Opinie o Vipo Design Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vipo Design Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vipo Design Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipo Design Sp. z o.o. w Warszawa

Jagoda Nowy wpis

Dzień dobry. wstępnie myślałam, że moje hydraulik znajdzie tu prace ale przy tych ostatnich komentarzach nie widzę opinii z tego stanowiska. czy na dzień dzisiejszy hydraulicy są przyjmowani? partner szuka zatrudnienia

Danuta

Dołączam się do grona osób poszkodowanych przez Pana Jacka Strzyżewskiego. Dnia 23 maja 2022r. wpłaciłam Panu Jackowi zaliczkę na wykonanie nawodnienia ogrodu oraz nasadzenia 10 tui wysokości min. 180 cm z zastrzeżeniem, że mają to być tuje doniczkowe a nie kopane. Tuje zostały nasadzone 2 czerwca. Dopłatę za nasadzenie tui przekazałam przelewem w dniu 3 czerwca. Zachęcona szybkim wykonaniem nasadzenia poszerzyłam, w uzgodnieniu z Panem Jackiem, zakres prac ogrodowych. Nawodnienie terenu miało być wykonane najpóźniej na początku lipca a pozostałe prace ogrodowe do końca lipca. Jednakże, Pan Jacek przekładał kolejne terminy rozpoczęcia prac a w lipcu zobowiązał się, że ostatecznie rozpocznie prace do dnia 22 sierpnia. Po 3 miesiącach od wpłacenia zaliczki, tj. 18 sierpnia zostałam poinformowana mailem, że ze względu na moje zmiany w zakresie prac ogrodowych rezygnuje całkowicie ze zlecenia. Zmiany te wprowadziłam ponieważ kwota za usługę Pana Jacka była w moim odczuciu zbyt wysoka i szukałam alternatywnych rozwiązań w celu obniżenia kosztów. Podkreślam, że z nawodnienia nie zrezygnowałam i w tym zakresie nie wprowadzałam żadnych zmian. Do dnia dzisiejszego, pomimo telefonów, sms-ów i maili, Pan Jacek nie zwrócił zaliczki. Z nasadzonych 10 tui 3 tuje nie przyjęły się. Powiadomiłam o tym Pana Jacka przesyłając stosowne zdjęcia, na których widać zbyt mocno przycięte korzenie i uschnięte tuje. Ze strony Pana Jacka zapanowało całkowite milczenie. Brak reakcji na jakiekolwiek próby kontaktu. Dlatego ostrzegam, że każdy kto liczy, że Pan Jacek jest solidnym i wiarygodnym wykonawcą prac ogrodowych może się srogo rozczarować i powinien przygotować się na przykre niespodzianki. W moim przypadku nawodnienie i prace ogrodowe wykonała inna firma szybko, solidnie po przystępnej cenie i bez zaliczki.

Vipodesign

Czekamy na obiecane pozwy sądowe, które miały do nas trafić. Sąd, Szanowana Pani to jest miejsce na rozpatrywanie sporów a nie fora internetowe. To jest miejsce gdzie osoba postronna, Sędzia rozpatrzy wnioski obu stron sporu i wyda odpowiedni wyrok. Weźmie pod uwagę również rozliczenia między stronami, pełną, korespondencję i wgle rzetelnie podejdzie do sprawy. My się tu nie będziemy wdawać w zbędne dyskusje. Wpisy monitoruje kancelaria i w przypadku dalszych bezpodstawnych pomówień będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne.

Monika Oniszk Nowy wpis
@Vipodesign

A czy pan zaprzecza ze u mnie jest niedokończona szafa ?Od 3 lat ????. Pozdrawiam serdecznie i czekam na koniec prac ....

Małgorzata Nowy wpis
@Danuta

To norma w tej "firmie". Zacząć, zostawić klienta i zamilknąć.

