Opinie o Lte Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lte Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lte Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lte Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Maszynista

Ma ktoś jakiś kontakt do kadr w sprawie pracy?

Kierownik Dariusz Szady

660 551 109

@Kierownik Dariusz Szady

Ten kierownik z Track Tec Logistics?

Hee

Niestety tak ;-)

@Hee

Skoro ten sam to jak ma być u nich dobrze?! Jeśli kandydat zna opinię o kierowniku to raczej w bajki o firmie nie uwierzy.

@Maszynista

No ale chyba sama opinia to nie od razu całkowita prawda musi być co nie? Po za tym są ludzie, którzy lubią ryzykować. ;p

Halina
@Maszynista

Inni kandydaci też chętnie poznają opinie o kierowniku i pracy w firmie jeśli to nie jakaś tajemnica. Podzielisz się?

Kierownik Dariusz Szady
@Maszynista

Brawo za odwagę. O kierowniku tylko żle albo wcale

Pii
@Halina

Firma godna polecenia jeśli pracownik nie szuka podwyżek. Lubi się dojeżdżać do pracy pociągiem po 5 godzin i zarobić 8 godzin i 180 km. Normalną praktyką dyspozytury jest wysłanie maszynisty np z Małaszek do Poznania a z Poznania do Małaszek. Lepiej pójść na L4, 8 godzin w domu i można jeszcze załapać nadgodziny. Niestety ta firma uczy kombinowania bo przy normie godzin na koncie jest poniżej 6000 zł. Są lepsze firmy dlatego maszyniści z LTE uciekają.

@Pii

Uciekają kombinatorzy a niedorobionym z wielkimi ambicjami pozwalają się zwolnić. @kierownik Szady - tak trzymać!

Gapa
@Pii

Dlatego rok temu było nas trzydziestu a teraz już tylko piędziesięciu

Emix
@Stary robol

Wiesław przestań się kompromitować.

@Emix

A @Kierownik Szady jak się tu pchales nie mówił ci jak wygląda ruch towarowy ? Młody zawszę zdziwiony a kasę by chciał jak doświadczony maszynista z towarów. Wracaj na tramwaje kolego.

@Gapa

Już tylko 40

@Maszynista

I dziadem wali na odległość...

Zerowy

Stary
@Maszynista

Prawda. Ewentualnie buraków zwalniają i nawet nie dadzą podyskutować.

Maszynista

Ja również zrezygnowałem z powodu dojazdu do pracy. Niepowazni ludzie. I dojazd z pracy wlicza się w wypoczynek. Sprawdźcie lepiej firmę Alza Cargo, spoko warunki.

@Maszynista

W jakiej firmie zaliczają dojazd do czasu pracy? Co wy dzieciaki wiecie o pracy maszynisty. W papierach powinniście mieć stanowisko Motorniczy ????

Kaszub
@Maszynista

Nie ma to jak praca w firmie z jednym kontraktem i szefostwem z urażonymi ambicjami. Spoko firma na jak długo?

Turbodymomen

Szczerze, firma bazuje na opinii, którą wyrobiła sobie na początku swoje działalności. W tej chwili, jest kilka firm na rynku, które oferują maszynistom lepsze warunki zatrudnienia niz ta. Nie polecam.

@Turbodymomen

"Szczerze" bo już jesteś w innej (jakiej ?) czy Ci odmówili ?

@WS

Nie wiem co Ci odpowiedzieć. Może jestem, może nie jestem. Nie zmienia to jednak faktu, że nie poleciłbym w tej chwili nikomu pracy w tej firmie, większość z maszynistów to porządne majstry (z wyjątkiem kilku czarnych owiec) , kiedyś doceniani, aż chciało się pracować w tej chwili, szkoda komentować. Można to podsumować jednym, zadowolony pracownik to dobry pracownik... Resztę dopowiedz sobie sam, bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... Pozdrawiam

@WS

I jeszcze jedno, jak ma być dobrze jak w większości firm, powtarzam w większości firm, wychodzisz do pracy i automatu masz liczone 12h pracy, a tu, tak, jak napisał któryś z kolegów, jechać 5h do pracy żeby dostać 8h i potem na hotel (bez gwarancji poc powrotnego) albo do domu i kolejne 5h+ powrotu. Więc łapiesz 8h, a poza domem jesteś 20h bo na taxi liczyć nie można...

@Turbodymomen

Jak pisałeś "dobry pracownik to zadowolony" . Zamiast narzekać przenieś sie do "wiekszości" firm i ciesz się pracą i kasą .

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lte Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyspozytor / Dyspozytorka?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Lte Polska Sp. z o.o.?

Kilof40

Jedziesz, az dojedziesz i ciezko powiedziec kiedy skonczysz bo szanowny dyspo przez godzine zastanawia sie co dalej. Auto dadza na dojazd a tak jedz swoim lub pociagiem osob. Kolega na kolege tutaj nadaje niestety, a padliniaste, cieknace tamary to standard w tej dumnej austryjackiej firmie.

Ogór69
@Kilof40

Normy nie wyrabiasz a żeby coś zarobić, trzeba mieć nadgodziny, a nadgodziny dla kilku wybranych.. Dyspozytora to żart, grafiki z dnia na dzień, najlepiej byś za free na hotelu siedzial, albo w domu ze spakowaną torbą i telefonem w ręku czekał aż dyspozytor zadzwoni. Podział pracy jak najdalej od domu, chyba złośliwie.

@Ogór69

Ogór nie wiem jakiej wody żeś się opił ale tu ludzie oczekują rzetelnej opinii. Jak nie zrobisz normy ( zazdroszczę) to weźmiesz "śmieszne" 6 z haczykiem. Jak dasz z siebie trochę wiecej to siódemka z przodu nie schodzi. Wolę takie grafiki niż planowanie na telefon.

