Opinie o Lte Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lte Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lte Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lte Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Łysy

Jak się czyta te komentarze/opinie to aż się słabo robi, wiadomo jak każda firma ma swoje plusy i minusy ale „wszędzie dobrze gdzie nas nie ma” najwiecej tego bagna wylewają te osoby które by chciały 10.000 zł za siedzenie w domu, jednym słowem piszą to brudasy nieroby nieudacznicy życiowi. Wesołych świat ! I szczęśliwego nowego roku !

Marcin Radzik
@Łysy

Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Dla wszystkich, tych zadowolonych i niezadowolonych z pracy w LTE. Nie kopmy się i pracujmy tam gdzie nam dobrze. Szczęśliwego nowego roku Wam wszystkim.

Roman
@Łysy

O, czyli macie możliwość pracy w domu? Można pracować tak stale, czy jednak od czasu do czasu wymagane jest, żeby pojawić się w firmie? To ile zarabiacie skoro ktoś narzeka na wynagrodzenie? :D

Stary
@Roman

Można pracować w domu. Pan z Ośna i z Szczecina pracują systematycznie w domu. Przeważnie od 15 grudnia do 10 stycznia :D biorą za taką pracę 10 tyś. Tak więc kolego musisz spróbować swoich sił w LTE Polska. Kadra jest na wysokim poziomie i toleruje lizusów i cwaniaków.

@Stary

10 tys? a na innych stanowiskach za taką pracę z domu to ile średnio tu zarobisz? i ogólnie jak to zorganizowane jest, na coś konkretnego patrzą? chodzi mi o nadzór czy i tak masz swobodę?

Jak jest z pakietem medycznym w Lte Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ja1234

Pakiety medyczne oraz L4 w LTE Polska Sp. Z o. o. Musisz pytać naczelnego lesera z Ośna, Pana od NIK. To jedyna kompetentna osoba w tym temacie.

Wie(śniak).M

Ta firma to żart z maszynistów.. dyspozytura to kółko wzajemnej adoracji... Nie polecam...

@Wie(śniak).M

Też tak słyszałem, szczególnie dla maszynistów z Tramwajów.

@Piotr

Byś się chociaż podpisał własnym imieniem..

@maszynista

Andrzej też się nie podpisał swoim tylko jakimś Wieśmiakiem. Tak to jest jak motorniczy z rozkładem wsiada na lokomotywe z towarem. Firma dla prawdziwych facetów

@Piotr

Ha ha ha ha.... Gdzie tam są prawdziwi faceci... z pełną odpowiedzialnością za słowa... Prawdziwych przedszkolaków....

Lokfurer
@maszynista

No niektórym przedszkolakom zęby jeszcze nie urosły....

@maszynista

Wracaj na tramwaje i nie psuj powietrza. Ciekawe jak długo z tobą wytrzymają w kolejnej firmie

@maszynista

Rozumiem że jesteś w grupie starszaków. Jak potrzebujesz pomocy do zmiany pieluchy to nie możesz jeździć w towarach. Trzeba trochę dać od siebie a wynik widać na koncie. Skończyły się hotele :( , wożą do z pracy.

@Piotr

Czyli zaczęli robić to co wszystkie inne firmy już od dawna.. Czyli jakieś wnioski wyciągnęli, po odejściach maszynistów.. Szkoda ze tylko taksówki, a nie np wszystkie dodatki jak dotychczas + podstawa 10.000 brutto.. To byłoby coś.. A tu taxi + 250 brutto ha ha ha heee..tanio się cenicie.

Zuzanna

Trochę dać od siebie? To znaczy? Rozwiń to jakoś

@maszynista

Żałuj , Żałuj . Jak widzisz cierpliwość popłaca. O cenie mówi wynik na koncie a ten w LTE jest niezmienne od lat więcej niż przyzwoity.

Mechanic
@Paweł

Przyzwoity to on był w 2018r teraz to raczej słaby pracodawca. Ale są wyjątki, ulubieńcy, którzy zawsze maja prace i nadgodziny. Pozdrawiam

Były
@Mechanic

Mechanic dobrze piszesz. Są tacy w LTE i chyba myślimy o tym samym. O tym którego cześć maszynistów oficjalnie nazywa knur. Ten który ma w banku nastawione stałe zlecenie na dyspozyturę. Ten od blika i jazdy bez znajomości szlaku lub jak kto woli od 160 nadgodzin. Niestety w LTE akceptują tylko podpierdalaczy którzy nie mają domu. W tej firmie chcesz mieć wolne to wylatujesz z świadomości dyspozytora i musisz się o pracę prosić. W LTE dobrze już było i dobrze się w niej zarabiało dwa lata temu. Teraz jeśli chcesz zarobić to tylko blik z dopiskiem „daj mi pracę”.

@Zuzanna

Trochę w słowniku LTE oznacza 160 godzin normy plus minimum 90 nadgodzin. Wtedy jeśli masz najwyższa grupę 7,500 zł plus 90 nadgodzin i dodatki np kilometry bez granic to 14 tys wpadnie ale jakim kosztem. A takim, że w trakcie wypoczynku powrotu do domu dyspozytura już planuje ci kolejne wyjście. Tak więc nawet jeśli mieszkasz w Poznaniu to do taxi wsiadasz po 6 godzinach spędzonych z rodziną. Tak więc trochę to akceptowanie wypoczynku w taxi, brak rodziny.

Lokfuhrer1
@Adam

Adam zgadzam się w 100% z tobą. Dodam tylko, że za takie poświęcenie można w tej firmie usłyszeć od kierownika D że maszyniści za dużo zarabiają lub że są pazerni lub moje ulubione jak ci nie pasuje to się zwolnij. W LTE nigdy nie było rozmowy o problemach na pouczeniach. Zawsze tylko straszą lub pudrują problem i liczą że sam się rozwiąże. A tu niestety panie prezesie nie wystarczy się pojawić raz w roku i powiedzieć że jest dobrze. Maszyniści niestety potrafią myśleć samodzielnie i tego typu teksty nie są przez nas łykane. Niestety maszynista to nie pelikan! Maszynista jest jak goryl który ma dobrą pamięć tak więc panie prezesie gdzie są obiecane podwyżki? (usunięte przez administratora)

Grave Digger

Filmowy komentarz do tego jakimi zasadami kierują się władze tej spółki. (usunięte przez administratora)

Robert
@Grave Digger

Ucięło ci niestety wypowiedź, możesz napisać to jeszcze raz, jednocześnie uważając na regulamin? :D

Tripper
@Robert

Chyba nic dobrego tam nie było he

Grane Digger
@Tripper

Link do filmu został usunięty przez administratora ale jeśli ktoś chcę zobaczyć materiał który przedstawia jak się pracuje w LTE wystarczy wpisać na (usunięte przez administratora) Wypadek kolejowy - jazda widełkowy - książkowy przykład.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lte Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyspozytor / Dyspozytorka?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Maszynista w Lte Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Mechanik

Szczególną uwagę zwróć na ten makaron który kierownik obiecuje przed przyjęciem. Wszystko jest pięknie na rozmowie niestety rzeczywistość już tak ładnie nie wygląda.

