Opinie o Stöbich Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stöbich Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stöbich Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stöbich Polska Sp. z o.o. w Kraków

Pracownik/ Monter

Informacja dla nowych pracowników bo widzę ze jest pobór. Praca jak każda ma swoje Plusy i minusy: Jesteś 3 tygodnie na delegaci i wracasz na tydzień do domu. Ekipa monterów ( Team ) składa się z dwóch osób. Mamy Kartę firmową i szukamy sobie w własnym zakresie Hotele. Każdy ma osobny pokój hotelowy z łazienką. Pracujemy ok. 9 godzin dziennie ale bywa tez dłużej, przede wszystkim w Niemczech w dużych zakładach VW, BMW, Amazon itp. Praca zazwyczaj jakaś ciężka nie jest. W zależności ile jestem w pracy moje średni wynagrodzenie wynosi 8500/9000 zł na rękę. Są miesiące gdzie mam 11500 zł a w innych gdy byłem na urlopie lub chciałem chwilę dłużej w domu spędzić 7500zł ale ogólnie jest spoko. Pracuje tu od prawie dwóch lat i mogę spokojnie polecić pracę. Jeśli chodzi o te negatywne komentarze wypisuje je jeden pracownik który został zwolniony kilka miesięcy temu. Osoba ta była delikatnie mówiąc problematyczna i złośliwa, nikt z nim nie chciał pracować i z wszystkimi był pokłócony i tu najlepiej widać jego złośliwość: wypisuje złośliwe komentarz i sam sobie na je odpowiada po Nickiem Elżbieta.

@Pracownik 1234789

Odpowiedzi się nie doczekamy? Bo poczułam się nieco urażona tym obarczaniem i kłamstwem odnośnie adresu IP. No chyba, że milczenie można uznać za stosowną "odpowiedź"?

Dusia

Pomagam mężowi rozejrzeć się w ofertach pracy. Natknęłam się na ogłoszenie dla stanowiska elektromontera/montera. Rekrutacja skończyła się już dawno ale z doświadczenia wiem, że czasem warto podesłać dokumenty. Często zdarzają się delegacje na tym stanowisku? Jak średnio wypadają zarobki w skali miesiąca? Wynagrodzenia zawsze w terminie?

Lejdi GAGA

Zakwaterowanie jest akurat bardzo dobre :) szukamy sobie hotele w własnym zakresie budżet to ok 70 Euro na osobę. Kierownik jest w miarę spoko, można się z nim dogadać. A monterzy 10/10 :) jak jest zapieprz to robimy ale po pracy nie raz z śmiechu umieram :)

asdf Nowy wpis

To prawda że teraz elektryk-monter może zarobić 16 tys brutto bo tak było w ogłoszeniu które dopiero co wygasło. To raczej nie stawka podstawowa bo w skład wypłaty wchodzi premia za wyniki + delegacje + nadgodziny. Wszystko razem do kupy da taki wynik czy to lekko zawożone widełki i nie mam co się nastawiać?

@Pracownik/ Monter

No to zapraszam do sprawdzenia adresu IP czy coś, bo ostania konkluzja jest błędna niestety i nie rozumiem skąd ten zarzut w moją stronę? No i sądząc po Twojej opinii rozumiem, że zostałam wprowadzona w błąd?

@Elżbieta

Adres IP sprawdzony :) nie myliłem się to Pan O.

