Opinie o Orion Next Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Orion Next Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Orion Next Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Next Sp. z o.o. w Wrocław

Nie radzę podpisywać za pośrednictwem tej firmy umów zleceń z niby ich podwykonawcami które są firmami zagranicznymi. Czeka Was później kupa nerwów, spore rozczarowanie i masa kosztów.

Marecki

popieram w calści mataczą nie udzielą istotnych informacji co do zawartych umów podatki bedziecie musieli odprowadzić na własny koszt podsumowując (usunięte przez administratora) kłamcy i nnaciągacze obiecują zarobki netto z których osobiści będziesz zmuszony odprowadzić podatek dochodowy w naszym kraju nie mając pewności czy odprowadzili podatek za granicą bardzo podejrzana firma możliwe że pralnia brudnych pieniędzy.

A czy napiszesz coś więcej odnośnie swoich doświadczeń podczas współpracy z firmą? Napisałaś, że nie radzisz podpisywania umowy ale nie wyjaśniłaś tak naprawdę dlaczego.

Michcio
@Marecki

Witam a udało się Panu odprowadzić w jakiś sposób podatek od tej cudownej umowy zlecenie? Jeśli tak to w jaki sposób pan to załatwił

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Orion Next Sp. z o.o.?

Jolka

Na umowę o pracę podstawa to najniższa krajowa i tyle wypłacają (o dziwo zawsze w terminie). Dodatków żadnych. Za nadgodziny raz płacą, a raz nie (a często są przymusowe, bo pracowników za mało), a nawet jak już zapłacą to mniej niż wychodzi za zwykłą godzinę. Listy obecności to fikcja bez nadgodzin (więc nawet nie masz się o co kłócić w księgowości). A potem są zdziwieni że ludzie się zwalniają i muszą przyjmować następnych, ale nawet z tym to już mają kłopot, bo już wszyscy z okolicy tam pracowali i się nacięli, albo znają takich co tam pracowali. Rotacją taka, że co miesiąc nowi pracownicy, a koordynatorzy to też co chwila inni. Ostatnio to już przyjmują naprawdę każdego chętnego i z tego to dopiero wychodzą przeboje. Są jeszcze tacy co pracują na jakiś dziwnych umowach zlecenie (bez żadnych podatków, czy zusów) ale to już szkoda gadać jakie typy (alimenciarze, bezdomni, ścigani itp.). Na tych zleceniach to znów, jak słyszałam, wychodzą 8-9 zł na godzinę i jeszcze czekają aż się firma zlituje i wypłaci. A ludzie pracują tak jak firma płaci, czyli marnie i z tego znów zaczynają się przeboje, ale ze zleceniodawcami.... Makabra.

Tina

Pracowałam jako sprzątająca w firmie Orion Next ok 3 lata.Polecam współpracę z firmą wszystko na czas płacone, towar na czas. Z niczym nie miałam problemów . Polecam.

EWELINA

Pracowalam trzy lata i nie bylo zle najważniejsze ze wyplaty na czas

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Orion Next Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca ds. efektywności energetycznej
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
A.L

W Orion Next pracuję kilka lat i co w tym dziwnego ,że koordynator zaprasza do biura na rozmowę? Przez telefon to można dowiedzieć się jaka jest stawka i gdzie dany obiekt się znajduje i jakie są na nim obowiązki. Pan by zatrudnił pracowników przez telefon ? nie sądzę .

A.P.

Nie polecam firmy, byłem na rozmowie o pracę, w ogłoszeniu informacja o dodatkowych płatnych nadgodzinach i możliwości zarobku ok. 3000 zł. Pojechałem i okazało się, że nie wiadomo od kiedy praca, ponadto oferują tylko umowę o pracę a nadgodziny są tylko gdy ktoś będzie miał urlop lub chorobowe, po co kłamią a pytając o szczegóły telefonicznie odpowiadają że muszą Cię zobaczyć itp. Ogólnie podejście firmy na poziomie przedszkola. Szkoda czasu na tą firmę.

odpowiedź
@A.P.

Firma daje umowę o pracę - źle Firma zgodnie z prawem zapłaci za ewentualne nadgodziny - źle Praca może być od dnia rozpoczęcia badań lekarskich, które w obecnej chwili z uwagi na koronawirusa czeka się długo i nie wiadomo kiedy będą - źle Ktoś chce się spotkać, bo tak wygląda normalna rekrutacja, a nie przez telefon - źle. Wszystko zgodnie z prawem i przyjętymi normami - źle. panie Adrianie Pru. - przedszkole to pana wymagania i głupio mądry tekst.

munio45

Pracowałem w firmie od 2017 do 2020. Jako były pracownik oceniam tą firmę w 2 kategoriach 1/ Jeżeli chodzi o samą pracę na ocenę pozytywną - nie było żadnych problemów ze strony pracowników. W firmie zdarzały się nieporozumienia (Pracownik zewnętrznej firmy - nasz pracownik . 2/ Jeżeli chodzi o firmę ORION oddział zielonogórski oceniam na negatywny. Z załatwieniem cokolwiek był wielki problem, już nie mówiąc o wystawieniu jakiegokolwiek dokumentu. Ludzie bardzo często się mylą, mają pracowników przysłowiowych (czt........ l....). Nie dotrzymują ustawowych terminów. Ja dostałem świadectwo pracy po trzech tygodniach (termin wynosi 7 dni) i to jeszcze z błędną datą rozpoczęcia pracy, , do tej pory nie otrzymałem PIT 11. Taka sama sytuacja jest we Wrocławiu w księgowości. Trzeba 5-10 telefonów wykonać, żeby łaskawie połączyć się z księgowością. Najlepiej jakby Inspekcja pracy sprawdziła ten zakład Wrocław i Zieloną Górę (dokumentację).

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie stanowiska przedstawiciela handlowego- bo wiem że teraz szukają. Czy teren na którym ma się pracować jest do ogarnięcia i jak wygląda system premiowania za zlecenie?

Daria

@Jan a o ile więcej się dostaje na nockach?

Jaki
@Daria

W każdym miesiącu jest inaczej ale średnio za 2019 wychodzi 2,68 zł brutto za godzine a w 2020 3,10 zł brutto za godzinę. Oczywiście płatne ponad 2600 zł brutto

Grzes

Ta firma pseudo to jakaś kicha jest tylko patrzą jak wam obciąć kase uważajcie na nich

była pracownica
@Grzes

Ja też pracowałam w Orion NEXT w ochronie byłam zadowolona do czasu dopóki nie zatrudnili pewną osobę która doprowadziła do tego że musialam iść na chorobowe wpisywał pod moimi notatkami błąd (usunięte przez administratora) a firma z tym nic nie zrobila

Kazimierz

Chciałbym zapytać jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie? Ile jest etapów? Na czym polegają?

Xawery

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

ronald

średnio na jeża , od 7 lat pracy w Orion i Orion Next , jeszcze ani razu karpiowego nie dali , a kase z pefronu niemala biora , inne firmy daja...... a za zwolnienia gdzie placi zus z sobotami i niedzielami wlacznie, zabieraja kase i wyplacaja 80 % jakies 1300zl. Ogolnie reszta wporzadku w firmie.

jw
@ronald

to znacz ze 1- jestes kiepskim pracownikiem 2 - klamiesz bo u nas w obiekcie wszyscy dostali

marczos
@jw

ciekawe gdzie dostali u was karpiowe , nieslyszalem zeby w Zielonej G. ktos dostal kiedykolwiek jakies karpiowe, tylko sms z zyczeniami swiatecznymi. A z tymi L4 co kolega roland napisal to prawda gdzie zus daje pracownikowi wyplate, to Orion kroi ta kase dla siebie i 80% wyplaca. I kto tu klamie..... wkoncu sie doigraja

Jerzy

Jeśli można zarobić godziwe pieniądze to karpia każdy sam sobie kupi a firma jest dobra więc na narzekajmy.

od stycznia 2019 stawka godzinowa 14,70 zł brutto plus dodatek za prace w nocy nawet na zleceniu tj około 150 zł miesiecznie jrsli nie płacą wam wymaganych stawek lub dodatku za prace w nocy informujcie PIP trzeba eliminowac januszy biznesu z rynku pracy nie bójcie sie.Dodatek za prace w nocy mozna zadac nawet za 3 lata wstecz

Pieniądze które powinny być wypłacane na czas nie są! Prosić się o swoje? Żenada. Dzięki Bogu już nie pracuje w tej firmie.

Mirosław

pieniądze zawsze mam na czas a pracuję od 2 lat.

Mirosław

Bardzo dobre warunki pracy i wszystko na tak, ja polecam, jedna z lepszych firm w zielonej gorze.

nick

pracuje w zielonej górze. wypłata na czas, kierownik biura pan Adam jest bardzo porządny i uczciwy, tak jak sie z nim dogadałem, tak mam i to się chwali, bo byłem w kilku firmach ochroniarskich w zielonej górze, to zawsze było to samo - co innego sie mówi co innego z tego wynikało,. Lubię atmosferę w Orion Next Sp. z o.o. za: atmosfera jest bardzo w porzadku

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Orion Next Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

MEGI

Ja pracuję w woj. Wielkopolskim. Jest w porządku i uczciwie. Chwale sobie prace z koorynatorami tej firmy. Rozsadni ludzie, nie to co inne firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Next Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Orion Next Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Next Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Next Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orion Next Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Rogowska 127
    54-440 Wrocław