Opinie o Samsung R&D Institute Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Samsung R&D Institute Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Samsung R&D Institute Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samsung R&D Institute Poland w Warszawa

[2/2]_PRZECZYTAJ_merytorycznie

... - sztuczność i dwulicowość, za dużo robienia czegoś pod publiczkę/na zewnątrz, szef sprawia pozory kiedy pyta Cię jak minął weekend, by po chwili przeprowadzić indywidualną rozmowę która ma skandaliczny przebieg i zarzuca Ci rzeczy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - profesjonalizm tylko na papierze, większość osób używa tego słowa bez znajomości jego znaczenia. Niestety za dużo jest tam frajerstwa, które dopchało się do stołków przez zasiedzenie, póki to się nie zmieni to w tej firmie lepiej nie będzie - jeśli chcesz zajść wysoko w tej firmie to jedyną drogą jest ścieżka menedżerska, gdzie musisz pozbyć się godności, honoru, wszelkich zasad i stać się korposzczurem. Solidny i ambitny inżynier nie ma przyszłości w tej firmie - mydlenie oczu stażystom, że to cudowne miejsce pracy - brak perspektyw na poprawę, jeśli ankiety roczne wyjdą słabo to nie są omawiane albo są omawiane z przekazem takim że nie ma nic do poprawy odgórnie tylko pracownicy są źli i najlepiej żeby odeszli (SERIO!!) - duża rotacja - zgadnijcie dlaczego Wszystkie te przykłady są z życia wzięte i dotyczyły osób z jednego ze środkowych pięter Samsunga. Przykładów znam znacznie więcej. Myślę, że krótkie, pozytywne komentarze piszą tutaj osoby powiązane aktualnie z tą firmą. Moje zdanie podzielają inni obecni pracownicy, wiem to z rozmów wewnętrznych, jednak te osoby są zblokowane ze względu na zobowiązania np. długość okresu wypowiedzenia. Wiem, że niedługo po mnie odeszło kilka osób z tego zespołu. Lepsze życie zaczyna się poza tą firmą. Podsumowując z całego serca NIE POLECAM i nie życzę nikomu, chyba że na kilka miesięcy, max 1 rok, w tym czasie najczęściej ogarnia się co tam jest grane. A najlepiej od pierwszego dnia pracy rozglądać się za inną firmą, gdyż Samsung nastawiony jest na wyzysk pracowniczy. Korpo uczy życia, ale to bolesna lekcja - szczególnie dla młodych, ambitnych. Wybierzcie mądrze.

100% zgadzam się
@[2/2]_PRZECZYTAJ_merytorycznie

Zgadzam się w 100% W życiu po żadnej z firm nie miałem tak zniszczonych nerwów. Psychika siada, traktowanie pracowników na najniższym możliwym poziomie. Tragedia. Cieszę się, że mam tą „karierę” już za sobą

