Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Pracownicy

Jakie socjalne a gdzie bony za ankietę

Niki
@Pracownicy

Bony od początku stycznia rozdawali.

@Niki

Są bony, miły gest za ankietę

@Pracownicy

Bony były dla każdego w styczniu

@Max

ja też się cieszę, może za rok też będą

natalka

cooo? A po polsku umiesz mówić

@Niki

Były ;-)

Tlusty kot

Kto jest teraz za Niedzielę?

@Tlusty kot

Poniedziałek

Bototo

Ile mogę dostać na start? Lub ile mogę wołać? Na cnc

@Bototo

Nie wiem ale ja od kilku lat robię na automatach i tam jest ta ich słynna "płaca zasadnicza" i po kilku latach mam 2600 netto plus ruchoma premia do 400 netto plus 100zł netto za tydzień nocek, czegoś takiego jak szkodliwe 25 zł netto czy 10 zł netto za pranie to pominę w komentarzu bo to jest śmieszne. Nowi mają 2800 netto plus to co wyżej napisałem także szału nie ma jak za robotę w takich warunkach (trzy zmiany, zapylenie, olej i potężny hałas), wszyscy wkoło dają spooooro więcej. Jedyny plus to darmowy dojazd (ale traci się na niego sporo xzasu- 1,5 godz dziennie bo na przystanku trzeba być trochę wcześniej, na przystanek trza dojść, z powrotem też wiadomo-na wszystkich autobus musi poczekać no i autobusy się wloką). Ogólnie firma parę lat zacofana z wysokością wypłat dla pracowników.

Rafcio

Najważniejsze, że jest pront i fszystkie maszyny idom.

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
herzlich willkommen

Pracować, nie narzekać polskie cebule wiecznie wam źle

Pozdrowienia dla osób które pr

Pozdrowienia dla osób które prawo jazdy znalazły w chipsach zamiast zdrapki. Najpierw nauczcie się parkować na polu a później parkujcie w normalnych miejscach. Te odstępy między autami dla konia i furmanki (bo auto się tam na pewno nie zmieści) są po prostu żałosne

A gdzie ty tam koniem chciałeś
@Pozdrowienia dla osób które pr

A gdzie ty tam koniem chciałeś wjeżdżać !!!! Przecież on zasra cały parking, a i dachu nad głową potrzebuje , ponadto kawał paśnika by mu sie przydał - aby kalorie mógł uzupełnić! (albo choć balot siana luzem !) :)

Piontunio

Mnie stać na naprawę zawieszenia jestem brygadzistą i mam kupe siana, robole na mnie robią hahaha!

Jose Arcadio Morales
@Piontunio

Z zawodu kubański pisarz i eseista. Karramba Don Piontunio.

Jose Arcadio Morales

Bandito

Postkomunista tokarz

Za moich czasów było inaczej, tatuś do domu przynosił świeże jajka pieczywo, wszystko nasze polskie, a nie teraz wszystko takie niemieckie jakieś Germany. Co to się dzieje na tym świecie o mój Boże jakieś kowidy szczepionki Matko Bosko. Ludzie tłuki rządzą starą ekipą, która skromnie chce dociągnąć do emerytury. Żeby człowiek w robocie musiał płakać po kątach w pgierach tak nie było wszyscy pijani ale szczęśliwi byli.

Bmw seria 1

Jaka firma taki wjazd :p

Abramkiewicz

ten stomil (czy aligator- czy jak tam to sie zwie) - wychodzi na to ,że to jedna wielka komediaparodia - pracownicy wyzyskiwani , kierownictwo zadowolone - dyrekcja/kierownictwo z kieszeniami pełnymi kasiury :) (ojro czy złotówek...) robole jak robili za grosze tak robią i będą robić do usranej śmierci.... powinniśćie zastrajkować ! wyjść wszyscy ale to wszyscy przed zakład i protestować/żądać podwyżek! A wtedy dyrekcja co??? - no wszystkich was nie zwolni - bo gdzie znajdzie tylu roboli , którzy by na nich robili ...! - to nie możliwe ! No ale wszyscy i tak by nie strajkowali (np. ci wasi pseudobrygadziśći np. piontunio osrus, co mają po 7 tysi netto) oni na pewno nie zastrajkują! bo po co !!!??? mają święty spokój - bez nadgodzin- płaca dobra- do tego wy na nich robicie i mają premie dzięki wam każdy ! ludzie obudźcie sie !!!! otwurzcie oczy ! Jak długo jeszcze tak można być "w dupska" kopanym! No ale widać ,że wszystko jest okej - skoro nikt nic nie mówi to chyba wypłatki pasują robota pasuje wszystkim i "kołomyja buja sie dalej" ! pozdro dla wszystkich wytrwałych ,którzy jeszcze tam robią :)

Torba

zła atmosfera, brak możliwości rozwoju, zamęt, dziwne, decyzje, typowa zaściankowa firma, brak ładu i składu, kierownicy przerost formy nad treścią, muszą się gimnastykować przed zarządem i udawać że panują nad sytuacją, dlatego kłamią i są fałszywi. Całościowo w skali od 1 do 10 firma zasługuje co najwyżej na 3.

Galwanizer | praca Nekla | dow

Co do tej firmy a raczej (usunięte przez administratora) to brak słów i to co czytam wcale mnie nie dziwi.Pracowałem kiedyś w Stomilu jak jeszcze wszystko było w Środzie.Czasy kiedy Łoda był kierownikiem i to co się działo to wołało o pomstę do nieba.Widzę że teraz jest jeszcze gorzej.Już wtedy wściekałem się i nie raz stawałem w obronie swojej i innych za co cierpiałem nie raz ale nie to jest ważne.Kierownictwo i cały zarząd to jedna wielka ściema i powinno się im prosto(usunięte przez administratora)powiedzieć co i jak się myśli.Chowanie głowy w piasek nic nie da i jeśli nie będzie zgrania i większości ludzi do buntu to będzie się tak dziać jak się dzieje.W czasach kiedy pracowałem na DEŚMIE gdzie zawsze był jeden wielki (usunięte przez administratora) ale jakoś się dało coś wywalczyć.Jeśli chodzi o wypłaty to chciałbym żeby jeden z drugim kierownicy zamienili się miejscami na powiedzmy miesiąc to wtedy wiedzieli by jak się żyje za marne grosze.Szkoda gadać więcej o tym (usunięte przez administratora) którzy udają że są władzą bo ręce opadają.Zwolniłem się w 2020 roku i już tam moja noga nie stanie bo nie ma po co.Walczcie ludzi i w jedności siła.Powodzenia i nie dajcie się cepom Z pozdrowieniami (co poniektórzy wiedzą kim jestem )

Harrison ford

stomil (czyt. Wegman) to jedna wielka ściema znależli sobie głupkow do roboty za pół darmo ale skoro ludzie na to pozwalaja /wszyscy tak tu piszecie a ciekawe czy robicie coś wogle żeby sobie polepszyć !!!

Andrzej Lepper

żal jest osób,które już zwolniono,żal jest tych których jeczcze zwolniom,ale najbardziej jest żal nas, bo nadal będziemy traktowni tak jak zło konieczne( Dyrekcja i Kierownictwo zauważy nas tylko jak pójdzie z gośćmi z Niemiec-nawet wysili się na uśmiech i DZIEŃ DOBRY),w innych sytuacjach jesteśmy ,,niewidzialni".

tog

firma ruina- nie polecam. -kiepsko płacą -dziwne zasady wynagrodzeń "płaca zasadnicza" plus "ruchoma" premia od 0-20% płacy zasadniczej (czyli max 420zł netto) - niech sobie to w du_sko wsadzą :P -diabelnie długi dojazd do/i z pracy autobusami -fałszywi ludzie (usunięte przez administratora) -kierownictwo to (usunięte przez administratora) kompletne -ta firma czasy świetności (i nie mam tu na myśli komunę) ma już za sobą. :( -duchota jak diabli na hali , ciepło - zarząd nic sobie z tego nie robi.

@tog

Pani kierownik Gm zacznij traktować wszystkich pracowników na równo a nie wybrani maja tylko przywileje

@tog

Znowu odchodzi stary kierownik D co się dzieje w tej firmie czyżby nie zgoda z dyrekcją czy firma chyli się ku upadkowi !

@tog

Kolego, z tego co ja widzę, to naprawili wentylację na hali i jest dużo lepiej kupują nowe maszyny pod nowe zamówienia kierowniczka jest na poziomie, dobrze traktuje ludzi. O co ci chodzi?

@Max

To źle widzisz, tą wentylację to 10 lat naprawiają i nie potrafią o nią zadbać, kupują nie maszyny tylko złom! Co do kierowniczki monisiblondkierownisi, to o niej krążyły i krążyć będą legendy już tak zostanie. Ona aby o siebie i o piontunia się martwi, a o reszcie nie myśli, nie ma ani prawa jazdy, ani, szkoły nie miała, dopiero gdy wiedziała że będzie kierownikiem to szybko zrobiła, śmiech kompletny, ludzie z niej mają, ona jest może na poziomie, ale nie na takim na jakim jej (i wam i tobie) się wydaje. Robicie tam za grosze i nigdy normalnych wypłat nie zobaczycie, tam za dużo (usunięte przez administratora) siedzi i tyle, za dowuz wam ukradkiem odciągają nawet nie wiecie, tą firmą jest już zupełnie czym innym niż była 10-12 i więcej lat temu.

Wioletta
@tog

W firmie można pracować z covid w sobotę a współpracownicy nie maja nawet kwarantanny spoko firma

Max

Podobno dużo zamówień w tym roku będzie

hahaha

hahaha- gdzieś i kiedyś to już my słyszeli .... :P

produkcyjny
@Max

zamówienia to masz(usunięte przez administratora) (nie powiem gdzie) - leniu produkcyjny! rób tam i nie marudź leniuszku !!!:P

Tosia

...ogłoszeń dużo bo potrzebni ludzie do pracy, zamówień dużo

@Tosia

słyszałem, że nowe maszyny zamówili

iiii

i ? A - to "nowe" - to jest pojęcie względne w stomilu

@produkcyjny

nie pracujesz już tu więc po co się wypowiadasz, mam nadzieję, że w nowym miejscu masz lepszą pracę

@Max

to znaczy, że coś dzieje, nie ma postojów

Tosia

Dlaczego mnie obrażasz? Mogę mieć swoje zdanie. Ja na swoich ludzi nie narzekam.

my

mylisz się

rob

robimy razem przecież ?!

nie
@Tosia

nie myl ludzi- ja wiem kto ty i być może ty wiesz kto ja :P:) razem na tym wózku jedziemy

A to jeszcze tam ktoś mądry pr

A to jeszcze tam ktoś mądry pracuje?

Max
@A to jeszcze tam ktoś mądry pr

Tak ja

Dooo

Do czasu...

zbychu
@Dooo

porobisz pare lat to sie przekonasz!

@zbychu

popracujemy to sami się przekonamy

ugo

Robić tam- lenie produkcyjne !!!

grosiwo
@ugo

za te grosze ?!- phi! - nie warto !

lipton
@ugo

lepiej już robote zmienić jak już... - bo ta firma leży i kwiczy, poodchodzi niedługo reszta starych pracowników to młodymi ich nie zastąpią, poza tym warunki pracy tragedia, wypłaty śmiech na sali :P kierownictwo szkoda kadać!

Rusland

O to, to

@lipton

Typie co ty wygadujesz - ja robię swoje i mam dobrze, przyjdę w sobotę to wpadnie coś ekstra. Roboty dużo i fajni ludzie

Ewelina
@Sasza

Co takiego ekstra wpadnie? Jestem mega ciekawa ile dają za soboty :)

Kostek
@lipton

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pracowałem już w kilku miejscach. Kasa mogłaby być lepsza, ale jest na czas. Dojazd do pracy może trochę dłuższy niż samochodem ale za darmo, kasa na święta grudniowe, wielkanocne i wakacyjne...

ketsok
@Kostek

@Kostek , Ja też pracowałem w kilku firmach , a także kolejno w stomil, alligator i wegman i odeszłem.- nie żałuję , co do reszty @ "kasa dobra- ale mogła by być lepsza" - kasa wszędzie praktycznie jest lepsza, i to już nie te czasy że pracodawcy ociągają się z wypłatami - ewentualnie jednoosobowe firmy prywatne, @"Dojazd do pracy może trochę dłuższy niż samochodem ale za darmo"- ale jesteś zależny od autobusu , tracisz ponad półtorej godziny dziennie za dojazd , i nikt ci za to nie zapłaci (w niektórych firmach jak się jeździ swoim autem - o ile się je ma -co wcale nie jest oczywiste dziś :P:)- ci co nie mają to wiedzą o co chodzi ;) to pracodawca zwraca za paliwo) @"kasa na święta grudniowe, wielkanocne i wakacyjne..." - to też (a nawet więcej ) jest już w każdym normalnym zakładzie gdzie jest socjalne. Także tego.....

odbuj

chyba piątunia .... :):P

@odbuj

Właśnie piatunia który trzyma z kierownictwem i kapuje

piotr

piątunio- ma 7 tys netto plus premia :):P

kol;
@odbuj

gorzej jak w przedszkolu tam u was jest teraz .....

Stefan
@kol;

Tak właśnie wszyscy kapuja a biurowi nie potrafią powiedzieć dzień dobry przechodząc przez hale

Pijany Kloszard
@Stefan

Bo przyjeżdżają autobusem z innymi bananami na 8h to im nie wypada się tak poniżać

@Pijany Kloszard

Pani kierownik Gm zacznij wreszcie wszystkich na równo a nie wybrani maja przywileje a resztę masz gdzieś

Kostek
@kol;

... widać po komentarzach że ktoś kogoś nie lubi i nie może znieść kobiety na wyższym stanowisku, wszędzie trzeba pracować a ludzie różni - to też normalne.

Ewelina

Ty się lepiej wypowiedz jak Ci się pracuje w tej firmie a nie wyjeżdżasz z takimi tekstami które nie mają nic wspólnego z wątkiem. Chciałam się zatrudnić, napisz czy warto?

@Ewelina

Spróbuj. Każdy ma swoja opinię...

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 526 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.