Opinie o Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. w Kielce

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. na Magazynier? 4 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

HR Salmon Hygiene
@Gośka

Nie przewidujemy nowych wakatów ani zmian w tym roku. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - informację podamy do publicznej wiadomości. Zawsze można skontaktować się z nami bezpośrednio. pozdrawiamy!

Czy Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

HR Salmon Hygiene Polska Nowy wpis

Tak, jesteśmy otwarci również na studentów. Wszystko zależy od potrzeb względem stanowiska. pozdrawiamy, zespół Salmon Hygiene Polska

Grzesiek Nowy wpis

Jest oferta pracy dla rzeźnika. Ale widzę że wrzucona przez Urząd Pracy. Tylko zarejestrowani bezrobotni mogą skorzystać z oferty czy każdy może wysłać CV? Praca 5-13 aktualna czy jest też druga zmiana? Ktoś był na rekrutacji i powie?

HR Salmon Hygiene Polska Nowy wpis
@Grzesiek

Poprosimy o źródło tej oferty. Nie udostępnialiśmy nigdzie czegoś takiego. Nie Rekrutujemy na stanowisko Rzeźnik. pozdrawiamy!

HR Salmon Hygiene Polska

Oferta z 4.04. jest nieaktualna, dziś mamy 19.07. O system wynagrodzeń dopytaj proszę nasz zespół HR. Zachęcamy do kontaktu !

Gośka
@HR Salmon Hygiene Polska

No właśnie spóźniłam się z aplikacją...a firma będzie jeszcze w tym roku prowadziła rekrutacje na magazyn albo na jakieś inne stanowiska?

@Gośka

Zerkaj co jakiś czas na ich stronę lub inne agregatory pracy, to będziesz wiedziała :)

HR Salmon Hygiene

Tymek

Dopiero co szukali magazyniera. Można się jeszcze dostać na magazyn? Mam doświadczenie w takiej pracy i uprawnienia na wózki widłowe. Czytałem że jest elastyczny grafik. To znaczy że można przyjść później do pracy albo wcześniej wyjść? Do dogadania?

HR Salmon Hygiene Polska
@Tymek

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. nie szuka od dłuższego czasu Magazyniera. @Tymek - odezwij się do naszego działu HR jeżeli masz dodatkowe pytania.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

HR Salmon

To pytanie do współpracowników. Zasady współpracy w naszej organizacji opieramy na profesjonalnym podejściu do siebie i zadań - o sytuacjach trudnych rozmawiamy.

Barbara

Widzę ze większość komentarzy tutaj jest pozytywnych :) wspominacie o nadgodzinach, rozliczanych według kodeksu pracy. Czyli? Są liczone jako normalna stawka czy może do odbioru jako dzień wolny?

@Barbara

Wiesz jakie są możliwości rozliczenia godzin nadliczbowych, zakładam, że wiesz także, że zależy to też od porozumienia pracodawca współpracownik. Aby rozliczać godziny nadliczbowe - konieczna jest współpraca. Jeżeli chciałabyś zaaplikować do Salmon Hygiene, zachęcamy: office@salmonhygiene.pl pozdrawiamy, Salmon Hygiene

Franciszek
@HR Salmon

To nie jest oficjalnie ustalone jaka jest wtedy stawka tylko trzeba się jeszcze dodatkowo porozumiewać? Myślałem, że napiszesz o ile procent wtedy więcej płacą.

@Franciszek

Panie Franciszku, oczywiście, że jest. Czy wszystko należy przedstawiać do informacji publicznej via GoWork? Nie wystarczy w organizacji ? Zapraszam do kontaktu z office@salmonhygiene.pl - podczas procesu rekrutacyjnego postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. pozdrawiamy!

@Franciszek

Dowiesz się na rozmowie.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Magazynier w firmie Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź od Salmon Hygiene PL

Organizacja nie udostępnia informacji o ilości zatrudnionych osób. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą i poznaniem struktury organizacji czy możliwości awansów - prześlij swoje CV na adres: office@salmonhygiene.pl pozdrawiamy!

Barbara
@Odpowiedź od Salmon Hygiene PL

A jak wygląda rektuacja u państwa po wysłaniu cv? :) To rozmowa, czy jakis dłuższy proces?