@Pracownik/ Monter

Ciekawe jak Ty ten adres IP sprawdzałeś. No tak masz znajomości w CBŚ i ci to zmierzyli. Ja widzę że wszystko co piszą o firmie Stobich negatywnego jest problemem.tylko najśmieszniejsze jest to że to prawda .W tej firmie panują układ kierownik gróby i jego koledzy i oni wszystko mogą mogą kraść materiał z budowy dopisywać godziny przychodzić pijanym do pracy spać całą dniówkę w samochodzie kłamać do Niemców i oczerniać inne osoby tak jak to robi gróby i Philippe ale oni mogą wszystko bo są bezkarni i im nic nie grozi bo kierownik zamiast wszystkie sprawy pod dywan .praca może i ciężką nie jest ale za 5 € nie polecam tej pracy nikomu i nie wierzcie że będziecie zarabiać po 9000 zł na miesiąc . Możecie się zapytać Skarżysko i Rafała i Tomka ile zarabiali miesięcznie Oni wam powiedzą ile zarabiali Sądzę znaleść normalna pracę w Niemczech na umowę . Ja znalazłem za 14€Na godzinę i nikt mnie nie (usunięte przez administratora) ma godzinach. Stawka x ilość godzin i tyle mam wypłacie . A w Stobich warunki są nie jasne .Nikt nie wie ile będzie na wypłacie Jeździsz po parę dni w miesiącu i za to ci nie pĺacą nawet dochodzi do 80 godzin w miesiącu za które firma Ci nie płaci. Ale jak ktoś chce być oszukiwanym na pieniądze to proszę bardzo może iść tam pracować .Tylko żeby się nie zdziwił że zostanie (usunięte przez administratora) I jeszcze jedna kwestia ten kolega co niby został zwolniony pracował na czas nieokreślony bo pracował tam ponad trzy lata . Pracodawca w takim przypadku musiał mu podać powód zwolnienia bo 5aki jest kodeks pracy Moje pytanie jest następujące jaki powód zwolnienia podał pracodawca . I Proszę o odpowiedź bo to wyjaśni całą sprawę kto tu mówi prawdę A kto kłamie. Życzę powodzenia nowym pracownikom w firmie Stobich Poska

Dusia

Pracownik od X Lat
@Dusia

Akurat kierownik dziś ogłosił że będzie nowa rekrutacja. Jeśli Twój mąż nie jest w stanie samemu się rekrutować to raczej nie ma co tu szukac. Wymagana na tym stanowisku jest samodzielność. Nikt nie stoi nad tobą i Cię pilnuje tylko robota ma być zrobiona i dokumentacja powykonawcza napisana Delegacje trwają ok 20 dni później 9 dni wolnego. Chyba że robota jest w kraju wtedy od Poniedziałku do Piątku weekend w domu. Średnie zarobki wychodzą mi ok 8000 Zł na rękę w zależności gdzie jest delegacja ( w Niemczech bliżej 10 tyś/ w Polsce 6tyś). Wypłaty zawsze są punktualne.

@Pracownik od X Lat

Jakie są warunki zakwaterowania i czy firma je opłaca? Pieniądze, o których mówisz, to z nadgodzinami, czy bez? I jak w stosunku do pracowników zachowuje się kierownik?

Lejdi GAGA Nowy wpis

jeśli ma się nadgodziny to można wyciągnąć ok. 10 000zł, moja najwyższa wypłata było ok 13 000zł ale pracowałem wtedy ciągiem przez 20 dni razem z sobotą i niedzielą. Hotele płaci firma mamy karty firmowe

Lejdi GAGA Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Stöbich Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Kraków. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stöbich Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Monter.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Monter

Pracuje od nie dawna i jak na razie jest ok Jeździmy w dwójkę do Niemiec każdy ma własny pokój hotelowy pracujemy po 9 godzin dziennie zarobki pomiędzy 9 a 10 tys zł na rękę. Umowa o prace.

Daniel, odpuścił byś już sobie rozumiem jeden negatywny komentarz dać no ale 10 to już przesada;)

Pracownik 1234789

Philiipe prawda jest że możesz tą sytuacje odwróvić. Przyznasz się do tego jak zażądzasx oddziałem Stobich polska . Że zatrułes sobie samych kolegow i ich traktujesz jak święte (usunięte przez administratora) Przeprosiła mnie za fałszywe oskarżemia i wyrównasz mi za te godziny za które mi nie zapłaciłes

@Pracownik 1234789

Daniel, odpuść już sobie :)

Jesteś ich pracownikiem byłym? To jak to wyszło, sam się zwolniłeś czy w końcu ciebie zwolnili, bo już nie kumam?

@Ewa

Ja sam złożyłem wypowiedzenie bo w takiej firmie nie chcialem już pracować mialem już dawno sie zwolnić bo to oszukańcze firma jest . Tam to tylko koledzy kierownika mają najlepsze zlecenia i powiem wiecej gdy moja żona ciężko zachorowała to nawet wtedy kierownik wolał dać zlecenia kolegom żeby wiecej zarobili bo jak to kierownik określił groby ma kredyt na dom i musi spłacać kredyt a mi powiedział że mi firma pomoże i tak mi pomogli że musialem poszukać sobie innej pravy bo mi na lekarstwa brakowało dla żony bo zarabialem marne grosze ale kierownik twierdził że wszystkich traktuje tak samo tylko że ja zarabialem po 4000 zl a koledzy kierownika po 10000 zl . Dziadostwo jednym słowem i tyle .Dobrze że ja tam już nie pracuje i tyle w temacie.

Pracownik 12367

Daniel, odpuść już sobie :)

Monter

Ciekawe z kim był ten pracownik pokłucony pewno z Team 1 i team 2 A kto to są Ci Panowie. No to wam powiem To są koledzy kierownika którzy wszystko mogą i oni są nietykalni i to oni dostają najlepsze zlecenia A pozostali pracują za 5000 zł w Polsce i mają cicho siedzieć A jak się odezwa to są tymi złymi w firmie . A idź pan z taką firma Dziadostwo jednym słowem i tyle

Pan Olek
@Monter

Panie O. odpuść już sobie :) ile można pisać o tym samym.

@Pan Olek

Nie wiem o czym mówisz .Co to to zaczy Że ktoś ma odpuścić. Każdy niech sie dowie jakie dziadostwo panuje w formie Stobich polska .O samego początki obrażaliscie i śmialiscie sie z jednego pracownika a teraz wam sie za to obrywa. Karma wracac i to dopiero początek .Za te cygaństwa kradzieże i podrabiane podpisy to wam sie dopiero oberwie. Niech kazdy sie dowie że ta firma to dziadostwo i wykożystywanie pracownika i oszukiwanie na godzinach .Nie ma cobsobue zawracac głowy tą firma bo jak nie jesteś kolega kierownika to i tak wczesniej czy póżniej cie (usunięte przez administratora)

Praca nie najgorsza ja tam jestem zadowolony

Stary pracownik

Pracowałem w tej firmie przez jakiś czas i szystko co piszą o tej firmie że ta firma to porażka to prawda . Praca była tylko dla kolegów kierownika .My siedzieliśmy nawet przez trzy tygodnie w miesiącu i za miesiąc pracy zarab8aliśmy po 4000 zł A koledzy kierownika po 10000 zł K9ledxy kierownika mogli wszystko A w szczegoln9sci jeden kolega kradł materiał z budowy odpisywał godziny na swoją korzyść wykonywał pracę bez stosownych uprawnień nadzorował pracę bez uprawnień dozoru dodam że nie miał żadnych kwalifikacji w tym kierunku ale wszystko przechodzili mu płazem . Dostawał najlepsze zlecenia bo był kolegą kierownika i z tego tytułu zarabiał najlepiej w firmie. Często gęsto kierownik nas ściągnął do s9mu że zlecen7a żeby koledzy kuerown8ka m7eli pracę A my siedzieliśmy w domu.Ta firma to syn9nim (usunięte przez administratora) krętactwa i cwanuactwa i dotąd jak kierownik będzie gotował swoich kolegów pozostali pracownicy będą traktowani jak ludzie do zadań specjalnych czyli do pracy w Polsce za minimalna Krakowa plus dieta czyli za 3000 zł Niewieżc8e w ani jedno słowo że w tej firmie n7e ma układów i wszyscy traktowani są na równi. Układ był jest i będzie do czsu kiedy będzie zarządzał kierownik i zleciał pracę swoim kolegom

@Stary pracownik

Ok, bo od razu mnie to w oczy uderzyło - 4 tys a 10 tys? Poważnie? Bo jeśli tak wychodziło z tymi zleceniami to słabo dla was, trudno się dziwić, że nie polecasz. Ale ci koledzy jakoś lepiej wykfalifikowani byli czy cokolwiek? Takie coś można gdzieś zgłosić?

