counter
5 1 32 5 1
nowy

jak z zarobkami wygląda w tej firmie bo nie wiem czy się tam przyjąć ?

Adam

@edgar74 a jaka umowę proponuje ta firma ?

edgar74
@Adam

Umowa o pracę na wszystkich stanowiskach.

Ktos Nowy wpis
@edgar74

A reszta pod stołem ????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Bogusław Myśliwiec Lepsod?

Pedro Nowy wpis

Dziwne wpisy, firma z opinią dobrego pracodawcy ! Czyżby konkurencja zaczęła inspirować do złośliwych opinii?

Czy w Bogusław Myśliwiec Lepsod są szkolenia zewnętrzne?

Xxxyyy
@Pytanie

Niema nic tylko obiecują żeby robota była zrobiona później udawaja ze o niczym nie wiedzieli

Stealth Nowy wpis
@Xxxyyy

Co robią???

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bogusław Myśliwiec Lepsod?

Robotnick
Kandydat

słabo to wygląda ale może jednak zaryzykuję z papierami : )

Karolina
@Robotnick

Nie do końca wiem, dlaczego twierdzisz, że coś słabo wygląda. Tak czy inaczej - chyba planowałeś aplikować do firmy Lepsod. Czy udało Ci się to ostatecznie zrobić? A może już pracujesz tam od jakiegoś czasu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 223 dni.

Czy można liczyć w Bogusław Myśliwiec Lepsod na prywatną opiekę medyczną?

Ryszard

Trzeba mieć generalnie chęci do pracy a z całą pewnością każdy może być zadowolony bo firma jest zupełnie ok.

Rysiu
@Ryszard

Nie wiem kiedy tam pracowałeś bo Cię nie kojarzę ale do ok to dużo brakuje

nowy

jak z zarobkami wygląda w tej firmie bo nie wiem czy się tam przyjąć ?

Pit53
@nowy

Tu za pracę doceniają.

Robol
@Pit53

chyba za donosy

Ile jest zmian w Bogusław Myśliwiec Lepsod?

Robotnik
@Pytanie

Nie polecam robota ciężka paskudne warunki pracy szefostwo lubi robić w balona i obiecywać gruszki na wierzbie wszędzie chyba są podsłuchy

agnieszka

Jak atmosfera w firmie ? Dobrze się pracuje ?

edgar74
@agnieszka

Jest w porządku. Atmosfera jest ok, wypłaty na czas i można zarobić jak się pracuje rzetelnie.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bogusław Myśliwiec Lepsod?

Litek
@Pytanie

Zależy od stanowiska. Zazwyczaj jedna - dwie rozmowy, krótkie sprawdzenie umiejętności i jeżeli jest się najlepszym kandydatem spośród wszystkich chętnych, otrzymuje się zatrudnienie.

Syriusz

Firma w porządku. Jeżeli chcesz pracować, możesz coś od siebie coś dać to firma Ci to wynagrodzi. Nie ma tam miejsca dla leserów, którzy chcą 8 godzin nic nie robić. Miejsce rozwojowe. Wiadomo, są niedociągnięcia jak wszędzie, ale najważniejsze, że zarobki są ok, wypłaty zawsze na czas.

Endrju

Po kilku latach pracy w tej firmie stwierdzam stratę czasu i zdrowia za marne wynagrodzenia. Pozbyto mnie się szybko z dnia na dzień, bo przyjęli tańszą siłę roboczą z Ukrainy. Atmosfera w pracy bardzo zła pracownicy są niczym dla szefowej

Karolina
@Endrju

Wielkie dzięki za wpis o Lepsod. Czyli rozumiem, że atmosfera pracy nie jest zbyt dobra. A co do pensji, to mieliście oprócz niej jakieś premie?

ROMEK

Marne pieniądze w (usunięte przez administratora) człowiek po 8 godzinach pracy wychodzi jak z kopalni węgla. Prezesowa osoba wredna przyjmuje i za chwilę zwalnia bez skrupułów bo niema chwilowo zamówień lub coś się jej nie spodoba. To nie te czasy co były za prezesa Bogusława Nie polecam tam się zatrudniać.

Rafał

Twoja opinia jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia? Jaka jest atmosfera w pracy i czy pracownicy otrzymują dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czy prócz oferty pracy na stanowisko handlowca, o którym pisał @laser są też inne rekrutacje? Piszcie, osoby szukające pracy czekają na te informacje.

saszka

Umieć spawać, chcieć pracować, nie chcieć wiele - Pan Bogdan mie pszyjąć ???

laser

Witam, pojawiła się oferta pracy jako Handlowiec. Czy warto aplikować ? Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie, atmosfera, zarobki, godziny pracy itp. Z góry dziękuję za opinie.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Lepsod Bogusław Myśliwiec? Czy firma zapewnia benefity?

Cichy

Zgadzam się szef wymaga ale zarobić też da Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bogusław Myśliwiec Lepsod - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad