Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

zuzia

poszukują pracowników.. na dwie lub trzy zmiany.

czarnula86

Witam Firma Gama Plast zrobila sie najgorsza Firma produkcyjna brak dobrych narzedzi oszczednosci na rekawiczkach. Przez kierowniczke dostalam nagane za to ze jest zle umyta maszyna, brak organizacji, w 10 minutach moze byc tak ze zaraz zmienia ci maszyne i tak sie wszystko zmienia. Nie polecam aplikowac swojego CV. Pracowalam duzo znowymi osobami i po jakis czasie zwolnilo sie.

Weronika

@Gosia, zdecydowałaś się aplikować?

Gosia
@Weronika

Tak,ale na obecną chwilę-cisza jak makiem zasiał.

Gosia

Witam. Szukam pracy i wiem ,ze u Was poszukuje sie osoby na stanowisko asystenta dyrektora . Czy ta oferta jest godna uwagi? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
robotnik

tam cały czas kogoś szukają bo kto przyjdzie to szybko ucieka, dobrych ludzi tam nie ma i raczej nie będzie bo pracy jest już sporo. poprzyjmowali pseudo kierowników znajomych i tak to się kończy jak głupki bez wiedzy kierują ludźmi

akon

Na pewno szukają ustawiaczy

rysardw

Peracowałem tam byłem zaopatrzeniowcem i tłumaczem było super ale decyzje i nadzór sprawował założyciel firmy R.Gamalczyk wspaniały człowiek ,co teraz to nie wiem?

Yoo

U nas w Gamie to jest więcej kierowników i asystentek niż ludzi na produkcji. I np. u nas na montażu jest nas zaledwie 15 osób na dwóch zmianach ale mamy za to aż 3 kierowniczki ! paranoja. Na brygadach mamy kierowniczki zmianowe + panie asystentki + naszego pana kierownika planistę i co ...... sami wiecie syf, bałagan i produkcja nie dopilnowana!!!! No i od niedawna nawet kierowniczka z kontroli jakości dorobiła się asystenkti kpiny sobie robicie lepiej weźcie się do roboty a nie jedna liczy po drugiej i braki spisuja po 3 razy. Szefie rusz te 4 litery i zobacz co się na dole dzieje ! zobacz jakie obowiązki mają nasi kierownicy i psełdo kierownicy bo inaczej Gama popłynie.........

do kadrowej BHPowca i innych kierownikow. Czy nie widzicie jak obwieszona w biżuterię jest pani poraszka? lepiej niż moja choinka na święta! w dodatku chodzi w sukienkach wieczorowych i rozpuszczonych włosach a my za koszulki na ramiączkach w upalne lato jesteśmy karani!!!!!!! gdzie tu jest sprawiedliwość? jak my ludzie tu pracujący mamy się wypowiadać o tej firmie skoro traktujecie nas jak śmieci

Klosz

Synek chyba Bog Cie opuscil z tym 2200 ,no chyba ze nadgodziny,zadna łacha.A umowy fakt dają bez problemu .

Klosz

1 zarobki 1600-1850 2 praca w systemie czterobrygadowym,jak wypada tak robisz sob,niedz,święta dodać trzeba że więcej kasy z tego nie ma 3 Zero socjalu i stażowego 4 ws raz dadzą raz nie ,w hu..tną. 5 Latasz jak małpa między kilkoma maszynami gdzie wszystko z taśm leci ,jesteś od wszystkiego ,wykorzystują na maksa ,czasami można tylko sie załapać na większy luzik . 6 mobing na porządku dziennym Pani WB i GP . 7 Jedynie fajna atmosfera między pracownikami na brygadach chociaż i to nie zawsze . Więc sami wybierajcie czy chcecie tu robić ,no chyba że jestescie zmuszeni i nie macie zadnej pracy .Pozdro 3

normalna

nie wierzę że to piszą ludzie którzy mają aspirację ,tylko krytykować lenić ię,odpychać wszystko od siebie Ale dużo chcą za nic.jesteście zwykłymi prostakamijak was czytam to gorzej wyglądacie jak nasi politycy i tak samo chcecie coś osiągnąć

pracowita

Myślę że co niektórtch troszeczkę ponosi też tam pracowałam i nie mam dobrego zdania ale nikogo nie obrażałam. Troszeczkę kultury bo wasze wpisy o was świadczą.

Bzyczek

Normalnie Panią z C dawać na maszyny :DDDDD hahahaha

Ona

Tragedia wszyszcy uciekaja z tego syfu a ilu ludzi jeszcze odejdzie .A na C to juz jakas masakra ,ta babe powinli na stosie juz dawno spalic ,do sądu z tą starą kur..Szefostwo za to odpowiada i tez powinli za to poniesc kare ze trzymaja jeszcze ta stara sz,ma.te

Bzyczek

Pająk jaki masz problem z tym że na ustawieniu siedzi kobieta =) może boli cie to że ty tam nie robisz na ustawiaczach, ma takie samo prawo do tej pracy jak ty.

