trzeba ?

Grzesiu
@PIOTR

Gościu o czym Ty mówisz ja jestem inżynierem mam certyfikat z ang. Na poziomie B2 I odpadlem kandydujac na stanowisko operatora procesów specjalnych;) co mówi samo przez się. Nie wiem co takiego mogłem powiedzieć na rozmowie żeby nie dali mi szansy na najniższym stanowisku. Ale jak mowie najlepsze jest to że mieli mnie poinformować telefonicznie o pozytywnej lub negatywnej decyzji A dostałem jakiegoś śmiesznego maila. Bardzo nie profesjonalne podejscie

@Grzesiu

Bo akurat chodziło mi że na inz. napewno trzeba. Przepraszam pomyliłem, może za duże wymagania miałeś finansowe ? POZDRAWIAM.

Grzesiu
@PIOTR

Jeżeli 3000 brutto to na standardy rzeszowskie za wysokie wymagania to lepiej od razu sobie pałac w łeb

@pytanko

na stanowisko mechanika silników lotniczych, w sumie nie wiem czy to równoznaczne z produkcją

@PIOTR

Trzeba być na poziomie komunikatywnym, na szkoleniu angielski ma być mocno rozwijany z tego co się orientowałem. Rozmowa kwalifikacyjna też była częściowo po angielsku

@Grzesiu

W biedronce ludzie więcej zarabiają ????????

@Jinx

Wymagania jak Niemczech, A zarobki Polskie????!!

@PIOTR

Jak już zacznę zarabiać to się wypowiem w tej kwestii, nie lubię siać zamętu jak 75% osób wypowiadających się tutaj na ten temat. Każdemu mało, ile by nie zarabiał.

Decek
@PIOTR

Zależy na jakie stanowisko pozdrawiam

Dodać do tego należy
@Grzesiek

Dodać do tego nalezy że mi też w tamtym roku propomowali poniżej 3000 zł netto i było pytanie czy za mniej przyjdę.... Ceny nierucjmosci mamy kosmiczne, Wszystko podrożało przez 10 lat a oni płacą tak jak w 2010. W 2010 roku się zarabiało na jasionce około 3000 netto a jakie były mniejsze ceny wszustkiego i nieruchomości, A teraz. Wiadomo mamy kryzys w branzy lotniczej więc na twpje miejsce będzie 1000 osób wiec za niedługo najniższą będa płacic masakra 2800 na te czasy w Biednym Rzeszowie

Nr33

To 3 etap miałeś

Mr33

Dzis byłem na 3 etapie Test na twoja spostrzegawczość odznaczenie A,B,C Kolejne to skręcanie elementów niby proste ale trzeba być spostrzegawczym w rezultacie nie powinny zostać żadne części co ja zrobiłem wzrokowo początkowo pilnowałem się odznaczalem na liście ale zdenerwowanie i poskręcane by części nie zostały i przedstawiało to co jest na rysunku . Po przemyśleniu trzeba lekko ochłonąć cześći są opisane jak byś meble skręcał

Ciekawy

Witam, jak aktualnie wyglada praca na stanowisku mechanika silników? Na jakie zarobki można liczyć na start?

Ciekawy

On

W 2018 roku przeszedłem cały proces rekrutacji czyli: rozmowa przez telefon, pozniej testy manualne na miejscu, rozmowa z hr i po jakims czasie rozmowa z głownym managerem po Angielsku. Dostałem maile z gratulacjami że mnie przyjeli, skierowania na badnia lekarskie Wszystko było pieknie, kasa , szkolenia, warunki pracy, nowa firma itp itd. Lojalka 4 lata . Jak sie zwolnie to oddaje ileś tam wypłat. I to co mnie skłoniło do zrezygnowania z pracy tam to to że nie byli w stanie mnie zapewnic ze moja stawka bedzie sie zwiekszac. Czyli dostaje na start załóżmy 3200 i przez 4 lata moze sie nic nie zmienic . Za duża lojalka i za długo dziękuje dowidzenia , zostaję na śmigłowcu w Mielcu.

prawada

Racja

Lkj
@On

Witam, Mógłbyś zdradzić ile wypłat kosztuje zerwanie lojalki i jak wyglądały te testy manualne?

adi24
@Lkj

Z tego co ja wiem zerwanie lojalki zalezy od tego w ktorym momencie to zrobisz, jesli zaraz po podpisaniu umowy to zwracasz kwote wyplaty razy ilosc pozostalych miesiecy takze dosc sporo

@On

Z tego co pamietam to było 24 wypłaty ( ale nie jestem pewien na 100 % ) . A testy manualne to porozkładane części , rysunek techniczny , proces i arkusz do wpisywania operacji . I pod czujnym okiem komisji trzeba było skręcić złożenie na czas . Gdyby nie taka kosmiczna lojalka i zapewnienie w zwiększaniu stawki pewnie bym tam od dawna pracował . Życie :)

mo4
@On

mozna wiedziec ile ci zaproponowali na start i na jakim stanowisku?

@On

Stanowisko mechanik silników lotniczych stawka 4700 brutto . Doświadczenie mam ponad 7 lat w lotnictwie , testy manualne bez najmniejszego problemu , rozmowa 30 min w języku angielskim z managerem i zaproponowno mi takie same pieniądze jak osobom bez języka i z krótszym stażem w tej branży , wiec nie wiadomo jakie maja tam priorytety .