Co tam z tym kontaktem telefonicznym? Gdzieś pojawiła się fraza o tym, że to solidna firma ale nie wiem czy nie miało to mieć ironicznego wydźwięku przypadkiem. Ja to dopiero okoliczne firmy oglądam za zatrudnieniem. tutaj jest ono teraz możliwe? jak oceniacie bieżące warunki?

vipodesign

Oświadczenie W nawiązaniu do przedstawionych poniżej anonimowych wpisów. Uprzejmie informujemy, że oprócz tego, że prowadzimy działalność gospodarczą jesteśmy ludźmi z krwi i kości. Mamy swoje życie prywatne, wzloty i upadki. Dajemy sobie prawo do bycia niedoskonałymi, choć kłóci się to często z naszym poczuciem obowiązku i odpowiedzialności. Z całą pewnością jednak nie okradamy ludzi, nie wyłudzamy pieniędzy a historie o nierzetelnych klientach chwilowo zostawiamy dla siebie. Telefony niezmiennie działają, skrzynka email również, można wysłać list lub sowę z wiadomością. Można wysłać znaki dymne. Można również pisać na portalach. Dziękujemy. To sygnał, że możemy coś poprawić w naszej pracy. Prosimy o kontakt klientów, którzy poświęcili swój cenny czas i zamieścili poniższe wpisy. Wprawdzie w sieci NIKT nie jest anonimowy i możemy Państwa odnaleźć - ale - nie traćmy czasu. Czekamy na kontakt. Jesteśmy przekonani, że każdą sprawę można wyjaśnić. Z poważaniem.

Monika O
@vipodesign

Niestety mimo wysłania mailowo wiadomości do Pana, brak odpowiedzi a tym smsym szafa dalej stoi rozgrzebana Pozdrawiam

Jacek
@Monika O

Witam Panią. Rozmawialiśmy na początku tygodnia o dokończeniu " rozgrzebanej" szafy. (Ale o tym Pani tutaj już nie napisała). Dysponuje Pani czasem tylko po godzinie 17ej. Ok. Oczywiście w najbliższy poniedziałek przyjadę po 17ej domierzymy brakujące elementy i zakończymy temat. A co do "rozgrzebanej" szafy - od kilku lat po większości montaży robimy zdjęcia na potrzeby gwarancji. Postaram się poszukać zdjęcia Pani "rozgrzebanej" szafy i opublikować tutaj. Chodzi mi o doprecyzowanie słowa "rozgrzebanej". To nie będzie oczywiście złamanie żadnych zasad prywatności - bez Pani nazwiska i bez adresu . Moje wszyscy tutaj znają ;) A w ogóle może rozpoczęlibyśmy nowy zwyczaj podpisywania się imieniem i nazwiskiem? pozdrawiam Jacek Strzyżewski

Monika O
@Jacek

Oczywiście jesteśmy już umówieni na dokończenie. Mój komentarz był wystawiony przed Pana telefonem.Jak i potwierdzam był Pan w poniedziałek jak się umawialiśmy.Jeli szafy zostaną dokończone oczywiście też to napisze. A co do rozgrzebania mogę wysłać zdjęcia jeśli chce Pan wstawić...niema problemu Pozdrawiam Monika Oniszk

Damian
@vipodesign

Szafę zamówiłem 1 marca - montaż 16 marca. Wszystko sprawnie , montaż kilka godzin. Panowie nie pili , nie jedli , nie mieli ani jednej przerwy. Pierwszy raz widziałem taką ekipę ;) Jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam . Damian Mokotów

@Jacek

Mimo zapewnień od marca dalej szafa nie dokończona. Niestety pan Jacek znów nie odbiera telefonu. Faktury dalej nie mam.Szkoda ze uwierzyłam w chęć załatwienia sprawy przez Pana

