Opinie o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. w Warszawa

Czy tak mała, bo zerowa, ilość ofert (usunięte przez administratora) w tym momencie, to zasługa wyjątkowo zgranej ekipy w firmie? Swego czasu, jak potrzebowali Specjalisty ds. obsługi roszczeń życiowych, to jako atut zatrudnienia się u nich padały słowa, o stabilnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, oraz (usunięte przez administratora) w małym i młodym zespole.

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ja dostalam pieniądze za pobyt w szpitalu,uszczerbek na zdrowiu. Córka za złamaną rękę a mąż za ranę ciętą. Nie rozumiem jak to możliwe że na tym forum nikt oprócz mnie nie dostał odszkodowania?

A ktoś pracował tu jako specjalista ds. obsługi roszczeń życiowych?? Fajnie, że jest tu szansa na prace w trybie hybrydowym. Ile jest dni pracujących zdalnie, a ile dni w biurze? Czy praca w trybie hybrydowym oznacza, że pracowni dostaje jakiś dodatek za zużycie prądu w domu, wody itd.?

Miki Nowy wpis

Pracę tworzą ludzie, ale w dużej mierze w tej firmie trochę toksyczni jak dla mnie. Pieniądze takie można zarobić w wielu miejscach, ale atmosfera, która tam jest nie zachęca do tego, żeby w tym uczestniczyć.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta oferowane przez firmę Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Chciałbym pracować jako Księgowa w mieście Warszawa. Czy rzeczywiście można zarobić 8500 ? W jakich firmach?

Malwina

Prowadzą rekrutacje na stanowisko doradcy klienta. Z tego co wyczytałam w ogłoszeniu to oferują kontrakt b2b. Ktoś wie czy na umowę o pracę można się dostać? Jest tutaj dostępna taka forma współpracy czy tylko b2b?

Mariola

Od paru miesięcy walczę o roszczenie. (usunięte przez administratora) , nie polecam pocztowego.Należy się wypisać , biorą kasę o do wypłaty roszczeń zero.

Violetta

Mój mąż był ubezpieczony przebił operacje nic nie otrzymał robił odwołanie to samo zero . Ostrzegam przed tym Towarzystwem wpłacaj nic nie będziesz miał.

Bunia
@Violetta

U mnie podobnie operacja pobyt w szpitalu i zero odszkodowania ....To (usunięte przez administratora) nie ubezpieczenia

Iwona

Widzę, że klienci nie są zadowoleni, a jakie wrażenia mają pracownicy? Ktoś pracuje i opowie o warunkach zatrudnienia? Czy firma mocno stawia na doświadczenie? Czy jako agent ubezpieczeniowy to głównie praca przy komputerze? Można część obowiązków wykonywać zdalnie?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku service desk w firmie Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa

jedna osoba nie może załatwić kompleksowo sprawy

Dorota
@Teresa

Jedna osoba pracuje na tym stanowisku tak? Średnio rozumiem twoja wypowiedź. Uważasz, że pracownicy nie mają odpowiednich kompetencji? Skąd taki wniosek?

R

Najgorsze ubezpieczenie jakie istnieje na decyzję czeka się miesiąc a puzniej i tak okazuje się że odmownie bo wiecznie utajone mają jakiej prawne zastrzeżenia.szkoda płacić.w porównaniu do innych firm to jest to firma co tylko składki pobiera nic więcej.

Kinga

Odmówili mi wyplaty za śmierć partnera życiowego chociaż miałam na niego polisę opłacana regularnie przez 6 lat,robią wszystko ,żeby nie wypłacić odszkodowania,nie ma z nimi kontaktu , najgorsze ubezpieczenie jakie istnieje, nastawieni tylko na zysk.Nie polecam ,odradzam każdemu. SZKODA PŁACIĆ DO NICH SKLADKI.

Jaga

Mi też przyszła odmowa wypłaty odszkodowania za przebytą operację

Basia

Najgorsze Towarzystwo ,jeśli nic się wam jeszcze ,nie przytrafiło to uciekajcie ,szkoda płacić tam składek.Tylko podszyli się pod nazwę,,pocztowe,,

Jak się pracuje z ludźmi z Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa

Mówią oczywiście to czego oczekuje od nich Towarzystwo. Nie wiedzą o tym, ze nie wypłacane są odszkodowania , Klienci są oszukiwani. Towarzystwo szuka możliwości minięcia wypłat.

Czy jest ktoś kto długo już pracuje i poleca?

@Monika

Dziewczyno. Nie podpisuj z nimi umowy. Robią wszystko by nie wypłacić należnych odszkodowań.

Teresa

Sam zarząd Towarzystwa twierdził, że poprzednie choroby nie będą brane pod uwagę przy wypłacie odszkodowań. Niestety likwidatorzy o tym nie zostali poinformowani i robią wszystko by mie wypłacać należnych kwot. ZUS w porównaniu do Towarzystwa to najlepsza przyjaciółka.

Jakie są mocne strony pracodawcy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Teresa

Niestety kolejny raz Towarzystwo nie wypłaciło mi należnej kwoty za przebytą operację. Nie przystępujcie to tego Towarzystwa

Tessy

Cudowne uzdrowienie przez Towarzystwo. Zachorowałam na ciężką nieuleczalną, wyniszczającą chorobę. Towarzystwo mimo wyników z rezonansu magnetycznego, wyników z punkcji oraz kart informacyjnych z Kliniki uznało mnie za osobę zdrową. Brawo Towarzystwo. Na jakąkolwiek wypłatę trzeba czekać ponad miesiąc. Aż wstyd przyznawać się, że jesteście Pocztowe.

Mateo

Graja na czas.kombinuja i brak kontaktu w sprawie likwidacji szkody

Zostaw merytoryczną opinię o Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.?

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.
  • Rodziny Hiszpańskich 8
    02-685 Warszawa

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A.