Opinie o Starflix Warsaw Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Starflix Warsaw Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Starflix Warsaw Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starflix Warsaw Sp. z o.o. w Białystok

Jaki jest wkład kierownictwa Starflix Warsaw Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dorota Nowy wpis

Niestety moje doświadczenia są negatywne - strona powstała (usunięte przez administratora), ale prośba dotycząca zmiany zdjęć i informacji jak mogę zarządzać swoją stroną pozostają bez odpowiedzi kolejne miesiące. 23 stycznia wysłałam emailem prośbę dotyczącą kilku poprawek w treści i zostały one wykonane, natomiast 4 zdjęcia, które przesłałam wtedy, nie zostały dodane do zdjęć. Dziś (!) czyli 13 maja pan (usunięte przez administratora) przesłał mi maila w którym (bez żadnego 'przepraszam') informuje mnie, że zdjęcia są za duże i jeśli prześlę je w odpowiednim formacie "zajmie się tematem od razu". Zdjęcia oczywiście mogą być za duże, ale czy nie były za duże już w styczniu? Dlaczego dopiero po ponad 3 miesiącach dostaję taką informację zwrotną? Czuję się nie zaopiekowana jako klient. Pan (usunięte przez administratora), który prowadzi moją stronę wykazał się kompletnym brakiem kultury i profesjonalizmu. Żałuję, że zdecydowałam się na współpracę z firmą Starlix. Ciekawe czy firmę stać na POPRAWĘ?

Specjalista ds sprzedazy Nowy wpis

Jako osoba znająca temat od środka, czyli jako pracownik szczerze polecam tę firmę, pracując tam zwróciło się za autobusy na dojazdy, i czasem obiad. Kokosów nie ma, chociaz obiecywane są gruszki na wierzbie, jak jesteś solidnym(usunięte przez administratora) to poradzisz sobie i zarobisz dobre pieniądze, jednak podkreślając jezeli umiesz dobrze (usunięte przez administratora)ludzi przez telefon. Struktura firmy (usunięte przez administratora), pracujące 5 osób w tym dwóch "managerow", zachowanie jakby to było spore korpo, prowadza to młodzi ludzie po paru kursach (usunięte przez administratora) online, bez wiedzy i pomysłów. Ludzie faktycznie dostawali stronę w cenie samego hostingu, jak to w kazdej firmie bywa jedni szybciej drudzy wolniej, Ci którzy się nie znają, zachwycają się jednak za tą kasę mozna miec hosting równie dobry jak i profesjonalną stronę. Umowę mozna rozwiązac bardzo łatwo, 14 dni bez podania przyczyny bo są to zakupy w internecie, jak i w ich regulaminie mozna do 30 dni odwołać się od umowy jezeli na serwerze nie zostało nic umieszczone. (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis
@Specjalista ds sprzedazy

Czym różnią się przedstawione początkowo Tobie warunki zatrudnienia przez Starflix Warsaw od tych rzeczywistych? W swojej wypowiedzi wspomniałeś, że się różnią. Dlatego warto wyjaśnić tę kwestię na forum, aby pomóc użytkownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w firmie.

Dawid

Szczerze polecam. Rezultat w postaci strony internetowej i pozycjonowania stworzonej witryny mojej kancelarii satysfakcjonujący.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Starflix Warsaw Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Ula

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach ?

Piotr Strzyżewski

Bardzo pozytywna ocena, szczególnie jeśli wezmę pod uwagę cenę do jakości. Słowem jestem bardzo zadowolony. Projekt trwał ok 5 tygodni, kiedy to zbierałem materiały i wysłałem 3 paczki materiałów: teksty, zdjęcia, projekt struktury. Dobre podpowiedzi, inspiracje i zaangażowanie oceniam wysoko. Termin - można szybciej, ale sporo w tym mojego opóźnienia i projekt też urósł znacznie, co Starflix akceptował. Dobry prowadzący projekt. I jeszcze jedno: strony nikt za Ciebie nie zrobi, pomysł trzeba mieć i być partnerem dla dostawcy - to ważne obojętnie z kim chcesz zrobić stronę, trzeba mieć pojęcie co chcesz, wizję i zebrać materiały :-)