@Mechanik

To prawda uważaj na rozmowie co kierownik Dariusz Obiecuje, bo później po kilku miesiącach odwróci kota ogonem i robi z człowieka (usunięte przez administratora) że sam sobie ubzdurał to w głowie :) najlepiej chyba nagrywać rozmowę. A tak poza tym to Firma jak najbardziej Git

Kudłaty
@Łysy

Łysy masz absolutną racje. Firma git a na kierownika trzeba uważać.

@Łysy

Tak, zdecydowanie polecam nagrywanie. Naciągacze zawsze próbują przerobić to co słyszą na swoje .Na szczęście niedługo to się skończy.

@Kierownik Dariusz Szady

Naciągacze bardzo śmieszne Panie kierowniku. Największe naciągacze czasu pracy siedzą w biurze. 16 godzin dozoru i to z nakazem nie masz prawa odmówić. Śmiech na sali! Proszę zacząć czytać przepisy z zrozumieniem! Nie ma w LTE maszynisty który potrafi tak świetnie przerobić to co słyszał na swoje jak Pan. Np PU! Przepraszam jest jeden taki, najlepszy Pana kumpel.

@Łysy

No tak ...przepisy. Typowe grabie, 24 godziny pracy i 24 godziny oczekiwania (siedząc w domu) w jednej dobie po stawce godzinowej. Wstydu nie masz..

@Łysy

Najwięksi naciągacze siedzą w domu i uważają że powinni za to dostać pełna stawkę godzinową a nawet nadgodziny. Ten co potrafił przerobić przepisy np PU na szczęście już Tu nie pracuje.

Wzięliśmy i podziękowałem za takie warunki.

@Kandydat

Nie tylko wy

Łukasz
@Emix

Też aplikowałeś i ci nie podpasowało? Powiesz co konkretnie? Bo dowiedziałbym się jak przebiegała rekrutacja. Serio obiecują więcej niż potem dają w realu?

Wojtek

Zawsze jest na co ponarzekać. Uważam , że LTE ma wiecej zalet niż minusów. Przede wszystkim spokój i jak chcesz to bardzo ładną kasę możesz zarobić.

@Wojtek

Nie sztuka jest narobić nadgodzin i przyjąć 12k, sztuka jest zrobić tylko normę i przytulić 12k. A uwierz mi jest 2 przewoźników, którzy tak płacą.. Jest też umowa zlecenie gdzie dają 80 brutto na godzinę. Najważniejsze żeby człowiek był szczęśliwy.. Za 270h + czas na hotelu 12k nie jest ładna kasa.

HD
@Wojtek

Gdzie ładną kasę można zarobić, ja chcę a jakoś nie mogę zarobić.

Rybak

Super firma. Wszystko wychodzi na pouczeniach. Wazelina się leje jak Panowie się wzajemnie adorują. Pouczenia na nich można pogadać o łowieniu sandacza :D takie to standardy LTE.

Alter

Jest wspaniale: zarobki podobne jak w ruchu osobowym, długie pobyty w hotelach, częste służby po 8 godzin, grafik przychodzi o 19ej i za chwilę jest nieaktualny, do pracy kilka godzin jedziesz pociągiem, po pracy również nim wracasz choć czesto nie wracasz bo juz nie ma czym więc trafiasz na hotel(przed pracą czasem też hotel) a dyspozytor nawet nie ma pojęcia gdzie spisz. Brak konkretnych ustaleń. Szefostwo nie panuje nad tym co się dzieje. Brak słów. Na pouczeniach zero dyskusji.. Nie wszystkim to pasuje więc zmieniłem firmę.

3dfx
@Alter

100% prawda, na pouczeniach 0 dyskusji..strach się odezwać. Zaraz będą przyjęcia, bo już powoli miejsca się zwalniają, a kolejka kandydatów podobno bardzo dluga.. tak jak do prestiżu.. bedziecie zadowoleni po 8h pracować i dużo pasażerów i hoteli..

@3dfx

A czego tu się bać jak firma byle jaka ? Rzucić papiery i iść do "prawie wszystkich" lepszych :) Wszystkich Was przyjmą z otwartymi ramionami i podwyżkami :) a @kierownik szady będzie płakał . Hi hi hi ...

3dfx
@Stary robol

Wiesiek, Twoje IP widać, przestan sztucznie zawyżać ocenę firmy...

@Stary robol

Wiesław „stary robol” przestań się kompromitować.

@Alter

Nie teraz była podwyżka ha ha ha ha całe 250zl brutto dodali.... Taką jamłużne dali... A inflacja 15% od 3lat nic nie podnieśli... Ehhh

Paulina
@3dfx

Oświecicie dziewczynę, co to są te "pouczenia" na których nie ma dyskusji, chociaż chyba byście chcieli żeby była? :)

@maszynista

Ja i większość chłopaków swoje 10 tysi na konto co miesiac dostaje. jak ktoś chce zarobić to nawet nie zauważy czy dołożyli 250m czy 500. Lepszej firmy na rynku nie znajdziesz.

@Stary robol

Maszynista znajdzie prace w 15 minut.

Dariusz
@Stary robol

W tej chwili jest ich coraz więcej. 7500 brutto hee Znajdziesz. Już w tej chwili na umowie możesz dostać 12.000 brutto + taxi + jakieś tam dodatki. Ale trzeba śledzić rynek.. . I też jeździsz na nowym taborze..

HD
@Stary robol

10 tysi to było 4 lata temu, teraz realnie to najwyżej 8300, bo 17% inflacji, a powyżek nie było, nielicząc tej 250zl brutto...

@HD

Nie rozumiem chyba, czemu wcześniej było więcej, zwłaszcza biorąc pod uwagę wartość pieniądza...? Jak to wyszło?

