Bogusław Myśliwiec Lepsod

Opinie o Bogusław Myśliwiec Lepsod

Ktoś tam coś

To ta firma gdzie szef lata z dzikim kotem na smyczy? Gdzie pieniądze tam brak rozumu

Rafał
@Ktoś tam coś 15.11.2018 09:53

Twoja opinia jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia? Jaka jest atmosfera w pracy i czy pracownicy otrzymują dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czy prócz oferty pracy na stanowisko handlowca, o którym pisał @laser są też inne rekrutacje? Piszcie, osoby szukające pracy czekają na te informacje.

saszka

Umieć spawać, chcieć pracować, nie chcieć wiele - Pan Bogdan mie pszyjąć ???

laser

Witam, pojawiła się oferta pracy jako Handlowiec. Czy warto aplikować ? Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie, atmosfera, zarobki, godziny pracy itp. Z góry dziękuję za opinie.

Szukasz pracy?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Lepsod Bogusław Myśliwiec? Czy firma zapewnia benefity?

Cichy

Zgadzam się szef wymaga ale zarobić też da Polecam

nowy

jak z zarobkami wygląda w tej firmie bo nie wiem czy się tam przyjąć ?

Pit53
@nowy 02.01.2015 00:01

Tu za pracę doceniają.

Zostaw opinię o Bogusław Myśliwiec Lepsod - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogusław Myśliwiec Lepsod