@Barbara

W zależności od stanowiska. Zazwyczaj na drugim spotkaniu doprecyzowane są kwestie porozumienia i złożona zostaje oferta pracy. Szanujemy czas naszych kandydatów. pozdrawiamy! Salmon Hygiene

Wiktoria
@HR Salmon

Czyli średnio są dwa spotkania? Czy zdarza się, że jest więcej?

@Wiktoria

Droga Wiktorio ! Zazwyczaj ????

Julia
@HR Salmon

Trochę nie rozumiem tego "zazwyczaj"- co jeśli kandydat nie dostanie oferty po drugim spotkaniu? Co ma wtedy miejsce podczas kolejnych spotkań, czy po drugim proces rekrutacyjny się kończy?

@Julia

Szanowna Wiktorio, Julio. przez cały czas w procesie rekrutacyjnym dbamy o kontakt z naszymi kandydatami. W zależności od rozmów, ilości kandydatów, decyzji staramy się na bierząco informować zainteresowanych co dzieje się z ich aplikacją na poszczególnych etapach procesu. Jeżeli jesteś / cie zainteresowani procesem w Salmon Hygiene - zachęcamy do kontaktu bezpośrednio pod adresem: office@salmonhygiene.pl Umówimy się na rozmowę, postaramy się rozwiać wszelkie "trochę nie rozumiem". pozdrawiamy ! zespół Salmon Hygiene

Pracuję w firmie kilka lat już więc o czymś to świadczy, jak każda firma ma wzloty i upadki ale jest szacunek i indywidualne podejście do pracowników. Klientów również traktuje się z pełnym profesjonalizmem i ogromnym szacunkiem dlatego firma Salmon może pochwalić się wieloletnią współpracą z ważnymi i międzynarodowymi markami w branży spożywczej. To doświadczenia, które dają rozwój i fajne doświadczenie jak tylko ktoś chce się rozwijać. Można być dumnym z pracy w Salmon Hygiene Polska

Zuzanna
@101

To miło czytać, że pracujesz w takich spoko warunkach, A powiedz mi jak to się stało, że to nich dołączyłeś? Ktoś Ci polecił ze znajomych czy przez przypadek na reklamę gdzieś się natknąłeś?

Czy zdarzają się nadgodziny w Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.?

Tak, wszystko zależy od organizacji swojego czasu pracy. Każda z nadgodzin jest rozliczana zgodnie z przepisami kodeksu pracy.

Zuzanna

I dosłownie w każdym aspekcie działania firma się do niego stosuje czy czasami występowały niestety jakieś małe odskocznie od niego?

Majka

Bardzo dobra firma ,obyśmy tylko jakoś przeszli przez to ogromne zawirowanie na świecie.

Kamila
@Majka

A co takiego dobrego jest w tej firmie?

kolo

cały czas pracuję. Nie jest słodko, z tym ze gdzie jest? Jesteśmy elastyczni i staramy się pracować jak najlepiej w tych czasach.

Zuza

Firma działa nadal ? Bo komentarze poniżej niepokoją.

Tom
@Zuza

Zuza , kiedy masz rozmowe?

xyz
@Zuza

z daleka od tej firmy i pochodnych tego, jak to ktoś powiedział ludzie będą się dzielić na tych co tam pracowali i jeszcze nie pracowali

pina20
@xyz

napisz co masz na mysli konkretnie prosze, mam jutro rozmowe

kryk
@pina20

I jak po rozmowie?

Paulina

A czy ktoś wie o rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie, w jaki sposób przebiega?

Nie
@Paulina

Szkoda czasu firma tylko do końca roku.

Karo
@Nie

Skąd wiesz?

ona
@Paulina

Wizjonerstwo szefostwa niesamowite, co to się nie będzie działo albo z kim to nie będziemy współpracować, a na wszystko brak kasy. Oczywiście później wina wszystkich dookoła tylko nie prezesa.

Kryk
@ona

A jak jest z platnosciami? O czasie?

ona
@Kryk

zdarzało się 1-2 obsuwy

Daria

@Nie A skąd takie rewelacje posiadasz, czyżby od konkurencji?

Bez znaczenia

Jako obecny pracownik mogę tylko napisać , że jak najbardziej polecam. Piszę zupełnie szczerze bo widzę, że nie ma opinii a ktoś może się zastanawiać. Bardzo w porządku kierownicy i pracownicy. Zarobki jak na Kielce na dobrym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.?

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Księdza Piotra Ściegiennego 252
    25-116 Kielce
  • NIP: 9591936961 REGON: 260513011 KRS: 0000393802

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.