Opinie o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eme Aero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eme Aero Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eme Aero Sp. z o.o. w Tajęcina

Mechanik

Na jakie zarobki można liczyć w firmie EME Aero na stanowisku mechanik lotniczy ? Podobno jakieś testy są wykonywane na którym z etapów rekrutacji , czego można się spodziewać na tych testach ?

@Mechanik

Siema nie licz na kokosy jak ludzie z wyższych stanowisk przyjeżdzają po zmianie i biorą palety na dach żeby palić w piecu, na start 2400-2800

Jaaa prac
@Mechanik

Witam na czym polega praca w firmie EME mechanik silników lotniczych i czy kobiety tam pracują

Netto czy brutto?

Inż eme

Nie ma stawki mniejszej niż 4200 brutto na start bez Dos, proszę nie wprowadzajcie w błąd

@Inż eme

powiedziałem że 4500 to mi powiedzieli 3800 max

@Inż eme

więc stawka chyba nie 4200 brutto dla wszystkich

Jack
@Byq

Ale 3800 brutto czy netto?

@Jack

brutto

Jack
@Byq

Czyli tyle ile proponowano mi 3 lata temu super.

Jaki poziom doświadczenia ??
@Byq

Lipa straszna 3800 Brutto to około 2900 netto przy cenach polskich i rzeszowksich to lipa, Gdzie można zarobić w IT, zarobki od ponad 10 000 brutto miesiecznie Można też założyć biuro / agencje nieruchomości i zarabiać na prowizji od sprzedaży nieruchomości: np. pola, mieszkania, domu, garażu :) Te 3000 na ręke zarobi kierowca autobusu, kierowca busa, sprzedawca z premiami, barman z napiwkami, każdy tyle zarobi,,,, A EME i inne firmy z branży lotniczej płacą takie niskie sumy, Taka wypłata to było coś 10 lat temu a nie teraz.. Zapomniałem dodać kierowca TIRA też dobrze zarobiii

Chokapik
@Mechanik

3 tys nawet nie zostaniesz bo to "za dużo"

Ahoj
@Chokapik

Rozumiem że w tej firmie zarabia sią do 3 tys na rekę ?. Ceny mieszkań w Rzeszowie (nowe wykończone lub z rynku wtórnego do zamieszkania w dobrym standardzie to około 8 tys za metr). Jeśli jesteście w związkach małżeńskich i z połówką zarabiacie podobnie to czy za takie wynagrodzenie stać was na kredyty hipoteczne ?, Jak wiążecie koniec s końcem ?. To jest przykre że w EME płacą tak jak 10 lat temu kiedy życie było dużo dużo tańsze...

@Mechanik

Rekrutacja, panie wynajęte do jej przeprowadzenia nie mają pojęcia co robią, są znudzone, zajęte swoimi telefonam, liczy się dla nich tylko delegacja z Krakowa. Podczas rekrutacji wypadałoby się zachować profesjonalnie a nie olewatorsko. Jak jesteś w miarę ogarniety i wiesz co robisz dasz radę.

Magdalena
@Ed

A skąd wiesz, że tak jest? Po czym to stwierdzasz?

@Magdalena

Po pierwsze. Jeżeli w rekrutacji biorą trzy panie to powinny się podzielić obowiązkami i każda z nich zająć się po części i przedstawić firmę od jak najlepszej strony. W końcu są za to odpowiedzialne. Niestety w realu to nie wygląda tak różowo gdyż jedna z pań powiela informacje, które łatwo można znaleźć na stronie firmy jednocześnie nie dowiadujemy się nic nowego w sumie strata czasu. Ważne detale są pomijane bo podejrzewam pani prowadząca monolog nie wie o czym mówi albo takowe informacje nie są udzielone przez firmę. Aczkolwiek nie są to informacje poufne tylko wytyczne, które przyszłemu kandydatowi dają solidne informacje. Pod warunkiem, że kandydat wie po co i dlaczego przyszedł na rekrutację oraz trochę poczytał na temat firmy na jej stronie. W tym samym czasie dwie inne koleżanki udają bardzo poważne miny dłubiąc w telefonach nie wnikam co tam szukaja. Jeżeli panie chcą wyglądać profesjonalnie to powinny zostawić telefony w torebkach, utrzymywać kontakt wzrokowy z potencjalnym pracownikiem. Najważniejsze uśmiechać się. Niestety takiego profesjonalizmu NIE WIDAĆ. W powietrzu unosi się stres co negatywnie wpływa na proces rekrutacji.

