Opinie o Alupol Films Sp. z o.o. w Oświęcim Gospodarcza 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alupol Films Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alupol Films Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Films Sp. z o.o. w Oświęcim Gospodarcza 18

...

Jedyny plus tego zakładu to pakiet socjalny, który zapewnia Grupa Kęty. Do minusów wlicza się wszystko inne, jak np. Zbyt mała ilość pracowników, co przekłada się na pracowanie za dwie lub trzy osoby, stresująca atmosfera napędzana przez zarządzających oraz wieczne pretensje, niskie zarobki jak za pracę w systemie czterobrygadowym, praktycznie brak możliwości jakiegokolwiek awansu. Zdecydowanie nie polecam

Xenomorf

Witam napisz tak kierownictwo jak dla mnie 0 może jest jeden wyjątek w 1 osobie wyzysk chcą zrobić jedna osoba 3 pracę a najlepiej czasami wykorzystać pracownika do granic możliwości najlepiej jak będzie po 8 h był na maksa wykorzystany z braku persolenu l stawki dają jak najniższe bo 4 brygadówka i 18 procent i myślą że ludzie będą walić drzwiami i oknami do tego zakładu jest premia kwartalna max 600 zł brutto oraz premia lipcowa ok 3300 na rękę i grudniowa podobnie jeśli chodzi o tą kwestię to spoko związki walczą co roku o jak najlepsze dla pracowników

xyz Nowy wpis

bez wiekszych szans na awans, gonitwa, nerwówka, naciski, a po kilku latach człowiekowi zaczyna odbijać się czkawką obgadywanie, wyśmiewanie i wszystkie zdrady których jest świadkiem. ten zakład to bajzel

Dorcia Nowy wpis
@xyz

Ojj tak nie docenienie pracowników którzy robią parę lat z uprawnieniami wieczne groźby że jak weźmie uż to nie przedłuży umowy jest taki jeden kierownik na danej zmianie mam namyśli Oświęcim

Nowy Nowy wpis

Jestem nowo zatrudnionym pracownikiem w Alupol Films. Pomimo wielu zalet, dobrego kierownictwa, niestety firma posiada też minusy. Minusy te to niektórzy współpracownicy, nie potrafią oni podzielić się widzą na temat pracy na danym stanowisku, a wręcz utrudniają naukę. Chyba boją się o swoją pozycję dlatego źle traktują nowo przyjętych pracowników z góry i nie dają im szansy na pokazanie umiejętności. Rozwiąż też ich stosunek jak osób jest niemiły i niesympatyczny. Nowa osoba jest obgadywana na każdym kroku i czuję się prześladowana. Na całe szczęście kierownictwo dostrzega te problemy i stara się z tym walczyć.

Były Nowy wpis
@Nowy

Potwierdzam tą opinię odnośnie współpracowników pewne osoby w tym zakładzie są strasznie nie miłe i nie sympatyczne. Wieczne problemy i obgadywanie. Jedynie pupile mają spokój. W mojej ocenie kierownictwo dostrzega problem i stara się reagować.

Nie polecam pracy w tym zakładzie zwłaszcza na produkcji. Na hali strasznie ciepło, a w lecie to już w ogóle można odpłynąć z gorąca, ponad 40 stopni na hali. Do tego duży hałas. Czasami ganiają z jednej roboty do drugiej. Przy zerwaniu folii na linii gonią wszyscy jak wściekli. Istny dom wariatów. Wszystko to oczywiście w systemie 4 brygadowym z marnym 18-procentowym dodatkiem. Świątek, piątek czy niedziela do roboty. Premia raz na kwartał, też nędzna. Ogólnie jak na pracę w systemie 4 brygadowym zarobki to śmiech na sali. Byli tacy, co przerobili jeden dzień i tyle ich widziano :D Jedyna dobra rzecz to socjal (jak już ktoś wspominał), ale przecież nie dla samego socjalu człowiek przyjmuje się do pracy. Stanowczo odradzam.