NIezadowolony klient
@vipodesign

Wszystko można zrozumieć, tym bardziej w obecnej sytuacji. Jednak nie jest prawdą to co Państwo napisaliście "telefony niezmiennie działają, skrzynka email również, można wysłać list lub sowę z wiadomością." - Pan Jacek nie odbiera telefonów, na maile nie odpisuje, znaków dymnych nie puszczałem bo teraz ognisk z abardzo palić nie można a sowy niestety nie próbowałem wysłać bo nie mam jej pod ręka... Od listopda "walczę" o dokończenie zlecenia przyjętego przez Państwa, niestety nie jest to łatwe ze wzgledu na brak kontaktu. Jeżeli chcecie Państwo oś poprawić to dotrzymujcie słowa i warunków umowy. A przede wszytkim odbierajcie telefony i malie i odpisujcie. Oczywiście rozumiem, że w danej chwili nie można odebrać telefonu ale przychodzi taki czas kiedy powinno się oddzwonić, niestety Panu Jackowi ta dewiza nie jest znana. Jestem daleki od wystawiania negatywnych opinii, znam życie i rozumiem sytuacje ale Państwa postawa, pomimo tego wpsiu, nie wskazuje na to, że chcecie coś poprawiać i sznujecie klienta. Zapraszam do kontaku, jeżeli chcecie Państwo zamknąć moją sprawę.

NIezadowolony klient

Nie Pani pierwsza

Justyna Bazak
@vipodesign

Niestety, jako klient jestem zmuszona dołożyć swoją cegiełkę. Podpisuje się imieniem i nazwiskiem, dodam, że od marca (jest juz prawie pazdziernik) czekamy na dokończenienie pawlacza w przedpokoju. Słabo to wygląda - szczerze powiedziawszy, to co firma u nas zrobila jest bardzo ok - nie miałabym żadnych zastrzeżeń, co do wykonanej zabudowy gdyby nie fakt porzucenia zlecenia i nie odbierania telefonu. Jak juz ktos odbierze, to „odezwie się” .. Klienci z niedokończoną szafką- od Fortuny.

Beata Wojtczak
@vipodesign

Tylko , co z tego że prosicie o kontakt telefoniczny jak tego telefonu nie odbieracie... I to jest solidna firma!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Vipo Design Sp. z o.o.?

Bardzo miła atmosfera pracy. Dużo życzliwości i zrozumienia. Ciągły rozwój, nowe wyzwania.

Bardzo dobra atmosfera pracy.

Hanna
@Anna

A jakiego typu wyzwania? Opiszesz je ?

Kamil

Pracowałem w tej firmie 4 lata. Atmosfera bardzo dobra ! Szef zawsze wiedział co robi. Poprawialiśmy po innych patałachach nie raz. Kilka razy przy mnie sąsiedzi brali numery telefonów bo im się podobało . Gdyby nie wyjazd do Irlandii dalej bym tam pracował na 100%

@Kamil

Czyli jednak gdzieś indziej szło podłapać lepsze warunki i stąd wyjazd? Dużo lepsze jakbyś mógł porównać?

Dominika
@Anna

Miła atmosfera pracy. Ciekawe projekty.

Wiktoria Targówek

Zostałam poproszona o opinie po wykonanym zamówieniu. Zamówiłam dwie szafy na Targówku , montaż został wykonany w terminie 13 dni od złożenia zamówienia. Wszystko sprawnie, zmontowane w jeden dzień. Jestem bardzo zadowolona i na pewno polecam! p.s. teraz mogę powiedzieć, że cena była najlepsza z czterech ofert które miałam ;)

@Wiktoria Targówek

Czyli cena od samego początku była najniższa?

Małgorzata Korkuć

Mija 1,5 roku jak zostałam z nie dokończoną zabudową kuchenną! Na opinię wydaną przez rzeczoznawcę ( wpisanego jako rzeczoznawca w Państwowej Inspekcji Handlowej) właściciel Vipo odpowiedział - "bzdury!!! "Zobowiązał się jednak do wykonania poprawek. (23 lutego 2022r). Do dziś cisza... Pan Jacek już otrzymał stosowną korespondencję od mojego prawnika i wie, że nie uniknie odpowiedzialności. Sprawa nie jest prosta, bo rzetelni fachowcy niechętnie robią poprawki po partaczach. Do dziś też nie otrzymałam faktury na Bagatela!!! 11000 PLN. Sprawa jednak już się finalizuje. Oczywiście poprawi kto inny. Piszę te słowa aby ostrzec potencjalnych klientów Pana Jacka Strzyżewskiego. To nie jest fachowiec! W pewnym momencie nawet chciał poprawić ( albo tylko tak zapewniał). swoją robotę. Ja jednak mam wrażenie, że On tego zwyczajnie nie umie zrobić. Po poprzednim moim wpisie otrzymałam wiele telefonów zarówno od pokrzywdzonych klientów, jak i potencjalnych. Wszystkim mówiłam jedno: jak najdalej od tej firmy. Wiem też, że nie jestem jedyna, która wszelkimi środkami będzie walczyć z Vipo Design. Nie jestem anonimowa!!! Małgorzata Korkuć 604197225

Halina
@Małgorzata Korkuć

Cześć, daj znać jak sprawa się rozwiąże ;) wiesz może czy pan Jacek pracuje sam, czy ma swoją ekipę pracowników?

@Halina

U mnie robił sam, czasem z synem studentem

Nawadnianie

No cóż panie Jacku, pan pewnie zapomniał, ale ja nadal pamiętam, że podjął się pan wykonania nawadniania w Aleksandrowie i tylko rozgrzebał robotę, którą musiał dokończyć inny solidny wykonawca, oczywiście za stosowną opłatą, także za poprawki. I pomimo zapewnień, w tym także na Goworku, nadal nie rozliczył pan (od listopada 2020 r.) zaliczki, jak również nie wystawił faktury. Ten wpis kieruję szczególnie do potencjalnych klientów, żeby dobrze się zastanowili zanim zlecą jakieś prace pana firmie, bo jak widać po innych komentarzach / opiniach są one bardzo zróżnicowane, co świadczy o braku stabilności w zakresie realizacji zobowiązań. Moje uwagi i brak rozliczenia zaliczki zostały potwierdzone przez Vipodesign na Goworku w marcu 2021 r. (treść poniżej), więc nie jest to ściema, a ja już zaprzestałem prób kontaktu telefonicznego z tym panem, bo szkoda zachodu. Pozdrawiam zarówno wszystkich zadowolonych, jak i mających inne zdanie o tej firmie. Vipodesign 02.03.2021 10:57 Pracownik @Nawadnianie Dziękujemy za kontakt za pośrednictwem GoWork. Uprzejmie informujemy, po sprawdzeniu, Pana zlecenie rzeczywiście nie zostało rozliczone. Nie najbliższym czasie skontaktujemy się z Panem, żeby zakończyć proces rozliczenia. Z Poważaniem vipodesign

Agata

Bardzo dziękuje za udaną realizację mebli kuchennych. Ciekawy projekt w przystepnej cenie i fajne pomysły P Ani. Montaż zakończył się szczęśliwie i udanie pomimo kilku poprawek. Jestem zadowolona. Teraz zamawiamy garderobę. Dziękuje i pozdrawaim.

Jakub
@Agata

Fajnie że nie musiałaś przepłacać i trafiłaś na solidną firmę bo teraz z tym różnie bywa. Szybko do zamówienia uwinęli się ze zrobieniem mebli? Jak długo czekałaś?

@Jakub

Różnie bywa z tą firmą Ja do dnia dzisiejszego nie mam ukończonej szafy mimo zapewnień (3lata )

@Monika Oniszk

Ty dalej czekasz czy odpuściłaś i się z tego po prostu śmiejesz? Bo 3 lata to trochę przesada jednak, kontaktowaliście się niedawno jeszcze odnośnie tego?