Wykształcony z dużego miasta

Czy stanowisko Inż. ds. dynamiki silnika / Propulsion engineer to coś w rodzaju inż. projektu planującego działania w procesie remontu silnika albo stanowisko w rodzaju technologa, który przygotowuje dokumentację dla mechaników i innych pracowników?

@Wykształcony z dużego miasta

Dostajesz silnik i jesteś za niego odpowiedzialny. Docelowo okolo 10 szt. Komunikujesz się z klientem, coś bedzie nie tak jak chciał to trzeba się tłumaczyć bo zazwyczaj wszystko się pitoli. Nadal są to silniki w młodej fazie wdrożeniowej więc nikt nie wie co i jak naprawić. Większość czasu spędzasz na kontaktach z producentem. W sumie prosta fucha ale wymagania z kosmosu.

Ciekawski
@Lulu

Jaka kasa jest na tym stanowisku iżynier ds. dynamiki silnika ?. Ile na miesiac na reke ?. I czy są jakies premie roczne , ile ?. Mam tez pyranie ile się zarabia w kontroli jakosci miesiecznie i jaka jezt premia roczna ??. Czy są podwyzki ??. Czy da się zarobić 5 tys na reke na tych stanowiskach.?. Kredyt kosztuje wiwcej, dojazdy wiecej, życie wiecej.

@Ciekawski

Co do kasy to dostaniesz to co wynegocjujesz a wszak i tak będą kręcić nosami, że tak dużo, więc za dużo nie możesz powiedzieć bo będzie po ofercie. Drugie pytanie nie mam pojęcia zapytaj na ogólnym. Podwyżki. Przeczytaj komentarze To wszystko się wyjaśni. Szukam obecnie nowej pracy bo też cisną mnie opłaty a pieniędzy zostaje coraz mniej. Więc to chyba wyjaśnia sprawę zarobków. Nie podaje kwot bo szybko można zostać namierzonym.

Taker

Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem ta firmę. Firma z świetnym wachlarzem benefitów itd ale to jest typowe zagranie ze strony hrów aby zaretuszowac sytuacje w firmie. Firma już zaczyna przyjmować ze ŚREDNIM doświadczeniem co o firmie lotniczej świadczy bardzo nisko. Pracownicy po 4 latach z doświadczeniem 15 letnim są gorzej traktowani i mobingowani ponieważ nie jest nimi już łatwo sterować, co za tym idzie zwolnienia. Bilans przyjęć i zwolnień jest równy 1-1. Osoby które aplikują bądź chcą aplikować, uważajcie na zagrywki na rozmowie kwalifikacyjnej. Będą wam obiecywać podwyżki i premie co roku ( premia oczywiście zależy od tego czy firma spełni cele roczne ) i oczywiście pieniądze za szkolenia: jedynie co dostaniecie to cios poniżej pasa. Czyli pójdziecie na hale i będziecie mieć podwyżkę ale obowiązków. Na L2 za które są marne pieniądze musicie robić minimum rok aby dostać uprawnienia. Odradzam wam wszytskich i lepiej idźcie do szkoły na studia albo chociaż zdajcie maturę lub ukonczcie podstawówkę (tak są tacy ludzie )

Bobo
@Taker

Dziwne że wszyscy się podszywają pod tego Takera?!?! Hahaha

Premia

Cześć, jak jest podzielone wynagrodzenie w tej firmie? Czy jest premia kwartalna/roczna? Firmy które oferują premie zwykle zaniżają kwotę na umowie o średni procent premii, a później premia jest albo nie ma, bo covid albo kryzys w branży... A jak jest w tej firmie?

Firma Eme Aero Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk Produkcji (k/m). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Kredyciarze :)

Stopy w górę, raty w górę, paliwo, żywność, opłaty w górę, Wszystko w górę,,,, Słyszałem że na bramie głównej ma być specjalna puszka aby w rzucać drobne... Na puszcze ma być napisane, POMOC DLA KREDYCIARZY. Prawda to ??