Stary pravownik
@Elżbieta

Pani Elżbieto Ci pracownicy co zarabiali po 10000 zł po prostu byli kolegami kierownika .A co do kwalifikacji to mieli żadne .umiejętności manualne kiepskie. Aż się dziwię że ich chcieli na te montaże. Z resztą z Austrii to ich na zbity ryj wywalił bo każdy montaż był do poprawy j.niemiecki kiepsko.kierownik ich gotował i tyle nawet jeden kolega zwrócił kierownikowi uwagę że to dyskryminack8a na tle finansowym ale ten nawet się nie przebił wręcz przeciwnie od tego czasu przestał wysyłać tabelki w exely kto gdzie jedzie i na ile żeby nie było śladu jak by ktoś to podał do sądu pracy.Pani Elżbieta ta firma to zbieranina kolegów i tyle i nikt z zewnątrz nie ma szans na normalne warunki zatrudnienia i normalne teaktowanie. Jeden z kolegów wysłał email do prezesa że Spartą ale to nic nie dało teraz to pasuje zgłosiś do pip-u i do uokiku niech 8ch przyczepą w papierach A na pewno coś znajdą bo z tego co mi jeden kolega mówił to w biurze notorycznie podrabiania podpisy na dokumentach i w żywe oczy się wypierają tych machlojek. Pani Elżbieta n8e polecam tej firmy nikomu bo to nie jest firma tylko kółko wzajemnej adoracji.ale myślę że już nie długo ktoś rozgoni to towarzystwo tam gdzie pieprz rośnie i może przyjdzie ktoś normalny który będzie traktował wszystkich na równo i nie będzie nikogo dyskryminował tylko dla tego że nie jest kolegą kierownika.

Gdzie jest moja trzynastka?
@Stary pracownik

Dobrze że kolega "odszedł,, bo naprawdę aż przykro się to czyta, jak cię tu traktowali.

Oddaj mój laser !
@Stary pravownik

Szkoda takiego fachowca, co wszystko "potrafi,, i szanuje.

@Stary pravownik

Teraz widzę. Rozumiem już powód dlaczego tak nie polecasz. Czyli faktycznie zostaną podani do tego pipu lub uokiku jak zostało to zasugerowane? Ciekawa jestem czy coś wyjdzie z tego

Alicja

Ktoś wspomniał o masowych zwolnieniach pracownikow.. czemu firma podjęłą takie kroki? Ktoś wie czy przyjmują już normalnie? :D

@Alicja

Nie to nie jest normalne wszyscy odeszli z własnej woli ponieważ w firmie jest coraz gorzej gdyby było wszystko ok nikt sak by się nie zwalniał proponuje przemyśleć to co napisałem i wyciągnąć odpowiednie wnioski

@Monter

No właśnie widziałam przed chwilą te wymienione przez Ciebie ich plusy i minusy. Skoro piszesz, że jest jeszcze gorzej to rozumiem, że o wiele więcej minusów do dziś doskoczyło? Myślisz, że będzie tak, że każdy ostatecznie odejdzie i firma zostanie z niczym czy raczej i tak zawsze ktoś się tam do nich znajdzie? :/

@Alicja

Wszyscy odeszli z własnej woli a po 3 miesiącach pracy w innych firmach chcieli wrócić bo okazało się ze jednak nie jest tak źle ????

@Pracownik 12367

Co Ty. I każdy wrócił czy już nie chcieli ich z powrotem? :/ Sprawdza się to stwierdzenie, że człowiek docenia to co utraci

@Elżbieta

większość chciała wrócić ale nie każdego przyjęli z powrotem.

@Pracownik 12367

Przykre dla nich w takiej sytuacji, ciekawe czy jakoś sobie to poukładali. A Twoja opinia tak właściwie jaka o tym wszystkim jest? Poważnie aż tak tragicznie w tej firmie czy bez przesady? ;)

Monter Team

Odkąd kierownic w końcu pokazał jaja i zwolnił jednego z Pracowników który robił od 3 lat zamęt w Firmie, wypisał na forum negatywne opinie, kłócił się z każdym, był pokłócony z wszystkimi w firmie i miał jakieś teorie spiskowe ze niektórzy mają jakieś fory w Firmie. Sytuacja się uspokoiła i mam nadzieje ze tak zostanie. Ogólnie dobra atmosfera, spokojna praca chociaż różnie bywa, zarobisz w zależności od ilości przepracowanych dni 7000zł/12000zł ( 3 tygodnie w delegacji 21 dni i 9 dni wolnego w miesiącu daje coś powyżej 9000zł na rękę/ praca po 9/10 godzin dziennie) Plusy: *Dobre warunki mieszkaniowe ( każdy ma własny pokój w hotelu lub w Apartamencie ) *Samochody Służbowe który można prywatnie używać *Dobra Atmosfera *Spoko Kierownik w Polsce i w Niemczech *Dużo dni wolnych *Stosunkowo dobre zarobki *Praca nie jest jakaś mega ciężka ale to zależy od budowy Minusy: *Prowadzenie dokumentacji, Tabelek, godzinny przepracowane na budowie itp. *Odwołanie budowy ( zła organizacja ) jedziesz na budowę i w połowie drodze każą Ci jechać gdzieś indziej lub przyjeżdżasz na miejscu i nie można rozpocząć pracy. *Czasami terminy realizacji montażu są absurdalne i nie do wykonania. ( ale brak jakich konsekwencji jeśli się nie wyrobisz:) )

Pracownik 1234789

W końcu ktoś miał odwagę i powiedział caĺą prawdę o zasadach panujących w firmie Stobich Polska. (usunięte przez administratora) jakie tam panuje to po prostu w głowie nie mieści. Koledzy kierownika mogą robić (usunięte przez administratora) burdy w hotelach.,szykanowanie pracowników pijaństwo na każdym kroku. Praca wykonywana gorzej niż źle większość trzeba po nich poprawiać.w normalnej firmie nikt takich pracowników nikt by nie trzymał ale nie tutaj .Kierownik wszystko zamiasta pod dywan żeby nikt się nie dowiedzial .tylko pracownicy ktoezy nie są kolegami kierownika są dyskryminowani przez niego i innych jego kolegów.Nie polecam Firmy Szkoda waszego czasu żeby tam pracować (usunięte przez administratora) jakie tam panuje nie da się opisać nawet w 1000 słowami.

Pracownik12

Dla mnie śmieszne jest to, że jest jeden gość, nazwisko nie potrzebne, każdy wie o kogo chodzi, który robi w tej firmie co chce, nie zna się na niczym ale udaje wielkiego fachowca, chodzi po budowie i narzeka, że niby tak źle w tej firmie itd ale jakoś dalej tu pracuje. Nikt nie zgubił tylu narzędzi co on, nikt nie zrobił większego chlewu z samochodu służbowego co on, zresztą każdy kto pierwszy raz z nim rozmawia ocenia go jako (usunięte przez administratora) i prostaka. Ale jednak kierownik nie ma jaj by go zwolnić, chociaż tyle razy już miał to zrobić. Panie C. Idź po rozum do głowy i zachowaj się jak prawdziwy kierownik z jajami który wie kto jest potrzebny a kto nie. Z taką ekipą która pozostała to nie wróżę Wam sukcesów.

On
@Pracownik12

Pracowniku 12, czego wymagasz od gościa który przed rozpoczęciem kariery w Stobich, był kierowcą w Castoramie i musiał tam zasuwać za 2500 zł a w firmie Stobich za nic nie robienie, marudzenie i wieczne narzekanie dostaje 3 razy tyle. Czy będzie miał gdzieś lepiej? Tylko szkoda że przez takich ludzi ta firma naprawdę kiedyś padnie, bo już ledwo zipie. Tylko zabiera miejsce innym. Opamiętajcie się i wymieńcie tych ludzi na naprawdę takich którzy będą chcieli pracować ale i dajcie ludziom zarobić. Może wtedy coś tam się poprawi.

@Pracownik12

Haha tak tak wiemy o kogo chodzi. No cóż po masowych zwolnieniach pracowników firma była tak zdesperowana by utrzymać się na rynku że nie mogła zwolnić tak wyjątkowego pracownika. Nie ważne że każdy montaż z jego udziałem to prowizorka, wszystko zrobione byle jak, i zawsze trzeba po nim poprawiać ale co tam liczy się sztuka. A że (usunięte przez administratora) na aucie a że obciach z nim gdzieś jechać i pojawić się nawet w zwykłym sklepie, no cóż Pan w dresie z lumpeksu już tak ma i nic się zmieni. Nie wymagajmy za dużo od kogoś z Castoramy ????

Pracownik..

