Opinie o LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA w Częstochowa

Antek

Witam. Jeżeli już Państwo nie kupujecie ręczników papierowych do wycierania (np. rąk, twarzy) to w celu poprawy i rozwoju firmy, proponuję sprowadzić makulaturę do wycierania poważania w WC. Tym samym likwidując papier toaletowy. :) Tona makulatury wyjdzie TANIEJ.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Firma Lepsod postanowiła dołączyć do społeczności innych pracodawców na platformie Gowork. Chcielibyśmy wykorzystać tą płaszczyznę do komunikacji z Państwem.

Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na pytania, rozwiewać wątpliwości i tym samym pokazać rzetelny obraz pracy, warunków zatrudnienia, jak i atmosfery panującej w naszej firmie.

Dziękujemy za Państwa opinie, które pojawiają się na naszym profilu! Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Proszę pamiętać, iż każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania oraz pomawiania kogokolwiek ze względu na wyznanie, poglądy polityczne czy orientację seksualną. Wypowiedzi obraźliwe, szkalujące czyjeś dobre imię, jak i naruszające Regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Dlatego też dla zachowania najwyższej jakości merytorycznej komunikacji, prosimy Państwa o utrzymanie poziomu oraz kultury języka na forum.

Osoby z poza firmy zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lepsod@lepsod.com.

Pozdrawiamy

Zespół Lepsod

Czy w LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Według właścicieli sam fakt, że masz "szanse" pracować w tej śmiesznej firmie to nagroda. Przez lata dorabiali się kosztem pracowników płacąc (usunięte przez administratora) wynagrodzenie, które wcale nie jest konkurencyjne. Klientów traktują jak (usunięte przez administratora) mają płacić i nie marudzić - nawet jak dostali błędnie wykonane zlecenie. (usunięte przez administratora) dna... W Częstochowie już mało kto chce tam pracować.

W firmie Lepsod są pracownicy z wieloletnim stażem ponad 7 lat. Zdarza się, że pracownicy po zakończeniu pracy chętnie do nas wracają. Staramy się żeby każdy pracownik był zadowolony dlatego między innymi ustalamy warunki współpracy z każdą osobą indywidualnie. Mamy bardzo dużo zadowolonych stałych klientów z którymi współpracujemy od lat. Reklamacje w kwestii usług występują sporadycznie. Każdą reklamację i uwagę od klienta rozpatrujemy indywidualnie. Z uwagi na długoletnią współpracę z klientami zawsze staramy się uzyskać porozumienie i rezultat zadowalający z obu stron.

W firmie Lepsod przyznawane są nagrody kwartalne dla pracowników którzy mają pomysły udoskonalające obszary produkcyjne w organizacji. Są również nagrody przydzielane indywidulanie za realizacje ambitnych projektów.

Aktualność
Naszym kolegom z pracy w Lepsod Myśliwiec Sp. J.

składaliśmy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka

z ciekawym upominkiem.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator prasy krawędziowej?

Do pracy to się chyba na kawę nie chodzi... :P Wymagający jesteś. Pewnie pod względem zarobków też? :P Ile tam płacą, powiedz.

@edgar74 a jaka umowę proponuje ta firma ?

edgar74
@Adam

Umowa o pracę na wszystkich stanowiskach.

Ktos
@edgar74

A reszta pod stołem ????

Alicja
@edgar74

Czy w Lepsodzie najpierw jest umowa o pracę na okres próbny czy może od razu zaczyna się od czasu określonego? Podpowiedziałbyś mi jakie warunki trzeba spełniać aby dostać się na produkcję? Czy doświadczenie jest wymagane? Niestety nie znalazłam ofert pracy...

Pedro

Dziwne wpisy, firma z opinią dobrego pracodawcy ! Czyżby konkurencja zaczęła inspirować do złośliwych opinii?

Czy w Bogusław Myśliwiec Lepsod są szkolenia zewnętrzne?

Xxxyyy

Niema nic tylko obiecują żeby robota była zrobiona później udawaja ze o niczym nie wiedzieli

Stealth
@Xxxyyy

Co robią???

Robotnick

słabo to wygląda ale może jednak zaryzykuję z papierami : )

@Robotnick

Nie do końca wiem, dlaczego twierdzisz, że coś słabo wygląda. Tak czy inaczej - chyba planowałeś aplikować do firmy Lepsod. Czy udało Ci się to ostatecznie zrobić? A może już pracujesz tam od jakiegoś czasu?

Ryszard

Trzeba mieć generalnie chęci do pracy a z całą pewnością każdy może być zadowolony bo firma jest zupełnie ok.

Rysiu
@Ryszard

Nie wiem kiedy tam pracowałeś bo Cię nie kojarzę ale do ok to dużo brakuje

nowy

jak z zarobkami wygląda w tej firmie bo nie wiem czy się tam przyjąć ?

Pit53
@nowy

Tu za pracę doceniają.

Robol
@Pit53

chyba za donosy

agnieszka

Jak atmosfera w firmie ? Dobrze się pracuje ?

edgar74
@agnieszka

Jest w porządku. Atmosfera jest ok, wypłaty na czas i można zarobić jak się pracuje rzetelnie.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bogusław Myśliwiec Lepsod?

Litek

Zależy od stanowiska. Zazwyczaj jedna - dwie rozmowy, krótkie sprawdzenie umiejętności i jeżeli jest się najlepszym kandydatem spośród wszystkich chętnych, otrzymuje się zatrudnienie.

Syriusz

Firma w porządku. Jeżeli chcesz pracować, możesz coś od siebie coś dać to firma Ci to wynagrodzi. Nie ma tam miejsca dla leserów, którzy chcą 8 godzin nic nie robić. Miejsce rozwojowe. Wiadomo, są niedociągnięcia jak wszędzie, ale najważniejsze, że zarobki są ok, wypłaty zawsze na czas.

Endrju

Po kilku latach pracy w tej firmie stwierdzam stratę czasu i zdrowia za marne wynagrodzenia. Pozbyto mnie się szybko z dnia na dzień, bo przyjęli tańszą siłę roboczą z Ukrainy. Atmosfera w pracy bardzo zła pracownicy są niczym dla szefowej

@Endrju

Wielkie dzięki za wpis o Lepsod. Czyli rozumiem, że atmosfera pracy nie jest zbyt dobra. A co do pensji, to mieliście oprócz niej jakieś premie?

ROMEK

Marne pieniądze w (usunięte przez administratora) człowiek po 8 godzinach pracy wychodzi jak z kopalni węgla. Prezesowa osoba wredna przyjmuje i za chwilę zwalnia bez skrupułów bo niema chwilowo zamówień lub coś się jej nie spodoba. To nie te czasy co były za prezesa Bogusława Nie polecam tam się zatrudniać.

Rafał

Twoja opinia jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia? Jaka jest atmosfera w pracy i czy pracownicy otrzymują dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czy prócz oferty pracy na stanowisko handlowca, o którym pisał @laser są też inne rekrutacje? Piszcie, osoby szukające pracy czekają na te informacje.

saszka

Umieć spawać, chcieć pracować, nie chcieć wiele - Pan Bogdan mie pszyjąć ???

laser

Witam, pojawiła się oferta pracy jako handlowiec. Czy warto aplikować ? Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie, atmosfera, zarobki, godziny pracy itp. Z góry dziękuję za opinie.

Cichy

Zgadzam się szef wymaga ale zarobić też da Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA - Częstochowa

• Jak się pracuje w LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA?

LEPSOD MYŚLIWIEC SPÓŁKA JAWNA