Opinie o FP Brand Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FP Brand Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FP Brand Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FP Brand Sp. z o.o. w Warszawa

Uprzejma rada od ex-pracownicy

Okropna atmosfera, duża rotacja pracowników, brak jakiegokolwiek onboardingu i jasnych zasad. Fatalny lider, który "motywuje" swoich pracowników poniżaniem i zastraszaniem. Nikt nic nie wie, nikt nic nikomu nie przekazuje, a w firmie panuje jawna "spychologia". Poza tym brak jasnej i spójnej strategii marki, uprawianie greenwashingu, jedyna zasada produkcji to ilość ponad jakość. Pracownicy natomiast są bardzo zaangażowani i zestresowani. Pracy w firmie FP Brand czyli Femi Stories nie polecam, polecam natomiast byłych pracowników tej firmy - złoto!

Sklep na Helu

Pracowałam w sklepie Femi sezonowo na Półwyspie i bardzo dobrze wspominam i polecam współpracę z retail menadżerką Pauliną. Jest bardzo profesjonalną, pełną energii i charyzmy osobą, wprowadza świetną atmosferę i jest wymagająca, ale sprawiedliwa. Potrafi motywować jednocześnie pozostając na luzie. Jeżeli chodzi o pozostałe działy tej firmy, krążyło bardzo dużo negatywnych historii dotyczących pracy w biurze i sporu pomiędzy obecnym zarządzającym a założycielkami Femi. Na szczęście sama nie miałam tam złych doświadczeń, ale ze względu na to do Femi już nie wróciłam.

Można się w zasadzie spytać w jaki sposób ktoś mógłby zostać menadżerem? Raczej należałoby czekać na odpowiednie ogłoszenie czy jednak można awansować? są oferowane jakieś szkolenia dające tego typu możliwość?

Zapytanie Nowy wpis

Czy ktoś wie dlaczego Femi Stories się zamyka? Komentarze w social mediach wyłączone, sklep online nie działa, sklep stacjonarny w Warszawie również kończy działalność.

Martysia Nowy wpis
@Zapytanie

Skąd pochodzi informacja odnośnie tego, że sklep w stolicy się zmyka? Zastanawiam się gdzie mogę znaleźć potwierdzenie. Kiedyś chciałam tutaj za praca się obejrzeć jak szukali social media managera, ale było to dość dawno

Sklep na Helu

Była pracownica sklepu na Helu
@Sklep na Helu

Hej, ja pracowałam w sezonie na Helu i zarobki były ok. Atmosfera w sklepie też, ale dużo się słyszało o tym co się dzieje za kulisami, czyli w biurze, "u góry". Nie wiem jak to wygląda teraz, ale chyba dużo zmian się zadziało w zespole.

Był pracownik sklepu

Pracowałam w sezonach letnich w butikach na Chałupach. Sezon 2021 i 2022 były super, świetna atmosfera, fantastyczna kierowniczka półwyspu. W TYM ROKU DRAMAT. Sama praca była względnie w porządku, jednak już nie ta sama atmosfera. Co gorsze, firma nie przygotowała dla pracowników formularzy dotyczących premii, która na początku sezonu była gwarantowana po spełnieniu kilku kryteriów. Minął sezon, sklepy zamknięte, jest koniec października, kryteria do przyznania premii spełnione a tu cisza i zasłanianie się ciągłym liczeniem procentu, co jest absurdalne. Finalnie dostajemy informacje że nie podpisałyśmy dokumentów, ale zaraz? Jakich dokumentów, nic takiego wszak nie dostałyśmy (to co, sama mam sobie stworzyć dokument i go wydrukować?). Potem dostajemy informacje, że z wielką laską wypłacą nam premie aby zachować „dobre relacje” (usunięte przez administratora), która jest dosyć śmieszna. Jedyny plus to taki, że w ogóle została wypłacona, bo miałam wątpliwości po wszystkich rozmowach i wręcz proszeniu i monitowaniu o informacje. Nie polecam, „stare femi” to było cos, a teraz to (usunięte przez administratora) na kółkach.

Zespół w pracy to niezwykła grupa ludzi, która doskonale się rozumie. To nie tylko pracowici profesjonaliści, ale także współpracownicy gotowi podjąć każde wyzwanie. Ich nienaganna praca i determinacja są nie do przecenienia, ponieważ mimo trudności, zawsze potrafią ciągnąć całość do przodu. Praca pod kierownictwem pozostawia wiele do życzenia. Brak pomysłów, idei i klarownego celu działania sprawiają, że atmosfera w miejscu pracy staje się toksyczna. Wypalanie pracowników poprzez brak szacunku do ich wysiłku i zaangażowania, nieustanne obciążanie ich odpowiedzialnością, brak zaufania oraz wymuszanie dyspozycyjności 24h/7, to praktyki, które zdecydowanie niszczą morale zespołu. Brak zdolności organizacyjnych oraz celowe szerzenie dezorganizacji i dezinformacji wprowadzają chaos w funkcjonowanie firmy. Stałe zmiany i brak stabilności wpływają negatywnie na efektywność pracy i zdolność zespołu do skoncentrowania się na istotnych zadaniach. Dodatkowo, brak zdolności przywódczych widoczny jest w wywieraniu presji, manipulacji oraz groźbach dotyczących wypłat. To niepokojące tendencje, które nie tylko wpływają na kondycję psychiczną pracowników, ale również destabilizują całą strukturę organizacji. Niestety, brak umiejętności podejmowania decyzji sprawia, że firma pod kierownictwem nie rozwija się efektywnie. Silne skupienie na zysku za wszelką cenę, bez uwzględnienia etycznych aspektów i dobrego funkcjonowania zespołu, prowadzi do długofalowych strat. W związku z powyższym, przyszli pracownicy i współpracownicy powinni być świadomi tych negatywnych aspektów. Brak klarownego kierunku, niewłaściwe podejście do pracowników i brak profesjonalizmu w podejmowaniu decyzji, mogą znacząco wpłynąć na ich doświadczenie zawodowe oraz osiągnięcia w miejscu pracy.

Iza Nowy wpis

I w jakich przykładowych sytuacjach przejawia się chociażby ta próba generowania zysku za wszelka cenę? Interesuje mnie także to co może przykładowo dziać się z wypłatami, że jakieś działania co do nich zostały nazwane manipulacja? Jak przy tym wygląda taki przykładowy dzień z pracy?

Firma FP Brand Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka ds. e-commerce i obsługi klienta. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zofia

W jakich jeszcze lokalizacjach mają sklepy? Widzę tylko odniesienie do Chałupek z ostatniego czasu i mnie to zaciekawiło. Nie jestem z nich, po prostu firmy sobie przeglądam. To jak tu się pracuje w innych rejonach? Praca w ogóle jest możliwa?

Pracowałam kilka sezonów w sklepie na Chałupach, zawsze były jakieś drobne problemy i niedogadania, ale pracowało się przyjemnie, w ostatnim (tym) roku była po prostu (usunięte przez administratora) ze względu na zmienę kadry. Problemy z umowa oraz niedopowiedzenie co do systemu wynagrodzeń, atmosfera również mniej przyjemna niż w poprzednich latach. O należną premię trzeba było się wręcz błagać, finalnie została wpłacona, lecz nie w takiej kwocie jakiej powinna. Odradzam pracy w tej firmie przy aktualnym kierownictwie

Pracowałam kilka sezonów w sklepie na Chałupach, zawsze były jakieś drobne problemy i niedogadania, ale pracował się przyjemnie, w ostatnim (tym) roku była po prostu masakra ze względu na zmienę kadry. Problemy z umowa oraz niedopowiedzenie co do systemu wynagrodzeń, atmosfera również mniej przyjemna niż w poprzednich latach. O należną premię trzeba było się wręcz błagać, finalnie została wpłacona, lecz nie w takiej kwocie jakiej powinna. Odradzam pracy w tej firmie przy aktualnym kierownictwie

Emma

Zna ktoś szczegóły odnośnie zmiany warunków pracy? wcześniej widziałam ze o Helu spoko się tu opowiadali a teraz niedawno wpadła opinia co do Chałupek. Wcześniej chyba było od a teraz cos się popsuło, przynajmniej tak z opisu rozumiem. Skoro tak to co z innymi lokalizacjami? A jeśli nawet już cos faktycznie się pogorszyło to z jakich tak w ogóle przyczyn?

Maria

Witam, proszę o opinie z pracy jako doradca klienta. właśnie jest ogłoszenie. Widzę, że to UZ, ale co potem? Czy istnieje możliwość przejścia na UoP? jakie w zasadzie są zarobki? nie zostały wskazane a ktoś na forum pisał, że są "ok"... Proszę tez opisać atmosferę w aktualnym zespole, z czego wynikają te nabory?

Boguśka

Niesamowite, jak skrajne są te opinie. Może ja zapytam już całkiem trzeźwo i konkretnie - jakie zarobki posiada sprzedawczyni w salonie? Dużo piszecie o atmosferze, traktowaniu pracowników. Ale może wreszcie padną konkrety co do PLN? Widziałam ogłoszenia sprzed X lat i wiem, że firma nie podaje stawek. Jesteście jedynym źródłem info, takie są fakty.

Polecam pracę w Femi (FP BRAND) - to miejsce pozwoliło mi rozwinąć skrzydła i bardzo wiele się tam nauczyłam. Życzę, aby w każdej firmie była tak dobra atmosfera wśród pracowników jak tutaj - każdy zaangażowany i przyjaźnie nastawiony. Firma ma ogromny potencjał rozwoju i z całego serca życzę wszystkim pracownikom i właścicielom sukcesu, na który zasługują swoją ciężką pracą.

Uprzejma rada od ex-pracownicy

Marzena

Rok temu szukali Marketing Interna podając widełki 3 000 - 3 500 PLN... A ja myślałam, żeby się zgłosić do poprowadzenia ich bloga. Ile w takim razie zarabia teraz sprzedawca w sklepie? Strach aż zapytać, bo pewnie 3 500... PS. Jak konflikt wokół FemiStories ma wpływać na pracę tutaj, bo nie rozumiem. Już nie mówiąc o tym, jak ktoś z ulicy ma się zapoznawać z czymś, o czym media nie pisały :0

Pracownik Femi Stories

Warto zapoznać się z konfliktem założycielek marki z inwestorem, prezesem zarządu. Myślę, że wszystko zostało powiedziane bardzo szczerze. Nikomu nie polecam współpracy z tą marką.

Były pracownik Femi Stories

Odradzam. W firmie panuje negatywna atmosfera, upokarzanie pracowników i (usunięte przez administratora).

Aleksandra
@Były pracownik Femi Stories

No to nie brzmi to za ciekawie :/ A co dokładnie masz na myśli z tą negatywną atmosferą i upokarzaniem pracowników, na jakim dziale tak się dzieje? Moim zdaniem warto zgłaszać takie coś komuś wyżej, nie próbowaliście czy nikt nie zareagował?

FP Brand Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Technolog odzieży. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Katarzyna Szymańska

Proszę sprawdzić moją aplikacje z pracuj.pl

Nieopłacone faktury

W sprawie nieopłaconych faktur proszę o kontakt 5 3 0 4 4 4 1 8 8

Zostaw merytoryczną opinię o FP Brand Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FP Brand Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FP Brand Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

FP Brand Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Browarna 4 lok. 1A
    00-338 Warszawa