Niestety Firma zdecydowanie ma więcej minusów niż plusów Plusy : Częste zjazdy do domu Dobra Atmosfera Minusy : Bardzo duże braki narzędzi Organizacja fatalna Zarobki jak na to że w większości to wyjazdy za granicę to też szału nie ma średnio około 6-7 tys także warto się zastanowić dwa razy nim ktoś się zdecyduje tu pracować bo nie zawsze może się to opłacać

Żeby było uczciwie napiszę jak naprawdę jest i niech każdy same wyciągnie wnioski: Jest część pracowników którzy faktycznie są niekompetentni. (Nie chcę im się pracować, chodzą marudzą, zamiast znaleźć rozwiązanie danego problemu będą cały dzień siedzieć na budowie, nie uzupełniłem dokumentację, gubią narzędzia, itp.) mają dwie lewe ręce do wszystkiego i są najbardziej roszczeniowi i ich opinie można tu najczęściej czyta. Przyszli z firmy gdzie zarabiali po 2500 zł miesięcznie gdzie tutaj zarabiają około 7000 zł i im wciąż mało. Nie wiem po co ich firma trzyma przypuszczam że kierownik nie ma jaj żeby ich zwolnić. Firma wysyła cię średnio 21 dni w miesiącu na delegację (10 dni wolne) przede wszystkim Niemcy, Austria, Czechy i Słowacja. Zarobki w zależności od liczby godzin przepracowanych pomiędzy 8000 a 10500 zł na rękę. Jednakże tu jest ale, średnio dwa miesiące w roku jest jakaś budowa w Polsce i wtedy zarobki są od 2500 do 5500zl w zależności od widzimisię naszego szefa. Od początku roku do sierpnia wyszedłem średnio 7400zl. Z tego byłem półtora miesiąca w Polsce. Firma gwarantuje samochód VW transporter/Crafter z którego można korzystać w czasie prywatnym. Hotele również opłaca firma. Dla mnie najbardziej wkurzające jest wprowadzenie dokumentacji, każdy dzień przepracowane trzeba udokumentować w dzienniczku i wysłać do biura. Praca jakaś mega ciężka nie jest porównując do typowej budowlanki. Ale chcesz zacząć z montażem i okazuje się że nie wysłali ci śrubki, kable lub coś wadzi i nie jesteś w stanie zamontować systemu. Ekipy montażowe składają się z dwóch osób (Elektrik i Monter) do dyspozycji mają samochód, narzędzia, telefon służbowy, kartę bankomatową i kartę paliwową. Hotel szukasz we własnym zakresie (masz ok 60 Euro na osobę.) Ogólnie to polecam, jeżeli masz chęci do pracy i jesteś w miarę kumaty to można wyjść na swoje.

Monter

Tak żeby było uczciwie, są plusy i minusy, jak w każdej pracy. Tyle że tutaj jest dużo więcej minusów. Do plusów można zaliczyć - częste zjazdy do domu - niezłe warunki mieszkaniowe - samochód do użytku własnego. Minusy: - totalny brak organizacji - niekompetentne osoby na niektórych stanowiskach - oszczędzanie na wszystkim - brak narzędzi - improwizacja na każdym projekcie - niejasne warunki wynagradzania - brak szacunku że strony szefa - brak zgrania zespołu czyli każdy sobie, Jednym słowem chaos na każdym kroku, ale nikt niczym się nie przejmuje bo przecież jakoś to będzie????

Pracownik 123456

Masakra

Dawny Pracownik

Praca ogólnie spoko. Średnie zarobki ok 6000/7000zl na rękę. Praca w delegacjach, średnio 3 tyg w pracy 1 tyg. w domu. Każdy ma własny pokój hotelowy. Firma zapewnia samochód służbowy i narzędzia. Jeśli komuś nie przeszkadzają delegacje to polecam

Natalia

Czy zastanawialiście się może ostatnio nad podjęciem pracy w Stöbich? Jeśli tak, to teraz jest najlepszy moment, ponieważ firma szuka Montera - Elektromontera. Do zakresu obowiązków mają należeć między innym wyjazdy służbowe na terenie całej Polski jak i na terenie UE (możliwe wyjazdy do Ameryki Południowej, jak i Afryki). Chętnie dowiem się, co sądzicie o tej ofercie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stöbich Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Stöbich Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stöbich Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stöbich Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stöbich Polska Sp. z o.o.
  • Józefa Montwiłła-Mireckiego 10 lok. 1
    30-426 Kraków

Stöbich Polska Sp. z o.o.