Opinie o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Total Jobs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Total Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Zofia Nowy wpis

Co z umowami? Czy można liczyć tutaj na stałe zatrudnienie, czy tak jak ktoś pisał że są przedłużane co miesiac? :/

Mateusz Nowy wpis
@Zofia

soryy masz moze numer telefonu do total job ?

Grażyna Nowy wpis
@Mateusz

Total Job, Maxi Job i HR Work Force to jedna i ta sama agencja pośrednictwa.

mateusz Nowy wpis

Mozna prosic o numer telefonu do firmy total job ? pozdrrawiam

Magdalena

Tutaj widzę jakieś nieporozumienie. Padają pytania np. o staż w firmie, a odpowiedź o tym że nie warto z nimi jeździć. Moim zdaniem chodzi o staż w TEJ firmie, jako HR, rekruter itp. Przecież po to jest to forum, dla pracowników wewnętrznych firmy, nie zrekrutowanych dla pracodawców z Niemiec. Sama interesuję się TJ jako pracodawcą i nie ma tu dla mnie wskazówek żadnych, to przykre.

Przyszły pracownik

Pracuje ktoś w meppen jako spawacz MAG? Jakie warunki?

Arczi
@Przyszły pracownik

Chłopie ja tu robię długie czas lecz nie przez tą (usunięte przez administratora) Ala firmę powiem krótko jest porażka

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Total Jobs Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pomocnik cukiernika praca w cukierni Przemyśl ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Planuje wyjechać do meppen na spawanie kontenerów lub do miejscowości obok na spawanie detali co polecacie? Jakie warunki?

Józef
@Nowy

A umiesz spawać czy jak co drugi fachura tu przyjezdza i spawarki nie umię włączyć????????

Marzena
@Józef

Wydaje mi się, że to czy autor wpisu ma odpowiednie umiejętności zweryfikuje już potencjalny pracodawca. Tu na forum nie musi się z tego tłumaczyć a chciałby się czegoś dowiedzieć o pracy w firmie. Czy możesz odpowiedzieć na pytania przez niego zadane? Posiadasz takie informacje?

Arczi
@Józef

Co za Józef gdzie dokładnie robisz??

Xxx

Umowa przedłużana co miesiąc, a miała być długoterminowa .Kupę kasy za łóżko w pokoju 2-os. Gdy pojawia się problem, to pracownik zostaje sam sobie, bo do Was nie idzie się dodzwonić.A jeżeli już się uda, to nikt nic nie wie...zlewka na maxa.

Wiecie może czy w Total Jobs Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Tosia

Proszę poczytać opinie byłych pracowników i zapoznać się z Krajowym Rejestrem Sądowym.Prosze przeczytać wpis Pani Beaty, która nie otrzymała wynagrodzenia za marzec 20020r i innych poszkodowanych.W firmie dzieje się źle, jeśli pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia za wykonaną pracę.Z Krajowego Rejestru Sądowego wynika, że zmienili się wspólnicy.Pan Andrzej Szaryj już nie jest wspólnikiem.Takie zmiany o niczym dobrym nie świadczą.Pracownicy mogą zostać bez wynagrodzenia jak Pani Beata inni.Lepiej szukać firmy, która jest wypłacalna i szanuje pracowników.

Damian

Też mnie to ciekawi ktoś moze pracuje?

Piter

Dziękuję wszystkim za pomocne opinie które pomagają w podjęciu decyzji. Niestety po uwzględnieniu ilości negatywnych opini musiałem zrezygnować z oferty. Zrozumiałym jest że ludzie mogę negatywne opinie zamieszczać z przyczyn za które oni odpowiadają bezpośrednio, jednak pierwszy kontakt z rekruterem i warunki współpracy określone.. 10 wypłata na rachunek bankowy w euro, dojazd do pracy bezpłatny, koszt mieszkania do 200euro. Na jedno z pytań rekruterka nie potrafiła odpowiedzieć. Jak wygląda rozliczenie podatków i jak ksztaltuja się zarobki. Wzbudziło to podejrzenie więc zasiegnelem info u wuja google i cóż... troszkę inne informacje widnieja tutaj, jednak nie zawierzylem dogłębnie i postanowiłem doprecyzować pytania dzwoniąc jeszcze raz i cóż... okazało sie że większość negatywnych wypowiedzi potwierdziła sie i była zasadna.. przelewy w złotych, transport do pracy uzależniony od innego pracownika który posiada auto, rozliczenia podatków bardzo rozbieżne dlatego brakuje informacji.. podejmowanie zatrudnienia poprzez tego pośrednika wiąże sie z dużym ryzykiem, dlatego pewnie stawka oferowana w ogłoszeniu jest mega dobra zostawiając innych w tyle.. pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za info..

