Opinie o Wumex Meble w Łęka Opatowska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wumex Meble. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wumex Meble o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wumex Meble w Łęka Opatowska

Kinga Nowy wpis

Pracowalam tam w biurze I bardzo milo wspominam współpracę .Gdybym nie mieszkala tak daleko to bym wrócila. Dziewczyny byly mega , pracownicy na hali takze , a Szefostwo jedyne w swoim rodzaju.

Julia Nowy wpis
@Kinga

A jakie są godziny pracy w biurze?

Widzę tutaj dużo zadowolonych pracowników wiec pomyślałem ze zapytam bo szukają kogos z kat b wiec na logistykę i pomyślałem ze się zgłoszę.. ile osób pracuje na takim stanowisku? W jakim stanie są samochody? Bo widzę ze tutaj raczej ludzie na produkcji i w biurach a nie wiem czy tez fajna atmosfera jest wśród kierowców ?

Moja mama myśli nad tym żeby isc na krawcowa do firmy bo fajnie opisali ze zapraszają na rozmowę ludzi i ze są możliwe nieobowiązkowe godziny, No fajnie to wszystko brzmi :D tylko nie widzę typu umowy? Widzę na forum ze podzielone są zdania ktoś odradza a inni znowu mówią ze okej, ciekawe od czego to zależy

Wielki plus, ze tyle tu zadowolonych głosów, ale mogę poznać jakieś konkrety o stanowisku kierowcy kat B? Jak z rotacją, często szukają kierowców? Bo chyba ostatnie ogłoszenie ma dwa lata. Bez doświadczenia za kółkiem jest co aplikować, czy szukają z doświadczeniem już? Pytał ktoś tu czy to prawda, że w firmie zarabia się najniższą. To jak, to prawda?

Aplikowałeś do firmy Wumex Meble? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Mi się podoba, pracuje od niedawna :)

Kamil

Pracuję, podoba mi się :) na pewno zostanę

Wspominam bardzo miło! <3

Byłam pracownikiem biurowym (wyjechałam za granicę do męża) i widziałam rekrutację innych pracowników - nie dziwię się wcale, że niektóre dziewczyny są tylko przez tydzień, bo zwyczajnie nie chce im się robić w pracy, w której wymaga się myślenia. To praca fajna, ale wymaga się dokładności i uczciwości. A okres próbny trwa min. miesiąc - wiem, co mówię, bo każdemu KOMU SIĘ CHCE dają szansę. Takie komentarze pseudopracowników tylko wprowadzają w błąd kandydatów... ps: Nie miałam wcale najniższej krajowej. To bzdura. Wystarczy dobrze pracować i nie ma problemu w rozmowie o wyższą stawkę.

Pracownik produkcyjny

Masz rację, jeśli w PRACY nie chce Ci się PRACOWAĆ nie jest to miejsce dla Ciebie. Dostałem tu szanse, nauczyli mnie wszystkiego od zera - zarabiam porządne pieniądzę. Atmosfere w pracy tworzą ludzie - a akurat szefostwo mamy bardzo dobre - pożyczyli mi pieniądze gdy byłem "pod ścianą" Pan Wojtek i Pani Magdalena są po prostu dobrymi ludźmi. Skoro nie chce Ci się pracować to idź na kasę do Biedronki - chociaż tam pewnie też CI podziękują. Zabawne że wiem że chyba kto piszę te wszystkie "Negatywne" komentarze. Pozdrawiam Cię "MM"

A..a

Nikogo niestety nie ubezpiecza od kwoty która dostaje... Więc trzeba jechać do męża za granicę ???? czesc na konto resztę na gębę i do łapy

Franciszek
@A..a

To na jakiej umowie byłaś zatrudniona że nie miałaś ubezpieczenia? Na konto dostawałaś to co na papierze a premia do ręki czy było to jakoś inaczej podzielone?

Xxx

Witam Czy to prawda , ze w biurze pracownicy maja najniższa krajowa ??

pracownik11

Pracuję dwa lata i zamierzam zostać - zarabiam fajnie i jestem doceniana, zawsze kiedy mam pytania mogę liczyć na odpowiedź i wsparcie. Ludzie uśmiechnięci, często sobie żartujemy na dziale, taka "rodzinka" ????. Szefostwo świetne i nierzadko do tej pory pokazali klasę, szczególnie w pandemi!

Danuta

Najniższa krajowa, ale można liczyć tutaj na jakieś dodatki, premię? Czy najniższa krajowa to jest wszystko.

Hopek
@Danuta

Premie to tylko są ale w ogłoszeniu. Brak poszanowania pracownika. Ogólnie albo jest od wszystkiego albo nie przetrwa.

Hopek
@Danuta

A dodatki to są w postaci kubka i dlugopisa na świeta. Teraz to pewnie i gego brak. Żenada zawracać sobie głowę.

Mareczek

Na jakim stanowisku najniższa krajowa ?

Lidia
@Mareczek

Tak czytając te negatywne opinie myślisz, że jest opcja najniższa i stół? Czy zbyt pesymistycznie to postrzegam?

Jola
@Lidia

Zależy na jakim stanowisku,chcesz pracować. Pracownik biurowy...hmm coś często dziewczyny odchodzą. No ale mają do tego powody ???? nie polecam.

Lolek
@Lidia

Lidia bardzo dobrze to postrzegasz!!! Jola bez powodu sie nie zmieniaja 0 szacunku dla pracownika ,jezeli dziewczyny odchodzą po tygodniu probnym to o czyms swiadczy

Lidia
@Lolek

No jeśli tak jest w rzeczywistości to na pewno, tylko powodów może być wiele. Mnie to na razie ciekawość odnośnie prawdziwych zarobków tutaj bierze. Ktoś w końcu dookreśli?

Wspominam bardzo miło! <3
@Lidia

Tak jak pisałam wcześniej: kwestia zarobków zależy od chęci pracownika. Jak się jest tydzień i się nie chce myśleć i pracować to czego się spodziewać?

Daria

Od niedawna pracuje w firmie. Przemiła atmosfera w biurze, sympatyczne i wyrozumiałe szefostwo. Doskonałe zdobywanie doświadczenia przy rewelacyjnej współpracy. Polecam z całego serca

Ona20

Pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolona :) Miła atmosfera, pomocni ludzie wokół, konkretne zadania do wykonania :D Pnie ma na co narzekać!

Niki

Bardzo słaba jakość produktu. Szwy na podwyżkach tragiczne, wypełnienie poduszek wystaje i na tym jest szew. Dodatkowo narożnik przyjechał w białych kłaczkach i kawałkach płyty wszystko do materiału się czepia. Płyta powyszczerbiana. Drzewo w stelażu kawałkiem oszlifowane. Dodatkowo dostałam informację że narożnik będzie danego dnia może być opóźnienie ale informacji niestety nie było. Niestety kiedy ludzie pracują jest to duża niedogodność ponieważ tracą urlopy na odbiór a informacji nie ma o opóźnieniu. Pani z firmy przekazuje informacje która nie pokrywa się z rzeczywistością. Plusem jest jedynie dobry kontakt z Panem zajmującym się już konkretnym transportem. Duże opóźnienia informacja o czasie realizacji 10 dni potem o 15 dniach A faktyczny czas jest dużo dłuższy. Więcej z tej firmy nie zamówię i odradzam.

Zofia

Tesia, no to uspokoiłaś, bo już myślałam że Ty się o te wszystkie rzeczy pytasz ;) Fajne jest, co piszesz. A powiedz, jak finansowo to wyglada, szczególnie jak jesteś właśnie młoda i nie masz za wielkiego doświadczenia? :)

Tesia530

Mega rodzinna atmosfera ???? Zgrana ekipa ???? Poczucie humoru ???? Indywidualne podejście Wyrozumiałość Młody i energiczny zespół ???????? Polecam tę firmę - nie traktują nikogo z góry, przede wszystkim dają szansę młodym osobom! ❤️????????

Dawid

Ile zarabia kierowca kat b czy ma na godzinę czy od punktu A może od km i ile za km ,H,punktu

placek
@Dawid

dołączam się do pytania.

Małgorzata
@placek

Czy naprawdę nikt nie wie? A może Wy już się czegoś więcej na ten temat dowiedzieliście? Wysyłaliście swoje CV albo rozmawialiście osobiście z kimś z firmy? Dajcie znać jak będziecie mieć jakieś nowe informacje.

@dominik to napisz pare argumentów dlaczego jest dobry

Dominik

Nie szukajmy przysłowiowej dziury w całym. Mamy bardzo dobrego pracodawce więc szanujmy to.

Nie spełnia tydzień temu kupiliśmy narożnik. https://wumex24.pl/naroznik-caro-u-rozkladany-z-funkcja-spania. Zabezpieczony prawidłowo. Transport odbył się dość szybko i szczerze mówiąc czy potrfał by 2-3dni dłużej to świat by się nie zawalił. Wiadomo sprawy logistyczne, ale w naszym przypadku to wyszło akurat mega szybko. Obsługa konkretna i bardzo miła. Czas pokarze ile zniesie narożnika z perspektywy co go czeka ale na chwilę obecną jesteśmy mega zadowoleni. My osobiście polecamy.

@Tomek

Przepraszam za słownik miało być "nie spełna"

Małgorzata

Chodzi Ci o rozmowę rekrutacyjną w Wumexie? Dlaczego nie zostałaś przyjęta? Otrzymałaś taką informację?

@Małgorzata

Twierdzi że przeprowadza casting a nie rozmowę kwalifikacyjną ???? Nie polecam pracy, szkoda czasu

Jestem pracownikiem produkcyjnym firmy Wumex od kilku lat ;) Gwarantuje że Szefowa potrafi rozróżnić "casting" od rozmowy o pracę zwłaszcza że przeprowadziła ze mną taką rozmowę kilka lat temu, na pewno pamiętałbym gdyby użyte zostało słowo Casting ( haha ), przyjechałem normalnie pogadaliśmy, dałem CV i pracuje do dzisiaj. Szef nie raz mi pomógł jak potrzebowałem pomocy, nikt nigdy nie robił mi problemów gdy potrzebowałem wolne. A jeżeli APLIKANT na stanowisko pracownika na rozmowę o pracę mówi CASTING to nie dziwie się dlaczego Pani Magdalena nie nawiązała z nim współpracy. Pozdrawiam Cały zespół WUMEX

Zostaw merytoryczną opinię o Wumex Meble - Łęka Opatowska

• Jak się pracuje w Wumex Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Wumex Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wumex Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wumex Meble
4.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • 1A
    63-645 Łęka Opatowska