Kamila

Współpraca z firmą Starlix jest, jak dotąd, dla mnie satysfakcjonująca. Brałam udział w projekcie, którego celem była realizacja strony przez studentów, co wiązało się z korzystną ofertą cenową i wymagało ode mnie sporego zaangażowania, ale miałam świadomość w czym biorę udział. Na plus (+) : - bardzo dobry formularz zbierający informacje o tym jak ma wyglądać strona - realizacja strony wg wytycznych, które przedstawiłam - naniesienie wszystkich poprawek, o które prosiłam - cena (dzięki projektowi wyróżnili się znacząco na rynku) Do poprawy: - terminowość - pierwsza wersja strony została stworzona tydzień po umówionym terminie (wraz z poprawkami ostateczna wersja strony powstała po ok 1,5 miesiąca - kontakt z klientami - czasami trzeba poczekać na kontakt z przedstawicielem Starflix dzień, dwa, trzy.. Dla chętnych załączam moją stronę, zrobioną przez Starflix: https://kamilakazmierczak.pl/

Rafał

Dzień dobry , Chętnie podzielę się opinia jak proces tworzenia strony internetowej wyglądał u mnie: W mojej ocenie firma Starflix wywiązała się ze wszystkich swoich zobowiązań wobec mnie. Przede wszystkim zarówno Pan Kamil, który odpowiadał za stronę projektową oraz Pan Patryk, odpowiadający za stronę techniczna zgodnie ze sobą współpracowali. Jeżeli chodzi o szybkość powstawania strony trwało to około tygodnia. Po dostarczeniu przeze mnie wszystkich materiałów strona pojawiła się błyskawicznie i została przez mnie w pełni zaakceptowana. Oczywiście moja wersja strony jest bardzo prosta, czytelna i opierająca się na zdjęciach, ale właśnie o taki efekt mi chodziło. W związku z tym serdecznie polecam współprace z tą firmą. Pragnę zaznaczyć, że strona powstała w ramach projektu realizowanego przez studentów. www.coffeeriver.pl

JR

Strona wykonana przez firmę spełniła moje oczekiwania. Mimo że trochę musiałam czekać na wykonanie zlecenia. Polecam dla niewymagających klientów - oczekujących prostej stronki dla lokalnej firmy. Radzę uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać Duży wkład w tworzenie strony mamy my sami - podajemy poszczególne jej elementy "na tacy" Jeśli ktoś ma wyższe oczekiwania i zależy mu na czasie i dobrym kontakcie z firmą raczej nie powinien współpracować z firmą Starflix Jednak jest to pewna alternatywa dla początkujących niewielkich firm ! Efekt końcowy satysfakcjnujący

Dodam jeszcze, że strona https://kosmetyczkakepno.pl/ została stworzona w firmie Starflix w ramach projektu Word Press Academy, czyli przez studentów w ramach praktyk- za darmo.

Witam serdecznie. Szczerze zdziwiona nieprzychylnymi komentarzami- przedstawiam Państwu link do strony wykonanej przez firmę Starflix. https://kosmetyczkakepno.pl/ Ja jestem zadowolona ze współpracy. Od pierwszego kontaktu z firmą było dla mnie jasne, jak ona przebiegnie . Firma wysłała starannie sporządzony szablon, w którym należało określić swoje oczekiwania. Materiały merytoryczne wykorzystałam ze starej strony, świadoma tego , że każda firma : ta- czy inna-poprosi o przygotowanie takich osobistych materiałów. Była zresztą propozycja wyboru: albo zdjęcia własne, albo ogólnodostępne. Owocem mojej współpracy z firmą jest nowoczesna, responsywna , schludna , przejrzysta strona , pozytywnie odbierana przez klientów i kontrahentów. O to mi chodziło. Polecam .

Wojtek M

Zostałem poproszony o dodanie opinii na temat współpracy w ramach projektu akademii firmy starflix. Jestem zadziwiony poniższymi komentarzami. Kontakt od początku był bardzo dobry, a z powstałej strony internetowej jestem nadzwyczaj zadowolony. Jak najbardziej polecam.

