Opinie o Cosmo Sp. z o.o. w Kobiernice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cosmo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cosmo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmo Sp. z o.o. w Kobiernice

udało mi się znaleźć informacje, że firma zajmuje się produkcją słodyczy i przekąsek. zastanawiam się, czy aktualnie potrzebują kogoś do pracy, ponieważ w sieci ogłoszeń brak. aktualnie jestem bezrobotny, ale mam kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji. może ktoś pracuje bądź niedawno aplikował do tej firmy, i mógłby przybliżyć warunki pracy?

Ola Nowy wpis

Są obecnie przyjęcia do pracy ?

Basia

Witam czy są obecnie przyjęcia na dział produkcji ?

@Basia

No jeśli chodzi o stronki gdzie się ogłaszają to niczego nie widziałam ale może warto zadzwonić i dopytać, może coś znajdą?

Ok dzięki ????

@Basia

No i jak tam, udało się normalnie skontaktować? Może już pracujesz? ;)

@Alicja

Niestety nie udało się skontaktować nikt tam nie odbiera telefonu maila pisałam i też bez odzewu :(

@Basia

Kurczę to słabo. A na jakiego maila pisałaś? Bo z tego co widzę mają też na stronce jakiś formularz kontaktowy

Pisałam przez ten formularz. A Ty tam pracujesz

@Basia

Nie, nie pracuję. Mam podobnie jak Ty. Tylko jak patrzę na ten formularz to możliwe chyba, że nie działa? Stronka widzę od 2011 aktualizowana chyba nie była. A co z tym mailem do biura co obok jest? Pisałaś na niego?

@Alicja

Tak wysłałam na tego maila ale bez odzewu może nie ma przyjęć ogólnie podobno jest kiepsko teraz na produkcjach

Hania Nowy wpis
@Basia

Dwa miesiące wykazuje się Pani na forum, zamiast załadować cztery litery do samochodu lub autobusu... Szczerze, pracodawca musiałby być szalony, by zatrudnić osobę, która jest tak mało zaradna. Mimo wszystko, życzę powodzenia.

Alicja Nowy wpis
@Hania

A może dopiero się tak z ciekawości interesuje, chyba od tego jest to forum, jakby ktoś chciał od razu się zatrudniać raczej by praktycznie tu nie zaglądał. ;) Mimo wszystko faktycznie, tak byłoby szybciej. Byłą Pani może już na rozmowie?

asia

witam.Czy ktoś wie czy w chwili obecnej są zatrudnienia?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Cosmo Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Polecam pracę

A

Pracowałam i nie wiem jak na innych zmianach ale trafiłam na osobę na osobę która myślała że będzie wszystko o umieć pierwszego dnia, jakieś szepty pod nosem itd.. A co najśmieszniejsze to to że dowiedziałam się od innych osób że podobno zostałam zwolniona wtedy kiedy pracowałam haha

Sławomir
@A

Aha, no to świetna atmosfera, nie powiem :) Ile w sumie tam spędziłaś czasu?

Ccc

Życzę powodzenia pani Zuzannie pracy w tej firmie. Życzę stalowych nerwów i żeby się pani nie przejechała.Powodzenia.jeżeli jest pani tak bardzo zadowolona to czemu podpisuje się pani inicjałami? Pozdrawiam.

@Ccc

A Pani dlaczego podpisuje się jako CCC ? ????

Zuzanna

Długo tam pracowaliście, co to znaczy wyzysk słaba płaca czy dużo obowiązków?

@Zuzanna

Żadnego wyzysku tutaj nie ma, praca jak każda inna, musisz zrobić swoje. A te co zostały zwolnione to co nie możecie się pogodzić z porażką?- przecież macie lepszą pracę, którą sobie chwalicie więc czego tutaj szukacie? Tylko zaniżanie opinię firmy. Jeśli jesteś człowiekiem dla pracodawcy to i on cię szanuje.Takie moje zdanie. Pozdrawiam Panie M i D które do tej pory z porażką poradzić sobie nie mogą.

Ł
@Pracuję

Każdy tam jest teraz jak zwierzę w zoo!!!!taka prawda Pani A .jest trenerem jak w jakimś cyrku!!!!. Brak słów na tą firmę i traktowanie pracownika.....

A
@Pracuję

Ten wpis jest żenujący Pani Aniu, tak jak praca w tej firmie. Zarobki poniżej 3 tys na 3 zmiany w weekendy. Zero dodatków i podwyżek. Nie pozdrawiam

Xxx

Nie polecam pracy tam !!!! Wyzysk totalny !!! Źle traktowani pracownicy!!! Dosłownie jak śmieci !! Szczególnie przez panią A. ...

Smerf
@Xxx

Zgadzam się, przepracowałam tam kilka lat

@Xxx

Skoro taki jest tutaj wyzysk i złe traktowanie to dlaczego sama się nie zwolniłaś? Opamiętajcie się to nie jest w porządku , krzywdzące i niesprawiedliwe .

@&@
@pracownik

Dla kogo niesprawiedliwe? Dla tych co zostali niesłusznie posadzeni I źle potraktowani?Tam moga czuć się dobrze Ci co przytakuja ,donoszą a sporo mają za uszami i tak nikt nic z tym nie robi .

@Xxx

A może podpisalabyś się imieniem i nazwiskiem a swoje żale skierowała do Pani A ...? Jeśli ci coś nie pasuje zadzwoń z chęcią Pani A pomoże ci.

Byłam

Dramat! Co ta firma wyprawia z ludzmi... 3 zmiany za damski(usunięte przez administratora)

Ja tesz bylam
@Byłam

Praca jak w jednej wielkiej rodzinie ,gdzie najlepiej i najpewniej mają pracownicy z rodziny i znajomi .

Ccc
@Byłam

Zgadza się, przepracowałam tam parę lat, (usunięte przez administratora) a stawki żenada jeszcze dziw że nikt nie wytoczył im procesu

Otto
@Ccc

Stawki musza być dobre skoro panie są bardziej wydajne , bo oto chodzi więcej i więcej za tyle samo .

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmo Sp. z o.o. - Kobiernice

• Jak się pracuje w Cosmo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmo Sp. z o.o.?

Cosmo Sp. z o.o.
  • Kamieniecka 2