Xyz

Witam, gdzie odbywają się rozmowy kwalifikacyjne? Jak miejsce pracy jest Oświęcim, to rozmowa też w Oświęcimiu, a nie np. w centrali w Tychach?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Alupol Films Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ble

Witam jak wygląda praca w tej firmie byłem na rozmowie i z tej rozmowy wyszło wszystko pięknie ale widzę że opinie na temat tej firmy nie są zachwycające

Jak długo czekaliście na odzew z Alupol Films Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zocha

po wysłaniu cv czekałem ok tygodnia a po rozmowie-pozytywnej-troche ponad tydzień

Misiu
@Zocha

Ile dają na start na produkcji. Mam iść na rozmowe ale jak najniższa krajowa to z łóżka nie wstaje.

Monia

Witam mam pytanie czy praca dla kobiet w tej firmie jest bardzo ciężka idę na rozmowę i trochę się waham mam doświadczenia na produkcji już prawie 20 lat ale będę wdzięczna o opinię jeśli chodzi o pracę atmosferę i zarobki

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Alupol Films Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Uczciwy

Prezes jest "odklejony", pracowników ma za (usunięte przez administratora) i trzeba się szarpać o 1zł brutto do stawki godzinowej więc ludzie odchodzą.

Dorcia

Hmmm jak na system 4 brygadowy w Oswiecimiu to stawka duzo nizsza jak w systemie 3 zmianowym w Tychach pomiatanie pracownikiem nikt na dluższą mete w oddziale Oswiecimskim nie robi zarobki jak na taki system pracy marne

Joanna

Negatywnych opinii jest tu znikomy procent a tak naprawdę ludzie którzy tam pracowali i się zwolnili nie chcą mieć z tą firmą nic wspólnego i jak najszybciej o niej zapomnieć(chociaż jest to niemożliwe)Ja w ciągu prawie trzech lat pracy tam nie spotkałam się żeby kogoś zwolniono, ludzie sami odchodzą ze względu na ciężką prace i niskie zarobki (nie adekwatne do pracy).Nie polecam tej firmy NIKOMU!!!!

Gorol

Jak wygląda praca na stanowisku grafik komputerowy?

Xenomorf

...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alupol Films Sp. z o.o.?

Żółta

Ja polecam pracę na kontroli jakości. Super atmosfera, ciekawa praca. Współpraca z chłopakami z produkcji przyjemna, wszystko dogłębnie wytłumaczą. I chyba jako jedyny dział mamy przełożonego który wypełnia swoje obowiązki jak należy i wszystkiego przypilnuje.

@Żółta

Czyli jak uderzać do firmy to tylko na ten dział? Piszesz o tym, że wszystkiego pilnuje czyli czego np.? Coś się dzieje nie tak, że taki nadzór nad ludźmi tutaj musi być?

BBBQ
@Krystyna

Nie ma przyjęć , nic się nie dzieje ale to produkcja spożywcza i nadzór musi być, jaki jest taki jest, mnóstwo karierowiczów nie związanych wykształceniem z profilem firmy. A kontrola jakości to bieganina jak ktoś lubi ruch to polecam i czterobrygadówka do tego plus niekiedy nadgodziny czyli przychodzisz do pracy na 12 h

@BBBQ

i jak potem kolejna zmiana miałaby wglądać jak nadgodziny by się robiło? one normalnie płatne w razie czego?

BBBQ
@Krystyna

Kolejna zmiana normalnie płacone masz jako setki np. przychodzisz na 15 do 3 rano i na następny dzień też na 15 a płacone jako 100 ale do tego nikt cię nie zmusza tylko pytam czy możesz zostać albo przyjść wcześniej

Bartosz
@BBBQ

No to całkiem dobre rozwiązanie jak ktoś chce więcej zarobić, tylko wiadomo męczące. A jaką umowę dają nowym? Od razu jest normalna o pracę?

Xx
@Bartosz

Tak na okres próbny 3 msc

Pracanieoplacalna

4 brygady w tej firmie to (usunięte przez administratora) przerzucanie między stanowiskami, gdzie wedle wcześniejszych zapewnień nie będzie się na nich pracowało, (usunięte przez administratora)i wyzysk a to wszystko w pakiecie za niecałe 3k na rękę

Dobra i nowoczesna firma Kompetentne kierownictwo Średnie zarobki, ale dwie normalne pensje dodatkowo rocznie to znaczy raz na sześć miesięcy Praca niezbyt ciężka Niektórzy odeszli lub musieli odejść z różnych przyczyn i żałują Tyle co sobie popiszą to ich... Ci co pracują sobie chwalą. Naprawdę polecam , tylko z tego co wiem teraz nie szukają pracowników. Trzeba się dowiadywać bo cały czas inwestują więc pewnie będą znowu przyjęcia.

Luzak

Co za ściema. Ci co pracują to się zastanawiają jak najszybciej ją zmienić, albo nie mają wyjścia dlatego tam jeszcze są. Obiecują gruszki na wierzbie.

Jack strong

Ty chyba jesteś trochę tego...????

Realny

O Boże, przecież od razu widać,że nie jesteś normalnym pracownikiem. Piszesz nie prawdę ! Płaca mała, zajob, kierownictwo nie rozumie jak kończysz zmianę, bo klientowi się śpieszy. A człowiek ma swoje plany, rodzinę. Psująca się waga, mała ilość pracowników biurowych,magazynowych, wózków widłowych, a kierownictwo ma ciebie w pupie ! W innych fabrykach nie ma takiego dręczenia i nacisku i pracuje się normalnie. Nie polecam.

Heh
@Luzak

Bo tyle potrafia

???!!!???

Kompetentne kierownictwo ?? Takie było na początku. Teraz kierownicy to ludzie od donoszenia na pracowników! Z doświadczeniem na maszynach mniejszym niż większość pracowników!!

@???!!!???

Jakim cudem takie warunki tu aktualnie są z tym?

iZA
@Realny

To chyba nigdzie indziej nie pracowałeś, jak jest praca to na tyraniu na najgorszym (usunięte przez administratora) bo dobre łatwe stanowiska są obsadzone. Przpisy BHP zamiecione pod dywan, brak sprzętu, ludzie wywalni za zwrócenie uwagi kierownictwu że coś jest nie wg prawa i nie według przepisów. A co wy kochani Polacy poazujecie szefostwu???? Żetak...można zapier....ć że tak można więcej że tak ze sie da zeby pracy nei stracic, a wezcie w końcu pokażcie że sie nie da, że praca to nie wszystko, że mamy być szczęśliwi. Uwierzcie, pracy jest dośc, teraz można się ślizgać po zakładach pracy dzięki agencjom pracy, zero odpowiedzialności, olewka, chorobowe itd. Ludzie stawiaja na pierwszym miejscu prace a nie rodzine, a my Polacy sami jestesmy sobie winni.

Dorcia

Praca ok jak wszedzie by zarobic trzeba sie urobic ale...olewanie brak transportu z terenu Oswiecimia jak kierowca nawali???!!! Tragedia znam sytuacje jedna osoba szla na nocke z buta i na pasach w deszczu auto potrącilo nie rozumie z jednej strony firma potrzebuje pracownikow ale nie kazdy jest mobilny a autobus marzenie 2-3 na dobe firma ma to gdzies wazny transp z Kęt albo dla ukraincow to jest ok

SZUKAM PRACY

Mółby ktoś konkretnie napisać jak wygląda praca na produkcji w tym zakładzie? i jakie są zarobki netto na sam początek? czy są jakieś premie lub dodatki socjalne? Szukam pracy w okolicy Oświęcimia i zainteresował mnie ten zakład

@SZUKAM PRACY

A masz jakieś doświadczenie jako pracownik produkcji?