Ogór69
@Stary robol

Nie wiem, chyba nie znasz stawek.. Bo prócz podstawy, żeby coś więcej zarobic, trzeba zrobić powyzej 2500km, złapać jakieś granice, do tego świąteczne... Inaczej nie ma szans na to co piszesz.

@Ogór69

A Ty chciałeś od piątku do niedzieli bez nocek i świątecznych. bez wyjazdu na szlak i zarobić nie miej szóstkę na rękę.? Trochę samokrytyki i rozglądnij się do około jak ludzie zarabiają.

Pres
@WS

Ludzie zarabiają ale nie od grudnia i nie w LTE. Zarobki się skończyły gdy pojawiła się (usunięte przez administratora) z Inter City. Pociągów brakuje i perspektyw też a stary pracownik jest traktowany gorzej niż nowy. Jedno pozostaje bez zmian a mianowicie poziom zarządu. Spytaj prezesa o podwyżkę to usłyszysz (usunięte przez administratora).

Don Qimaszynista

Naprawde fajna firma. Dyspozytura ok, szefostwo fajne. Nic, pracowac

kolo
@Don Qimaszynista

Gdzie jeździta co wozita?

Admiii12
@Don Qimaszynista

„Dyspozytura Ok, szefostwo fajne” ;) chyba kolego zmień dilera bo za dużo proszków łykasz. Dispo w tej firmie nie istnieje, banda (usunięte przez administratora) która nie wie od 5 lat kto gdzie ma szlak i kto gdzie mieszka. Kładą Cię na hotelu i nie wiedzą gdzie jesteś :) Śmigasz na rupieciach ET22 lub EU07 które ciągle się psują i tu szefostwo wkracza z wysyłaniem meili w postaci: „działanie na szkodę firmy”. Wymagają tylko od roboli a od siebie nic. Ta firma w biurze zaczyna przypominać w końcu tą rodzinę o której opowiada prezes. Już przyjmują do biura własne córki. Nic tylko (usunięte przez administratora)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Lte Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Doświadvzony

Świetne pytanie ???? ! Oczywiście jak w każdej firmie Kolejowej, nie pracujemy od zWigili do Tzech Króli.

WS

Zawsze, od 23.12 do 06.01 zawsze jest wolne, swieta musza być, dodatkowo wielkanoc, oraz wszystkie dni ustawowo wolne od pracy+1 dzien, jak również, swoje urodziny, urodziny zony i dzieci.. . Oczywiscie, wszystko płatne.. Za darmo placa, wlasciwie, nie musisz wogle przychodzic do pracy... A i tak zapłacą.. Urlop TT 12 dni, 26 z ustawy, wczasy pod grusza, karta multi sport dla ciebie i rodziny za free, opieka medyczna za free, deputat weglowy no i najwazniejsze, wkładka na 99%, znizki na ic, polregio tak samo jak w cargo.. A Ty lezysz w domu... Za darmo dają...

Jolanta
@WS

Tak mi się wydaję, że chyba powinieneś darować sobie tę ironię. Jasne jest, że nie ma nic za darmo - to przecież każdy wie. Zapewne sam pracujesz w Lte, więc może chociaż powiesz mi, jak to jest z umowami na początek. Od razu oferują umowę o pracę czy po okresie próbnym?

Stary robol

Za jedno trzeba pochwalić. Jasne zasady, Im więcej dajesz od siebie tym więcej dostaniesz od firmy. Daje dużo satysfakcji. (usunięte przez administratora)

Maszynista turbanista

Dyspozytorzy w LTE Polska Sp z o.o. to ludzie nile mający najmniejszego pojęcia jak wygląda praca na kolei. Gdyby nie linia kolejowa w pobliżu ich siedziby to mógłbym śmiało stwierdzić, że nawet torów w życiu nie widzieli. Ich zwierzchnicy twierdzą, że ciągle usprawniają ich pracę a poprawy nie widać. Wszystko świadczy o tym, że są to "pociotki" kogoś na wyższym stanowisku, którym trzeba koniecznie dać jakieś zatrudnienie. Musisz uzbroić się w ogromną cierpliwość chcąc z nimi współpracować

Wiesław
@Maszynista turbanista

Co ty za bzdury wypisujesz??? Mścisz się za to że cię nie przyjęto??? Nikt z dyspozytorów nie jest powiązany z kimkolwiek z kierownictwa.

Doświadvzony
@Maszynista turbanista

Co nieco wiem o pracy w tej firmie. Taki komentarz to tylko od prawie maszynistów z osobowych lub z firmy "Podmiana"". Gdybyś Misiu pracował trochę w normalnej firmie gdzie trzeba choć trochę myśleć i wykazać się inicjatywą to nie pieprzył byś głupoy o Dispo. Dispo xa Ciebie roboty nie zrobi.

żaneta

@WS uważasz, że teraz warunki pracy się pogorszyły? Dlaczego ?

Kierownik Pociągu

czy LTE rekrutuje na stanowiska kierownik pociągu/ rewident ? ktoś ma jakieś opinie zatrudniał się jak płaca na tych stanowiskach i system pracy

Pozytywny

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca rewidenta w LTE i na jakie zarobki mogę liczyć?

Jasiek

Bardzo zmieniła się praca po wybuchu pandemii?Warto aplikować, podpowiedzcie coś.

Zostaw merytoryczną opinię o Lte Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Lte Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lte Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lte Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lte Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Wacława Sieroszewskiego 12
    81-376 Gdynia