Opinie o Alupol Films Sp. z o.o. w Oświęcim Gospodarcza 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alupol Films Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alupol Films Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Films Sp. z o.o. w Oświęcim Gospodarcza 18

Witam, mam pytanie dotyczące stanowiska handlowiec z językiem niemieckim? Czy warto aplikować? Czy może ktoś miał okazję pracować na tym stanowisku i jest w stanie powiedzieć coś wiecej? Pozdrawiam!

W
@Kandydat

Jak znasz niemiecki "powiedzmy" to se wyjedź do reichu i możesz tam sprzątać, a nie handlować.

Mardr.

Ludzie widzę że walicie do alupola brami i okanami. Jak ktoś chce zarobić te 3 tyś to nie zarobi bez nadgodzin, a nadgodziny mogą robić tylko wybrani, do tego zazwyczaj o podwyżki się żebra u dyrektora który zawsze odpowiada że nie ma i nie będzie miał. Ogólnie grupa Kęty bardzo dobrze prosperuje, można wszystko znaleźć w internecie jakie mają dochody, ale ludzi tam na samym dole mają głęboko w (usunięte przez administratora) Także jak chcecie posłuchać bajek to umawiajcie się na rozmowy kwalifikacyjne.

Grażyna
@Mardr.

To akurat nie wina zakładu że na rynku pracy obecnie są sami nieudacznicy dla których rzeczywiście 3k może być barierą nieosiągalną. Sądząc po nicku osoba która uciekła do mardruku i ciężko było spodziewać się pozytywnych komentarzy. Jak ktoś jest bystry, inteligentny i potrafi samodzielnie myśleć 3k netto nie jest absolutnie żadnym problemem i to w krótkim czasie po zatrudnieniu. To nie jest trudne aby dostrzec ludzi którzy się wyróżniają i nie dziwota że są zalewani propozycjami nadgodzin skoro nie ma wyboru, problem jest tylko z tym że osoby które już dłużej pracują często nie dostają swojej szansy aby się wykazać :(

Bartosz
@Grażyna

W swoich komentarzach wspomnieliście o nadgodzinach, które mogą przepracować jedynie wybrane osoby. Zastanawia mnie, czy weekendy również są pracujące?

Grażyna
@Bartosz

Tak jest w zakładzie funkcjonuje system 4-brygadowy, na produkcji i pakowaniu.

Bartosz
@Grażyna

Dzięki za odpowiedź. Mogłabyś napisać, czy osoby, które nie mogą pracować w weekendy, mają szansę porozumieć się w tej kwestii z pracodawcą?

Utrzymanie ruchu

Jak na utrzymaniu ruchu jako mechanik? Jaki system pracy? Jakie zarobki? Lepiej na utrzymaniu czy na magazynie jako wózkowy?

Feniks

Poprawiły się coś warunki pracy i płacy? Jestem umówiony na rozmowę w tym tygodniu. Czy umowa jest normalna?

@Feniks

Jakiego stanowiska ma dotyczyć Twoja rozmowa kwalifikacyjna, na którą umówiłeś się z firmą Alupol Films? Ciekawi mnie, czy w ogłoszeniu, na które aplikowałeś, było coś wspomniane o warunkach zatrudnienia, czy kompletnie na ten temat pracodawca nic nie napisał.

Feniks
@Marek

Operator maszyn, pakowacz. Wiem że jest 4b a ile można zarobić na 4b?

uciekaj..

Mateusz
@1221

Aż tak źle ? Też mam rozmowę w przyszłym tygodniu . Można jakieś konkrety na temat pakowacz , operator maszyn ?

@Mateusz

To powodzenia, pierwsze Ci na obiecają a potem będziesz się prosił o złotówkę, premię to ucinają za pierdoły

@Feniks

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej z firmą Alupol Films? Według informacji, które podałeś wcześniej, wychodzi, że tak, dlatego chciałbym wiedzieć, jak ją oceniasz. Może otrzymałeś już propozycję zatrudnienia?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Alupol Films Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
zaciekawiona

Widziałam ofertę pracy na stanowisko operator maszyn, jaki jest system pracy, ktoś pisał o 4 brygadówce- na wszystkich stanowiskach , czy kobiety też są przyjmowane, jakie wynagrodzenie na początek ?

pr

ciekawi mnie jak wyglada praca w Alupol Oswiecim na stanowisku operatora i jakie sa zarobki bo widzę że są oferty pracy, dzięki za jakiekolwiek informacje.

@pr

Na start 16 brutto, jak dobrze będziesz lizać (usunięte przez administratora) to podwyżki powinny być szybko. Praca i płaca tak jak napisane, szału nie ma z kasą a wymagania jakbyś brał koło 5-6 do łapy.

Shadow
@Mardr..

A jak z godzinami pracy i socjalnym?

@Shadow

Po 8 godzin w 2 systemach, socjal dobry tylko premie motywacyjne to śmiech na sali.

Shadow
@Mardr..

A jakie to systemy? 4 brygadówka?

