Wachelka INERGIS Sp.J.

Toruń

Opinie o Wachelka INERGIS Sp.J.

Aneta

@Alekjesteś pracownikiem Wachelka INERGIS Sp.J.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy zaszły w niej w ostatnim czasie zmiany? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Alek

No ja też uważam, że jeśli o to chodzi, to powinno być tak właśnie, a nie inaczej, ale co poradzić na to, jesli czasami są jakieś przeciwności i nie wszyscy są w stanie się tak pięknie szanować jak mówisz, no wiadomo, że nie zawsze wszystko się udaje, po prsotu

Zdanie

Moim zdaniem w danych tygodniach,w niektóre dni tygodnia w Naszej firmie na terenie Małopolski powinno się pracować tylko do godz : 15:00.Oczywiście tylko w dni powszednie od Poniedziałku do Piątku.Natomiast Wszystkie Soboty,Niedziele i Święta zaznaczone w kalendarzu na czerwono powinny być dniami wolnymi od pracy.O tym jak i w jakie dni powinniśmy pracować będą na tej stronie opisy w najbliższym czasie.

Wszyscy pracownicy

Naszym zdaniem w Naszej firmie powinno się pracować tylko w dni powszednie od Poniedziałku do Piątku tylko do godziny : 16:00.Natomiast Wszystkie Soboty,Niedziele i Święta zaznaczone w kalendarzu na czerwono powinny być Dniami Wolnymi od pracy.

Łukasz
@Wszyscy pracownicy 14.03.2015 18:15

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Kultura, spokój, ladny biurowiec, mili współpracownicy, pensja na czas, uśmiechnięty szef. Warunkiem jednak miłej atmosfery jest dawanie czegoś od siebie i zaangażowanie w to, co się robi. pozdrawiam

Wszyscy pracownicy

Jakby Szef albo jakieś urzędy chciały się z Nami spotkać w najbliższym tygodniu na jakieś naradzie to mają do wyboru dni : 10.03.2015r. lub 11.03.2015r.

Wszyscy pracownicy

Naszym zdaniem jakiekolwiek szkolenia,narady lub konferencje z Szefem albo innymi urzędami powinny się odbywać jedynie na terenie województwa Małopolskiego i w danym tygodniu powinny być ustalane w jeden z tych dni które w danym czasie będą opisane na tej stronie i powinny kończyć się najpóźniej PRZED GODZINĄ : 15:00.

++++++++

U Nas w zakładzie pracy Ci Mężczyźni,który pracują na terenie małopolski,powinni dostawać każdego miesiąca Wypłatę w wysokości minimum 6000zł netto.Natomiast jeśli dany pracownik pochodzi z województwa małopolskiego a Szef chciałby Go wysłać do pracy do innego województwa to powinien Mu wtedy zapłacić za każdy miesiąc minimum 10.000zł.A jeśli chciałby wysłać pracownika za granice to minimum 20.000zł za każdy miesiąc.

Smerf Ważniak

Moim zdaniem Istnieją Wyjątkowe Kobiety które zasługują na pracę w Naszej firmie,a mianowicie tylko Te które Urodziły się 15.05.1981r.w Krakowie.

Papa smerf

W Naszej firmie nie powinno być żadnej baby,ponieważ One się do niczego nienadają.

hajt

Czy ktoś pracował w tej firmie i może coś powiedzieć na temat warunków,zarobków?

Zostaw opinię o Wachelka INERGIS Sp.J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wachelka INERGIS Sp.J.