Opinie o Mubi Sp. z o.o. w Warzenko - sklep mubi.pl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mubi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mubi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mubi Sp. z o.o. w Warzenko

Antośka Nowy wpis

Na tę chwilę jest posada jako Telefoniczny doradca klienta? Wiem, że w przeszłości firma dawała takie oferty nawet jedno sprzed 3 lat wisi dalej. Wtedy dawali umowę o pracę, mam nadzieję że bez zmian. Tylko na ile jak coś?

Prezes Nowy wpis

Witam mam mieszane uczucia reklamują się że niby tak tanio a wcale tanio nie jest ja znalazłem OC poza tymi wszystkimi porównaniami 30 procent tego co najtańsze na tej porównywarce więc to samo mówi za siebie nie dajcie się oszukać

Abc Nowy wpis

Pracuje dosyć długo, jestem zadowolony, moje zarobki wahają sie w granicach 4000-5500 netto w zależności od miesiąca. Pracuje zdalnie wiec atmosfera mnie w ogole nie interesuje, z mojej kierowniczki i mojej grupy jestem bardzo zadowolony.

Wanda Nowy wpis
@Abc

Długo, to znaczy ile? I na jakim stanowisku pracujesz? I czy od pierwszych dni pracy można pracować zdalnie? Masz normalnie umowę o pracę? Czy to zleceniówka?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mubi Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ciekawy

Pytasz o Mubi wynajem samochodów czy porównywarkę ubezpieczeń?

Sprzedawca

bez szału

do każdego inne zależy czy po znajomosci

Ziemniak

założyli nową stronę, bo ta firma zajmuje się czymś zupełnie innym: Informacje Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Wynajem samochodów i zarządzanie flotą. Mubi Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Warzenko w województwie pomorskim. Z przedstawicielem firmy Mubi Sp. z o.o. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 84-208 Warzenko ul. Cedrowa 9,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj] Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują: samochody - wynajem, zarządzanie flotą wynajem samochodów wypożyczalnia samochodów wynajem aut wypożyczalnia aut samochody wynajem auta wynajem wynajem samochodów osobowych wypożyczalnia samochodów osobowych wynajem aut osobowych zarządzanie flotą samochód do wynajęcia Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Mubi Sp. z o.o.. I tak wszyscy hejterzy walą posty tutaj bo nikt wam nie odpisze na wasze bóle

Głos rozsądku

Odradzam prace w tej firmie. Podejście większości kierowników karygodne w szczególności zastępców. Plany coraz mnie realne, wynagrodzenie zamiast wzrastać to spada do poziomu poniżej godności ludzkiej. Można spokojnie znaleźć prace za takie lub większe pieniądze w firmie gdzie nie będzie się wyzyskiwanym i poniżanym.

Zostaw merytoryczną opinię o Mubi Sp. z o.o. - Warzenko

• Jak się pracuje w Mubi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mubi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mubi Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mubi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mubi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mubi Sp. z o.o.
  • Cedrowa 9