Opinie o Grace Enterprise Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grace Enterprise Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grace Enterprise Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grace Enterprise Sp. z o.o. w Poznań

robert Nowy wpis

Jak czytam wpisy powyżej to śmiać mi się z Was chce. Z wieloma takimi firmami i pokrzywdzonymi przez los przepracowałem na kilku budowach tej firmy. Nasza wykonała wszystko na czas i wg projektu, którego nawet czytać nie potrafiliście i nawet nam niszczyliście prace wykończeniowe. Dostaliśmy od nich na czas i w zaliczkach kilkaset tysięcy złotych i nigdy z niczym nie mieliśmy problemu. Komentarz wstawiam, by zrównoważyć tu te bzdety.

Mega Nowy wpis

Widzę,że jest nas wielu oszukanych przez tych ludzi.Robiłem dla nich dwie roboty dostałem może 5%..Zanim ktoś podejmie współpracę z tą spółką niech się 10 razy zastanowi.(usunięte przez administratora)

Radek Nowy wpis

Zarząd tej firmy powinien być w więzieniu za swoje (usunięte przez administratora)

Major78 Nowy wpis

Też zostałem (usunięte przez administratora) przez nich

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Sergiusz

Przestrzegam wszystkich wykonawców przed tą spółką z ograniczoną płatnością nie wypłacają pieniędzy za wykonane prace w Nowym zoo

Marcin Bud

Kolejna spółka która robi ludzi w bambuko wykonujesz zlecenie później zwlekają i wymyślają po czym urwany kontakt i brak zaksięgowanej faktury straty w kapitale firmy odwracam współpracę z Panem Łukaszem który jest największym (usunięte przez administratora)tej firmy

Sebastian

Firma jak najbardziej w porządku. Za prace otrzymałem należne wynagrodzenie, bo wykonałem ją dobrze i fachowo. W tej firmie nie ma miejsca na partactwo, a nieroby, pijaki i narkomani są natychmiast wyrzucani z pracy, co nie wszystkim się oczywiście podoba.

@Sebastian

Chyba jako jedyny dostałeś pieniądze albo raczej sam Pan Łukasz to pisze

(usunięte przez administratora) zalegają pieniądze 8 miesięcy pomimo dobrze wykonanych prac nie polecam współpracy chyba że ktoś lubi pracować za darmo

Marcin 77

Niewypłacalni do tefo wirtualny adres biura .Uważać na nich bo można się przejechać na grubą kasę.

Szymon
@Marcin 77

Dlaczego niewypłacalni? Czyżbyś pracował w tej firmie i nie otrzymał wynagrodzenia za pracę? Daj znać, proszę bo szczerze mówiąc strasznie Twój wpis mnie zaniepokoił. Bądź tak uprzejmy i podziel się z nami całą Twoją współpracą z tym pracodawcą. Będzie mi miło móc się tego dowiedzieć. Z góry dzięki.

Elek

Od roku zalegaja z płatnościami 35000zł po prostu skandal.Nie polecam współpracy z tą firmą i z jej podwykonawcami.

Pano

(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) zalegają z płatnościami za pracę budowlane.Nie płacą za pracę podwykonawcą oraz osobą zatrudnionym.Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Grace Enterprise Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grace Enterprise Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grace Enterprise Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grace Enterprise Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grace Enterprise Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grace Enterprise Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grace Enterprise Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 75 lok. 70
    60-523 Poznań
  • NIP: 7811906873 REGON: 360842295 KRS: 0000545221

Grace Enterprise Sp. z o.o.