WYZYSK KOREAŃSKI

Przychodząc do tej firmy będziesz poniżana przez kierownictwo do poziomu krawężnika. Tylko po to aby samej uwierzyć w to, że jest się wart tylko tych śmiesznych pieniędzy które płacą. Wyzysk to mało powiedziane. Jestem doprowadzana do stanu gdzie nie chce się człowiekowi żyć. To jest koreańska firma a Korea słynie z tego, tzn. wyzyskać człowieka do granic możliwości i nie dać mu nic w zamian, a na emeryturę najlepiej niech strzeli sobie w łeb z powodu braku środków do dalszej egzystencji. W Korei jest jeden z najwyższych współczynników samobójstw, i widzę po tej firmie i podejściu do pracowników, że przeniknęło to nawet tutaj. Najgorzej mają ci co rzeczywiście podchodzą z pasją do tematu i jest to całe ich życie. Jeżeli ktoś nad tobą to zobaczy, to już masz przerąbane. Oni właśnie polują na takich co będą pracować dla idei. Jednak jeżeli myślisz o swojej przyszłości finansowej i zaczniesz domagać się pieniędzy, to wiesz co zrobią? To co napisałam na początku. Zaczną wytykać absurdalne rzeczy, aż w końcu człowiek poczuje się jak nic nie warte powietrze. I po ciężkiej pracy, staraniach, mnóstwie poświęconego prywatnego czasu na research otrzymasz zdanie. 'Zawsze możesz iść do innej firmy'. Przekaz jest prosty. Popracuj za grosze, potem może dostaniesz podwyżkę. Tylko że nie dostaniesz tu nigdy pieniędzy godnych swojej pracy. Po długim okresie pracy w tej firmie (podkreślę, że to jest IT), zarabiam mniej niż w wielu normalnych zawodach gdzie nie trzeba mieć jakiegokolwiek wykształcenia. Czy to nie jest strzał w twarz? Gdy człowiek zacznie to dostrzegać i rozumieć jak bardzo jest w tej firmie wyzyskiwany i w dodatku prosto w oczy mówi mu się, że może po prostu sobie pójść jak się nie podoba, to człowiek zaczyna wątpić albo w istnienie ludzkości albo we własne. Tak jest właśnie w tej firmie. Dziękuję za uwagę. Omijać szerokim łukiem, chyba, że chcesz się dowiedzieć jak to fajnie jest, kiedy nie chce się żyć.

Wyzysk
@WYZYSK KOREAŃSKI

Tak ta firmie powinna mieć #wyzysk w nazwie a już chociaż powinno być to napisane w ogłoszeniu o pracę. Niszczenie ludzkich psychik. Tyle można się dorobić w Samsungu! Dobrze że ktoś o tym mówi!

HR

Czy Wy też długo nie dostaliście odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej, mimo, iż po niej dostałem maila, że chcą zatrudnić. Teraz miesiąc już ani słowa. Nie odpowiadają na maile

Junior Linguist with English
@odpowiedź

Miałam podobną sytuację. Rekrutacja w maju, odbyłam rozmowę, powiedziałam, ze w miare okej mi poszło, tylko część filologiczna (wiedza na temat krajów anglojęzycznych) trochę gorzej. Zostało mi powiedziane, że w ciagu tygodnia się odeezwie do mnie rekruter i nic. :) Wysłałam z 3 mejle, do tego na linkedinie prosiłam o kontakt. Cisza. Ostatnio na stronie biura karier została opublikowana ta sama oferta. Jestem ciekawa jak w tym przypadku bedzie z komunikatywnością HR-u.

