Opinie o Natom Logistic Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Natom Logistic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Natom Logistic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natom Logistic Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Jaka jest umowa w firmie Natom Logistic Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako brak zatrudniają na umowę zlecenie?

@

Umowa o pracę

Baśka

Znajdę tu kogoś z działu zakupów? Warto coś wiedzieć o pracy, zanim złoży się swoje cv do firmy? Jest przemiał w firmie na stanowisku pracownika działu, czy raczej nie? W ofercie pracy cicho na temat benefitów, socjalu, stawki.. jak motywują pracownika w firmie? mogę prosić też o widełki?:)

Ina
@Biurowy

Dużo tu wpisów tego typu, nie są za bardzo wyolbrzymione? Nie jest tak, że w każdej pracy trzeba się trochę dostosować? Oczywiście nie wiem jak jest od środka, ale czy warto tu przyjść chociażby dlatego, żeby nabrać trochę doświadczenia?

Bogurodzica

Widzę, ze zarząd się zmienił, ale podejście do pracownika wciąż takie same. Wprowadzanie zmian i robienie durni z pracowników to codzienność w tej firmie. Dajmy na przykład premie miesięczna - świetny pomysł prezesa, aby była wpisana w podstawę. Wszystko fajnie, gdyby nie zapomnieli o pracownikach którym zalegają za premie przerobową, pewnie wszystko będzie zamiecione pod dywan, ale cóż. Nadgodziny pewnie tez szlak trafi i pensja zmaleje o duży procent. Ratujcie się kto może. Z Bogiem.

Zbawiony
@Bogurodzica

Jak wyszliście po zamianie premii na podstawę bo z tego co słyszę to prawie każdy ma tyły tylko góra i biura znowu wyszły na swoje za każdym razem kiedy ktoś grzebią przy wypłatach to zawsze są zmiany na niekorzyść a jeszcze słyszałem że firma ma iść na trzy zmiany tylko jeszcze się głośno o tym nie mówi czy to prawda wie ktoś coś na ten temat? Bo jeśli tak to daje dyla z tej firmy.

Bogurodzica Nowy wpis

Zbawiony Nowy wpis
@Bogurodzica

XYZ Nowy wpis

Trochę to niejasne jest, po co pracownikowi produkcji czyli operatorowi maszyny znajomość języka angielskiego i umiejętność prowadzenia projektów rozwojowych? Aż pomyślałem, że może wkleiło się to z innego ogłoszenia dla stanowiska biurowego, czy coś. Wszyscy na produkcji znacie angielski? To i chyba bez szóstki na rękę miesięcznie nie pracujecie?

Justyna Nowy wpis

Szukają operatora maszyn. Jaki dokładnie jest system pracy u was? Przy okazji proszę napiszcie czy weekendy są pracujące i czy można zrobić nadgodziny W ofercie widzę ze piszą o możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Na co dokładnie można liczyć?

Cześć, czyli piszecie, że jakieś zmiany w zarządzie zaszły. Myślicie, że będzie lepiej i czy to dobry moment na zatrudnienie się tu do was, bo szukają operatorów maszyn. Obiecują wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, a czy to prawda, i faktycznie podchodzą indywidualnie do ustalenia stawki? Bo 10 lat już robię w zawodzie, wymagania też spełniam i nie ukrywam, że liczyłbym na dobre zarobki jednak. Pozdro, i być może do zobaczenia na hali:>

Firma Natom Logistic Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Operator maszyn - Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Pono

Piękny dziś dzień… czekamy na resztę zwolnień ludzi z biur i tych niekompetentnych pseudo kierowników… pani MS, KJ ???? dobre zmiany idą… szkoda że tak późno i że dobrych kierowników i dyrektorów już nie ma…

Pracownika

Długo czasu nowemu prezesowi nie było potrzeba by zobaczyc szkodzące decyzje i działania AW... Szkoda, że były prezes był zaślepiony i długi czas utrzymywał za wszelką cenę słuszność swoich decyzji...co doprowadziło do straty odpowiedniej kadry zarządzającej... ale w końcu jakieś dobre zmiany. PS. Dość blado wyglądały dziś osoby, które "zasłużyły się" nie dla firmy a jedynie dla AW i są gdzie są. Kolejne kroki nadchodzą....

