Opinie o Ast Południe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ast Południe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ast Południe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ast Południe Sp. z o.o. w Warszawa

Też trafiłam w sieci na to ogłoszenie dla konsultanta, mnie ta praca nie interesuje, ale ciekawi mnie co innego. W tej ofercie widziałam dodatki dla pracowników np. grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Czy te benefity sa takie same dla wszystkich, obojętnie w jakim dział pracują? Czy np. w dziale marketingu dają inne dodatki?

Dawny praciwnik Nowy wpis

Witajcie pracowałem dla tej firmy ast południe to jest też firma solid cecurity firma która nie traktuje ludzi poważnie zwalnia za nic warunki fatalne trzeba uważać co się mówi jest jeden koordynator Filip ma na imie nazwiska nie podam może ktoś będzie znał lub kojażył jest niekulturalny i nic go nie interesuje prócz czubek swojego nosa był moim koordynatorem kiedyś więc jeśli ktoś na niego trafi to współczuję

Sebek Nowy wpis
@Dawny praciwnik

Piszesz, że firma zwalnia za nic i by uważać na to, co się mówi. A przecież choćby w ofercie na pracownika ochrony fizycznej - fakt, że sprzed czterech lat - pisali o stabilnym zatrudnieniu i umowie o pracę. Więc nawet, gdyby koordynator postanowił, z sobie tylko znanych względów, podjąć kroki, by zwolnić, to czy nie ma do kogo wyżej się odwołać od takiej decyzji? Interesuje ich, czyli dział HR, jak tę sytuację widzi pracownik?

Dwa lata temu według oferty szukano Konsultanta, ale czy i obecnie coś wolnego się znajdzie? Obiecano szkolenia, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, jak również możliwość korzystania z dofinansowań z ZFRON, bo to zakład pracy chronionej. Da radę więc dowiedzieć się czegoś o tym, jak wyglądają pierwsze dni w firmie? Jak ludzie są tu przyjmowani przez starszych stażem pracowników, i na ile można się poczuć szkoleniowo przygotowanym do podjęcia zadań?

zadzwoń na infolinie solid połączą z rekrutacją

Yyyy

Jaki jest numer telefonu do biura?

@Yyyy

zadzwon na infolinie solid przełącza na linie pracownicza

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ast Południe Sp. z o.o.?

adam security

jeśli masz orzeczenie, to za 5 minut już z papierami są.

@adam security

Masz na myśli orzeczenie o niepełnosprawności? Aż tak ułatwia zatrudnienie? A jak to wygląda w przypadku pracowników bez takiego orzeczenia? Czy ich szanse na zatrudnienie spadają?

Pracownik Ochrony

Pozytywny

Brak

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
456 i nie Joachim ani voodo

Dziwi mnie ta nagonka na firmę. Ci co mają żal, że zostali zwolnieni to niech się uderzą w pierś i zrobią rachunek sumienia. Co do tego to za poprzedniej koordynator jedna osoba został niesłusznie zwolniona a reszta zapracowała sobie na to w 100%. NIECH nikt nie robi z pracujących tutaj osób ludzi bez ambicji zawodowych. Nie każdemu stan zdrowia pozwala by szukać szczęścia gdzie indziej a zdarzały się przypadki, że wracali z podkulonym ogonem i chcieli wracać... Więc nie jest aż tak źle. Co do kompetencji obecnej koordynator to wszyscy wiedzą że MA WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PRACOWAŁA JAKO KONSULTANT WIĘC WIE JAK MA PROWADZIĆ FIRMĘ.A JEJ MŁODY WIEK TO TYLKO JEST ATUTEM BO JESZCZE SIĘ JEJ CHCE COŚ ZMIENIĆ NA LEPSZE.

tommmm
@456 i nie Joachim ani voodo

haha widzę całe AST ruszyło do boju! piszcie, piszcie. Pewnie polecenie koordynatora :) cyrk. No ale trzeba firmę podnieść w rankingu

Ktoś
@tommmm

Koordynatorów nic do tego a nie będzie byle kto obrażał tych co uczciwie pracują. Jeśli ma ktoś do zarzucenia firmie to niech się podpisze z imienia i nazwiska, a nie używa nicka. I tak wiadomo skąd czuć tchurza.

