Opinie o Olsen Fashion Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsen Fashion Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Olsen Fashion Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsen Fashion Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Olsen Fashion Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5300 można liczyć na dodatkową premię?

Cleo

Niestety takich zarobków w tej firmie sprzedawcy nie zarabiają.

Irena Nowy wpis

Cześć. porównywałam sobie właśnie oferty dla sprzedawców z jedną dla zastępcy kierownika sklepu. Zastanawiam się jak to jest, że sprzedawcy maja wpisane nadgodziny a zastępca już nie. to jest tak, że on nie mogę ich brać czy po prostu nigdy nie wpadają?

były sprzedawca

Ma pan/pani nieprawdziwe informacje. Nikt takiego wynagrodzenia w tym sklepie na oczy nie widział. Chyba, że kierownik regionalny.

Weronika
@były sprzedawca

regionalny? a kierownik sklepu w takim razie ile tu zarobi?

Cleo Nowy wpis

Niestety takich zarobków w tej firmie sprzedawcy nie zarabiają.

rekrutacja Olsen Nowy wpis

Kolejny raz Olsen zakpił z kandydatów publikując ogłoszenie do tej samej galerii na Mokotowie, co ktoś niżej opisał. Znowu nawet nie otworzyli aplikacji od kandydatów, więc jak mogą ocenić czy ktoś się nadaje do pracy czy nie? NIEPOWAŻNA FIRMA, która tylko wyłudza dane osobowe. Omijać to szerokim łukiem!!!!

@rekrutacja Olsen

Jest przy tym jakaś szansa na uzasadnienie z jakich przyczyn dane mogłyby być celowo zbierane? W ofercie dla sprzedawcy w mile widzianych znajduje się przypis o doświadczeniu w handlu. Możliwe, że zgłaszają się osoby, które mają grubo ponad kilka lat?

Misia

Widzę jakieś wzmianki o zamykaniu sklepu, dobrze ze ja i tak do biura chce przyjść. chodzi mi o te ofertę dla specjalisty ds. e-commerce. mieszkam dość niedaleko, mam też doświadczenie, mimo ze roku tylko wymagają to ciekawa jestem z jaka stawka wystartuje mając 3 lata za sobą?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzedawca w firmie Olsen Fashion Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ostrzeżenie

Olsen w tym miesiącu na olx dał ofertę pracy w Galeria Mokotów. Jest to (usunięte przez administratora) Nie ma w tej galerii takiego sklepu od dawna. Nie wysyłajcie cv, bo to tania próba wyłudzenia waszych danych osobowych przez Olsen. Potem będziecie mieli (usunięte przez administratora) reklamowy na mailu do nie opanowania.

Małgorzata
@ostrzeżenie

Serio? A mają jakieś inne, legitne ogłoszenia czy nie? Interesowałam się pracą w tej firmie ale teraz sama nie wiem. Może gdzieś indziej musze szukać?

Patrycja
@Małgorzata

Poszukaj sklepów olsen na ich stronie lub w necie. W galerii mokotów nie ma takiego sklepu, to jest potwierdzone osobiście. Fakt, kiedyś był tam ich sklep, ale już go nie ma. To ogłoszenie jest perfidną próbą wyłudzania danych osobowych przez olsen.

Anonimowy
@ostrzeżenie

Informacja nieprawdziwa. Olsen szukał pracowników na Galerię Mokotów, ponieważ ponownie otworzyli tam swój sklep. Właściwie, to zamknęli się na tej lokalizacji tylko na 2 miesiące (wrzesień i październik).

Weronika

Mnóstwo z Was pisze, że rozmowa rekrutacyjna tutaj jest na kiepskim poziomie. Złe traktowanie kandydata, pytania niezwiązane z pracą i wiele innych. Nadal tak to wygląda czy coś może się zmieniło?

Koyo

Lublin, Zana, E-Leclerc Pani Izabela P., czyli główny szef sklepu starsza kobitka po 50. Sama rozmowa rekrutacyjna nie była na poziomie,zwracanie komuś uwagi na zły kolor zębów (no fakt miałam szminkę w złym kolorze) to nie miejsce ani czas na takie rozmowy,gdybym chciała na taki temat porozmawiać poszłabym do mojego stomatologa. Stawka za godzinę..umowa zlecenie,pełny etat, 9zł/h + jakiś %premii od wyrobienia całego targetu,jeżeli ktoś chce się utrzymać za takie pieniądze to chyba jakiś żart..W skrócie 10 minut pie##olenia(bo inaczej tego nie można nazwać) o szefowej życiu prywatnym,10 minut rozmowy rekrutacyjnej i 10 minut o tym że jestem ładna i powinnam jechać do Wawy bo Lublin bo tutaj nic nie osiągnę....Zmarnowane 30 min z życia. Żeby nie było,że mszczę się teraz na Pani bo nie dostałam pracy czy coś,otóż nie,dostałam Pani dała mi swój numer żebym zadzwoniła czy będę mogła przyjść(czy rezygnuję) na szkolenie po weekendzie do sklepu. Jednak ja uważam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć i ta Pani w szczególności sobie na to nie zasłużyła,dlatego karteczkę z numerem telefonu wyrzuciłam do śmietnika i zadzwonić nie zamierzam...

Monia
@Koyo

Ten sklep nie jest salonem firmowym Olsen tylko prywatnym butikiem.

baambi
@Koyo

Również jestem bardzo rozczarowana. (usunięte przez administratora) nie traktuje poważnie osób, które rekrutuje. Rozmowa o pracę opóźniła się o godzinę o czym nikt nie został uprzedzony. Zostałam skierowana na ławkę, gdzie oprócz mnie czekało jeszcze 5 osób i poinformowano mnie, że jest opóźnienie i sporo osób do rekrutacji i że jak mam ochotę to mogę poczekać. Szanuję swój czas i zrezygnowałam z rozmowy, bo jestem nauczona, że skoro Szef od początku ma takie nastawienie do przyszłego pracownika to nic dobrego z tego nie wynika. Kompletny brak szacunku.

Mango
@Koyo

Jestem w stanie uwierzyć, ze sytuacja tak wyglądała. Na rozmowie o pracę w tym samym miejscu i przez tą samą osobę zostałam potraktowana jak małolata, która o życiu nic nie wie. Pani Izabela zupełnie nieprzygotowana do rozmowy, nic nie wiedziała na temat ogłoszenia ani na temat osób zaproszonych na rozmowę. Nie chciało się jej nawet otworzyć wysłanych CV, umniejszała moim poprzednim pracodawcom, mówiąc, ze prawdziwa sprzedaż jest tylko u nich. Pani Izabela zadawała pytania zupełnie nieprofesjonalne, wręcz osobiste, które nie powinny jej zupełnie interesować. Praca dla osób, które w 100% chcą się jej oddać i znosić (usunięte przez administratora) właścicielki, które zapewne w sytuacjach podbramkowych może zmienić się w słowną agresję, bo pytanie czy jestem w stanie znosić ją i jej nieprzyjemne humory o czymś musi świadczyć.

Jolanta

Witajcie, @Łucja zapytała w swoim wpisie o to czego firma wymaga od kandydatów i czy osoby bez doświadczenia mają jakaś szansę na pracę w niej. Przyznam, że również jestem zainteresowana tym tematem i wchodziłam na forum z nadzieją, że ktoś odpowie na to pytanie. Niestety się tutaj nie odzywacie :( Jaki jest tego powód? :) Czy w firmie nie ma na co narzekać? Ani nie ma za co chwalić? Jak wygląda sytuacja w Olsen Fashion?

Łucja

Zaciekawiła mnie firma Olsen Fashion. Czego wymagają od kandydatów? Czy osoby bez doświadczenia mają jakąś szansę na pracę tam?

Czy Olsen Fashion Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

MF

Nie ma ustalonych ściśle określonych godzin pracy. Normą jest ilość godzin w danym miesiącu

Paula

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę dlatego nie jest zadowolony? Firma z dobrymi opiniami, polecam.

Czy firma oferuje jakieś benefity dla pracowników? Zniżki?

Firma posiada aktualnie jakieś oferty pracy? Słyszałam sporo dobrych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsen Fashion Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Olsen Fashion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsen Fashion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Olsen Fashion Sp. z o.o.
  • Fabryczna 5