Witam Jaka jest opinia kolegów maszynistów o firmie LTE Polska? Opłaca się pracować? Pytam bo jako maszynista Lotosu już słyszałem z różnych źródeł jak w LTE jest wspaniale. Jak koledzy jeżdżą i dlatego pytam czy to prawda.

Jakub
@Adam

Czy się opłaca to zależy na co stawiasz. Chcesz zarobić musisz sobie wyrobić markę i opinie w dispo. Tzn byś mnie dobrze zrozumiał w lte najlepsi robią po 100 a czasem i więcej nadgodzin. Jeżdżą wszędzie (szlak nie jest wymagany) tak samo z pracą. Za moich czasów siedem nocek to nie był problem. Kierownictwo najlepiej zna przepisy więc usłyszysz gdzie jest napisane że tak nie można. Ogólnie fajna by była firma gdyby na stanowiskach kierowniczych siedzieli ludzie którzy maja pojęcie o pracy, przepisach i szanowali by pracownika. Tak niestety to tylko rodzina z nazwy. Polecam ci ecoo, kasa podobna i jeździsz zgodnie z przepisami.

Ar
@Jakub

Od lutego odeszło z tej wielkiej rodziny 15 pracowników i stan się z każdym miesiącem powiększa. Odeszli maszyniści, rewidenci, dyspozytorzy ale tez i instruktorzy. To tylko świadczy jakich się ma przełożonych. Niestety jak ktoś tu napisał zastraszanie, interpretacja przepisów na swoją korzyść bo ja tak mówię i koniec kropka jest w tej firmie codziennością. Tak niestety jest gdy prezes jest raz na ruski rok w biurze i do tego nie interesuje się robota. Gdyby się interesował to by doszedł do wniosku że zwolnienia się pracowników którzy pracowali po trzy lata i dłużej oznaczają problemy wewnątrz w firmie. Tylko wtedy trzeba by było się przyznać do problemu a tak można się znieczulić i napisać meil o 23 do pracowników że jest wspaniale.

Lord
@Adam

Na początku było super, ale z czasem robiło się coraz gorzej, aż doszło do momentu, gdy ludzie zaczęli się odchodzić. Tak jak pisze tu kolega, skończyły się normalne zarobki, fajna atmosfera, każdy na każdego dziwnie patrzy. A przepisy, tak jak pisze kolega, interpretuje kierownik. W tej chwili to slaba firma, cały czas szuka pracowników, a to dobrze nie świadczy, powodem nie rozwój firmy, a odejscia. Tyle. A co do zarobków to za normę dostaniesz trochę więcej niż w Lotosie, żeby zarobić to potrzebne są nadgodziny i pochodne. Ale są lepsi i gorsi, lepis zarabiają gorsi niekoniecznie.

@Jakub

Zawsze powtarzałem ze na Kolei nie ma "wg mnie" albo " bo to powinno być tak" . Na kolei obowiązują przepisy i instrukcje, a panowie Mądralińscy jakoś nie potrafią przytoczyć przepisów na poparcie swojego widzimisię. Na lokomotywie zawsze znajdzie się czas na poczytanie Instrukcji , maszyniści maja także tablety z dostępem do Internetu. Polecam strony PKP PLK , UTK a takze LEX . Miłej lektury ....

Art
@Kierownik Dariusz Szady

Dlatego odeszło trzech instruktorów? Dlatego maszyniści piszą o interpretacje przepisów do UTK? Raczej nie. LTE jest już z tego dobrze znane. Zapraszam do Lotosu tu może Pan kierownik przypomni sobie przepisy.

Past
@Art

1 za latanie samolotem, ale to był "pseudoinstruktor" taki od podpisów, drugi nie wiem to się nie wypowiadam, a trzeci chciał.

@Art

Żaden z byłych instruktorów nie przyszedł do LTE jako Instruktor. W dwóch wymienionych przypadkach niestety bardzo nie trafione typy. Potwierdzone opinią współpracowników. Po to jest UTK aby wątpliwości wyjaśniać i na szczęście może pytać każdy . Mam nadzieje że pytający udostępnią odpowiedź niezależnie od oczekiwań..

@Kierownik Dariusz Szady

Może inaczej, jeden typ taki od podpisywania i przytakowania., a dwóch próbujących coś zmienić, niestety nie spodobali się władzy i niestety zakończyli współpracę... Może warto, chociaż na koniec napisać prawdę..

@Byly

Czego się spodziewasz, że dyrektor Dariusz oj Przepraszam już kierownik do czegoś się przyzna? Nie rozśmieszaj mnie! Z tego co mi wiadomo to UTK wyraziło się jasno w sprawach które koledzy opisywali ale kierownik i tak wie swoje. Instruktorów było dwóch z jajami i z charakterem i nie chcieli tuszować tego co się dzieje w LTE swoim nazwiskiem. Tak samo jak Pani od SMS!

Dobrze to już było....

@WS

Teraz jest SUPER! !!! Pewna Firma , pewna płacą, pewna robota. To już piąty rok wzrost ????. Warto było zaryzykować. Bule się kierownik nie rozpędził z przyjmowaniem ludzi.

@Piotr

A czemu ma się nie rozpędzać z przyjmowaniem ludzi? Chyba to nic złego skoro firmie dobrze idzie, to i się rozwija?

@Dorota

Cały czas coś dochodzi, nowe trasy i towary . Przy stawkach LTE-PL wypłatę robią nadgodziny. Jak ktoś chce to robi i zarobi. Jak będzie norma to tylko siudemka z przodu będzie

Br232
@Dorota

Przecież to łaczywe majstry, słyszałem że jest tam jeden taki co z maszyny schodzi raz w miesiącu, drugi co by tylko jeździł Rzepin - Olsztyn, krążą o tym już opowieści wśród maszynistów..Tam się liczą tylko godziny, kilometry, granice i godziny na boku...

Ha ha heee
@Piotr

Powiadasz SIUDEMKA, podaj mi namiar do siebie to wyślę Ci słownik ortograficzny, bo jak wypłatę robią nadgodziny, to chyba brakuje Ci pieniędzy na to by sobie słownik kupić. Naprawdę bieda intelektualna...