Vader
@On

Czy można wiedzieć co jest na tych testach

EME EMPLOYEE
@On

Doswiadczeniem w lotnictwie można nazywać przykręcanie srubki do pewnej części lotniczej. Na stanowiskach logistycznych (najniższe stawki) tyle proponują :) Wiec twój staz nie był niż warty :)

Biały murzyn
@On

I to kolego była najlepsza w twoim życiu decyzja. Na pewno nie będziesz tego żałował.

Tgg
@EME EMPLOYEE

No dokładnie. Co to wgl znaczy doświadczenie w lotnictwie? Tak samo magazynier może mówić, że chce więcej pieniędzy bo ma doświadczenie w magazynie. Przez 6 lat przewoził palety z towarem od punktu A do B. Co każdy może opanować po kilku dniach.

janusz

witam mechaników z Eme, słychać że w soboty do roboty przychodzicie na całego, to właśnie Polska Pandemia. Czy to że firma ma "0" C-19 zarażeń czy smarują sanepidowi, A nowo przyjęci mają większe pieniądze i będą szkolić doświadczonych mechanik z L2.

Kazimierz Mniejszy

Powiem szczerze, że jestem zażenowany naprawdę drugi raz kandyduje do tej firmy w okresie roku czasu i drugi nie dostałem nawet zwrotnej informacji, że się nie dostałem, wiem dlatego, że mój kolega dostał się na 3ci etap... Pytanie do firmy sprzątającej aka hr z krakowa czy wy sobie losujecie osoby, które przechodzą dalej?? To jakiś teleturniej?? (usunięte przez administratora)

zaskoczony

Jestem zaskoczony procesem rekrutacyjnym. Więcej czasu poświęcone było na pytania w stylu: Dlaczego Aero, dlaczego magazyn/logistyka, dlaczego branża lotnicza? I te samo w języku angielskim.

AA

Witam, czy wie ktos jak wyglada test techniczny na stanowisko inspktora jakości? Z góry dziękuję za odpowiedź

@AA

Na inspektora jakości nie ma testu technicznego. Mechanicy tylko mają przy przyjmowaniu się do pracy i podobno jest rysunek prosty i nałożyć na siebie parę śrubek jak lego. Wszyscy za to muszą zdawać multum testów teoretycznych do których cię szkolą, a potem już praca na hali.

Mechanik

Witam pracuje ktoś na stanowisku mechanika silników lotniczych ? Na jakie pieniądze można liczyć na tym stanowisku ?

Dominika
@Mechanik

Pytasz jako osoba z doświadczeniem czy jako osoba przyjmowana na szkolenie? Na szkolenie, najnizsza bez podwyżek i lojalka na 3 lata.

Każdy
@Dominika

@Dominika nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie ważne czy masz doświadczenie czy nie - zawsze każdy obowiązkowo idzie na szkolenie. Reszta się zgadza

Opiszcie tutaj ścieżkę rozwoju?

Dzień dobry, Czy firma daje podwyżki inflacyjne? Czy zarobki rosną znacząco wraz z stażem?

EME EMPLOYEE

Tak :)

Rob

Niestety nie.

Anonim z EME
@Marek

Nie, można zapomnieć o jakich kolwiek podwyżkach. Menager powiedział ze nikt nie zasługuje na podwyżkę, ze nie ma godnego pracownika w dziale mechaników. Ogolnie straszny brak wiedzy ze strony przełożonych, osądzanie ludzi, jest podział na tych normalnych i co się podlizują oczywiście Ci drudzy maja większe szanowanie. Od 3 lat nie było żadnej podwyżki

Bolo
@Marek

Żadnych podwyżek od ponad roku premia obcięta a zarobki marne! Nie polecam

Ziobro
@EME EMPLOYEE

Chyba pracujemy w innej firmie

Kasztan

Ogólnie po rozeznaniu rynku lotniczego na rynku polskim wiem że pracuje się tutaj za pieniądze bardzo małe w porównaniu do branej na siebie odpowiedzialności. Podwyżki to marzenie ściętej głowy a premia jest uznaniowa. Umowa lojalnościową na 3 lata szkolenie bardzo szybkie i nie dające pewności że praca jest wykonywana dobrze. Pracownicy na wyższych stanowiskach często zarabiają tyle samo co na niższych stanowiskach co jest dosyć niezrozumiałe i godzące w godność niektórych pracowników. Piękna fasada za którą kryje się marzenie Janusza czyli wyzysk pracowników za małe pieniądze. Ogólnie mechanik może liczyć na około 3000netto po podwyżce za osiągnięcie uprawnień de fakto tyle samo co osoby na wyższych stanowiskach. Szefowie naciskają i wymagają szybkiej i jakościowej pracy w zamian nie oferując nic prócz stałej umowy o pracę (chyba jedyna zaleta). Będąc na hali produkcyjnej w powietrzu unosi się swąd ogólnego niezadowolenia pracowników. Nie dajcie się zwieść w przyszłości paniom rekruterkom które obiecują gruszki na wierzbie a w prawdziwym życiu nie dają nic i nie biorą odpowiedzialności za obiecane rzeczy podczas rekrutacji. Jeśli teraz by mi ktoś zaproponował ponownie pracę w tej firmie stanowczo bym odmówił. Wszystkim zastanawiającym się nad podjęciem pracy w tej firmie serdecznie nie polecam.

Warto

Cześć, ile oferują na początek operatorowi logistyki ?

Pan
@Warto

Ok. 3 tys. brutto można wyciągnąć.

Pan Wiesio
@Pan

3 tys brutto? Czy netto

Czy w obrębie jednego działu w Eme Aero Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Zależy od działu, ale w większości są :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.