Mendoza
@456 i nie Joachim ani voodo

Ma tytuł doktora czy zwykły licencjat? Jeśli ma tytuł dr. To jestem pod wrażeniem.

Etno
@456 i nie Joachim ani voodo

Ta Opinia to pewnie nagonka na jedną osobę, która podpadła. Jest tendencyjna. W formie zawsze panowała grupa ludzi przy władzy, lizusy i oraz ci co nie wpadli w łaski szefostwa.

Mor

Firma ok. Pracuję jakiś czas. Mam stopień znaczny. Wypłaty ok bez szału. Da się dogadać co do urlopu itp. Umowa na parę lat dostałem. Co jest dla mnie dużym plusem. Jedyne co boli to brak jakichś paczek/premii na święta. Umowę o pracę mam na dłuższy okres i miło by było gdyby jakoś docenili moje starania. Żeby wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej potrafię. Praca ok warunki też.

Maria

Szukają kogoś na ochronę, ktoś wie czy trzeba mieć doświadczenie? No i jaką umowę firma proponuje?

Bubuja
@Maria

Szczerze mówiąc, złożyłam tam papiery zaraz po ukończeniu liceum. Jeśli chodzi o stanowisko pracownika ochrony nie potrzeba doświadczenia. Większość osób, które że mną obecnie pracują miały już jakieś doświadczenie w branży, ale ja sama jestem dowodem, że to doświadczenie jednak nie jest wymagane. Miałam na kilka pierwszych miesięcy dostać umowę zlecenie i wtedy przejść na umowę o pracę, jednak jak przyszło do podpisania papierów, dostałam od razu umowę o pracę (z czego, oczywiście, jestem zadowolona)

@Bubuja

To gratuluję. A słuchaj mam pytanie czy jest jakaś rozbieżność tutaj jeśli chodzi o przyjmowanie kobiet lub mężczyzn? Kiedyś koleżanka w innej firmie się z czymś takim spotkała... A tutaj jak to wygląda?

Borys

We fundacji powiedzieli mi że w AST mają przyjęcia jak się ma orzeczenie. Może mi kto powiedzieć jak tam jest?

Bubuja
@Borys

Szczerze mówiąc dużo zależy, na jaki obiekt Cię przydzielą. Ja osobiście nie narzekam, chociaż lato w blaszanej stróżówce to może jednak nie marzenie przy 35 stopniowych upałach. Da się stracić przytomność, a klimatyzacji brak. Ale to akurat na obiekcie, gdzie jestem, tak jest. Jeśli chodzi o same warunki zatrudnienia to spoko, umowa o pracę, pensja przychodzi zazwyczaj nawet przed czasem wskazanym w umowie, nadgodziny również opłacane w terminie. Generalnie spokojna praca i na moim obiekcie bardzo fajna atmosfera :)

Jakie zarobki w ochronie i premnie. Jakie dodatki. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

am

Firma Ast jest podstępną firmą stosując wyzysk człowieka przez człowieka. Firma Ast zatrudnia tyko i wyłącznie na czas określony ponieważ zatrudniając nowego pracownika uzyskuje większe korzyści finansowe z PFRON. Uważajcie jakie przekraczacie drzwi.

boob
@am

(usunięte przez administratora) prawda. Sam mam umowę na czas nieokreślony i z tego co wiem to inni też.

boob
@am

A jak Ci nie pasuję praca to szukaj innej skoro przekroczyłeś złe drzwi. Prawda jest taka że większość nie nadaję się do innej pracy i praca w AST ratuję im życie,a jak komuś źle to niech szuka gdzie indziej.Ci co odeszli to kariery nie robią.

Lukas
@boob

To nieprawda że wszyscy mają na czas nieokreślony. Najpierw dostajesz na okres próbny, potem określony i ewentualnie nieokreślony, jeśli taka będzie decyzja, ale to już inny temat co o tym decyduje... Dziwne ze pracujesz i podajesz takie informacje. Tak zaciekłe bronisz firmy i tak negatywnie odnosisz ie do nieprzychylnych opinii... Kim jesteś?