@Br232

Ani miesiąca ani tygodnia na maszynie nie posiedzisz - NIE w TEJ FIRMIE. Słyszałeś też bajki o siedzeniu na hotelu tygodniami ? Olsztyn - raz ,dwa w tygodniu - nawet normy byś nie zrobił , a gdzie nadgodziny ? A że są tacy co są bardziej dyspozycyjni i chetni do roboty to prawda. Ja im nie zazdroszczę. Tu każdy może mieć co chce i ile chce. Tylko bardziej przewidywanego grafiku mi brakuje. Tak powinno być w każdej firmie

@Ha ha heee

Wyślij na adres Gdyni. Ty masz w głowie :) , ja w portfelu :)

Chapacz
@Br232

Wyjaśnij proszę z czego miałaby wynikać Twoja wypłata skoro nie z godzin , kilometrów , granicy, nadgodzin ... ??? To nie Cargo czy IC że wystarczy "BYĆ" , a i w IC-kach dadzą Ci śliczny mundurek i "prestiż" którego do garnka nie włożysz a latem Ty na RODOS a ja na Rodos :)

@Br232

Zbiór zasłyszanych i nie sprawdzonych bzdur ! Normalna większość pracowników jest milczącą większością i nie chce się brudzić tym co tu, z całą pewnością niepracujący już w LTE krzykacze , wrzucają. Normalna firma z przewozem towarowym oferująca możliwości i dobre zarobki.

Ha ha heee
@Piotr

Polemizowałbym z tym, myślę że byś się zdziwił.

Łukasz
@Artur

Jak oferują dobre zarobki to tylko na plus. Realnie jest zarobić 7 tysięcy jak ktoś tu wspomniał? Powiesz jak to wygląda bo myślałem żeby szukać tu zatrudnienia jak się uda.

Antonii
@Łukasz

Realnie, 7k zarobisz wszędzie. Fajna firma ale dyspozytury to żart.. Duzo "dwulicowych" ludzi chociaż jest kilku, normalnych majstrów. Reszta "słodkopierdzacy* Niezły sprzęt. Poza tym jak wszędzie, szału nie ma..

on
@Łukasz

Tak, zarobisz tyle.

Stary Robol
@Piotr

Przecież pędzi jak pendolino i przyjmuje 10. Niestety bloki pracy wymuszają przyjęcie nowych by był zapas. Kilku się zwolni i będą nadgodziny.

@Br232

Oczywiście. Niestety bez nadgodzin nie zarobisz. LTE premiuje takich co naginają czas pracy, wypoczynek i jadą bez zapoznania szlaku lub mają zapoznanie po jednej jeździe. Ten od Rzepin-Olsztyn zjeżdża raz w miesiącu do domu i kierownictwu to pasuje. Pewnie też im to pasuje co zrobił ponieważ zasnął. (usunięte przez administratora)

Br232

Nietstey to prawda.

@Stary Robol

Oczywiście masz rację Wiesław. Trochę się zwolni (ciekawe dlaczego) ale 15 czeka na przyjęcie. Też popracują trochę, też odejdą.. Na początku było najlepiej... Z tych nadgodzin i organizacji pracy jest tyle że jeden zasłabł na maszynie w 2019, a drugi w 2022... Więc generalnie jest dobrze. Zawsze ludzie z Wałbrzycha i okolic mają okazję zrobić nadgodziny. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych zielonych. Generalnie firma godna polecenia, ;-)

@Piotr

Piotr a wiesz jak się zakończyła sprawa Marka przeciwko LTE? Chodzi mi o te zasłabnięcie w 2019 na maszynie.

@Paweł

Nie mam pojęcia. Ale zawsze można zadzwonić.

@Piotr

Administrator usunął link do portalu (usunięte przez administratora) na którym jest filmik z wykolejenia.

@Piotr

Jak na byłego pracownika jesteś "świetnie" zorientowany. Nadal nie możesz się odpępowić ? Ten co zasnął to nie Olsztyniak tylko w Wasylkowie i to na poczatku słuzby. Podobno dołącza do twojej grupy - byłych pracowników.

@Paweł

Zakończy sie sprawa cywilna albo karną bo Marek dostarczył LTE sfałszowane zaświadczenie lekarskie. Miał juz wcześniej mały zawał. Na razie pasie adwokata za pisma...

Darek
@Br232

Zainteresowanie firma godne pochwały! Wiesz więcej niż nie jeden pracujący w tej firmie. Innymi przewoźnikami tez się tak interesujesz ? Zmień status na "Mikol" albo wreszcie daj sobie szanse i jeśli masz uprawnienia B2. zatrudnij się u nas. Lepszej/uczciwszej dającej zarobić, pracującej zgodnie z obowiązującym KP Kolejowej Towarowej Firmy Przewozowej na polskim rynku nie znajdziesz

Fujarka darka celowo z małej
@Darek

A który darek krzykacz z miasta róż czy ten z zachodnio pomorskiego... Nie będę tu dawał przykładów... jak firma stosuje się do przepisów.. Bo zaraz zrobi się goowno burza.. wystarczy podać hasło "bruzgi" serdecznie pozdrawiam. A hasło do przemyślenia.

Rom1234
@Stary robol

Wasylkowie nie. Na początku służby to zasłabł kolega na EU07 i to świeżo po urlopie.

@Piotr

Do administratora : żądam usunięcia oraz zabezpieczenia (IP) nieprawdziwych wpisów i komentarzy zamieszczonych w dniu 11.10.2022 godz. 14:39 przez osobę podpisaną nick Piotr . Mogą one bowiem stanowić dowód w sprawie, jeżeli LTE Polska Sp. z o.o. zdecyduje się na wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do osoby, która zamieściła taki wpis.

Maszynista

Witam Chcialbym uzyskac jakies informacje na temat tego, czy LTE prowadzi jakas rekrutacje maszynistow? Na ich stronie nie mozna znalezc zadnych takich informacji. Ktos cos wie? Wgl jesli juz o rekrutacje pytam, to jak tam wyglada praca? Jezdzi sie w delegacje? I na jakie zarobki mozna liczyc?

@Maszynista

witam. Miałem ostatnio rozmowę o przyjecie do pracy. Oferują na wstępie 6tys brutto, po roku 7tys brutto. Maja bardzo dużo dodatków tak jak np 13 pensja i 50 gr za km , 10zł dodatku do godziny pracy jak jeździsz na spalince i jeszcze jakieś tam. Minusem jest dojazd do pracy i z pracy na własną rękę i nie wiem jak oni to widza....

@Maszynista

Kurde, dzieki za odpowiedz ,myslalem, ze nikt juz nie odpowie. :) Nie wyglada to zle poza tym dojazdem właściwie.