Realista

Moje doświadczenie z Samsungiem to kilka lat pracy (moja pierwsza firma w QA). Moje odczucia są w większości pozytywne, jednak zdaję sobie sprawę, że to zasługa w dużej mierze świetnego zespołu, do którego trafiłem. Pozytywy według mnie: + Dobra praca na start (łatwo się wdrożyć, firma oferuje sporo szkoleń, zarobki dla juniora nie są kosmiczne, jednak na tym etapie jeszcze nie odbiegają od stawek rynkowych) + Ciężko raczej przyczepić się do pakietu benefitów. Przede wszystkim wart uwagi jest pakiet stomatologiczny. Benefity to raczej standard w IT i tak to też traktuję + Łatwo można zachować work-life balance. Po wyjściu z pracy nikt nie zawraca głowy, do tego firma zachęca do zachowania balansu + HR stara się wychodzić z inicjatywą jeśli chodzi o różne urozmaicenia. Nie każdy tego potrzebuje, ale kto chce to skorzysta + Nigdy nie miałem problemu z wzięciem urlopu + Brak wyścigu szczurów (przynajmniej w moim zespole), choć jest to też w pewnym sensie minus, o czym napiszę niżej. + Jeśli ktoś nawali, zwykle kierownictwo bierze pracownika w obronę. Jeśli komuś idzie słabo, to zamiast wyciągać konsekwencje przełożeni starają się pomóc pracownikowi osiągnąć lepsze wyniki. Też zwykle odpowiedzialność za pracę rozkłada się na cały zespół, nie spotkałem się z sytuacją, gdzie ktoś został zbesztany za popełnienie błędu. + Firma dba o dobrą atmosferę pracy. Przełożeni zawsze odnosili się do mnie z szacunkiem. Ciężko mi wyobrazić sobie sytuację mobbingu w moim zespole, raczej taka osoba szybko zleciałaby z rowerka i pożegnała z pracą. + W trakcie dnia pracy jest czas na działanie na rzecz usprawnień, indywidualne szkolenie się. + Jeżeli kogoś nudzi praca przy jednym projekcie, to jest możliwość brania udziału w przeróżnych projektach. Pod tym względem praca w dużej korporacji jest mega. + Firma z ideą. Pracując tutaj ma się wrażenie, że uczestniczy się w czymś dużym. + Prestiż. Przynajmniej wśród ludzi spoza IT :-) + Mix różnych kultur. W trakcie swojej pracy w Samsungu miałem kontakt z ludźmi z Ameryki Północnej, Południowej, Zachodniej i Wschodniej Europy, Bliskiego Wschodu, Dalekiego Wschodu... Bardzo ciekawe doświadczenie. + Niektóre aspekty koreańskiej kultury pracy + Na co dzień pracuje się w kilku- lub kilkunastoosobowym zespole. Tak więc to czego się doświadcza w pracy, w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób zorganizowany jest zespół. Na poziomie organizacji pracy zespół ma bardzo duże możliwości wprowadzania zmian. Tak więc jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. W moim zespole dużą wagę przywiązujemy do pozytywnej atmosfery pracy, więc to co da się usprawnić na poziomie lokalnym to usprawniamy. Jeśli czegoś nie da się zmienić, to staramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie jak poradzić sobie w danej sytuacji. Tak więc na poziomie tego kilkunastoosobowego zespołu da się odczuć, że jako pojedynczy pracownik jest się istotną częścią drużyny i można wnieść swój wkład. Minusy: - Niskie wynagrodzenie dla midów wzwyż. To jest główna bolączka tej firmy. - Przestarzały model zarządzania przedsiębiorstwem (oceny roczne, sztywne limity awansów, pracownik jako cyferka w systemie) - Polski oddział ma niewiele do powiedzenia, choć jest chyba jednym z ważniejszych oddziałów w całej firmie jeśli chodzi o wykonywane - Niejasne zasady awansów. W wielu innych firmach masz jasne procedury, po ilu latach awans na jakie stanowisko, jakie podwyżki, jakie wymagania.. Brakuje tutaj takiej klarowności. - Wspomniałem, że brak wyścigu szczurów jest też w pewnym stopniu minusem.. Otóż wyniki pracy nie przekładają się na awanse. Pracownik, który daje z siebie dosłownie wszystko, jest bardzo aktywny, wzorowo wypełnia obowiązki, może skończyć z podobną oceną, jak przeciętny pracownik, który po prostu odbębnił swoje i wpasował się w klucz oceniania. To bardzo deprymujące - Wysoka rotacja pracowników. Firma niejednokrotnie straciła wielu utalentowanych pracowników, mimo, że ich oczekiwania finansowe były i tak znacznie mniejsze niż to co proponowały inne firmy Podsumowując - nie zgodzę się z opinią, że Samsung to zła firma. Część negatywnych opinii w sieci uważam za jakiś emocjonalny wyrzut pretensji ludzi będących świeżo po wypowiedzeniach, lub negatywne indywidualne doświadczenia z jakimś pracownikiem/przełożonym. Cały obraz firmy przedstawia się w zdecydowanej mierze pozytywnie i jeśli kiedyś firma zmieni podejście do wynagrodzeń oraz struktury awansów, to według mnie Samsung będzie jednym z lepszych miejsc pracy, w którym spokojnie można przepracować 20, albo i więcej lat.