@Shadow

Jak na produkcję to 4 brygadówka

Ktos
@Mardr..

Proszę mi powiedzieć jak wygląda praca przy maszynach na uszlachetnianiu, czy ciężka praca to dla kobiety, jakie są przerwy i co z telefonem? Można mieć przy sobie? Interesuje mnie socjal jeszcze.

Krystyna
@Ktos

Widzę, że interesuje Cię podjęcie zatrudnienia w Alupol Films. Dlaczego akurat tego pracodawcę bierzesz pod uwagę? Ciekawi mnie, jakie czynniki mają na to wpływ. Do tej pory nikt nie odpowiedział jeszcze na zadane przez Ciebie pytanie, ale trzymam kciuki, aby to niebawem uległo zmianie!

@Ktos

Telefonu nie wolno mieć, dla kobiet to tylko na pakowaniu, jedno z gorszych stanowisk, jedna przerwa 20 min, wszędzie kamery i czepianie się jak na chwilę staniesz.

Nok

A jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu jako mechanik? Jaki system pracy, jakie zarobki?

@Nok

Interesowała Cię praca w firmie Alupol Films na stanowisku mechanika w utrzymaniu ruchu. Zastanawiam się, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować? Niestety na forum nikt nie wypowiedział się o tym stanowisku, więc może Ty będziesz obecnie w stanie odpowiedzieć na zadane przez siebie pytania.

Krossover

Ogólnie to nie zatrudniać się u nich (usunięte przez administratora)

Robot

Co się dziwicie nikt nie wzął pod uwagę wcześniejszych pałek :(

Krystyna
@Robot

Wydaję mi się, że Twój powyższy komentarz ma raczej niewiele wspólnego z tym, z czym mieć powinien. Muszę Cię uświadomić, iż na bieżącym wątku wypowiadamy się, dyskutujemy na temat ogólnych warunków zatrudnienia w Alupol Films. Na stronie firmy znajduje się informacja o prowadzonej w niej rekrutacji: http://alupolfilms.eu/praca-rekrutacja Na pewno wiesz, czy nowo przyjęte osoby podpisują od razu umowę o pracę, czy może jednak zlecenie. Wyjaśnisz nam to?

Zdzisiu

Znów szukają naiwnych do niewolniczej pracy. Zero szacunku do pracowników. Dziwie się,że to jeszcze funkcjonuje.

Zainteresowana

Czy są na chwilę obecną przyjęcia do akupol (usunięte przez administratora) ?

@Zainteresowana

Rozważasz zatrudnienie w firmie Alupol Films? Mógłbyś napisać, na jakie stanowisko pracy chciałbyś aplikować? Zastanawia mnie, dlaczego akurat w tej firmie chciałabyś pracować? Czy jest to związane z dogodną dla Ciebie lokalizacją tego miejsca pracy? Proszę o odpowiedź.

Janina
@Zainteresowana

Złóż CV, ale nie polecam. (usunięte przez administratora), a dyrektorzy wypisują tutaj bzdury, "mądrze" radzą, a potem i tak nie pomagają.

Krzysztof

@@Pomada, zamierzasz wysłać swoje CV do pracy na magazynie w firmie Alupol Films? Słyszałeś może coś o pracy w tej firmie? Myślę, że jest jakiś konkretny powód, dla którego chciałbyś pracować akurat w tej firmie? Możesz przedstawić, dlaczego akurat to miejsce pracy Cie zainteresowało?

@Pomada

Witam,jak wygląda praca na magazynie?osoby zarządzające są na poziomie?

Krzysztof

Drodzy użytkownicy w ostatnich Waszych wpisach poruszacie problem, który dostrzegliście w firmie Alupol Films mianowicie chodzi o zbyt małą liczbę pracowników, aby móc w pełni skupić się na dokładnym wykonywaniu obowiązków. Czy ktoś z Was poruszał może ten problem z szefostwem firmy? Sugerowaliście może, aby zatrudniono nowe osoby?

Krzysztof

@Nina Może warto z tym pytaniem zadzwonić do firmy Alupol Films i po prostu zapytać? @Pracownik Rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom organizacyjny firmy, w szczególności biura. Czy możesz powiedzieć jak wygląda sytuacja tej firmy w pozostałych działach? Może akurat ten dział przechodził tymczasowe problemy kadrowe. Jak oceniasz warunki pracy i kontakt z przełożonym?

@Krzysztof

Dział handlowy ma z wszystkim problem. To nie problem kadry, a przerostu formy nad treścią. Jak handlować, jak musisz zająć się odpadami, transportem, fakturami, pakowaniem. Gdzie tu znaleźć czas na HANDEL.Plus magazyn, za mało osób. Kierownik nie ma kim kierować.Wieczny bałagan z powodu braku ludzi co wynika z nadmiaru obowiązków. Nie polecam tam pracy.Szczególnie na atmosferę w biurzę, brak szkoleń. Zero dbania o pracownika. W takiej firmie to skandal. Co innego u "Janusza", ale tutaj...skandal.