@Maszynista

Ja zrezygnowałem z tego względu bo nie chcę się tułać po Polsce pociągiem albo autobusem parę godzin do pracy :-( ale reszta wyglądała dobrze. Średnie zarobki z dodatkami po rozmowie z Dyrektorem wychodziły między 7-8 tys na rękę.

@Maszynista

Jasna sprawa, ale i tak dziwne to jest, ze nie zapewniaja taksowek. A jakis kontakt na ktory wysylales CV/dzwoniles masz?

@Maszynista

Co rozumiesz przez ,,praca na własną rękę" Pracuję od początku i o czymś takim nie słyszałem....

@Wiesław

Czytaj ze zrozumieniem, koledze chodzilo o powrot z pracy "na wlasna reke".

@Maszynista

Co rozumiesz, pasażer w trakcie wypoczynku, jak potrzeba doprowadzić pociąg taxi nawet 1000km cie dowiezie, z kolei jak doprowadzisz to albo pasażer 7h do domu, albo hotel. I następnego dnia wracasz.. Nie pamiętasz, krótka masz pamięć...

1000 km? Marek nie daje taksówki na 150 km

Chetny
@Wiesław

Dziwna firma, czemu zawsze trzeba wracać pasażerem tyle godzin? Prowadzą pociągi tylko w jedną stronę? I w takim razie po co hotel ?

LTE-PL
@Maszynista

Tak prowadzimy rekrutację na maszynistów. Dla zainteresowanych podaję nr tel. 660 551 108.

@LTE-PL

Prowadzicie od początku roku, jakoś chętnych brak. Pozdrawiam.

@6969

Przyjmują tych co Wiesław&Stary Robol ceni najbardziej czyli tramwajarzy. Inni nie są zainteresowani.

@6969

Jak na pracownika to jesteś słabo zorientowany. Nie byłeś na pouczeniach w tym roku ?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Lte Polska Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Administracyjno - Biurowy? Czy pracownicy dostają premie?

Hmmm

Liczyć można na wszystko... Ale real sprowadza na ziemię. Premie.... Jaka premia. Ciesz się ze możesz pracować w tak prestiżowej firmie...

Czy twoim zdaniem firma Lte Polska Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Wiesław

Pracuję od początku LTE w Polsce, wcześniej pracowałem w kilku innych. Powiem z pełną odpowiedzialnością za słowa, LTE to NAJLEPSZA Firma przewozowa w kraju. Najlepsze zarobki, fajna atmosfera, ludzkie podejście kierownictwa, porządny sprzęt do pracy. Nie powinno dziwić zatem że ilość podań o przyjęcie jest ogromna.

kolo
@Wiesław

daj mi namiar na osobę rekrutującą a przychodzę znajomość szlaków duża autoryzacja na loki duża

Yoda
@Wiesław

Hmmm. Troszke, to mało powiedziane, przesadziłeś kolego..

@Wiesław

1) tak porządna, że zrezygnowałeś Wiesław z instruktora bo z kierownikiem nie mogłeś się dogadać. Zresztą też jak kolejny instruktor 2) zarobki świetne tak świetne że ludzie składają do bas papiery 3) atmosfera donosicieli 4) ludzkie podejście chodzi ci o te próby po 100 pln 5) sprzęt TM42, SM42, ET22, EU07 6) tu się zgodzę jest ogrom podań o przyjęcie z ruchu pasażerskiego

ktoś

i donosicieli faworyzują

Obiektywna.

Myślę że będę polecał tego pracodawcę, właśnie dlatego żeby jak najwięcej ludzi, mogło samemu ocenić to co on oferuje i jakie panują tu zasady, żeby poszły w świat obiektywne opinie. Można komentować, można obrażać, ale zasada jest prosta, jeśli jest cicho na forum publicznym, jest dobrze, a jeśli pojawiają się komentarze, znaczy za dobrze nie jest. Pozdrawiam.

Obiektywny
@Obiektywna.

Zasady są proste: 1) tyrać 24H na dobę i nie prosić o wolne; 2) siedzieć na (usunięte przez administratora) na hotelu po 36H jak dyspozytor Marek tego wymaga; 3) nie mieć roszczeń w powrocie do domu nawet jeśli się wraca 7H 4) by zarobić więcej donieść na kolegów, nawet na prezesa; 5) NAJWAŻNIEJSZE: prezes nie rządzi w tej firmie a kierownik Dariusz. Tylko jego zdanie się tu liczy.

@Obiektywny

Pan Obiektywny to na pewno nie pracuje w LTE bo po prostu pisze głupoty! Proszę o informacje do mnie który z Panów tyrał 24 H , kto w ciagu ostatnich 5 lat zyskał cokolwiek na donosicielstwie i może ktoś jest chętny na "sygnaliste" bo do dziś się takiego nie dorobiłem. Niestety są "Maszyniści" dla których liczy się tylko kasa i a nie atmosfera czy wzajemna współpraca choćby po to by wspólnie poprawić co się da dla zadowolenia Wszystkich. Ad 5 - ciekawe spostrzeżenie

Marcin R
@Kierownik Dariusz Szady

Zgadzam się, jako pracownik (jako najdłużej zatrudniony) za przeproszeniem zrobiła się gównoburza i dziecinada szkoda , że w internecie a nie na pouczeniach!!!!

Yoda
@Kierownik Dariusz Szady

Jedno jest pewne, nie powinno się prac brudów publiczne. Pozakładajcie sobie fikcyjne maile i bez przedstawiania się, wysyłajcie do szefa, ale kulturalnie, myślę że to lepsze rozwiązanie niz to. A do kierownika, to może warto posłuchać maszynistów, a nie ślepo wierzyć dyspozyturze, szczególnie jednemu temu pochodzącemu z lotosu. Może warto się przyjrzeć jakie koszty generuje dispo, albo poprostu ich nauczyć jak powinko się pracowac, bo wszędzie tu pracują ludzie. Może warto wrócić do pomysłu, maszynista do dyspozytury, a dyspozytor z maszynistą. Fakt gównoburza niepotrzebna, może warto zlikwidować przyczyny tej sytuacji, a nie walczyć z jej skutkami. Może warto się zastanowić dlaczego ludzie nie chcą pewnych rzeczy poruszać na pouczeniach tylko tu.. A pieniądze są ważne, każdy przyszedł tu zarobić, każdy też lubi swoją pracę.. I nikt nie chce niczego za darmo, każdy chce zapacowac, a nie cwaniakowac. I nigdy nie słyszałem żeby ktoś tyral 24h, to kłamstwo.

Milioner z Warmii
@Marcin R

Marcin połowa tych opinii jest pisana przez osoby które ewidentnie mają za dużo czasu wolnego.

Obiektywny1
@Kierownik Dariusz Szady

No może nie po 24 H ale po 18, 16 to już tak. Skoro kierownik pyta się o nazwiska to znaczy, że kierownik albo nie interesuje się pracą albo nie chcę widzieć problemu. Doskonale się Pan orientuje w tym temacie jak i pozostali maszyniści. Wszyscy wiemy kto się chwali w pociągach i taksówkach ile zarabia i ile spędza na maszynie. A jeśli chodzi o poprawę to nic nie ulegnie poprawie ponieważ by coś zmienić należy chcieć i wyciągać wnioski. Od dwóch lat był poruszany temat grafików i co się zmieniło? Nic! Nic na lepsze. Po zmianach grafik potrafił być wysłany o 21 (co robi dyspozytura przez cały dzień? Nic, boi się własnego cienia a bardziej przełożonego). Pisze Pan o atmosferze a kto według Pana odpowiada w firmie za atmosferę? Kto według Pana powinien jako pierwszy dać przykład? Dobrze to już było a teraz ostatni zgasi światło za sobą.

jacek
@Obiektywny1

Tu atmosferę robią ludzie ( kombinatorzy, krzykacze i pazerni maszyniści) a nie Kierownik. Kierownik nie lata po lokomotywach, nie szuka dziury w całym, nie zostawia (usunięte przez administratora) na maszynie. Jak trzeba to jak Ojciec Dyrektor (usunięte przez administratora) Łubu dubu ...

Klon
@Yoda

Brawo Kubuś ! Szkoda że odchodzisz. Zrobiłbyś porządek Powodzenia .

Ogór69
@Wiesław

Tak wspaniałą firma i taka kolejka ilość podań o przyjaciel do pracy czeka, a się ogłaszają.. Za tą kasę, chętnych do pracy brak tym bardziej że 15 osób odchodzi i to jeszcze nie koniec... Najlepsza to ona moze kiedys była.... Nie ośmieszaj się.

Cichy
@Obiektywny

Trzeba naprawdę mieć coś z głową żeby pisać takie bzdury. -nie pozwolą pracować dłużej niż 12 , ewentualnie zostawią Cię na dozór do max 16. - hotel to wyjątek albo dla chłopaków "z daleka" - jeżeli ktokolwiek dostał cokolwiek za donoszenie to chyba tylko autor (chwała Panu że u nas nie pracuje) albo na liczył - prawda że Prezes nie rządzi maszynistami- dziwne by było inaczej - byłem w kilku firmach, rozmawiam z innymi . LTE jest jedna z najlepszych .

Masynista

Czy pracownicy LTE korzystają z PLL LOT, jeśli tak czy wszyscy czy tylko wybrani. Jaki obowiązuje system pracy w LTE. Jak wyglądają zarobki na dzień dzisiejszy, czy praca jest dzielona równo miedzy maszynistami czy jak to bywa są równi i równiejsi.

Teutonic Knight
@Masynista

Był jeden co latał, ale został ustawiony... I zdegradowany. A czy praca jest równo dzielona... Nie, są równi i równiejsi. A zarobki takie same jak 4 lat temu, + podwyżka 250 brutto.. Ha ha ha.. Nie ma nadgodzin nie ma zarobku.

@Teutonic Knight

A często nadgodziny jakieś się zdarzają?

@Dorota

Myślę że to głupie pytanie, patrząc na IP i jeśli pyta ktoś z biura. Pozdrawiam. Ps. Wy nie wiecie jak jest.

Magdalena
@maszynista

A tak serio? Zdarzają się czy nie? Jesli tak, to są jakoś dodatkowo płatne, czy po normalnej stawce? Wierz mi lub nie, ale w tych czasach i inflacji jesli ktoś pyta o nadgodziny, nie musi to byc od razu ktoś z biura. Ludzie szukają pracy i najbardziej zalezy im na pieniądzach

@Teutonic Knight

Piszesz o byłym instruktorze? Ten co ma kontakty z prezesem, dyrektorem i kierownikiem?

Iwo

Co słychać w firmie? Jak się pracuje i na jakie zarobki można liczyć?

@Iwo

Zapewniają zasadniczo pojedynczą obsługę loka. Poza tym się Tobą nie przejmują. Dadzą Ci auto na hotel. Ale żadnych maseczek czy rękawiczek. W takich warunkach wszystkiego jak weźmiesz 10 000 PLN na konto to prawie max. Lepiej zarobić mniej i spać w domu.

@Stary robol

Wszystko ładnie wyglada na rozmowie o pracę, niestety teoria od praktyki bardzo się różni, kto chce po kraju jeździć pasazerami za darmo, to właśnie praca dla niego. Nie będę tu pisał o szczegółach.. Niby wiecej zarobisz, ale co z tego, to co wiecej zarobisz wydasz będąc w pracy na jedzenie..a najlepiej jakbyś caly miesiac siedzial po hotelach. Praca jak u kazdego prywaciarza.

@maszynista

Jesteś bezczelnym kłamcą. Hotel zawsze ze śniadaniem lub obiadem i za pobyt płacą pierwsze 11 godzin 27 zł a później po 5 za godzinę. Ile ty jesz że ci to na jedzenie nie starczało ?

Maszysnista
@WS

Dlaczego kłamcą.. Zapomniałeś napisać za 11h na hotelu 27zl BRUTTO.. To klucz... A jeśli masz zaplanowaną pracę, siedzisz te 11h na hotelu a Twój pociąg nie przjezdza i zostajesz czekając na następną pracę? Załóżmy czekasz kolejne (usunięte przez administratora) Czyli 1 doba, 24h do jesteś do dyspozycji pracodawcy na jego każde zaloanie, a mimo to nie otrzymujesz zatrudnienia.. Wtedy taka doba w hotelu warta jest dla twojego szefa 60 zł netto, czyli 2,5 za godzinę.. W normalnych firmach, jeśli masz zaplanowana pracę, a ona się nie odbędzie piszą ci 12h. 2,5h to nawet babka a parking nie zapłacisz... Ale ty się cieszysz ze w ciągu 24h zarobiłeś 60...ty to weź do mnie przyjedz mam dom do ocieplenia, dam ci 10 za godzinę...

Realista
@Maszysnista

Kłamiesz bo liczysz jak grabie : tylko do siebie. Na hotel nie musisz jechać . Po pracy 12 godzin i tak pracować na maszynie nie możesz. Za śniadanie a często i obiad nie płacisz. Jak chcesz być taki drobiazgowy to tez sobie dolicz. No i wreszcie - idź do "normalnej" firmy gdzie będziesz po 12 godzin na lokomotywie albo w poczekalni siedział i "uczciwie" zarobisz 5 tysięcy ...

@Realista

No dziwne bym było gdybym nie liczył dla siebie. Taki szczodry jesteś możesz swoje oddać. Zazwyczaj idąc do nowej pracy patrzysz na to by najlepiej "zaragrabic dla siebie" na polski najlepiej zarobić i miec lepsze warunki. Na gorsze nikt nie zamienia zazwyczaj.

@Maszynista

sytuacja o której piszesz może się zdarzyć , jesteś w "dyspozycji " na hotelu za 5 na godzine. Częściej jednak pracujesz za 50 a jak wyrobisz normę to 100 na godzinę. Patrz na wynik końcowy netto na koncie przy oferowanych warunkach pracy . Mnie to interesuje a nie ile dostane za kilometr czy spanie na lokomotywie .

@Piotr

Tak czytam opinie, stwierdzam że sztucznie próbujecie podnieść ocenę spółki na go work.. Cieszę się że tam taki dobrobyt. Chociaż ja nie mogę złego słowa powiedzieć, z kilkoma wyjątkami.

@Byly

A jakie to wyjątki, może się podzielisz?

@Dorota

Tylko koślawe działanie dyspozytury. Wszyscy co pracują pewnie znają wspaniałe pomysły Pana dyspozytora M i tylko on psuł za moich czasów pracę i tylko na niego można ponarzekać, do reszty ciężko się przyczepić chociaż to ludzie bez doświadczenia. Generalnie było dobrze

@Byly

A przytoczysz te pomysły? Bo ja nie pracowałam to nie wiem

SKF

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko co koledzy tu napisali, jest niestety prawdą.. I nie zapowiada się żeby cokolwiek się poprawiło..

@SKF

Firmę można pochwalić za przewidywalność i stabilizację

@WS

Chyba nie myślimy o tej samej firmie...

@WS

Wiesław przestań się kompromitować.

Darek
@Emix

To niesamowite jak dwóch trzech Chwastów anonimowo może krwi napsuć. A że szczekać tylko anonimowo potrafią to nie ma jak Chwasta wyrwać albo gębę przemalować. Daj żyć i pracować, idź robić (usunięte przez administratora) w inne gniazdo.

@SKF

Znajdź sobie innych kolegów i nie rób błota . Nikt tu nie trzyma łudzi na siłę. Mi pasuje zostaję i będę chwalił. Ćwoki i marudy robią błoto ale lepszej firmy nie mają.

@Gapa

A co Ty możesz innego powiedzieć, raczej ciężko było by Ci znaleźć innego pracodawcę, mając niedługo emeryturę.. I myślę jakbyś stracił pracę, miałlbys nielada kłopot. Pozdrawiam.

@SKF

SKF problem to Ty możesz mieć, niedoswiadczony,roszczeniowy płaczek gdy straci z oczu komin. I jeszcze nierozgarnięty- 40 firm na rynku a Ty wybrałeś najgorszą .

@Gapa

Nie wiem, Wiesław vel ''stary robol' ile będziesz razy jeszcze zmieniał nick..?? Już się zaczynasz ośmieszasz..

Wojtek
@SKF

SKF miej odwagę i podpisz się nazwiskiem jak chcesz coś w firmie zmienić. A jak nie jesteś z firmy to klient z dala się nie dowala. Dla mnie super firma , świetny sprzęt, hotele fajne z zawsze że śniadaniem lub obiadem. Za leżenie na hotelu też płacą. Za przejazd pasażerem też płacą. Nie traktują Cię z góry tylko jak człowieka. Nawet wypowiedzenie Fakt że strach odejść bo ponoć powrotu już nie ma...

@SKF

A było odchodzić ..... Żal portfel ściska :) ... Teraz komu chcesz zaszkodzić ? 3/4 załogi pracuje dłużej niż trzy lata i nie zamierzamy odejść. Ja będę chwalił . Ciągle coś poprawiają i dodają. Nawet marne 250 jest na plus .

@Gapa

Bardzo się cieszę Twoim szczęściem. No 250 brutto raczej nawet biletu na pendolino nie kupisz... 20 l paliwa... Hee

@maszynista

Wszystkie koszty dojazdu LTE zwraca . Nie ma znaczenia cena biletu. A u ciebie w PKP nikogo nie interesuje jak i czym do roboty dojedziesz czy wrócisz. Żałuj , żałuj. Szczekaczy nigdzie nie lubią .....

Zaciekawiony
@Paweł

Zwraca, jak w każdej prywatnej firmie kolejowej.. Jeśli dla Ciebie, coś z czym się do tej pory nie spotkałeś.. To współczuję..

@Zaciekawiony

Współczuję Ci kolego że zamiast zostać i jak inni chwalić, poniosła cie pazerność i teraz z żalu głupoty pozostaje ci wypisywać

Zaciekawiony
@Gapa

Ja nie jestem, nie byłem i nie będę Waszym pracownikiem. Zasięgnąłem opinii, poczytałem komentarze.. aaa byłem na rozmowie, niestety warunki mi nie odpowiadały. Połączyłem fakty i ukazał się obraz wydaje się "fajnej firmy" nietstety nie dla mnie.. To fajna firma dla młodzieży z IC a najlepiej z Poznania i okolic.

@Zaciekawiony

I o to chodzi ! Lepiej nie wchodzić i nie marudzić. Chociaż z komentarzy nie wiele się dowiesz a napewno nie obiektywnie bo Większość która jest zadowolona nie zajmuje się głupotami. Jak nie pogadasz z kilkoma maszynistami z LTE to prawdy się nie dowiesz. Ja chwałę, i mam nadzieję że jak teraz będzie tylko lepiej

@Gapa

Już zmieniłem napewno nie naa gorszą.. A na rynku jest ok 132 licencjonowanych przewoźników... Więc jest w czy wybierać. i już zmieniłem.

Dyspozytor

Zapraszam KAŻDEGO maszynistę który uważa że dyspozytorzy nie są świadomi swojej pracy. Gdyby którakolwiek osoba negatywnie wypowiadająca się była chociaż jeden dzień w biurze jakie są rzeczy do ustalenia zmieniłaby zdanie. Już nie raz był temat aby maszyniści się pojawili w biurze więc proszę swoje opinie zostawić sobie do czasu pojawienia się w biurze.