Tak
@Kredyciarze :)

Poniekąd jest to prawda ale słyszałem że będą jeszcze specjalne zestawy dla kredyciarzy a mianowicie sznureczek i krzesełko czyli zrób to sam i wydymaj bank

Bestia

Witam, jestem absolwentem technikum pojazdów samochodowych i mam zamiar składać CV na stanowisko mechanik silników lotniczych, mam takie pytanie, jak wygląda proces rekrutacyjny? Jest sie czym stresować? Czy na to stanowisko są jakieś testy? Jak tak to jak one wyglądają? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Mały
@Bestia

Jak to na rozmowie kwalifikacyjnej każdy się stresuje więc cię to nie ominie. Na rozmowie jest osoba z HR oraz Mistrz. Pytania są normalne jak to na rozmowie, skierowane na ocenę twoich umiejętności interpersonalnych. Jeśli jesteś po technikum samochodowym to o testy się nie martw, poradzisz sobie. Idź na żywioł to najlepsza metoda! Jak się dostaniesz, przejdziesz pakiet szkoleń wraz z szkoleniami j. angielskiego. Na stanowisku pracy odbędzie się szkolenie praktyczne dążące do usamodzielnienia ciebie jako mechanik oraz uzyskasz autoryzacje na samodzielne naprawy. Nastaw się na trochę nauki bo to w tej branży bardzo ważne.

Aneta
@Mały

A co to za testy w takim razie? Ile trwają?

Absolwet technikum lotniczego
@Bestia

Cześć Bestia i wiesz jakie to były zadania?

Ilona
@Mały

a to szkolenie z angielskiego to ile trwa? to chodzi w nim o słownictwo fachowe? czego się uczyć na tym kursie językowym?

Ciekawski

To mam takie pytanie ??. Ile mozna dostać najmniej na badaniach nieniszczących np FPI ??

Jacek

Przestańcie pisać opinie które nie mają żadnego konsensusu! Zarobi więcej, zarobi lepiej, marne zarobki, układy, znajomości co to w ogóle za sens. Nic nie wynika z formuowanych zdań i dodatkowo zdradza struktury organizacji firmy co może mieć negatywne skutki prawne. Go Work nie jest to tak anonimowe jak ci się wydaje!

Dalej dostajecie w w tej firmie to kieszonkowe ?? Ile ono teraz wynosi 2900 netto ? Masakra

Ja jestem teraz w nowej grupie szkoleniowej i na rozmowach podawałem ze nie przyjdę tutaj do pracy za kwotę mniejsza niż X, a moja kwota X byla większa niż ta która ty podałeś, na koniec się okazało że zaproponowali mi nawet więcej niż chciałem, więc chyba coś się trochę zmieniło choć mam nadzieję że będą jakieś podwyżki niedługo ????patrząc na ceny ????

Lulu

Myślę, że osoba/y które zawaliły wsadziły głowe w piach i siedzą cicho. A premie już dawno zostały przydzielone pracownikom w biurach, a szaraczki, które naprawdę ciężko pracują dostaną wielkie nic! Niestety takie są realia duży zjada małego. Tyle w temacie sami wyciągnijcie wnioski. Jednym słowem porażka.

kciN

coś o procesie rekrutacji, który jest ułomny sam w sobie, dziwne że rekrutacje prowadzi agencja która nie ma pojęcia o branży lotniczej, pani która po kilku minutach zadaje te same pytania, ale wszystko wg wytycznych przesłanych przez firmę Eme. Wniosek jest taki, że jesli jesteś kompletnym tłukiem bez szkoły, bez doświadczenia i co najważniejsze BEZ SWOJEGO ZDANIA, dostaniesz prace w tej firmie. Ja z 8 letnim doświadczeniem w branży lotniczej za granica i angielskim perfect sie nie dostałem.

kciN

właśnie o tym mówię, powodzenia panie sługusie... ;)

Brawo.......

@kciN

Tu nie chodzi o to, że znasz się na fachu ale o to, że niekompetentne osoby boja się o stołki.

Fachowiec

Na rozmowie podczas podpisywania umowy jedna Pani z Harlemu obiecywała wiele rzeczy min. wczasy pod gruszą, premie, możliwość awansu wyżej.. Pracując kilka msc zauważyłem, że wczasy pod gruszą to są jedynie jak kupimy sobie jabola i wyduldamy go pod gruszą, premia jest faktycznie, w postaci punktów na MyBenefit, które możemy wykorzystać w smyku jeżeli mamy dzieci, lub sizeerze jak nie mamy w czym chodzić, a co do awansu wyżej to tak, możemy awansować jak będziemy miec "dobre kontakty" z przełożonymi i zyskamy za to "plusa" u nich. Stawka jest śmieszna, 3 tyś na rękę przy dzisiejszych cenach paliw, mieszkań, jedzenia i oczywiście alkoholu żeby zapić smutki po pracy jest nieadekwatna do tego co przechodzimy pracując tutaj. Wiele osób pracuje w tej firmie tylko ze względu na lojalki, które podpisali w umowie. Jeżeli ktoś się zastanawia czy tutaj przyjść to z czystego serca polecam, jeżeli chce się żyć od 1 do 1, to Ta firma jest właśnie dla was