Bakłażan

Firma daremna, ludzie odchodzą, marne pieniądze do tego chcą żeby robić za dwóch, nie polecam.

ONO
@Bakłażan

Za 2, chyba raczej za 5 !!!!

Ilona

Firma jest stosunkowo nowa ale rozwija się prężnie na arenie międzynarodowej. Kadra zarządzająca jest ok, mają swoje cele które osiągają, zyski firmy rosną. Ze strony pracownika wygląda to gorzej - niewykwalifikowani i nieprzeszkoleni współpracownicy, brak umiejętności organizowania swojej pracy. Brak dobrego delegowania. Dział handlowy poza dyrektorami to żart, każdy robi każdemu za plecami, a jedna mała pyskata żmijka podobno cichcem podkrada cudze jedzenie z lodówki. Współpraca między pracownikami to fikcja - zamiast wspólnie działać żeby osiągnąć cel który założyła firma, każdy robi swoje niezbędne minimum a resztę czasu swoimi złośliwymi uwagami przeszkadza pozostałym albo przegląda portale społecznościowe. Firma jako maszyna zarabiająca pieniądze jest super, mają nowoczesny sprzęt, mają wizję - jedyne czego nie mają to porządnych pracowników. Albo wymieni się ich hurtem, albo w ogóle - zgnuśnienie i zakwaszenie szybko przejdzie na nowego, nawet bardzo obiecującego pracownika.

ges who
@Ilona

Ta mała żmija to psuje całą atmosferę.Każdego obgada, obrazi i wyśmieje. Fakt, inteligentna, ale słoma to tak wystaje z butów,że aż szkoda zwrócić uwagę. Czyli zachowanie, postawa. Nie ładnie obgadywać, więc się powstrzymam. Nie do końca zgadzam się z pani diagnozą pracowników. Nie wiem czy pani tam pracowała, ale ludzie mają za dużo zadań i wiecznie problemy z sprzętem. Przykłądy ?Proszę.Dział handlowy ma się znać na pakowaniu i fakturowaniu, między innymi. A do tego powinien być mistrz pakowania i dział zajmujący się fakturami. Dział windykacji to MIT. TO handlowiec musi się skontaktować z klientem i wszystko załątwiać, plus patrzeć czy dobrze zapakują , a to jest tylko wierzchołek góry lodowej. Firma nieźle płaci, ale trzeba być pracoholikiem i mentalnie trzeba być "wieśniakiem", żeby się sprzedać i tracić tylko zdrowie. Nie polecam.

Krzysztof

@Bakłażan, wiesz może, dlaczego jest tak duża dysproporcja pomiędzy obowiązkami, które są przydzielone pracownikom w firmie Alupol Films? Napisałeś, że jedni z nich mają czas na dłuższą przerwę, a druga grupa pracowników ma ciężko wyrobić się z obowiązkami, które posiadają. Kto w firmie reguluje kwestie zakresu obowiązków? Jest za to odpowiedzialna jakaś osoba? Napisz, dlaczego według Ciebie tak to wygląda.

były pracownik 2
@Krzysztof

Ponieważ wszystkich przełożonych nie interesuje pracownik, mają ciebie gdzieś, masz robić nie zważając na wszystko. Procedury, BHP. Ciekawe czy ktoś zastanawiał się nad ilością pracowników ? MOŻE mała liczba wpływa na nadmiar obowiązków. Nie przestrzegania PODSTAW BHP, ciągłe awarie , brak poszanowania pracownika. Mógłbym wypisać wiele. Tam trzeba być na chali twardym i mieć wyrąbane, a w biurze uodpornić się na obgadywanie i robienie w danym momencie tego co każe przełożony, a nie to co ważne. Zastanów się. W innej, podobnej fabrycę, na to samo pracuje więcej ludzi, tutaj MNIEJ. Już powinna się zapalić czerwona lampka. Firma rośnie kosztem zdrowia pracowników.

oświęcimianin

Czy ktoś wie jak sytuacja wygląda na stanowisku elektromechanik na dziale utrzymania ruchu?

byly pracownik
@oświęcimianin

ekektromechanik a tak naprawede chlopaki sa najwiekszymi zaochaj dziurami....nawet kible oddtykaja...lekko nie maja....

produkcyjny
@byly pracownik

wyglądają jakby na kopalni pracowali :)

bollo
@produkcyjny

Ale są prysznice i po szychcie wyglądają jak należy :D

Bakłażan

Ludzie odchodzą głównie przez małe zarobki oraz warunki pracy, jedni siedzą i się pałętają na papierosa co 30 min a drugi nie wie w co łapy włożyć. Jeśli chodzi o zwolnienia i rotacje to na razie więcej zwalniających się niż chętnych do podjęcia pracy za 15-16 zł brutto. System motywacyjny to żart, niby jest ale ciężko go odczuć, raz 100 zł, raz 130 zł brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Films Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Alupol Films Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Films Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Films Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alupol Films Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.

Alupol Films Sp. z o.o.