Agata
@Jakub

Na meble czekałam trzy tygodnia. Montaż jeden dzien

@Łucja

Nie nie żartuje ,jednak poprostu już się śmieje z tego.Jakis czas temu, tak kontaktowaliśmy się ale niestety nawet nie odebrany został telefonu.Miejmy nadzieję że firma się zmieniła na plus i już nikt nie będzie stratny .

@Agata

U mnie również szybko i sprawnie. Pozdrawiam

@Monika Oniszk

No to ciekawa sprawa.xd Generalnie jak już wszystko się uda i faktycznie ją dokończą to dasz znać? Bo ciekawa tego jestem

Zadowolona bardzo ????

Dziękuję za błyskawiczna realizacja systemu nawadniania mojego pięknego ogrodu. W końcu uzbierałam w skarbonce potrzebna kwotę bo wiadomo że ogród to raczej na końcu ????. Dostałam namiar od znajomej która korzystała z usług Pana Jacka 5 lat temu. U niej wszystko działa bez zarzutów. I oto mam!!! Siedzę na fotelu bujanym a moja trawa aż wzdycha z zachwytu. Dziękuję za sprawną realizację:) Pozdrawiam.

Ile jest zmian w Vipo Design Sp. z o.o.?

Weszłam z ciekawości i napiszę tylko, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego systemu nawadniania. Wszystko działa bez zarzutów. Prace wykonane szybko i starannie. Kilka cennych rad odnośnie nasadzeń wykorzystałam i jestem zadowolona gdyż robiłam je sama. Uniknęłam błędów. Dziękuję. Jestem tu już po wykonanej usłudze więc wiem co piszę. Nie mam uwag do ceny i samej usługi.

Katarzyna

Byłam przekonana, że tu znajdę zdanie czy dwa na temat pracy w ekipie p. Jacka, ile lat pracy musi mieć monter, aby zaczynać rozmowę o pracy? Złości mnie, że taką stronę dominują klienci, a informacji o firmie dla pracowników żadnej. To nawet dla firmy by było z korzyścią!

Mateusz Radzymin os. Victoria

Zostałem poproszony o opinie po złożeniu mebli. Termin - dwa dni po terminie ale mnie to akurat nie przeszkadzało. Montaż bardzo sprawny, wniesienie towaru w cenie. Panowie przyjechali o 10 . O 11 było już wszystko wniesione. o 18 było już po montażu. pozdrawiam i na pewno będę polecał. Mateusz os. Victoria Radzymin

Szafę zamówiłam dwa tygodnie temu, dziś była realizacja. Prawie wszystko zrobione - trzeba zamówić jakieś maskownice bo ściany mam lekko krzywe ale wiedziałam o tym . Szafa prawie trzy metry długa wniesiona na trzecie piętro i złożona w jeden dzień przez dwie osoby. Ja jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam i na pewno będę polecała.

Nawadnianie

Witam wszystkich zainteresowanych wywiązywaniem się z zobowiązań przez pana Jacka z Vipo Desing. Mamy dziś 23.05.2021 r., a zaliczka za rozgrzebane i dokończone przez inną firmę nawadnianie, pomimo zapewnień nadal nie rozliczona - od listopada 2020 r.

@Nawadnianie

Jestem poszkodowana przez tę firmę. Proszę o kontakt 604197225

Małgorzata Korkuć

Niestety miałam to nieszczęście że zatrudniła firmę do zabudowy kuchni. W marcu 2021r podpisana umowa na wykonanie zabudowyterminem 8 tygodni. Mija 9 miesięcy a prace nie dokończone. Utrudniony kontakt to standard zarówno Pani Anny jak i Pana Jacka. To co dotychczas zostało wykonane można określić mianem partactwa. W tej chwili sprawę kieruję na drogę prawną. Ocenę wykonania powierzam rzeczoznawcy z zakresu meblarstwa aby nie być posądzoną o stronniczość. Osoby pokrzywdzone w podobny sposób zapraszam do kontaktu. Tel. 604197225 NIE POLECAM WRĘCZ OSTRZEGAM