Rovena
@boob

Czy możesz coś więcej napisać na temat pracy? Jakie są stanowiska?

TUTU
@Lukas

Pewnie babcią

Marciszewski
@Rovena

CIEĆ , sprzątacz , no w sumie to czego się spodziewałeś ?

@Marciszewski

Pewnie też czegoś więcej odnośnie aktualnych warunków na danych stanowiskach oczekiwał? Jakie są?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Ast Południe Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Pracownik Ochrony. Może ktoś planuje aplikować?

Weteran

Jak znajdziesz takich frajerów to powodzenia

Emilia
@Weteran

Niby czemu ta praca jest dla ciebie taka zla ze tak określasz osoby chętne, co ci zrobiły? Ile jadu…

Edison

Hej! Czy dalej w firmie jest taka dziwna atmosfera jak opisują ludzie na tym forum?

Kamila

Jaką radę dalibyście osobom ubiegającym się o pracę w Ast Południe? Czy powinny się w jakiś konkretny sposób przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej? Mam nadzieję, że zespół pracowników się wypowie.

Odpowiedź
@Kamila

Wystarczy ze masz dobry symbol na orzeczeniu i minimum umisrkowany stopien . Pozniej jak bedziesz donosil i wlazil w (usunięte przez administratora) wladzy to bedziesz pracowac. Tam nie musisz nic wiecej umiec aby cie zatrudnili.

Małgorzata
@Odpowiedź

A czym konkretnie się tu zajmują te osoby z orzeczeniem? A ci bez orzeczenia? Czy tylko takich przyjmują :D

odpowiedź
@Małgorzata

Nie ma w tej firmie ludzi bez orzeczenia wszyscy pracownicy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Co do zakresu obowiązków i wykonywanej pracy zależy na jaki dział trafisz i jak szybko zdobywasz wiedzę i nabywasz nowe umiejętności z pracą na komputerze w bazie danych. Jeden dział jest łatwiejszy drugi znacznie trudniejszy musisz mieć do tego głowę bo łatwo nie jest... Dużo informacji dużo do zapamiętania i bardzo często wszystko się zmienia. I zabawa z nauką zaczyna się od początku...

Lol
@Kamila

Nie, orzeczenie wystarczy

zenon

Super Firma .Rzetelna .Zarobki na czas,Za nadgodziny płaca rzetelnie.Piekne umundurowanie Lubię atmosferę w Ast Południe Sp. z o.o. za: Rzetelność,dobra atmosfera,pieniądze na czas ,a także za nadgodziny rzetelnie i punktualnie płaca

Mendoza
@zenon

Czy nadgodziny są na wniosek pracownika i zgoda lekarza medycyny pracy?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ast Południe Sp. z o.o.?

TUTU

Nie

Rovena

Witam Z fundacji otrzymałam ofertę pracy do Ast Południe Rzeszów. Stanowisko konsultant - wprowadzanie danych. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej na temat tej pracy? Jakie to wprowadzanie danych?

Black
@Rovena

Jeżeli jesteś w desperacji i brakuję Ci środków do życia idź, a sama przekonasz się że szybko trzeba stamtąd uciekać, praca na chwilę może i dobra, ale szybko doświadczysz krzyków i rozkazów ze strony osoby której wydaję się że kieruję tą firmą, i jeżeli będziesz myślała że możesz poskarżyć się do kierownictwa to będziesz w błędzie, oni pozostaną BIERNI. Ręka rękę myję

@Rovena

Cześć @Rovena, jestem ciekawa, czy zdecydowałaś się aplikować i czy się odezwali. Jakie podali wymagania co do osoby pracującej na tym stanowisku w Ast Południe?

@Black

Hej, z chęcią dowiem się więcej na temat Twoich doświadczeń związanych z pracą w Ast Południe. Możesz zdradzić na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Zastanawiam się też, czy zatrudniają studentów.