Pozytywne?
@Realista

Widać ktoś tutaj chce się podlizać do szefa. Nie uwierzę, że ktoś z własnej inicjatywy napisze tutaj pozytywny komentarz. Co prawda to prawda nowi ludzie tworzą świetne zespoły i to jest również według mnie plus ale im dłużej ktoś tam pracuje tym bardziej gorzknieje a najgorzej zgorzkniali są ci na szczeblach wyzyskiwacza/kierownika. Oni już mają sprane mózgi. Dostali swoje dwa złote i teraz będą niszczyć psychicznie ten świeży narybek. Brak słów!

Tola Nowy wpis

Widzę, że niektórzy sugerują niższe stawki na wybranych stanowiskach. Jak to będzie wyglądało w przypadku Junior Telecommunication Test Engineera? Nie ma wskazanych nawet widełek w ogłoszeniu, więc trudno jest się ustosunkować. Według opisu 20% pracy to teren. W jakim zakresie?

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

jakie są widełki na stanowisko fullstack engineer (mid)? Czy mogę liczyć na 25-28k brutto przy UoP czy raczej małe szanse? Nie chcę tracić czasu na rozmowy żeby później okazało się że max to 20k brutto

kaska_m Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy naprawdę jest aż tak źle jak przedstawiają to opinie? Firma wygląda na taką, która daje niesamowite możliwości rozwoju, ale opinie faktycznie sprawiają, że odechciewa się tam aplikować. Może ktoś kto pracował w którymś z zespołów sztucznej inteligencji albo NLP jest w stanie się wypowiedzieć?

student

jakie widełki na staż?

kazadum
@student

jak sie nie myel to 5k brutto na staz potem 8k na uop po 3 mies

@kazadum

Cześć i co się dzieje potem z ta kwota 8 tys i przede wszystkim o jakich stanowiskach piszecie, taki student może potem już przejść na dowolnie jakie chce stanowisko? ja DevOpsie myślę ale do serniora to mi daleko a to jego właśnie poszukują

Pierwszy etap to software test, czyli test kompetencji z zakresu algorytmiki - zaliczyłem na 88%. Później była neutralna rozmowa z manadżerem i HRami. Powód odrzucenia kandydatury irytujący - częste zmiany pracy. Trzeba było zmarnować mi 3 godziny czasu, żeby wysnuć taki wniosek z mojego CV. Nie wchodząc w szczegóły, Samsung sam przykłada rękę do wysokiej rotacji wśród programistów na rynku. Nie żeby mi to szczególnie przeszkadzało, ale zalatuje hipokryzją.

Nic wartego wzmianki.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Zuzia

Witam, na jaki zarobek mógłby liczyć junior protocol test engineer? Rozważam te jedna z ofert z takiej strony. Zastanowił mnie ten obowiązek związany z wyjazdami służbowymi co miesiąc lub też dwa do różnych Londynu, Paryża, Mediolanu i tak dalej. z jakich przyczyn się jedzie i czym się tam zajmuje?

kazadum
@Zuzia

7-8k brutto; masz obowiazkowe wyjazdy sluzbowe pare tygodni w roku w rozne strony swiata (nie tylko eu) gdzie testujesz urzadzenia za granica tak jakbys to robila w polsce poniewaz takie sa wymagania projektowe

kandydat
@kazadum

kto sie godzi za tyle pracowac? jak za to żyć w Warszawie?

stazysta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

jak wygląda staż? czy to greenfield i jest jakiś ciekawy plan na to czy praca ze starym kodem którego nikt sie nie chce dotykać?

adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

cześć, mógłby mi ktoś opowiedzieć jak teraz wygląda rozmowa rekrutacyjna na staż? Czy jest ona po angielsku i co można się spodziewac

anonimowyGal
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wyglądają etapy rekrutacji w samsungu? Mógłby ktoś podać widełki +- dla - Java Developer in Network Cloud Team - Junior Java Developer in Network Cloud Team

anonimowyGal

Mógłby mi ktoś powiedzieć jakich widełek można spodziewać się dla poniższych ról - Java Developer in Network Cloud Team - Junior Java Developer in Network Cloud Team Pozdrawiam