Gamaplastowiec

Stykając się z firmą, która jest na rynku paręnaście lat człowiek by się spodziewał że jakieś standardy będą już wypracowane, ale niestety nie w Gamaplast. Począwszy od atmosfery i płac w firmie przez, które 99% pracowników produkcji kompletnie nie obchodzi co się z firmą stanie - nawet jakby w ciągu miesiąca upadła to i tak niewielka strata bo podobną prace znajdą gdzie indziej. Poprzez ustawiaczy z "łapanki" którzy myślą że jak mają parę złoty większą wypłatę od szaraczka z produkcji to są najmądrzejsi - większość z was nie ma nawet wyższego wykształcenia, nie wspominając o politechnice gdzie byście się fachu nauczyli. Ktoś was tu w firmie nauczył i tak jak żaden z was pępek świata tak i każdy może was zastąpić. Nie zapominając o ich pseudo "kierowniku" któremu nawet psa nie powinno się pod opiekę zostawić, a tym bardziej dać ludzi do zarządzania w sytuacji kiedy zdolności interpersonalne można porównać do dziecka z ADHD wydzierającego się w piaskownicy. Kończąc na kadrze zarządzającej i szefostwie. Szczerze, to ciężko cokolwiek na ich temat powiedzieć. Ciężko, ponieważ patrząc jak ta firma jest zarządzana trudno sobie wyobrazić że robią to osoby z chociaż odrobiną odpowiedzialności i troski o swój biznes. Światowy koncern zarządzany z innego zakątka świata to to nie jest, a mimo to szefostwa na hali to prawie w życiu nie widziałem. Może jakby zeszli na halę to by zauważyli że ludzie mając po 4-5 maszyn jeszcze muszą sobie po palety biegać, szukać kartonów które są bóg wie gdzie, sprzątać na hali i kontrolowanie jakości produktu schodzi na ostatnie miejsce (właśnie przez to jest masa reklamacji). Może by zobaczyli że ustawiacze z "łapanki" marnują do 20% surowca przeznaczonego na wyprodukowanie na ślamazarne ustawianie maszyny i przez to braki - rozumiem że duża część się jeszcze uczy, ale tu wraca kwestia "kierownika" ustawiaczy i warunków pracy. Nawet jeśli się już czegoś nauczą, to i tak ze zdobytą wiedzą po roku, półtora odchodzą do lepszej firmy. I tym sposobem muszą z "łapanki" znaleźć kogoś innego, który ucząc się marnuje surowiec, a z tego co mi się wydaje to za darmo go Gamaplast nie dostaje żeby lekką ręką marnować. Tak czy inaczej, tą firmę stworzył człowiek, który interesował się tym co się dzieje na hali. Lwią część swoich pracowników znał nawet z imienia. I jeśli dzieci tego człowieka nie zrozumieją że rzeczywistość jest na hali a nie w bzdurnych co miesięcznych raportach, i że za efektywność firmy świadczą pracujący w niej ludzi, a jeśli są niezadowoleni to efektywność nigdy nie będzie taka jaka powinna być, to za parę/paręnaście lat staną w sytuacji gdzie inne firmy wypchną ich z rynku. Z tego co zauważyłem, po którejś już z kolei wizycie "potencjalnego klienta" już firma ma problemy ze znalezieniem nowych klientów. Klienci przychodzą, patrzą, i decydują się produkować gdzie indziej a nie w firmie gdzie warunki są jak z "trzeciego świata".

ex_Gamaplastowiec
@Gamaplastowiec

Małe sprostowanie Gamaplastowiec - mianowicie w tej firmie nie ma kadry zarządzającej sensu stricto. Większość kluczowych decyzji jest podejmowana przez właścicieli, a żaden z pracowników biurowych nie ma autonomii w podejmowaniu kluczowych decyzji.

zocha

Najlepsze są pseudo kierowniczki a szczególnie blond tłok przyjęty po znajomości nie znająca się na niczym prócz solarium i farbowaniem włosów żeby poprawić nie udaną facjatę

Emi
@zocha

Zostaw Babcie Barbi w spokoju. Niech sie spelnia;)

Pająk

Praca jak praca tragedii nie ma, ale lekko nie jest. Atmosfera do bani, Zamiast tlumaczyc krzyczą- kierownictwo! Zero organizacji, Wieczny bałagan na Hali. Ustawiacze myslą ze są najważniejsi w firmie,lenie smierdzące! Zero współpracy z ludzmi, każdy patrzy tylko na siebie. Kierownictwo wszystkie uwagi ma w d...... Czekają tylko na Weekend! Małe zarobki. Kobiety zatrudniane do ustawiania maszyn- kpina. Jezeli macie inne mozliwosci, szukajcie innej pracy.

babol

Tymi umowami tylko nadrabiają bo nie oszukujmy sie czy ktoś pracuje rok czy osiem czy więcej pieniążki ma takie same .Zero socjala ,stażowego itp po prostu nic tu nie ma .To na dłuższą mete nikt tu nie będzie siedział bo po co ????Co z tego się ma ???? Każdy ma w d.. robi bo robi .Tylko wiedzą jak uciąć kase .Taki system i grosze jeszcze łache robią ze ws mają dać .A Gracha chyba wprowadza sobie sama nowy kodeks pracy niech uważa bo u szefa wyląduje ...

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast