Opinie o Andrzej Motłoch Ekociepło w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Motłoch Ekociepło. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Motłoch Ekociepło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Motłoch Ekociepło w Częstochowa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Alicja Nowy wpis
Inne

Czy są tu jacyś pracownicy, bo z tego co widzę to piszą sami klienci? Mąż pracował kiedyś przy kotłach, ale wymagałby krótkiego przeszkolenia. Mógłby na nie liczyć w tym miejscu? Często zdarzają się tu nadgodziny, które są płatne? Mąż jeszcze chciałby wiedzieć czy firma daje odzież roboczą.

Lili Nowy wpis
Inne

Pan Andrzej strasznie niesłowny człowiek. Jak przypadkiem odebrał telefon umawiał się że będzie na serwisie i niestety nie dojechał. Mało tego wyłączył telefon nie ma możliwości kontaktu. Tak jak większość opini, nie polecam gościa!

Sylwia Nowy wpis
Inne

Widzę, że nareszcie ktoś rozpoczął dyskusje o tej firmie. Może inny unikną niepotrzebnych emocji i poszukają bardziej merytorycznego serwisu. Monopolista w przenośni może zrozumie, że to klienci a nie jelenie. Jest tylu serwisantów że nie powinno być problemu aby unikać tego "serwisu"

Kamil Nowy wpis
Inne

Nie potrzebują nowych fachowców do firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Andrzej Motłoch Ekociepło? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(38 opinii)
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(20 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Andrzej
Inne

No cóż nieterminowość, brak wiedzy i wieczne narzekanie którego nie koniecznie chce się słuchać , a na słowo rachunek biała gorączka. Firma wg standardu bez rachunku to bez odpowiedzialności za pracę. Jeśli ktoś ma dużo czasu a koszt "serwisu" w cenie nowego pieca to ten człowiek jest od tego. Totalnie nie polecam.

Michał
@Andrzej

100% racji dramat , to nie serwisant to kombinator i tyle nigdy więcej miałem styczność z tym fachowcem

Saw

Czy Pani Dorota może podać kontakt to rzetelnego serwisu na który trafiła

Dorota

Panu Andrzejowi wydaje się ze jest monopolista na rynku jeśli chodzi o serwis Immergas. Polecam poszukać niezależnego serwisanta, który fachowo dokona serwisu w rozsądnych pieniądzach. Całe szczęście ze przypadek sprawił ze spotkałam uczciwego człowieka który robi to za pana Andrzeja. Niedokładny, zdziera absolutnie nieadekwatna kwote do usługi. Piec kompletnie niedotkniety po serwisie tego człowieka. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Motłoch Ekociepło - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Andrzej Motłoch Ekociepło
1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sabinowska 100 lok. 6
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 9491493553 REGON: 242896813

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188