MrXMrY
@Dyspozytor

Gwarantuje, że każdy maszynista wie jak wygląda praca dyspozytora, ale nie każdy dyspozytor wie jak wygląda praca maszynisty.

Chetny
@MrXMrY

.....mówisz jako były dyspozytor ? Czy Dispo pracuje na elektronicznych systemach zarządzania ? Koordynują pociagi czy też zajmują się zamawianiem taksówek lub hoteli dla biednych, przemęczonych i wykorzystywanych " maszynistów" ? Jak czytam o pracy maszynisty to doba ma u nich 30 godzin : 6 dojazdu do pracy, dwie czekania , 18/24 pracy, Powrót 7 godzin pociągiem w wypoczynku. Poznań - Małaszewicze 8 godzin pasażer , hotel, 4 jazdy, 8 zaliczone, czekanie na samochód, jazda pasażerem.... Ktoś pisał że nie robi miesięcznej normy a pracuje po 24 godziny non stop, czyli 8 dni w miesiacu ( ja 22) i ma marne 6 tysiecy ? Jak bym do LTE składał papiery to lepiej na Dyspozytora czy maszynistę ?

@Dyspozytor

Niestety nie skorzystam z zaproszenia ponieważ nie potrafię tak szydzić z ludzi.

Maszynista1234
@Dyspozytor

Tak działa dyspozytura :DDD „Proszę dzwonić tylko w sprawach ważnych, a z całą resztą proszę o maile”. Dyspozytura w tej firmie jest pasterna

@Dyspozytor

„ Zapraszam KAŻDEGO maszynistę który uważa że dyspozytorzy nie są świadomi swojej pracy”. SĄ TAK ŚWIADOMI ŻE NIE WIĘDZĄ KTÓREGO MASZYNISTĘ NA KTÓRYM HOTELU POŁOŻYLI.

@Dyspozytor

Rzeczy jest dużo do ustalenia. Ciągła praca na wysokich obrotach, tak właśnie pracuje w pocie czoła nasza kochana dyspozytura. Codziennie nowy grafik…

CDiRS
@Chetny

Nie pomyliłeś się, tak właśnie to wygląda. Zapraszamy zobaczysz jak wygląda, przekonasz się 5h dojazdu + 2h czekasz na pociąg po dojeździe do miejsca podmiany, prowadzisz pociąg 8h, poczym dyspozytor stwierdza ze nie ma dla Ciebie dalej pracy i nie da ci taxi do domu a najbliższy transport w kierunku domu, za 1h z przesiadką i godzinne oczekiwanie na 4 godzinna podróż do domu.. I już zarabiasz 8h a spędzasz poza domem 24... Proste.. A tak dla twojego info sprawdź ile trwa podróż z Poznania do Malaszewicz pociągiem...

steward
@Chetny

To zależy, jakie masz kwalifikacje. Jeśli byś chciał aplikować do LOT to powiem ci, że lepiej na pilota niż dyspozytora!

XXX
@Maszynista1234

Dawid, aż tak Marek Cię wkurza? Poznałem po ksywie, która używasz jak o nim mówisz...

Artur

Przyznam że rozejrzałem się na rynku , bo tu hotele, pociągi, dyspozytura, .... Oferty na pierwszy rzut oka nawet fajne, ale jak siądziesz i uczciwie policzysz to LTE w ogólnym rozrachunku nikt nie przebije. Jak hotel to dobry, lokomotywy w większości nowoczesne. Władza się nie czepia . Jak chcesz to zarobisz bardzo dobrze. Jak nie chcesz to zarobisz dobrze i po hotelach sie nie tułasz. Będą polecał jak ktoś zapyta.

Gustaw

Witam. Rewident-ustawiać Jakie warunki pracy,czasy,dojazd,atmosfera,miejsce,wynagrodzenie? Proszę o kreatywne odpowiedzi. Dziękuję.

Góral
@Gustaw

Rewident robi tu też za ustawiacza, czy ma na to papier czy nie. Od domu 600 km w dojeździe własnym samochodem za 0,83 pln za kilometr. Cały tydzień na hotelu by wyrobić 20 godzin, śmiech na sali. Za próbę dostajesz marne 3 godziny a w innych firmach kwitują za wyjście 8. Atmosfera dno, firma jedzie na opinii z przed 4 lat. Osobiście nie polecam, są lepsze firmy.

@Góral

Piotruś, a ile za taką byle jaką robotę na konto przygarnąłeś ? Robiłeś bez papierów i się tym chwalisz ? Zapomniałeś jak w poprzedniej firmie 800 km od domu bez zjazdu przez dwa tygodnie 24/h zapie-robiłeś? Dzieciaku .. :) , co Ty wiesz o kolei :) ....

Pan yappa
@Góral

0.83 gr za kilometr... Co to za kilometrówka jak paliwo po 8zl za litr.. A gdzie zużycie własnego auta, tracze klocki opony... Jeszcze z łaską wypłacają... Wieczny foch, bo "cwaniak okrada firmę"... Aaa 0,83 brutto bo netto to 55gr....

Ciekawski

Jakie godziny pracy obowiązują w Lte Polska na stanowisku Dyspozytora oraz jak wygląda atmosfera?

XXX
@Ciekawski

Generalnie, nie chce Cię straszyć. Pracujesz 9 - 21, 21 - 9. Atmosfera raczej tak jak możesz poczytać w komentarzach... wszystkie swoje decyzje musisz konsultować z władzą, zrobisz coś źle, afera... Trzeba uważać z kim i o czym rozmawisz.. Reszta tak jak piszą maszyniści... Nie polecam, my słuchamy i od władzy i od maszynistów... Czasem jeszcze od plk... dużo tłumaczenia za mierne wynagrodzenie.

@XXX

Dyspozytorzy mają żle i są ciągle kontrolowani i nie mogą nic zrobić samemu Władza ich nie szanuje , dyspozytorzy nie szanują maszynistów, maszyniści nie szanują dyspozytorów i instruktorów i innych maszynistów. Instruktorzy nie szanują maszynistów. Wszyscy donoszą na wszystkich, na kierowników i Prezesa też.Nigdy nie dają taksówek. Na hotelach leżysz po kilka dni. Do pracy dojeżdżać trzeba po kilka godzin. Czy ktoś normalny pracuje w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Lte Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Lte Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lte Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lte Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lte Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Wacława Sieroszewskiego 12
    81-376 Gdynia