Rekrutacja

Rekruterzy spóźnili się 5 minut na rozmowę, żadnego dzień dobry, przepraszam, tylko od razu pytanie "czy mnie słychać?". Na rozmowie o staż padły sztywne pytania ewidentnie z jakiegoś szablonu rekrutacyjnego. Cała rozmowa trwała 10 minut, bo na koniec zostałem zapytany, czy posiadam wiedzę z zakresu telekomunikacji. Kiedy odpowiedziałem, że nie - rekruterzy odpowiedzieli, że taka wiedza jest wymagana i że muszą zakończyć ze mną w tym momencie rozmowę(w ogłoszeniu ta wiedza była oznaczona jako nice to have) pożyczyli mi miłego dnia i się rozłączyli. Zmarnowali swój jak i mój czas, a skoro nie spełniałem w ich mniemaniu podstawowych wymagań, to dlaczego w ogóle zostałem zaproszony na rozmowę? Profesjonalizm pełną parą

Honorata
@Rekrutacja

Masz rację, plus skoro startuje się na staż, to chyba brak doświadczenia jest zrozumiały.. no chyba, że to tylko moje przekonanie :P Też chcę tu aplikowac, co prawda nie na staż, ale możesz napisac mi ile czekałes na odpowiedź po wysłaniu cv, i czy zaoferowali ci dobrą stawkę?

Kandydat 2024
@Honorata

Zachęcam do przeczytania mojej najnowszej opinii na temat procesu rekrutacji. Odpowiadając na twoje pytanie: "ale możesz napisac mi ile czekałes na odpowiedź po wysłaniu cv, i czy zaoferowali ci dobrą stawkę?" - Zaproszenie na rozmowę otrzymałem po odczekaniu tygodnia, wynik rekrutacji po równej dobie. Odnośnie stawek to możesz je konsultować jedynie podczas rozmowy z HR, która jest dopiero po etapie weryfikacji twoich umiejętności technicznych.

Kandydat 2024
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Zostałem zaproszony na rozmowę na Juniorskie stanowisko testera w obszarze telekomunikacji (mam ponad rok doświadczenia w testach), odpowiedziałem wyczerpujące na wszystkie pytania które zostały zadane przez rekrutera. Wszystkie pytania były dla mnie łatwe i skupiały się głównie na weryfikacji moich umiejętności miękkich zapewne po to by upewnić się że umiem współpracować w teamie, pytania techniczne stanowiły może 10% rozmowy, odpowiedziałem na nie bez większego problemu zagłębiając się i będąc wyjątkowo szczegółowo. Otrzymałem informację że moja kandydatura została odrzucona z powodu "brak doświadczenia w testowaniu w dziedzinie telekomunikacji". Nie jestem w stanie zrozumieć czym uzasadniona jest ich decyzja, skoro widzieli moje CV i mieli świadomość tego że moje doświadczenie było w innych obszarach, tu pojawia się moje pytanie: Po co w takim zostałem zaproszony na tę rozmowę? Drugie pytanie to: Dlaczego podczas rozmowy technicznej nie padły bardziej zaawansowane pytania ze strony rekrutera by zweryfikować moją wiedzę na tematy telekomunikacji na które się przygotowałem? Nie wiem jaki jest faktyczny powód odrzucenia mojej kandydatury, lecz osobiście uważam że powód który podali mija się z rzeczywistością, co w tych czasach jest dla mnie niedopuszczalne i po prostu słabe biorąc pod uwagę wielkość i reputację tej firmy. Biorąc pod uwagę proces rekrutacyjny, oceniam go negatywnie i zachęcam was do udzielenia opinii na temat waszych doświadczeń związanych z próbą otrzymania szansy w tej firmie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Samsung R&D Institute Poland? Na Pracuj.pl jest 2 marca kilka ogłoszeń.