Współpraca z tą firmą to największy błąd! Nie dajcie się (usunięte przez administratora)wiadomośći, w której oferują wykonanie darmowej strony internetowej! Po zamówieniu strony straciliśmy bardzo dużo czasu na walkę z pracownikami tej firmy. (usunięte przez administratora) Dodatkowo jest tak trudny w obsłudze, że jedynie osoba, która na codzień pracuje z Word Pressem może da sobie radę, ale nie laik w tym temacie. Dodam, że na nowym szablonie, który wykupiliśmy jest zdecydowanie prościej! Próbowaliśmy jeszcze wyegzekwować poprawki, które zgłosiliśmy, a to kolejne pare tygodni walki z pracownikami tej formy. (usunięte przez administratora) W życiu nie zamówilibyśmy usługi gdybyśmy wcześniej wiedzili, że tyle na tym stracimy, a nie zyskamy nic! Zaoszczędziłoby to nam wiele czasu i złej krwi! To chyba najmniej profesjonalna firma z jaką się zetknąłem! Unikać jak OGNIA!

Marcin Pietrzak

Szanowna Pani, Jest nam bardzo przykro z wynikłej sytuacji. Chciałbym jednak rozwiać wątpliwości odnośnie terminu oraz samej realizacji projektu. Stronę internetową w ramach naszego projektu WordPress Academy zrealizowaliśmy na długo przed obiecanym terminem. Po czym, na Państwa życzenie, stworzyliśmy drugą stronę zupełnie od podstaw, również zachowując terminy. Strona spełniła Państwa oczekiwania i my również byliśmy zadowoleni z rezultatów współpracy. Usługa SEO jest usługą dodatkową i nie wykonujemy jej za darmo w ramach projektu. Szablon na którym jest wykonana Państwa strona jest jak najbardziej dostosowany pod optymalizację SEO i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Edycja strony jest bardzo intuicyjna i osoba, która nigdy nie pracowała na WordPressie poradzi sobie bez problemu ze zmianą tekstów, zdjęć oraz innych mniejszych rzeczy korzystając z przesłanej przez nas instrukcji. Co więcej, zawsze służymy pomocą przy wytłumaczeniu aspektów związanych z edycją strony po jej stworzeniu.

@Anna

Ela

Strata nerwów, czasu i pieniędzy... Nieprofesjonalni, (usunięte przez administratora) Najprawdopodobniej skończy się to tak, że będę zmuszona do zrobienia strony gdzie indziej. ODRADZAM!!!! Żałuję, że nie trafiłam na te opinie wcześniej :(

Marcin Pietrzak

Szanowna Pani, Jest nam bardzo przykro z powodu wynikłej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby strony internetowe realizowane w ramach projektu WordPress Academy spełniały oczekiwania. W tym wypadku zawiodła przede wszystkim komunikacja, ponieważ nie mogliśmy się porozumieć w sprawie końcowego wyglądu strony i zmienialiśmy jej budowę już kilkukrotnie. Faktem jest, że w dalszym ciągu chcemy, aby była Pani zadowolona ze strony i mogła z niej korzystać kolejne lata, dlatego prosimy o kontakt.

ADAM

Nieprofesjonalna obsługa jak zapłacisz za serwis, NIE ZAMAWIAJ NIC W TEJ FIRMIE.(usunięte przez administratora) Strona www zrobiona byle jak, nie uwzględniali poprawej i robili po swojemu,. (usunięte przez administratora)

Tomasz

Nie zamawiajcie nic w tej firmie! Po zamówieniu strony straciliśmy cale dnie na walkę z kolejnymi pracownikami którzy się z niej chyba po kolei zwalniali. Zawalili termin, obiecali rzeczy których nie zrobili i tylko dzięki determinacji naszej menadżerki dostaliśmy w końcu w miarę skończoną stronę po tygodniach walki. Próbowaliśmy jeszcze wyegzekwować poprawki, które zgłosiliśmy niemniej po paru tygodniach obiecywania, iż je zrobią w końcu zadzwonił szef i (usunięte przez administratora) W życiu nie zamówilibyśmy usługi gdybym wcześniej wiedział o różnych warunkach jakie szef wymieniał a które twierdził że przecież obowiązują. Zaoszczędziłoby to nam wiele czasu i złej krwi! To chyba najmniej profesjonalna firma z jaką się zetknąłem! Unikać jak OGNIA!

Zostaw merytoryczną opinię o Starflix Warsaw Sp. z o.o. - Białystok

Starflix Warsaw Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Sienkiewicza 1/1 lok. 401
    15-950 Białystok
  • NIP: 5423267084 REGON: 366492034 KRS: 0000661774

Starflix Warsaw Sp. z o.o.