Beata

Tak, niestety to prawda. Za luty dostałam tylko 1/4 wynagrodzenia i to z bardzo dużym opóźnieniem. Za marzec nie dostałam żadnych pieniędzy. Dodatkowo zwolniona z umowy zostałam smsowo. Nikt nie zadzwonił z krótkim wyjaśnieniem.... Panie Andrzeju, Menager Total Jobs, - nie okłamałam menagera i pracodawcę - nie byłam pijana w pracy - nie miałam lewych zwolnień w pracy, w ogóle zadnych nie miałam - kierownik restauracji nie płakał przeze mnie Za to pracowalam uczciwie, nie spóźniałam się na swoje zmiany. Panie Andrzeju proszę o konkretną odpowiedź, kiedy dostanę wynagrodzenie za luty i za marzec.

Z
@Beata

Jeżeli była to umowa o pracę, warto skontaktować się z Państwową Inspekcją Pracy.Firma ma obowiązek dać wypowiedzenie w terminie zawartym w umowie.Skandal, że firma sms-em informuje pracownika o rozwiązaniu umowy.

@Beata

Ja się dodzwoniłam do kadrowej. Poinformowała mnie, że w najbliższym czasie będą wypłacane zaległości... więc czekam i zobaczę co się będzie działo.

ABCXYZ
@Beata

Kiedyś u nich pracowałem, lecz czytając nowe komentarze to nic się nie zmieniło, od czasów jak ja tam pracowałem: - też były problemy z wynagrodzeniem, ciągłe niedoliczenia, a dopłaty po 10-ym – łamanie art 85.2kp, art 85.5kp, art 94.5kp – najlepiej iść z tym do PIP i zgłosić sprawę, oni są od tego i nie ma co się obawiać, gdyż firma jakby postępowała ferr to i pretensji by nie było - naliczanie podatku niemieckiego, w ich wykonaniu, to jest level nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika - o diecie można było zapomnieć, tłumaczenie z ich strony, że jest to oddelegowanie, a nie delegacja i się nie należy, co w innych agencjach bez problemu naliczają i wypłacają, aby pracownik zarabiał więcej - kary za wszystko, aby się nie wychylać za bardzo przed szereg i buntować innych - koordynatorki czy kadrowe, jak byłeś grzeczny, czyli nie walczyłeś o swoje to bez problemu odbierały telefon, a jeżeli walczyłeś o swoje, to telefonować można było do woli i tak nie odebrały - o problemach z ZUSem to nawet nie chcę wspominać, lecz radzę sobie kontrolować - warto także porozmawiać z właścicielem mieszkania, firma odciąga 300€, a właściciele nieraz wołają 250€ czyli już firma was kroi Pani Beato warto odszukać tutaj moje dwa komentarze z dnia: 20,06,2019 15:30 oraz 01,06,2019 6:35

Spajk....
@ABCXYZ

Widzisz kolego ja właśnie aplikuję do tej firmy widzę że na darmo tracę czas warto sprawdzić przyszłego pracodawcę choć by poczytać opinię jeszcze raz dzięki zakańczam proces rekrutacji i przygodę z tym pośrednikiem takich pośredników i tego typu pracodawców już spotkałem wiec teraz jestem ostrożny

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Total Jobs Sp. z o.o.?

XXXL

Czy warto rozpoczynać współpracę z firmą, która podobno jest w upadłości? Pracownicy nie otrzymali wynagrodzenia za luty i marzec . Proszę zapoznać się z wpisami pracowników.Nikt z firmy nie ustosunkował się do komentarzy pracowników, nikt nie udzielił odpowiedzi.Widac , jak firma traktuje pracowników.

Pralnia Berlin

kiedy bedzie praca w pralni w Berlinie ? cos wiadomo ??

Kazimierz

zgadzam się ze Spawacz10 tylko Pani Monika była ok Pani Paulina dramat, Pani Adrianna troche lepiej ale tez slabo a teraz sie poprawilo z Pania Magda sa paski na czas rozliczenia dobrze mam nadzieje ze tak bedzie dalej

Spawacz10

Firma może byłaby i ok ale te koordynatorki to jakies niedouczone.(usunięte przez administratora)ok.

Żona goscia
@Spawacz10

Niedouczone koordynatorki są tańsze dla firmy w utrzymaniu.Jezeli koordynatorka zna perfekcyjnie zagadnienie, trzeba jej więcej zapłacić.Dla firmy liczą się tylko pieniądze, nie pracownik.Dowodem tego jest to, co firma zrobiła z pracownikami.

@Żona goscia

na odpowiednie pieniadze tylko zasługiwała Pani Monika ale chyba nie pracuje, pozostale koordynatorki tylko błedy w umowach rozliczeniach teraz jest pani Magda zobaczymy czy ona się nadaje

Meppen1

Teraz gdy jest pani Magda jest o wiele lepiej, przynajmiej mam odpowiedzi na pytania

Żona goscia
@Meppen1

Odpowiedzi na pytania to za mało.Pracownikom potrzebne są wynagrodzenia, czyli pieniądze za ich wykonaną pracę.W szanującej się firmie taka sytuacja nie miałaby miejsca.Nie wypłacić pieniędzy i nie odbierać telefonów - skandal. Takie firmy powinny być zamykane na zawsze.Niech Pan Andrzej Szaryj uderzy się w pierś, to co zrobił jest nieludzkie.

Spawacz10

widze ze usuwa się imie niedouczonej koordynatorki ...

OBCY

moze Wam nie zaplacili wszsytkiego bo Rząd zamknal Galerie Handlowe i restauracje, moze jak je otworza to zaplaca reszte, chyba od przyszlego tygodnia cos otwieraja

Znajoma
@OBCY

Zamknięte Galerie Handlowe nie mają nic wspólnego z wynagrodzeniem.za luty. W firmie dzieje się źle, jeżeli nie ma pieniędzy na wynagrodzenia dla pracowników i można nawiązać kontaktu z firmą.Ktos już napisał, że podobno są w upadłości.Od 1-go kwietnia nie umieszczają już w internecie żadnych ofert pracy.Jezeli firma nie wypłaca wynagrodzenia i nie informuje pracowników , co jest tego powodem - to niczego dobrego nie wróży. Pan Andrzej Manager Total Job usunął z internetu nazwiska i numery telefonów wszystkich koordynatorów.Napisal, że interesantów przyjmują po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu.Ale telefonów nie odbiera nikt.Nie tak dawno przedstawiał się jako osoba krystalicznie czysta.I co zrobił z pracownikami?. W uczciwej firmie taka sytuacja nie miałaby miejsca.

Katarzyna z Katowic

czy ktoś wie w firmie kiedy będzie można pracować w Pralni w Berlinie ... czy coś się ruszy ??

Spawacz T

Pracuje z nimi juz 2 lata i gdyby nie koordynatorka ktora nic nie wie to reszta jest dobrze wynagrodzenie płaca

Tomek 01

Ja pracuje w In post wszytko jest wyplacane czasami mnie wkurza tylko koordynator bo sie nie moge dodzwonic

Kris Niemcy

Ja pracuje z tą firma ponad rok jako spawacz w Niemczech, zawsze wszystko wypłacali i było ok

Zostaw merytoryczną opinię o Total Jobs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Total Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Total Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total Jobs Sp. z o.o.?

Total Jobs Sp. z o.o.
  • Jana Ewangelisty Purkyniego 1