@Pono

Co tam się wydarzyło? :0 Zwolnili kogoś? Jaki to ma wpływ na was na produkcji?

@Pracownika

Wymienił ostatnie słabe ogniwo na górze teraz trzeba przyjrzeć się na dole (produkcji) takie zasady korpo. Nie może być żadnych układzików ani na dole ani na górze. A co teraz zrobi MR? Komu będzie właził?.....

Pono
@Pono

Jedna jaskółka wiosny nie czyni… Wątpię, że doczekasz się wielkich zmian na dobre. Zbyt duży galimatias i zbyt mało ludzi z pasją.

firma poszukuje pracownika na stanowisko operatora maszyn - pracownika produkcji . oczekuje się od kandydata gotowości do pracy w systemie zmianowym . dajcie znać , na ile zmian się tutaj pracuje ? i w jakich konkretnie godzinach one są ? poza tym , czy weekendy są wolne ? z racji tego , że można się tutaj rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje , to jest szansa na awans ? dzięki za informacje .

Natom Logistic to bardzo fajna i ciekawa firma. Daje pracownikom możliwości rozwoju. Wszystko jest kwestią indywidualnych chęci. W firmie pracują wykwalifikowani, zaangażowani ludzie, którzy są mili, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni.

Ooo, a w jaki sposób pracownicy mogą się tutaj rozwijać? Chodzi o jakieś kursy, szkolenia? :) Czy w konsekwencji można liczyć na awans na wyższą posadę? Bardzo mnie to ciekawi, bo zamierzam zaaplikować. :p

Niki

Czy kobiety zatrudniają

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku operator produkcji w firmie Natom Logistic Sp. z o.o.?

Ktoś pisał niżej, że pozbyli się ludzi z pracy. To z tego powodu te rekrutacje? Bo ja tu przyszedłem z ogłoszenia na konstruktora technologa. Zainteresowało mnie, a wiadomo, czy to jakaś praca na dłużej? Na ile dają umowę? Dzięki jak coś za każdą podpowiedź.

Jak sytuacja? słyszałem że "prezes" odchodzi? Myślę czy złożyć CV do biura ale pytanie kto tam teraz będzie rządzić? Jak wygląda sytuacja? Warto uderzać czy lepiej trzymać się z dala? Reszta zarządu zostaje?

Nie odpowiem na Twoje pytania, bo sam jestem „zainteresowanym”, ale chciałem zapytać — skąd wiesz, że prezes odchodzi, czy to sprawdzona informacja? Jakie zmiany może to przynieść i jak wpłynie to na pracowników? Wiesz może albo ktoś z pracujących?

Może robol

Pochwalił się na LinkedIn że kończy. Chociaż po mieście lata informacja ze Szwedzi go na kierowali na drzwi. Tam jest jakaś klika zarządu zresztą jak poczytasz opinie tutaj to nie świadczy to za dobrze o obecnych "włodarzach". Słyszałem że pozbyli się wszystkich kumatych ludzi którzy ciągnęli ten wózek. Cholera wie...

Baśka

@Baśka

Cześć. Odradzam, firma nie motywuje, nie przypadniesz do gustu to Twoja robota nic nie znaczy. Zarząd tragedia...zespol, tzn grupa, bardzo (usunięte przez administratora). Przychodzisz do pracy i nie wiesz co Cie czeka, a jak coś robisz to nie wiadomo jak, po co i dla kogo więc nie przewidzisz czy robisz dobrze czy źle. Wszystko zależy od widzi mi się...

@Biurowy

Jak to nie wiadomo co cię czeka? To wcześniej nie ma rozdzielonych zadań czy bardziej chodzi ci o ocenę twojej pracy? A jak przełożony jest zadowolony z wyników to da premie czy ten brak motywacji to tak na serio?

@Paweł

Motywacji zero. Albo przytakujesz albo wypad. Premia? Haha. Dobre. Jak się wykażesz i będziesz posłuszny to może wielka trójca wyślę ABW żeby dała Ci szanse wykazać się podpierdzielajac kogoś.

Ina
@Biurowy

Jak szefostwo w Natom Logistic Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Maciek

Czemu tylko Ukraińcy dostali podwyżkę a inni nie? Przecież wiadomo że takie nierówne traktowanie wprowadza zła atmosferę między pracowniami. Duże były te podwyżki? Wiesz ile?

Biurowy

ABW to nie tylko porażka jak chodzi o kompetencje ale też całokształt, idealnie zatem się wpisuje w nowy zarząd. Ciekawe że problemy firma zaczęły się od jej "awansu". Brawo TŚ!! Zniszczyłeś bardzo fajna firmę z mega wynikami i zespołem.

Nowe czasy.
@Biurowy

Pamiętam do dziś, kiedy ABW chciała mnie zwolnić. Już podskórnie wiedziałem, że to nastąpi, więc zaczęłem rozsyłać CV. Jeżeli pracownik ma być wydajny, powinien się czuć potrzebny, doceniony i szanowany. Wtedy chętniej zjawia się w pracy i unika zwolnień lekarskich. Dzieli się pomysłami na rozwój firmy i zmniejsza koszty rekrutacji, bo poleca organizację swoim znajomym. Każdy lubi się czuć potrzebny, a jak ma się tak czuć, kiedy traktuje się go jedynie jak wyrobnika? Kiedy ukraińcy dostają podwyżkę i mają po 37-40/h. Nawet, gdy udało Ci się zostać dyrektorem tej firmy, to pamietaj nie byłoby jej, gdybyś nie miała kogo w niej zatrudnić. Nie zapominaj proszę spoglądając ze szczytu, jak to jest być na dole. Dostrzeganie potencjału w drugim człowieku i wsparcie w jego rozwoju jest jednym z elementów motywacyjnych dobrego zarządzania. Ktoś sumiennie do pracy przychodził codziennie, wykonywał swoje obowiązki, tak jak umiał na rzecz Twojej firmy, więc po co usiąść i porozmawiać. Lepiej wręczyć pisemko i po temacie. Pozdrawiam.

Pionek
@Nowe czasy.

Postawiłeś poprzeczkę zbyt wysoko. Żeby z kimś usiąść do stołu i rozmawiać, trzeba go szanować, trzeba umieć słuchać, a jak już się posłucha, powinno mieć się coś rozsądnego do powiedzenia. Nie został tu już nikt z tymi umiejetnosciami, tylko ci co im się "udało".

Zadowolony

No właśnie wróciliśmy...do.kompetentnych normalnych pracodawców gdzie pensja jest wyższa i nie trzeba się oglądać na inne biurko czy czasami spod okna nie poleci nóż lub z drukarki nie wypłynie wypowiedzenie...czekajcie dalej aż poleci kolejna partia ludzi...

A
@Zadowolony

Wrociliscie? Dobre sobie. Widocznie byliście za słabi żeby was tu dalej trzymać. Trzebabylo się uczyć zamiast stękać ????

Katarzyna
@Zadowolony

Ej bo teraz się serio boje :D W sieci znalazłam nowe ogłoszenie od nich do działu zakupów, biura są bezpieczne czy też wiszą zwolnienia w powietrzu? Oferują UoP więc spoko, a jak z zarobkami biorąc pod uwagę to wszystko co się dzieje? Ma ktoś jakieś info?

@Katarzyna

@Katarzyna nikt nie jest bezpieczny jeśli nie siedzi wystarczająco głęboko (usunięte przez administratora) "nierządu" Zarobki - kto dostał za starego zarządu ten biedy nie ma, kto wchodzi wystarczająco głęboko ten ma. Reszta szału nie robi. Zasada jest prosta, przytakujesz, donosisz, nie pytasz, nie podskakujesz - awansujesz. Jak policzysz ze nie ma tu z kim gadać a jak już gadasz to szanse na to że słyszysz prawdę są bliskie zeru to jeśli Ci to nie przeszkadza to spoko. Poza tym firma daje naprawdę duże szanse rozwoju. Możesz nie umieć kompletnie nic, nie mieć żadnych wyników ani potencjału na nie ale tutaj masz szansę zostać szybko kierownikiem a nawet dyrektorem.

John
@Biurowy

Nie wiem o co Wam chodzi, część z nas dostała właśnie niezłe podwyżki. Biadolicie zamiast siedzieć cicho i robić swoje.

Bogdan
@John

O to fajnie że dali więcej kasy. Powiesz na jakim poziomie te podwyżki? Chociaż ze 20% żeby przebić inflacje?

John
@Bogdan

Indywidualnie i oczywiście dla wybranych. Robole musieli się obejść smakiem. Ale miejscami grubo powyżej inflacji.

Winston
@John

No dostalo kilka osób z odebranej całej reszcie premii... Zlikwidowali wszystkie premie to kasa dla kilku przy... się znalazła.

Hitaxa
@Winston

No przecież rachunek musi się zgadzać żeby wyrównać to żeby jednym dać drugim trzeba zabrać. Przecież pani dyrektor przyjęła tyle osób do biur że jak powiesili listę na stołówce to dopiero widać Ilu ich jest (72 os.)więcej jak na produkcji to czego wy oczekujecie. Przecież to trzeba utrzymać ????

Biuro
@Hitaxa

A może trzeba utrzymać głupotę pani dyrektor i to ze wzięła panią MS do pseudo zarządzania magazynem? Magazyn teraz wysyła niegotowe części do malowania do malarni zewnętrznej Miet… gdyby nie ten Pan to byłyby dopiero koszty… ściąganie tego piaskowanie i ponowne malowanie ????????????(usunięte przez administratora)

Nadia
@Winston

Ee, ale jak to zlikwidowali premie? Tak wszystkim i to na stałe? Czy po prostu danego miesiąca nie przyznali?

Józek

Ta firma to porażka i dnia na dzień staje się jeszcze większą porażką trwa seria zwolnień i odchodzenia ludzi. Dajcie sobie spokój.

@Józek

Seria zwolnień? Czyli jak konkretnie to w liczbach i czasie wygląda?

Natom Logistic
@Józek

@Józek Dzień dobry, cenimy każdą z widniejących tutaj opinii. Chcąc się odnieść do Pana komentarza informujemy, że jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą - nie jesteśmy w trakcie oraz nie planujemy serii zwolnień naszych pracowników. Pozdrawiamy ;)

Zenek
@Józek

To jakaś bzdura do kwadratu panie Józku co Pan tu wypisuje

Lidia
@Zenek

To w takim razie jaka jest prawda? Skoro uznajesz, że @Józek kłamał, to Ty napisz, jak faktycznie wygląda sytuacja w tej firmie?

Zenek
@Lidia

W tej chwili są potrzebni spawacze i nimo trudnej sytuacji na rynku są perspektywy rozwoju i daleszego zatrudniana pracowników

@Natom Logistic

A to ciekawe… w firmie robi się coraz gorzej… z dnia na dzień morale spadają.

Iwona
@Zenek

A jak z wypłacalnością skoro taka trudna sytuacja na rynku ? Dają radę ? Jak oceniasz pensje w porównaniu do innych firm na rynku ?

Random

Brawo Natom!! ... Kolejne zwolnienia. Dzis 10 osób z Kościana, nie tylko z produkcji. Walka o stołki demoluje ten bajzel z dnia na dzień coraz bardziej. Morale? Jakie morale... Macie swój nowy ład.

mega zadowolony pracownik
@Natom Logistic

Serio nie planujecie??? ostatnio poleciało X LUDZI...DOBRYCH FACHOWCÓW.... z produkcji jak innych działów...a dlaczego...????TŁUMACZENIE SKANDALICZNE.....ODRADZAM CAŁYM SERCEM

Adolf
@Random

W Środzie też 8 osób zwolnili a to dopiero początek

@mega zadowolony pracownik

Jakto? Aż się wierzyć nie chce… rządy Pani ABW to nic dobrego… doświadczamy tego codziennie a firma będzie mówić ze nikogo nie zwalnia…

Gabriela

Jakich sytuacji konkretnie doświadczałeś codziennie? Możesz je opisać?

Malarnia
@Natom Logistic

Nie planujemy ale zwalniamy… to jest właśnie obłuda ABW… niestety jedno mówi drugie robi…

@Natom Logistic

To co z tymi zwolnieniami? Ktoś poda tutaj liczbę czy jest gadka nie zwalniamy a zwolniliście kilkunastu jak nie kilkudziesięciu? Kasy dla pracowników nie ma ale żeby robić konferencje, na drogie kolacje sa… na to żeby brat pani MO odmalowywano firmę na jeden dzień tez pieniądze sa… a dla ludzi… nie maaaa

@Biurowy

Ciekawe jak to zatrudnianie rodziny i kolegów ma się do podpisanego przez wszystkich biurowych zobowiązania o etyce w pracy. Ciekawe co na to Szwedzi...

@

Umowa o pracę

Biuras

Po nowym roku dopiero zobaczycie. Będą likwidować Kościan i kolejne zwolnienia. Kończą już layou środy po przenosinach. Nie bez powodu mierzyli maszyny w środzie. Nie są tylko na tyle ogarnięci żeby ukryć to w tajemnicy na tyle ile by chcieli

@Biuras

Z czego wynika ta likwidacja, którą mają robić? No i czemu jest to Twoim zdaniem ukrywane w tajemnicy a nie powiedziane wprost? to trochę brzmi jak plotki

@Gabriela

Wczoraj polexualo okolo 25 osob z kosxiana...jeszcze jakies pytania???

vx
@Gabriela

Przeniesienie całej firmy w jendą lokalizację - Środa Wlkp

@vx

A wiadomo już dokładnie kiedy?

Biurowy

Nie ma się co dziwić że jest tak jak jest. Na czele stoi człowiek całkowicie pozbawiony honoru, jakiejkolwiek godności i szacunku do kogo lub czegokolwiek. Nie można wierzyć w ani jedno jego słowo nawet jeżeli daje ci je na piśmie. A umawianie się z nim na gębę to już jest w ogóle hazard. Jeśli myślicie że to co się dzieje wywiera na nim jakiekolwiek wrażenie, wiedzcie że prędzej te zwolnienia dadzą mu satysfakcję niż jakąkolwiek refleksje. Jesteśmy w oczach "zarządu" nic niewarci i tak będziemy traktowani. Tak to się robi w Natom.

ZADOWOLONY

Noooo....to.teraz.czas na biurowych....zaczna od..srody wielkopolskiej.....okolo.12.szt

Spawacz

Cześć, wiecie co z Kościanem? W Środzie krąży informacja ponoć z samej góry ze maja zaraz zamknąć, to prawda?

Młody G z Gdyni
@Spawacz

Dzisiaj opuściło Kościański oddział 16 osób z wyróżnieniem pod tytułem „wypowiedzenie”.

@Młody G z Gdyni

Jakie to przykre Do czego doprowadziły te rządy...

Random
@Młody G z Gdyni

Ciekawe ilu z nich dało się zmusić do podpisania za porozumieniem stron. Jaką tanią śpiewkę usłyszeli o powodach?

Afeeee

Komuś chyba rośnie nosek od tych kłamstw Zwolnienie jednego dnia 10% załogi w każdym z oddziałów nie było planowane? A może jednak było ale nie jest to seria zwolnień? Najwłaściwszą drogą jest droga honoru Nie pozdrawiam

@Afeeee

Honor w tej firmie? Za starego Zarządu fakt honor był i nie było takich cyrków. Ale teraz… honor to coś czego tutaj już nie ma i póki co nie będzie. Dopóki Szwedzi nie otworzą oczu i ktoś nie zrobi porządku z pseudo zarządem.

Zadowolony

A ja wlasnie koncze pisac maila do szwedow.....i zobaczymy co zrobia...

Killer
@Zadowolony

Jeeeaaaaa.... Słusznie jazda z *******!

@Zadowolony

A to ciekawe… rozwiniesz temat?

Zadowolony

Abw.??ze.kestes taki ciekawy?za duzo.chvesz wiedziec

@Zadowolony

ABW to ostatnia osoba jaka powinna tu pracować a już w ogóle zarabiać taka kasę. A co do świątecznych premii to oni sobie dadzą po kilka tyskow a nam ochlapki…lasa w formie jest na wszystko tylko nie dla nas.

Robol
@Zadowolony

Ja mam tylko nadzieję, że się Szwedzi im (usunięte przez administratora) dobiorą i rozwalą ten zarząd...Powinni się również przyjrzeć kolesiostwu i duecie panów M.R i M.S... Razem się po ramionach klepią i są nietykalni...

@Robol

No oby tak było ale wydaje mi się ze nikłe szanse na to…

Pracownik produkcji
@Robol

Tak, Ci panowie to mistrzowie, ale na układy nie ma rady. Te opinie tutaj to dla A.W (oświećcie mnie dlaczego w innych wpisach jest ABW?) taka ankieta o atmosferze jak panuje.... A.W- masz ją za darmo.. może T.Ś przejrzy na oczy. Swoją drogą ciekawi mnie jak pewna pani, która pracuje na produkcji z pół roku, zostaje liderem działu bez wiedzy, umiejętności i znajomości urządzeń na których ma pracować a teraz nawet ma pomagać przy kierowaniu ruchu? bo nie ma na dziale co robić? Widać dla tych wyżej nie trzeba mieć potrzebnej wiedzy byleby ktoś chodził za nimi i całował po pośladach, pozdrówka dla L.N ;-)

@Pracownik produkcji

Kolejnym przykładem całowania po pośladkach jest nowa Pani kierownik magazynów… kilka miesięcy pracy na pół eteru i jeden awansik po drugim… jak głęboko można wejść dla kilku stówek… w tej formie liczą się tylko układy na nie wiedza czy doświadczenie… niestety bo firma idzie w dół i to coraz szybciej….

@Pracownik produkcji

Zbyt długo tu pracuje żeby wierzyć że to ma być pomaganie. Ile razy robią taka zmianę, jest to po to by patrzeć komuś na łapy, kontrolować i mieć hycla na usługach. Kwintesencja managementu NL. Kiedyś te idiotyzmy były filtrowane teraz jedna głupota nakręca drugą głupotę.

@Biurowy

No niestety tak jest że cała Święta Trójca nakręca się głupotami które poza tym ze wszystko niszczą to nic nie wnoszą. AW nie ma pojęcia o niczym a wpierdziela się w każdy dział i każdy temat. Tak jak mówisz ze był GS czy TS to jeszcze walczyli z głupota a AW jest na tym stołku bo to jest jedyna osoba która im nie powie nie bo wie ze już nie znajdzie tak naiwnego zarządu żeby się do niego dostać bez wiedzy i kompetencji. Ciekawe czy ktokolwiek myśli o tych byłych pracownikach którym dając papier dali strzała przed świetami. Kilkanaście tyskow na och wypłaty nie ma ale sobie roczne niewiadoma jak wysokie przyznają.

Killer
@Zadowolony

I jak tam, dostałeś jakąś odpowiedź?

Byly pracownik
@Afeeee

Pozwalniali pracowników n natomu bo niby redukcja stanowisk pracy jest , a za parę dni zatrudnienia w natomie pracowników potrzeba , lecz zatrudnienia przez agencję jawne robienie ludzi w bambuko , redukcja stanowisk pracy ale na mocy porozumienia stron oczywiście , a nie że zakład wypowiada umowę także krętactwo niesamowite , raczej od tego mi nosek nie urośnie ???? Żenada najgorszy zakład pracy w jakim pracowałem (Bez komentarza)

Klops

A ja tam lubię to miejsce. Taka olimpiada zombie, nigdy nie wiesz kto się na Ciebie rzuci żeby przegryźć Ci tętnice. Dookoła lunatycy. Teraz kolejne zwolnienia. Aż miło stać pośrodku i patrzeć jak to upada.

Zostaw merytoryczną opinię o Natom Logistic Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Natom Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Natom Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natom Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Natom Logistic Sp. z o.o.

Natom Logistic Sp. z o.o.