Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

wk******y

Unikajcie tego pracodawcy jak ognia! Firma naprzyjmowała pełno osób i nie radzą sobie z sprawami kadrowymi. Ostatnia sytuacja przeszła samą siebie. Pracownik Thesara wypłacił za duże kwoty, nie pisząc żadnego sprostowania a przy następnej wypłacie, jak gdyby nigdy nic zabrał sobie "nadpłaty" z premii pracowników nie informując o tym nikogo. Później zadzwonili do kilku losowych osób, ale i tak większość pracowników nie została o niczym poinformowana. Żadnego kontaktu z strony pracodawcy, żadnego przepraszam, ani wyjaśnienia. Zabrali pracownikom ich ciężko wypracowane pieniądze. Podejrzewam, że sytuacja dalej będzie tak wyglądać. Nie wysyłajcie CV do tego pracodawcy! Szkoda czasu.

zatrudniony

Pracuję w orange przez Thesar-Pro i nie narzekam. Wypłata na czas, wypłata około 3 tyś zł netto, umowa. Ktoś tu pisze o słabych zarobkach, ale jakie wykształcenie takie wynagrodzenie... Ogólnie mogę polecić jeżeli ktoś nie oczekuje cudów w postaci jakiś socjali, bonów na gwiazdkę, itd. Niestety nie te czasy. Ja cieszę się z tego co mam.

as
@zatrudniony

NA jakim stanowisku jesteś , jeśli można wiedzieć. Ja jestem przy ewidencji i mam niecałe 12 zł na rękę. Przy umowie zlecenie to jest mało.

tony

Jebają nas w (usunięte przez administratora) Robole na smieciowkach. Dadzą niecałe 12 zł na rekę niech lud sie cieszy. W Orangu zasypując nas robotą . Nikogo nie obchodzi , ze sie nie wyrabiasz. Na pytania o podwyzkę w thesar odsyłają do Orange w Orange do thesar, kazdy umywa ręce.. A gdzie są związki zawodowe w Orange ? Pilnują własnych stołków bo im dobrze.

zatrudniony

thesar pro pomyłka wystarczy sprawdzic w krs i od ponad poł roku buduja strone www , umowa na zlecenie z odroczonymi płatnosciami, zwolnienia chorobowe "gubia sie " albo poczta nie dostarczyła, żadnych praw , o wszystko trzeba sie prosić, jako pośrednik zarabia na "zatrudnionych w orangu" , pomyłki i pseudo wyrównywanie pensji w kolejnym miesiacu, ..... jak ktos ambitny z wiedza i doświadczeniem i z rodzina na utrzymaniu,niech omija thesar pro z daleka , szkoda czasu

przyp
@zatrudniony

Od 6ciu lat budują stronę...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o. na stanowisko Specjalista ds. Analiz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
askagat

Outsourcing dla Orange, firma Thesar w żaden sposób nie dba o prawa zatrudnianych ludzi, wszelkie nieprawidłowości np. w naliczaniu pensji, zmiany zasad naliczania premii w trakcie trwania umowy, są ignorowane, pracownicy maja załatwiać wszystko sami z Orange. Thesar jest zainteresowany tylko kasą, którą na zatrudnionych ludziach jako pośrednik zarabia, w sytuacjach konfliktowych nie chcą zająć stanowiska i uciekają od odpowiedzialności.

robolka

Firma zewnętrzna dla Orange, płacą terminowo, wynagrodzenie zależy od dogadania z kierownikami w Orange, ja nie narzekam a wręcz jestem zadowolona. Robię od pon do piątku od 8 do 16 i mam czas dla dzieci i domu.

Firma w porządku. Płaci terminowo, a warunki finansowe zadowalające. Jak ktoś ma kwalifikacje i doświadczenie to są i stanowiska z bardzo dobrą pensją. Praca tylko w dni robocze, co dla mnie jest bardzo ważne.

MOJA

Jeżeli chodzi o Wrocław to nie polecam tego pracodawcy, nie wiem jak w innych miastach. Bardzo dużo obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety niewiele z tych rzeczy ma pokrycie w rzeczywistości, włącznie z warunkami finansowymi. Atmosfera w pracy nerwowa przez brak odpowiedniego planowania. Większość rzeczy trzeba zrobić "na wczoraj". Płace trochę powyżej najniższej krajowej. Dla osób, które naprawdę nie mają innej opcji.

as

Tak potwierdzam robią dla Orange jako firma zewnętrzna. Umowa zlecenie. Płacą terminowo i tyle. Proste stanowiska wprowadzanie danych , poprawa danych itd. Jak ktoś nie ma pracy to trzeba brać. A w miedzy czasie szukać na umowę o pracę . Bo tutaj perspektyw nie ma. Jest to sezonowa praca.

pieter

Robi outsourcing dla Orange (2015) na proste stanowiska. Płacą terminowo, ale dopiero 10 dnia kolejnego miesiąca.

tas

Jasne... Najwyższa pensja ledwo przekracza średnią krajową, a pracują tam osoby za mniej niż 2000 zł brutto... Atmosfera ok, ale perspektywy bardzo słabe.

admin

Podziel się z innimi ludzmi swoimi doświadczeniami! Warszawa to miasto osób pracy, pozostaw swoją opinię o spółce Thesar-Pro Sp. z o.o.. Inni mieszkańcy z pewnością będą Ci za to bardzo wdzięczni. Opinia normalnego pracownika na temat przedsiębiorstwa to w pewnym sensie dźwignia na teraźniejszym rynku pracy. Od kiedy jesteś tam zatrudnionysię tam zatrudniasz ? Czy można tam zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thesar-Pro Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thesar-Pro Sp. z o. o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Thesar-Pro Sp. z o. o.