Aleksander

Nie warto... Czysty wyzysk. Marna płaca i coraz większę braki kadrowe. Tyrasz za 2 osoby w święta itp.... Są lepsze miejsca w tym mieście.

Helena
@Aleksander

No w święta bywa różnie... Chyba zatrudniając się byłeś świadomy, że możesz pracować w czasie świąt?

Kkkk
@Aleksander

Jakie miejsca lepsze? Poradź coś!

@Kkkk

Ej ale mimo wszystko nie rób tu sztucznej konkurencji firmie na forum. :/ Może jeszcze się zrehabilitują? ;p

Czy urlop w Alupol Films Sp. z o.o. jest płatny 100%?

tak

tak, urlop w Alupol Films jak i w całej grupie Kęty jest płaty 100%

Helena
@tak

A nie ma problemów z dostaniem wolnego wtedy kiedy się chce?

Polecam- bardzo dobra firma

Nie wysilaj się bo nie po to cie zwolnili żeby cie spowrotem przyjmować, szukaj gdzie indziej. Za błędy się płaci a tobie się trochę nazbierało. Rada dla ciebie to nie pisz po pijaku bo obrażasz ludzi i firmę, a za to ponosi się odpowiedzialność karną. Robie tu od samego początku. Prezes Wojciech i dyrektor Paweł to klasa goście i tyle wtemacie. Poszukaj na budowach, może cie przyjmą jest tam teraz trochę roboty...

Arjukrejzi?
@Polecam- bardzo dobra firma

Co też ty opowiadasz? ???? Smakuje wylizane? ????

Luzak

To jest 100% racji

JBB

Zastanawiam się dlaczego kobiety nie mogą być operatorami tylko faceci a kobietki na pakowaniu odwalają męską robotę z boczkami no chyba że baba ma większą krzepę niż chłop

Feminizm

Magda

Botki prawda

Alex
@Polecam- bardzo dobra firma

Jeśli mówisz o prezesie beż danych bo rodo o tym który przyszedł z Tychów i tam był dyrektorem a wcześniej robił w zakładzie w ketach że to jest gość z klasą to zapytaj ludzi w ketach i Tychach jaki z niego gość z klasą to się dowiesz ...

@Alex

A zamiast pytać innych Ty nie możesz powiedzieć? Bo z tego jak to ujmujesz chyba masz swoje zdanie o tym?

@Alex

Uważam że Pan Wojciech jest jak najbardziej kompetentnym prezesem. Firma bardzo dobrze się rozwija i zdecydowana większość pracowników chwali sobie pracę tutaj. Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził. Szczególnie obibokom których Pan Wojtek pożegnał. Niech sobie popiszą w sieci to im ulży.Niech tylko pamiętają że za wszystko w życiu płaci się rachunek. DOBRO WRACA I ZŁO TEŻ WRACA.

usługa prawna
@Alex

panie Alex zanim pan zacznie szczuć na innych w necie to w przepisach RODO na które się powołujesz jest wyraźnie napisane że żeby naruszyć czyjeś dobra osobiste, czy też go zniesławić - na co są odpowiednie paragrafy nie musisz podać jego danych osobowych. Wystarczy że podajesz dane które jednoznacznie identyfikują daną osobę tzn takie że wiadomo o kim piszesz - a ty to zrobiłeś. Dodatkowo sam boisz się podpisać a próbujesz przez podżeganie podpuścić innych do złamania prawa. Skoro jesteś taki kompetentny w przeciwieństwie do tych na których podżegasz - na to też jest paragraf to się podpisz i zapytaj co o tobie sądzą inni hehehe. po co pytasz co sądzą o kimś. zapytaj co sądzą o tobie ci z którymi pracowałeś. ale pewnie wiesz że w grupie już po IP namierzyli oszczerców i teraz przepraszają na forach i płacą w ratach grzywny i dlatego nie jesteś skory do oszczerstw i próbujesz podpuścić innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Films Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Alupol Films Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Films Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Films Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alupol Films Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.

Alupol Films Sp. z o.o.