Taker

Witam, chciałem powiedzieć ze eme to najlepsza firma w jakiej tylko mogłem być. Moja ścieżka kariery była szybka, musiałem czasem przycisnąć i spiąć (usunięte przez administratora) żeby dostać się tak wysoko. Czasem trzeba było pójść powiedzieć pare słów dobrych żeby być wytykanym. Swietnie dogadywałem się z przełożonym aż doszło do tego ze zostałem jego prawa ręka. Najlepsza firma w jakiej byłem

Taker

Przejedz się pod eme to zobaczysz same siudemki.

Lotnik

Nie ma firmy z dobrą opinią na tym portalu, EME nie będzie wyjątkiem ale wypada się zastanowić kto pisze te opinie? Zaczynałem swoją karierę w firmie po studiach z zerowym doświadczeniem jako pracownik produkcyjny, dzięki minimalnemu zaangażowaniu byłem w stanie wyróżnić się od reszty kolegów którzy wolną chwilę spędzają na telefonach komórkowych i narzekaniu, bez układów czy podlizywania do szefa awansowałem na wyższe stanowisko. Obecnie zdobywam doświadczenie które mam nadzieję zaowocuje w najbliższym czasie, podczas gdy osoby z mojej rekrutacji stoją w miejscu czekając na cuda. To prawda że zarobki są niskie, jeżeli jednak szukacie trampoliny kariery zawodowej nie znajdziecie lepszego miejsca.

kandydatka
@Lotnik

Zastawia mnie kto pisze TĄ opinię ponieważ brzmi bardzo tendencyjnie, zupełnie jak osoba która czuje się winna niżej wymienionego wycieku danych. Skoro jesteś na stanowisku zarządzającym to znaczy, że nie potrafisz zarządzać skoro Twoi koledzy siedzą na telefonach. Jeżeli traktujesz EME jako " trampolinę" do kariery, a co gorsza samo EME na to pozwala to nie chce pracować w takiej firmie, ponieważ słyszałam od pracowników o arogancji zarządzających tam osób i używania wulgarnych słów w kierunku podwładnych. Teraz wiem skąd się to bierze, skoro ludzie "bez doświadczenia" jak sam napisałeś nagle dostają się na wyższe stanowisko z "minimum wysiłku". To jest tragedia! Teraz wiem skąd tak mało jest chętnych żeby pracować w Waszej firmie mimo pandemii.

haha
@kandydatka

Za takie pieniądze to się ciężko utrzymać, Trzeba mieszkać z mamusią

Żal
@kandydatka

Niestety muszę przyznać Ci rację coraz więcej ludzi jest niezadowolonych, a pół firmy śmieję się z głupoty osoby przez którą dane wyciekły, z resztą co tu się dziwić rozumu nie da się kupić i bycie prawą ręką kierownika tak jak kolega niżej napisał nawet nie pomoże :)

