Opinie o Opes Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opes Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Opes Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opes Polska Sp. z o.o. w Kielce

Ludzie

Brak mi słów. Inne firmy umieją dać ludziom wypłaty do dziesiątego a unas w opsie nawet do dwudziestego cieszko się doprosić o swoje pieniądze. Wstydu nie mają.

Mama

Gdzie jest (usunięte przez administratora) Moja forsa??? Cały miesiąc tyry a tu lipa. Gdzie moja forsa pytam. Co za bałagan. Teraz przegieliscie . Na lato spadzik do Gobarto tam mają dziesiątego zawsze kasę i wszystko przelane a nie jakieś koperty.

Stary wyjadacz

Dzień wypłaty i po po forsie ani śladu

Już nie daje rady

Czy po rozmowie w Opes Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ludzie piszcie czy już macie od całość?

Kusy

No miało być na koncie i znowu jaja jakieś

Nie ma nic więcej aby obiecują co miesiąc żeby ludzi zatrzymać od całości też nie ma

Ktoś chętny

Bardzo dobra kuchnia palce lizać

Sęp

Nie ważne gdzie byle płacili i robota była

Asf
@Sęp

Masz rację byle szanowali tych ludzi trochę

Bzyzysyf

Czy to prawda że opes do wakacji aby potem wszyscy przechodzą do goba

Czterech pancernych i Pies
@Bzyzysyf

Coś w tym jest. Podobno mamy mieć cały lipiec wolny. Pewnie nam urlopy powciskaja płatne i bezpłatne. Jeżeli tak zrobią to napewno przejdę do Gobarto. Z dnia na dzień. Porzucam pracę i za tydzień już w Gobarto jestem.

Nożownik
@Czterech pancernych i Pies

Nie wiem czy można tak łatwo odejść z opes kolego

Czterech pancernych i Pies
@Nożownik

Jeżeli nie jesteś mięczakiem i nie dasz się zastraszyć to dochodzisz i cię nikt nie ma. Prawa zatrzymać. Ła.. a może sobie straszyć . Jak się zdecyduje to porzucam pracę i tyle. Jeżeli masz inną pracę to może ci dać dyscyplinarne zwolnienie nawet. Co za różnica.

Suk
@Czterech pancernych i Pies

Ale są tu tacy ludzie że dają sobą manipulować zostań i zostaje

Jakie są warunki zatrudnienia w Opes Polska Sp. z o.o.?

Stary wyjadacz

Daj sobie spokój z tą firmą nie mają ludzi i nie będą mieć chyba że lubisz jeb,,, od rana do wieczora szkoda gadać

Goście
@Stary wyjadacz

Co wy gadacie. To by było super. Lipiec wolny . Oby to nie były żarty jakieś. Niby remont jakiś ma być. Ale by było super.

Mama

Masakra Karolek nas wykończy. Tempo 500 na godzinkę a przerwy 10 minut. Wariactwo i brak kontroli nad tym co się dzieje . No może majstrowie z Gobarto trochę kumaci bo ci nasi zero .

Też tam byłem

Ukraina Bogiem! Robią co chcą! Kierownicy, majstry zero pojęcia o pracy. Człowiek wyuczony pracuje pare dobrych lat w tej firmie zero szacunku uznania aaaa co mowa o podwyższeniu wynagrodzenia!? Ludzie brak słów. Dajmy sobie spokój

Rfs
@Też tam byłem

Dobrze że sie zwolnilem. Pol roku w innej firmie nie narzekam. Jestem zadowolony ze sie zwolnilem

Olek

Coraz większe tempo i mniejsza kasa ciekawe czy firma długo będzie jeszcze czy nie przejmie go....

Pracow

Ciągle coś brakuje na wypłatę komuś żenada

Xxxx
@Pracow

Na wypłatę to ludzi w hu robią dobra 50zl ok jeszcze da się przeboleć ale 500 zł No to juz jest (usunięte przez administratora)przesada tak!!! Ktos pracuję nie leci w(usunięte przez administratora) A tu takie podziękowania ze cie wychujaja na kasę..

Stary wyjadacz

Na koncie więcej co z tego jak składki emerytalne to kpina

Bzyzysyf

Czy ktoś jeszcze pracuje w tym opesie? Czy ta firma istnieje?

Robol
@Bzyzysyf

Istnieje przecież Alimenciarze dłużnicy i ta reszta musi gdzieś robić

Kolega

Marcin to napisz o kogo chodzi

Pasuje 500 stów premii chyba zaleje palke o jutro nie przyjdę

No z tym tempem to racja ludzi nie ma mówią a jak jedzie tak samo jak by byli bo musi być 400 na godz(usunięte przez administratora)

Mama

Do Bono. Pisane to jest po to by pokazać nieudolność rządzenia naszego majstra. Właśnie oto chodzi że łapy bolą a on toleruje to że jakiś (usunięte przez administratora) czy inny koleś przesiedzi w palarni godzinę bo niby sobie czasu nadrobił gnając na przerwy jak wariat po swych naraz nieraz. Przecież oni też mają 20 minut pauz bez znaczenia o której na tą pauzę idą. Wszyscy to wiedzą tylko nie majster. Zabrać mu tę Skodę niech rowerem dogina to może mu się trochę po drodze bania dotleni i zobaczy to co się dzieje na hali.

Mama

Ludzie ta strona została stworzona do opinii o pracodawcach a nie do pisania na siebie dziwidzie się że jest jak jest ale przecież jak moze być dobrE skoro ludzie są (usunięte przez administratora)

Bono
@Mama

bo wiekszosc ludzi tam pracujacych to zawistne glaby i osly i kreca sobie bata sami na siebie a ze wykanczaja nas tempem bo co jakis czas podkrecaja to o tym nic nie pisza a na lapy stekaja

Zostaw merytoryczną opinię o Opes Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Opes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opes Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wróbla 9 lok. 6
    25-661 Kielce