Opinie o Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Besins Healthcare Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ala Nowy wpis

W ogłoszeniu dla przedstawiciela medycznego widzę, że rekrutacja ma formę zdalną. a jak konkretnie wygląda teraz cały proces i ile czasu tak mniej więcej trwa?

Izabela

Z jakich przyczyn tereny będą się zmniejszać? Teraz niedawno ktoś w swojej opinii o tym wspomniał. to dlatego wciąż poszukują PM? Zmniejszy to od razu plany do wyrobienia dla poszczególnych rejonów? Jak to wpłynie na zarobki?

@Izabela

Bez urazy ale to pytanie na miarę dziecka z przedszkola. Raczej logiczne że przy zatrudnianiu większej liczby osób, tereny się zmniejszają. Czy to zmniejszy plany to ja nie wiem. Pewnie tak ale pracuje tu trochę i nie spodziewam się że bardzo. Co do aplikowania. Nie wypowiem się obecnie. Dobrze się tu pracowało do pewnego czasu ale nowi managerowie bardzo niezdrową atmosferę wprowadzają. Na początku pokazywali jacy to nie są specjaliści, ale szybko wyszło szydło z worka. Bo nie czują ani firmy ani tej dziedziny. Niska kultura osobista. Zły kierunek także będą pewnie rotacje zaraz w polu bo jednym z plusów wcześniej była współpraca z biurem i atmosfera. Pożyjemy zobaczymy

Diana

A to Ci zagraniczni? Ktoś pisał że centrala jest gdzieś poza Polską. Przepraszam że ja tak wypytuję ale bardzo mi się podobają firmy leki i działka ginekologiczna. No ale nie chce sobie pogorszyć warunków które mam mimo że produkty mam różne i do różnych specjalistów. Śledzę tutaj wpisy, ale prawie nic tu się nie pojawia konkretnego oprócz pojedynczych informacji od mam wrażenie wystraszonej osoby żeby nikt się nie domyślił. Pomóżcie coś więcej.

X
@Diana

Leki są oryginalne, i jako liderzy sprzedaży na świecie są bardzo dobrze postrzegane przez lekarzy. Potrzebujemy więcej przedstawicieli bo firma się rozrasta a centrala ma w planach inwestować w polski zespół. Pracuje się spokojnie, auta do użytku prywatnego, brak narzędzi do inwigilacji pracowników, zgrany zespół .

Roxi
@X

Te informacje o planach inwestowania w polski zespół wypływają wprost z centrali? Czy znane są już szczegóły? Ciekawi mnie jakie będą mieli podejście i czy będzie można o wiele więcej na tym zarobić.

X
@Roxi

Nie rozumiem Twoich pytań. Co ma do rzeczy skąd te informacje wypływają? O jakie szczegóły pytasz? Co to znaczy czy będzie można więcej zarobić? W sensie kto ma więcej zarobić?

Paulina
@X

Dziękuję. To oczywiście na plus, ale z mojego doświadczenia taki argument że znane na świecie u naszych lekarzy nie ma większego znaczenia. Super że leki dobre (niestety to też czasem nie jest wykładnikiem patrząc na to do się sprzedaje nieraz). Chciałabym aplikować do firmy głównie dlatego tak jak ktoś też tu gdzieś pisał ja też chce być w działce ginekologicznej, ale kluczowe jest dla mnie to co firma oferuje bo ja daje z siebie bardzo dużo i jak mam zmieniać to tylko na lepsze. Super że zgrany zespół. A jak z rozwojem u młodych pracowników? Ja mam dopiero niecałe 3 lata doświadczenia? Plus chciałabym mieć ścieżkę rozwoju. Jak to wygląda? Szkolenia; pomoc przełożonych?

@Paulina

Współpracujemy z mądrymi lekarzami, którzy rozumieją jaka jest różnica między oryginalnym lekiem i liderem sprzedaży na świecie a generykiem produkowanym w Polsce. Ma to duże znaczenie szczególnie w naszej działce.

XY

Ten generyk miał się świetnie bo jest bezpłatny dla pacjentek i dlatego, że budujemy świadomość lekarzy w Polsce dopiero od kilku lat. Z uwagi na mały zespół mieliśmy też niewspółmiernie mniejsze możliwości dotarcia do lekarzy. Ale to się właśnie zmienia:)

@XY

Myślę że to nie jedyne przesłanki. Czuć na odległość że odpowiada ktoś z biura bo jak zawsze nie dopuszcza do wiadomości realiów i nie słucha. Za konkurencyjnym lekiem stała silna Polska firma która mocno budowała pozycje przez lata. Warto mieć pokorę. Zrobiłam już wywiad wśród znajomych i potwierdzono plusy i minusy pracy. Niestety mnie interesowała tylko jedna lokalizacja ponoć już jest osoba, ale i tak odradzono mi ze względu na przełożonego, który był w innej firmie i tam nie wspominali go najlepiej. Ale Życzę firmie powodzenia może kiedyś jednak się spotkamy.

Xy
@XY

Jestem przedstawicielem - nie „ osobą z biura”. Może niektórym trudno w to uwierzyć ale można być zadowolonym ze swojej pracy. Każdy ma jednak różne oczekiwania, priorytety, doświadczenia zawodowe, które kształtują obraz odpowiedniej firmy, dla której chce pracować. Nie będę polemizować na temat konkurencyjnych leków bo to nie miejsce na takie aktywności. Aktualnie szukamy przedstawicieli na teren Śląska i Szczecina i tutaj akurat jest super kierownik, który pracuje w tej firmie od początku jej istnienia w Polsce.

zainteresowana
@XY

Hej, a o szefie którego terenu masz niefajne informacje i wspomnienia byłych współpracowników?

Kandydat.
@Xy

Fajny głos dziękuję. Przeczytałam wymianę zdań. Ja też nie uważam, że to koronny argument że leki są na świecie znane, bo jak u nas jest to wiemy. Ale z drugiej strony to miły argument bo z doświadczenia wiem, że dobrze się pracuje z produktami które są dobre i nie ma wstydu. Można skupić się na merytoryce a nie przekonywaniu że produkt nie jest zły. Fakt ludzie lubią ponarzekać niemniej ja tu nie widzę że ktoś kwestionował tylko polemizował z tym zdaniem. Do sedna. Szukam tego ogłoszenia na Śląsk. Pytanie - nie wiem czy to jest bardzo duży teren że trzeba nocować poza domem w tygodniu? Z osobistych względów w tygodniu trudno mi spać bardzo często poza miejscem zamieszkania (weekendy to co innego więc konferencje ok). Ponieważ piszecie że zespół jest mały to zachodzi obawa ż tereny bardzo duże i nie wiem czy nie jest tak że trzeba po 500km jeździć - wtedy ja odpadam. Od czasu do czasu mogę załatwić że śpię poza domem, ale gdyby to był standard cotygodniowy to nie mogę. A nie mam kogo zapytać. Polecił mi firmę lekarz i mówił że podobno jest super dziewczyna na Śląsku i że by nam się dobrze razem pracowało. Nie ukrywam że to dla mnie ważne bo jak się pracuje w miastach to zgranie jest ważne i że każdy pracuje. Mam za sobą doświadczenie takie że ludzie współpracowali i to każdemu służyło, ale mam takie też że ktoś tylko sobie, wręcz mówił tam niech doktor nie przepisuje bo nie mój teren - to słabe jest. Ja sie angażuje - przynajmniej w mojej ocenie. Powiecie jak to jest?

Rep Nowy wpis
@Xy

Cześć Krótkie pytanie, czy na Szczecin już kogoś zatrudniono? Aplikowałam jakiś czas temu ale firma się jeszcze nie odzywała. Nie wiem czy czekać, bo firma zdaje się fajna czy jednak skorzystać z oferty firmy konkurencyjnej. Z góry dzięki za info.

Dorota

Hej, widziałam ofertę z kiedyś dla asystentki ds. biura, sprzedaży i marketingu. nie wiecie może czy ta funkcja nie byłaby jeszcze aktualna? Mam już doświadczenie z podobnej pracy a było napisane, że jest ono wymagane. mieszkam też w okolicy więc lokalizacja byłaby mi na rękę

MedReps Nowy wpis
@Dorota

Pewnie znalazłaś jakieś stare ogłoszenie. Stanowisko jest zajęte i wszyscy się modlimy żeby osoba która na nim pracuje nie odeszła bo jest bardzo profesjonalna, zaradna, kontaktowa. No chyba że znajdzie lepszą pracę bo kompetencje ma wyższe. Mam nadzieję, że to kiedyś przeczyta i się ucieszy. Ale jeśli odejdzie to odradzamy aplikowanie bo to trudne okoliczności i każda poprzednia osoba po kilku miesiącach rezygnowała.

@MedReps

Dziękuje nie ukrywam że czekałam czy ktoś odpisze na to zapytanie. Widzę że informacja o rezygnowaniu z pracy tu kilka razy padła. Dość zastanawiające czy to jest stanowisko tak trudne czy współpracownicy. Ale jak nieaktualne to nieaktualne. Lepiej nie sprawdzać na własnej skórze.

Dzień dobry, dobrze widzę w ofercie dla przedstawiciela medycznego, że wystarczy wykształcenie wyższe a niekoniecznie kierunkowe? Zastanawiam się przy tym czy te wymagane dwa lata stażu na podobnym stanowisku byłoby jakkolwiek do przeskoczenia? niestety tyle nie posiadam a wstępnie interesowała mnie praca

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Besins Healthcare Poland Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel medyczny powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Dzień dobry, ktoś już próbował o to spytać z tego co widzę ale obyło się to bez odpowiedzi, mam na myśli ten wymóg na PMa odnoszący się do dwuletniego doświadczenia na takim stanowisku. czy bez niego jest szansa na podjęcie się współpracy? może staż lub praktyka?

MyName

Wątpię. Może w większych firmach to się udaje, ale w tych które znam nie ma zbyt szans a już szczególnie w takiej małej jak ta gdzie nie ma trenera tylko garstka ludzi się tył zajmuje. W terenie zależy gdzie się trafi.

Repownia
@MyName

A jakie są pensje? Jakie tereny i przełożeni? Ktoś pisał że są jacyś nowi? Ale przynajmniej nauczą? Czy tylko wymagają?

XY

Bez doświadczenia i to najlepiej w ginekologii nie jest możliwe zatrudnienie. Współpracujemy ze specjalistami i najważniejszymi klientami na danym terenie. Nasze obowiązki są w takie jakie ma zazwyczaj Key Account Manager w innych firmach.

@Repownia

Szukamy przedstawiciela na teren Szczecina i okolic (zachodniopomorskie)na tym terenie jest super szef. Pracuje w tej firmie od początku otwarcia oddziału w Polsce. Zespół jest zgrany, pracuje się spokojnie, bez inwigilacji i (usunięte przez administratora) metod „ motywacyjnych” stosowanych w innych. Szukamy osób ambitnych, potrafiących merytorycznie prowadzić rozmowy ze swoimi klientami i charakteryzujących wysoką kulturą osobistą.

Czyli warunki są różne, skoro ktoś tu pisze o tym, że wychodzi jakaś „inna sprawa”? dodatkowo występuje tez sugestia do podesłania CV. powiecie mi po jakim średnio czasie się odzywają? I jeśli już to nawet jak będzie negatywne rozpatrzenie to dostanie się o tym informacje?

DJrep

Nie rozumiem o jakiej „innej sprawie” tu wyczytałaś. Może ja czegoś nie widzę. Warunki są normalne. Zależy jakie wynegocjujesz. Czy o to chodzi? CV jak jest ogłoszenie ja myśle że wysłać można zawsze bo co jest do stracenia? Nic. Można pracy nie dostać lub odmówić jeśli zaproponują. Chyba nie dają znać. No ja nie wiem bo u mnie było na tak to dali znać ;-)

@DJrep

Udało się przy tym spełnić choć jeden warunek z tych „mile widzianych”? piszą w ofercie chociażby o doświadczeniu na stanowisku przedstawiciela medycznego. U mnie jedyne co się sprawdzi to studia mgr., lecz całkiem inny kierunek. nie orientujesz się może czy konkurencja jest spora? ciekawią mnie także szkolenia.

Kandydatka
@DJrep

A jakie są warunki? Auta, tereny, premie? Te podstawy. Jak się pracuje w sensie narzędziami i wsparcia? Czy z biurem jest dobry kontakt bo ktoś wcześniej pisał że są jakieś problemy. Ja myśle o zmianie pracy i chciałam być głównie w działce ginekologicznej bo w obecnej firmie jest kilka specjalizacji a wolałabym zawęzić. Z góry dzięki.

DJrep
@Kandydatka

Warunki normalne. Toyota, karta paliwowa, nie ma problemu z km prywatnymi. Telefon, komputer. Nie masz tu pharmapromu ani typowych narzędzi imsa. Jest system do raportowania jakiś czeski wynalazek. Ogólnie to słaby bardzo. Narzędzi nie ma zbyt dużo ale względnie spokojnie sie pracuje. Pensje to zależy jak na farmę wydaje mi się ani nadzwyczajnie niskie ani wysokie. Średnie. Bonusy są ale mało kto dostaje pełne bonusy. Plany są wysokie. Tereny duże ale będą się zmniejszać. Firma teraz się rozwija i zatrudnia. Centrala w Czechach i tam jest szef całego regionu. Zakręcony ale miły. W Polsce mini biuro i tylko marketing i nie chce pisać na temat niektórych ludzi bo to ciężka sprawa, ale liczymy że się zmieni.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Asystent/-ka? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Przedstawiciel

Pracuje w firmie jako rep. Nie ma żadnej rekrutacji na to stanowisko w ostatnim czasie bo jest obstawione przez solidną osobę. Chyba że ta osoba zrezygnuje bo z obserwacji to nikt nie wytrzymuje na tym miejscu dłużej niż kilka miesięcy i wszyscy odchodzą.

Diana
@Przedstawiciel

No niby zapytanie padło z miesiąc temu. dosłowne każdy odchodzi? Mnie ciekawiła perspektywa na ewentualny rozwój, na jakie stanowiska można z tego awansować? nie znam całej struktury, głównie widuję od was oferty dla P. Medycznych. Swoją drogą dasz znać ile ich jest tak średnio w całej firmie?

Przedstawiciel
@Diana

Wydaje mi się że na rozwój kariery na tym etapie nie można liczyć bo to mała firma, która sama rozwija się raczej powoli. Centrala nie jest w Warszawie. Przedstawicieli do 10 osób i do 5 osób powyżej na Polskę. Nie chcę mówić za dużo ponieważ jeszcze tu pracuję. Mogę tylko napisać że pracę w charakterze asystenta czy menadżera biura bo to jest to samo odradzam szczerze. Tak dosłownie nikt nie wytrzymuje.

@Przedstawiciel

Tez patrzyłem na to stanowisko przedstawiciela właśnie, z tydzień został do końca naborów. w tym przypadku nie wiem czy odradzasz tez właśnie zatrudnienie na tym stanowisku, skoro piszesz, że „jeszcze pracujesz”? a długo już? Ciekawi mnie po prostu jak rozmowa może wyglądać teraz, gdybym jeszcze się zdecydował

Ida

Zatrudniają PM-a na Warszawę plus Białystok. Ktoś napisze, jak się tam generalnie pracuje w roli przedstawiciela? Proponują samochód służbowy, także do użytku prywatnego - są jakieś limity zużycia paliwa, inne? Standardowo zarobki są określone jako atrakcyjne, ale chętnie dowiem się od byłych lub aktualnych przedstawicieli, jak jest realnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Besins Healthcare Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Besins Healthcare Poland Sp. z o.o.
  • Klonowa 12 lok. 22
    00-591 Warszawa

Besins Healthcare Poland Sp. z o.o.