To jakiś żart a nie firma

Uwaga zwracam się do wszystkich którzy chcą podjąć pracę w tym przybytku. Jeśli macie odrobinę więcej ambicji i nie chcecie zostać zalani korporacyjnym szlamem dobrze się zastanówcie. Jestem pracownikiem EME i choć 0ani na rozmowie kwalifikacyjnej obiecała podwyżki za zdobycie uprawnień (oczywiście wewnętrznych) to nic z tego. Podwyżki bardzo marne a osoby na niższych stanowiskach zatrudnieni w tym samym czasie co inni pracownicy na wyższych stanowiskach zarabiają więcej. Brak rozgraniczenia kto ma jakie funkcje, wszyscy wrzuceni do jednego worka wymieszani i losowo wynagradzani. Jeśli ktoś pisze ze pracownicy są wynagradzani za ich zdobyte umiejętności to prawdopodobnie ktoś z pracowników firmy chce zadbać o dobry PR. Jedyne co czeka w tej firmie to wielkie rozczarowanie, niskie zarobki i problemy finansowe każdego miesiąca. W porównaniu do wielu jestem i tak w bardzo komfortowej sytuacji ale większość pracowników w celu ograniczenia wydatków jeździ z kolegami do pracy bo po prostu starają się zaoszczędzić w każdy możliwy sposób aby było ich stać na odrobinę przyjemności. Jeśli ktoś mówi i awansach wewnętrznych to chyba nie zdaje sobie sprawy że pozycje obstawione są odgórnie a rekrutację wewnątrz firmy są robione dla picu. Jeśli nie podlizuje się kierownikowi to na awans w jakikolwiek sposób nie ma szans. Komentarz odnośnie firmy o wycieku danych o podwyżkach zarobkach etc jest prawdziwy a kierownictwo wypiera się wszystkiego pomimo tego że w pliku znajdują się dane jednego z przełożonych jako twórcy pliku (przypadek nie sądzę). Wierchuszka firmy próbuje wszystko tuszować oraz wypierać się ze nie wiedzieli o niczym że się pod tym nie podpisują. Ogólnie dramat. Aaaa jak by tego było mało to ostatnio zabronili chodzić w własnym ubiorze dla pracowników pracujących na hali produkcyjnej (nawet jeśli nie wykonujesz pracy fizycznej). Ubrania robocze są bardzo niskiej jakości i mega nie wygodne z materiałów słabo oddychających może po za polarami i koszulkami. Naprawdę chciałbym powiedzieć że wszystko jest w porządku ale niestety piękny budynek fajni pracownicy ale kierownictwo się śmieje z swoich pracowników może nie wprost ale tak to jest odbierane na hali. Problemy się mnożą a odpowiedzialności nikt nie chce przyjąć. Pozdrawiam wszystkich bo uciekam z tad przy najbliższej okazji.

Gdzie uciekniesz
@To jakiś żart a nie firma

Pytanie gdzie uciekniesz ?. Wszędzie jest podobnie Chyba że uciekniesz z kraju > to jedyny kierunek ...

Trainee

Sytuacja w EME coraz gorsza - aktualnie tematem #1 jest wyciek danych pracowników z jednego z działów wsparcia. Wyciekly nazwiska, premie, dodatki, wskaźniki produktywności, dodatkowe punkty za dobre stosunki z koordynatorem. Atmosfera napięta jak plandeka na żuku, ludzie dzieleni na początkujących i ekspertów, wyzsze kierownictwo próbuje zamieść temat pod dywan i jednoczesnie przygotowuje awanse dla odpowiedzialnych za te sytuacje, HR nie reaguje, ciężko powiedzieć na co czekają.

Q
@Trainee

Q

@Trainee

Sytuacja jest taka jaką przedstawiają osoby nie zadowolone z zarobków a przypominam że sami się zgodzili podpisać umowę. Wynika z tego wpisu że firma posiada plan doceniania pracowników za osiągnięcia i pozyskane dodatkowe umiejętności. Nie widzę w tym nic złego a nawet uznaję to za dodatkowy atut. Rozwój w firmie to normalna sprawa tylko trzeba wziąć to na poważnie. Wyciekło lub ktoś to wypuścił specjalnie. Jeszcze bym przemyślał i nie oceniał pochopnie

Heheszek
@Jacek

Na pewno wyciekło bo teraz wszyscy się wypierają i nagle nie ma winnych. Kierownictwo zamiast skupić się na ogarnięciu sytuacji próbuje odnaleźć osobę odpowiedzialna za rozpowszechnienie pliku! Żenada!

@Heheszek

Dalej nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

Prawnik
@Jacek

Art.11 K.P. + Art. 23 K.C. - Drogi Jacku

Taker

Tak długo walczycie z korporacją że zapominacie ze dla niej pracujecie. Przestańcie pisać bzdury i weźcie się do roboty!

Ahoj

Rozumiem że w tej firmie zarabia sią do 3 tys na rekę ?. Ceny mieszkań w Rzeszowie (nowe wykończone lub z rynku wtórnego do zamieszkania w dobrym standardzie to około 8 tys za metr). Jeśli jesteście w związkach małżeńskich i z połówką zarabiacie podobnie to czy za takie wynagrodzenie stać as na kredyty hipoteczne ?, Jak wiążecie koniec s końcem ?. To jest przykre że w EME płacą tak jak 10 lat temu kiedy życie było dużo dużo tańsze...

Ekonomia
@Ahoj

Z ekonomicznego punktu widzenia nie oplaca się pracować w Rzeszowie za mniej niż 5 tyś zł na rękę. Zbierając zlom zarobie wiecej niż w EME aero.

Abc

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku magazynier wysokiego składu?

Zostaw merytoryczną opinię o Eme Aero Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Eme Aero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eme Aero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eme Aero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 16 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eme Aero Sp. z o.o.