Opinie o Calamari sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Calamari sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Calamari sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Calamari sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Sylwia

Hej, czy obecnie w Calamari są planowane jakieś rekrutacje? Jeśli tak, to na jakie stanowisko? Wiecie może coś na ten temat? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje :)

Marketing
@Sylwia

Oferty pracy możesz znaleźć na polskiej wersji strony: https://calamari.pl/kariera#oferty Oferty dla IT: https://bulldogjob.pl/companies/profiles/1455-calamari https://nofluffjobs.com/pl/company/calamari-usgza6xd - obecnie nic tu nie ma, ale też się ogłaszamy Marketing: https://rocketjobs.pl/offers/calamari-specjalista-ds-marketingu-internetowego - też na razie pusto, ale warto śledzić. Jeśli chcesz uzyskać informacje bezpośrednio od kogoś z naszej ekipy, najlepiej będzie, jeśli skotaktujesz się przez ten formularz: https://calamari.pl/kontakt określając w tytule, czego dotyczy Twoja wiadomość ;)

Jaki dress code obowiązuje w Calamari sp. z o.o. sp. k.?

Odpowiedź

Dress code'u nie ma, Jest wygodnie i swobodnie ;)

Wiktor

Świetny pracodawca, przyzwoite zarobki i możliwość rozwoju to najważniejsze co możemy otrzymać w firmie.

Cześć, mój staż w calamari nie był zbyt długi, ale to wynikało z czynników zewnętrznych (czytaj inna oferta), niż z mojej chęci opuszczenia załogi. W związku z tym postaram się w jak najbardziej obiektywny sposób przedstawić to, co Was potencjalnie czeka podczas pracy. Praca polega na rozwijaniu istniejącego produktu w domenie HR - bug fixing, dopisywanie nowych funkcji, refactoring istniejących, optymalizacja i trochę R&D w zakresie potencjalnych nowych rozwiązań. Tech lead który jest odpowiedzialny za Code Review nie klika bezmyślnie accept, tylko faktycznie czyta kod i wraca z feedbackiem - w końcu to jest jego produkt, więc tutaj duży plus. Wdrożenia są częste, więc od razu dostajemy informację zwrotną co do naszego kodu, bo klienci zaczynają faktycznie używać tego co stworzyliśmy. Firma jest niewielka (

Firma Calamari sp. z o.o. sp. k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

@PS a projekty, które dostajecie zawsze są ciekawe i wymagające czy się często powtarzają, są podobne?

PS

Praktycznie przy każdym zadaniu mam możliwość nauczenia się czegoś nowego więc nie narzekam na brak różnorodności.

PS

Przyjazna, startupowa atmosfera, komfortowe warunki. Zgrany zespół, menedżerowie rozsądni, z dobrym podejściem do pracowników, otwarci. Praca nad ciekawym projektem w nowoczesnych technologiach. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Jako programista szczególnie sobie cenię klimat do rozwoju. Co jakiś czas organizowane są wewnętrzne spotkania, takie mini szkolenia, pogadanki technologiczne o dobrych praktykach, ciekawych problemach i jeszcze ciekawszych rozwiązaniach. Świetne źródło wiedzy i motywacji. Zadania często są ambitne, wymagające ale dają dużo satysfakcji. Faktycznie ma się odczucie, że Twoja praca ma znaczenie i realnie wpływa na rozwój projektu. W przypadku jakichś problemów zawsze można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów.

Izabela
@PS

Czyli pracujesz jako programista w Calamari. A powiedz, jest możliwość pracy w trybie home office? Ciągle lub częściowo.

@Izabela

Praca zdalna możliwa przez kilka dni w miesiącu.

Świetnie! Czyli jako świeża osoba w zawodzie nie muszę się stresować że zostanę zjedzony przez doświadczona kadrę tylko mogę liczyć na ich wsparcie?

P.
@Marcin

Dokładnie tak :)

Czy w Calamari sp. z o.o. sp. k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

P.

Owszem, jest. Siadasz wtedy z przełożonym żeby przegadać sprawę i wspólnie szukacie rozwiązanie. Dodatkowo, zachęca się pracowników, aby wszelkie problemy zgłaszali na bieżąco, a nie zamiatali pod dywan.

S

Już drugi rok pracuję w Calamari i mając porównianie z innymi pracodawcami bez wątpienia chętnie zostanę dłużej. Tym bardziej, że firma fajnie się rozwija, zachowując jednocześnie kameralną, niekorporacyjną atmosferę, sprzyjającą pracy. Cenię szczególnie za dużą elastyczność i pracę z naprawdę świetnymi ludzmi, nad pierwszorzędnym produktem.

Czy firma Calamari Sp. z o.o. sp. k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

js

tak, ponadto Calamari umożliwia finansowanie zakupu książek, związanych z technologią wykorzystywaną w aplikacji.

js

Polecam pracę w Calamari. To co warto docenić to przyjacielska atmosfera, kultura wymiany wiedzy oraz płaska struktura .Warto wspomnieć również o elastycznych godzinach pracy, możliwości częściowej pracy zdalnej czy dofinansowaniu szkoleń. Rozpoczynają przygodę z Calamari możesz liczyć na ambitne wyzwania z fajnymi technologiami, wykorzystywanie TDD i DDD, codzienny rozwój oraz częste dyskusję o javie, kotlinie i js ;)

Paula

Ludzie pracujący w Calamari tworzą zespół, który nie podcina sobie skrzydeł, a wręcz przeciwnie - pomaga kiedy tylko o to poprosisz. Bardziej doświadczeni pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą z nowicjuszami, atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Nie obowiązuje żaden dress code, obyś wyglądał czysto i schludnie ;) Nie ma problemu z braniem urlopów, są stałe godziny pracy, wynagrodzenie jest wypłacane terminowo. Niezależnie od stanowskia, wszyscy mówimy sobie na 'Ty'. Oczywiście, to nie luz, blues, od pracowników wymaga się zaangażowania i rzetelnego wypełniania obowiązków, ale jeśli chcesz się rozwijać, wystarczy powiedzieć, zaraz ktoś wyciągnie z zanadrza kolejne zadanie do pokonania!

RK

Pracuję w Calamari od roku. Muszę przyznać, że atmosfera w firmie jest super! Praca tutaj nie przypomina pracy w 'typowym' korpo. Jest miło, luźno i sympatycznie. Gdybym powiedział, że średnia wieku w firmie nie przekracza 27-28 lat to bym się raczej nie pomylił :P - sami młodzi ludzie. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Calamari sp. z o.o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Calamari sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Calamari sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calamari sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Calamari sp. z o.o. sp. k.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Chmielna 2 lok. 31
    00-020 Warszawa

Calamari sp. z o.o. sp. k.