Fortheplayers

Pracowałem chwile w tej firmie. Firma w Rzeszowie ma dobra lokalizacje, pracowało się od 8 do 15, pensja była na czas. Ogólnie kiedy tam pracowałem, był pokój który pracował i reszta która nie robiła nic tylko analizowała jakieś polisy z 2015 r. Donoszenie na porządku dziennym. Trzeba mieć bardzo silną psychike, aby tam pracować.

@Fortheplayers

Właśnie potrzebowałam informacji na temat pracy w Ast Południe, a więc to świetnie się złożyło, że akurat teraz pozostawiłeś tu opinię. A nie wiesz może przypadkiem, czy w firmie mile są widziane osoby, które chciałaby pracować tylko na część etatu? Na przykład studenci?

@Fortheplayers

zgadzam się z ostatnim komentarzem, a trzeba być silnym i jak idziesz do pracy to w strachu!

Thomson
@ja

W strachu?? ludzie idioci jesteście, roboty się złapcie a nie w telefony popatrzą i narzekają.

Konsultant
@Thomson

Tylko nie idioci !!!! Trochę kultury w wyrażaniu opinii o innych.Ale w sumie czego można się spodziewać po osobie,która pisze taki tekst to pewnie są szczyty jej inteligencji i kultury. A wracając do sedna sprawy...na telefonie siedzą wybrańcy i śledzą losy kota i psa siostry która mieszka w Hiszpanii a później cały dzień opowiada jaką kupkę zrobiły i czy trafiły z nią do kuwety.!!!

@Thomson

Hej @Thomson, o co chodzi z tym strachem? Jak oceniłbyś zakres obowiązków w Ast Południe- czy jest adekwatny do wynagrodzenia i możliwy do zrealizowania w godzinach pracowniczych?

@Konsultant

Hej @Konsultant, dlaczego piszesz, że na telefonie siedzą wybrańcy? Czy polityka Ast Południe zabrania korzystania z telefonów w biurze?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Ast Południe Sp. z o.o.?

mimi

nagrody ?????..... marzenie

Tomson
@mimi

Nagród nie ma ale są premię jak robisz robotę to i premia wpadnie.

ma

nie

Xxx
@Tomson

Premia, błagam jaka premia? Niektórzy robią za trzech, a premii nie widzieli, premie dostają pupile "kierownictwa"

Zadowolony

Nie rozumiem negatywnych opinii. Pracuję niedługo i faktycznie chyba ci starzy niezadowoleni pracownicy, co to zwolnieni zostali za nicnierobienie to piszą. Ja polecam. Fajna, spokojna, niewymagająca praca biurowa. widzę same plusy - lokalizacja, godziny pracy, pensja, obowiązki. Kończę o 15 i nie myślę o pracy, jak to bywało w innych firmach. Naprawdę ci co narzekają to im się w (usunięte przez administratora) poprzewracało.

Czarny
@Zadowolony

Jak popracujesz kilka lat,w róznych warunkach,to się przekonasz , o czym inni piszą ,A ty posiedzis w cieple 8 godz i masz laicik...a ci co siedzą po 24 , w posterunkach bez ogrzewania , bez wody ,bez toalety, ze za potrzebą musisz iśc w krzaki , ze kawe musisz prosić rodzinę by przywieżli w termosie.Ze juz nie wspomne o gorącym posiłku..Wiec co ty człowieku mówisz o innych..co piszą tu...masz ciepło w .......Masz gdzie kawe zrobić i wypić,posiedzisz 8 godz ,i spokuj masz..nie każdy siedzi sobie na .......bez ryzyka wtargniecia intruza na obiekt..Wiec nie zabieraj glosu i nie komentuj innych pracowników.(usunięte przez administratora)

Hahaha
@Zadowolony

Spokojna praca to jakiś żart. Wystarczy posłuchać krzyków i złośliwości osoby, która rozdziela zlecenia. Nie pracują Ci którzy potrafią myśleć i nie podlizują się i nie kablują .

Jaka umowa obowiązuje w Ast Południe Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Tomson

O pracę zawszę jest o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Ast Południe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ast Południe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ast Południe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ast Południe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ast Południe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ast Południe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ast Południe Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 30
    02-697 Warszawa