Niezadowolony klient

Dzień dobry. Po przeczytaniu niektórych opinii niestety muszę przyznać rację iż firma vipo kompletnie nie zasłużyła na dobre opinie. Nie chcę tutaj obrażać pana J. ani wymyślać różnych historii ale ten człowiek jest niesłowny ,wymyśla jakieś historię wyssane z palca oraz co najgorsze nie odbiera telefonów.Prace wykonane na poziomie podstawowym czyli bez pomysłu dużo rzeczy trzeba było poprawić przez inną firmę gdyż pan J.zanikl jak kamfora i kompletnie nie ma z nim kontaktu.Awaria czujek po miesiącu (trzeba było wymienić przez inną firmę) czujnik deszczu kompletnie sobie wisiał bez podlaczenia.Ogolnie prace wykonane niechlujnie i z problemami.Oczywiscie zapewnienie że strony pana J.ze przyjedzie i wszystko naprawi.Coz kontakt się niestety urwał i pana J.juz nie zobaczyłem na własne oczy .Na dzień dzisiejszy musiałem skorzystać z usług innej firmy i dodatkowo ponieść koszty.Mam nadzieję że przyjdzie kiedyś możliwość spotkania z w/w osoba iu to wygarnąć prosto w twarz.Niestety nie polecam tego człowieka i ostrzegam przed braniem tej firmy do jakichkolwiek prac bo z tego co się dowiedziałem to jeszcze montują szafy a także robią zagospodarowanie ogrodów.Porazka kompletna.Nie wiem skąd te niektóre dobre opinie ale podejrzewam że pewnie sami sobie wystawiają dla mnie (usunięte przez administratora) totalne ta firma. Pozdrawiam panie Jacku i mam nadzieję że przyjdzie nam się jeszcze spotkać i porozmawiać bo niestety ale kontakt z panem jest żaden widocznie wie pan o co chodzi skoro cały czas odrzuca połączenie albo nie odbiera.Jak to bywa w życiu KARMA WRACA???? .

Katarzyna

Dzień dobry, nie mogę znaleźć kontaktu do firmy, czy mogę prosić o podanie nr telefonu lub maila?

Abcd

A czy jakieś pozytywne opinie na temat tej firmy widnieją ?

Vipodesign
@Abcd

Szanowna/y Abcd, od ponad 20 lat świadczymy usługi. Nie zmieniamy numerów telefonów, stron www, nasza najstarsza domena ma 19 lat. Nie myli się ten co nic nie robi. Mamy czasem słabszy czas, tak jak rok 2021 , lockdown- praca w dodatkowym stresie bo przecież każdy się boi, niezliczone problemy z pracownikami, liczne problemy z inwestorami, którzy nie reguluja należności. Nie wszystko się udało. 99.9% zleceń wykonanych, rozliczonych. Ze wstępnych Naszych ustaleń wynika, że : U Pani Moniki faktycznie brakuje wykończenia szafy, listwa i jeden front. Pozostała kwota do dopłaty. W najbliższych dniach podjedziemy, wymierzymy i zamontujemy brakujące elementy. U Pani Małgorzaty, kuchnia zrobiona w terminie, brakuje cokołu i uchwytu do szuflady. Faktury wystawione. Pan od nawadniania, to rzeczywiście nie dopilnowana sprawa. Z całą pewnością rozliczymy zaliczkę z wykonaną przez nas pracą. Od marca 2021r będziemy prosić wszystkich naszych klientów o wystawienie opinii na temat wykonanej usługi. Nie będziemy płacić gowork za usunięcie złych opinii, bo taka opcja zdaje się istnieje. Nie zmienimy nazwy firmy i numerów telefonów. Nie okradamy ludzi. vipodesign