Co do HRów

Z mojego doswiadczenia , mialam kilka rekrutacji bardzo mile panie ale niestety trzeba sie dopytywac o wynik rekrutacji samemu, mimo ze obiecuja do 2 tyg bez wzgledu na wynik ( jak mozna sie domyslic nie dostalam sie, stad dopytywanie )

Na zapytanie w kontekście atmosfery widzę, że chętnie tu odpowiadają, gorzej jednak z zarobkami, czemu? :) ciekawi mnie czy stawki mogą być jakoś rozbieżne bez względu na stanowisko? obserwuje kilka ofert juniorskich, jedna z nich jest dla młodszego inżyniera ds. testów protokołów. Możecie mi opisać współpracę z tej perspektywy? Po jakim czasie dochodzi do awansu?

CV

Za juniora na mida 5-6 lat O pieniądzach nie wypowiem się ale więcej niż 4-5k się nie spodziewaj

@CV

5 tys na rękę po sześciu latach stażu? za jaki zakres obowiązków? teraz to zastanawiam się ile na godzinę wychodzi netto, wliczacie do tego jakieś dodatki jeszcze?

Maggie

Czy osoby pracujące /byli pracownicy mogą się podzielić informacjami jak się pracuje w dziale administracji /zarządzania biurem? /jaka atmosfera, zarobki?

@Maggie

Jeśli chodzi o atmosferę, to mega fajny i zgrany zespól, rodzinna atomsfera :)

@Marta

Nie wiem jak temat tej rodzinnej atmosfery, który został podkreślony ale w jaki sposób zespół jest zgrany? W czym to się przejawia i ja przyjmowane są osoby całkiem nowe?

Customer Settlement Financial Controller jakieś opinie na temat stanowiska? Atmosferę w zespole?

Róża

Cześć, czemu jest tak, że w niektórych ofertach widełki są znane a na niektórych nie? chce dla porównania jak na razie dowiedzieć się jakie przypadają Software Project Managerowi. Czy ktoś je zna i może omówić? Dobrze byłoby moc tez dowiedzieć się jaka jest ocena z warunków zatrudnienia a najlepiej jak sama rozmowa idzie? Czy ktoś może opisać proces rekrutacyjny?

Ktoś tu pytając wskazał na to ze mogłoby być dużo nadgodzin? Na jakich działach są one niezbędne a gdzie na pewno nie wystąpią tak dla jasności? aktualnie sporo ofert jest powystawianych, większość jednak na stanowiska dla osób z doświadczeniem. Co natomiast z tymi bez niego? Jakie macie przy tym propozycje i czy w tym przypadku dość trudno jest się dostać?

Aneta

Jak wygląda praca w dziale NLP - dużo jest nadgodzin, są jakieś podwyżki i możliwości rozwoju? Jak wyglądają zarobki w tym dziale?

Czy są premie kwartalne albo roczne ? Jeśli tak to na jakie widełki netto można liczyć ? Jak wygląda kwestia podwyżek inflacyjnych ? Ile wynoszą w tej korporacji ?

heh
@Monika

premia roczna to nic pewnego jedni dostaja inni nie. nie nastawiaj sie na 'trzynastke' ;) lepiej wynegocjowac dobra kase od pczoatku bo pozniej mozesz nic w ogole nie dostac wiecej... a inflacja leci w gore

@heh

O widzę, że porada jakaś wpadła. A rozwiniesz ją szerzej? Ogólnie to jak rozmowa teraz wygląda i czy to już na niej ustalasz stawkę czy później dopiero? Co do negocjacji są jakieś porady? Zwracają na coś szczególną uwagę? Chce się przygotować.

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung R&D Institute Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Samsung R&D Institute Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung R&D Institute Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung R&D Institute Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Samsung R&D Institute Poland?

Kandydaci do pracy w Samsung R&D Institute Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Samsung R&D Institute Poland
1.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Postępu 14
    02-676 Warszawa