@Vipodesign

Szanowni Państwo, jak najbardziej zgadzam się, każdy może mieć chwilę słabości i popełniać błędy. Skoro na forum Pan Jacek przyznał, że sprawa zaliczki jaką pobrał i niedokończonego wykonania systemu nawadniania nie jest wymysłem niezadowolonego klienta i poinformował, iż sprawa zostanie załatwiona pozwolę sobie przedstawić zainteresowanym trochę więcej szczegółów. Po pierwsze podstawą dla firmy dbającej o klienta jest rzetelność, której zabrakło. Rozumiem, mogła wydarzyć się jakaś sprawa losowa, ale najpierw byłem zwodzony kilkukrotnymi zapewnieniami, że ktoś jednak przyjedzie i dokończy prace. Pan Jacek wiedział, że ogrodnik będzie kończył prace przy trawniku i zobowiązał się zrealizować zlecenie w przeciągu 3 dni, żeby nie utrudniać dalszych prac. Ponieważ zapewnienia nie zostały zrealizowane zrezygnowałem z dalszych usług o czym poinformowałem SMS Pana Jacka, prosząc o rozliczenie kosztów. Prace dokończyła inna firma. Było to w listopadzie 2020 r. Od tamtej pory byłem kilkukrotnie zapewniany, jeżeli Pan Jacek odebrał telefon, że niedługo się rozliczymy, Nawet sam w tej sprawie dzwonił, raz jak dostał moje pismo dotyczące rozliczenia (po 15 lutego postara się rozliczyć) oraz ostatnio 14.04.2021 r. i wskazał termin 17 lub 18.04.2021 r. (sobota, niedziela), ale niestety ponownie kontakt się urwał i nie doszło do rozliczenia, czekam nadal. Opisuję ten przypadek (opinie wskazują, że nie jednostkowy), bo być może będzie on przydatny przy podejmowaniu decyzji przez inne osoby chcące skorzystać z usług firmy Pana Jacka.

Marcin Wola
@Abcd

Szafa od momentu zamówienia do realizacji - 15 dni. Dwóch Panów szafę zmontowało szybko i sprawnie w 4 godziny. Polecam Marcin M.

@Nawadnianie

Witam. Czy umowa była spisana

@Marek

Mam potwierdzenie przekazania zaliczki i korespondencje SMS, a ponadto umowa słowna też jest w naszym prawie ważna

@Vipodesign

Kontynuując wyrażanie swojej opinii chciałbym zwrócić uwagę wszystkich pozytywnie nastawionych, którzy akurat dobrze trafili i na razie są zadowoleni z realizacji swoich zleceń, na "rzetelność" firmy pana Jacka. Proszę zapoznać się z jego wpisem z dnia 02.03.2021 r., gdzie potwierdza moje zastrzeżenia cyt. "Pan od nawadniania, to rzeczywiście nie dopilnowana sprawa. Z całą pewnością rozliczymy zaliczkę z wykonaną przez nas pracą." co potwierdza, że jednak nie ściemniam. Otóż proszę sobie wyobrazić, że jednak te zapewnienia nie zostały dotrzymane i zaliczka za rozbabraną robotę nadal nie została rozliczona, czyli przywłaszczone pieniądze nie wróciły do zleceniodawcy. Nie udzielałem się zbyt często na forum i spokojnie czekałem, wysłałem SMS z przypomnieniem, bo pewnie człowiek zapracowany i mógł zapomnieć i czekam dalej. Oczywiście nie otrzymałem także faktury za to co zostało "zrobione". Tym już się zajmie skarbówka. Pewnie jesteście Państwo zdziwieni tą historią, to przecież taki rzetelny wykonawca. Może jednak pozory mylą i warto się zastanowić przed poleceniem, szczególnie znajomym lub rodzinie.

Ogród i nawadnianie

Dziękuje za sprawną realizację. wszystko pieknie rośnie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Vipo Design Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vipo Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vipo Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipo Design Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vipo Design Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vipo Design Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vipo Design Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Adama Mickiewicza 37 lok. 58
    01-625 Warszawa