Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Konczit

Może to Poraszka ha ha.Raczy.n.ka to durne było ale coś tam kumała a ta to juz ludzkie pojecie przechodzi .Pani kier od pilnowania czystosci bo do niczego sie nie nadaje .Stoi i notuje czy smietniki prosto stoją ha ha .Lepiej niech pomyśli zanim coś powie bo robi z siebie jak dotychczas tylko poświewisko z siebie albo niech dalej sobie notuje bez odzywania sie .

yo

Monty takiej tu nie ma . Jak to twoja znajoma to dzwoń do niej , dowiesz się sam (a).A jak chcesz się przyjąć to leć do kadr , tu ludzie zmieniają się co chwilę.

@yo

Znajoma,ale telefonow ode mnie nie chce odbierac,bo podobno u was jest super i chyba nie chce zalatwic mi roboty. U nas miala na jedna zmiane,a teraz na trzy chodzi i jest podobno bardzo zadowolona.

@yo

Hej

Blondynki opalonej nikt nie widział ...bynajmiej jak na razie ...

@Hej

Dlugie wlosy,moze spiete w kok,zlota ma troche na sobie,przed 50-tym rokiem zycia,mowila,ze bedzie brygadzistka,na poczatku czerwca przyjeta. Dzieki za info.

Igor

Narazie nic nie wiadomo a zdradz chocby imie koleżanki .

@Igor

Niedawno sie przyjela. Taka blondynka opalona .Nie chce za bardzo pisac,by nie urazic kogos. Jakbys mogl dac info,to wielkie dzieki.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Monty

Wlasnie tego probuje sie dowiedziec czy jest zmiana. To moja kolezanka i mam nadzieje,ze mnie wkreci tam do pracy. Najlepiej na jej zmiane. Dziewczyna naprawde bystra,pracowita. Wiele lat na stanowisku brygadzistki/lidera byla u mnie w firmie. Pozdrawiam.

Klucha

Nie ma żadnych bonów ani socjala ani dodatków itp a za urlop jeszcze kase zabiorą .

@Klucha

Czesc. U was czasem nie zmienila sie brygadzistka? Niedawno sie przyjela i mowila ze jest czy bedzie brygadzistka w Gamaplast? Dzieki za info.

klop majster

nie zesraj się leśny... może jeszcze klimatyzacje i dz*wki z szampanem na tacy co ? Anka .. z gama uciekają do innych firm a ty tu chcesz przyjść ? pogrzało słoneczko chyba i to ostro. ja tam pier*ole, odawlić swoje i do domu. znajde lepszą prace ani sekundy nie zostane w tym burdelu. ryja na cienie drą a (usunięte przez administratora) sie znają niektórzy i zgrywają wielkich.. !

Leśny jebak

ale to że jest strasznie gorąco to nie patrzą do tego nie pozwalają otwierać bramy a człowiek się gotuję jak jajka na silniku i mają to gdzieś powinni kupić na każdą maszynę wentylator żeby wiał są na hali ale chyba 2 Hahahaha firma co obraca tysiącami milionami a nie kupi zwykłego wiatraka to żenada, w każdym miejscu powinien stać wiatrak pisze tutaj o operatorach wtyryskarek czyli tyle wentylów co wtryskarek.

he
@Leśny jebak

Jakie Bony jaka wypłata to jałmużna.... nie warto pchać sie w gónwo

Witam. Mam pytanie odnosnie pracy w tej firmie. Zwalniam sie z Bamy i chce podjac nowe wyzwanie,bylam dosc dlugi czas brygadzistka/liderem,jestem przed 50-tka i chcialabym zajmowac to samo stanowisko.Jak z zarobkami,bonami itp.? Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

pracownica

No tak. Gdyby góra zainteresowała się =kierownictwem= w zakładzie, wprowadziła zmiany nie tylko szaremu pracownikowi to małymi kroczkami do przodu i o dziwo pozytywne zmiany.Nie ma co obrażać, wyzywać ponieważ zniżamy się do poziomu 0!!!!! Skoro =GÓRZE= nie zależy na dobrym wizerunku firmy to nic na to nie poradzimy to ich nazwisko jest szargane nie nasze. Na taki wizerunek pracują również kierowniczki z przypadku, jakościówki. Nie ma zasad każdy dział ustala swoje zasady. Pani JOANNO prośba do pani proszę zainteresować się nie tylko nami w szarych mundurkach. Ma pani możliwości i predyspozycje więc pora to wykorzystac.

piotrek

a ja sie za nikiem nie kryje bo tam już nie pracuje co można napisać to je.... gamaplast dziękuje :)

adelajda

Przychodzą i odchodzą ...nikt w tym syfie z takimi przełożonymi nie wytrzyma długo i za tak marną kasę w tym systemie. Kasy dobrej jak nie było tak nie ma ,bo zawsze coś w miesiącu znajdą. Każdy w d.. tą robotę ma aby odbębnić 8 godzin i tyle. A najbardziej żenujący jest fakt że pracownicy z dłuższym stażem też gó,wn,o mają . JAKA PŁACA TAKA PRACA . KONIC TEMATY!!!!!!!!!!!!

pracująca

bo już sie nie chce pisac o gama ludzie przychodza potem szybko odchodza i tak sie bedzie krecic w kolko a oni nie beda szanowac ludzi wiec coz dalej pisac kto madrzejszy szybko znajdzie inna prace i tyle zreszta nikt tam nikogo nie trzyma na sile jak cos sie nie podoba to sie poprostu idzie gdzie indziej

sadam

Jestem zaskoczony że nikt od dłuższego czasu nie zamieszcza swoich opinii na temat tej pseudo rozwojowej firmy. ok firma sie rozwija ale czyim kosztem ludzi pracujących sorki zapier.da.lających na produkcji jeżeli ktoś to czyta to niech weźmie sobie do serca to że w tej firmie samo sie nie zrobi lepiej to od was zależ jak będzie. A jeśli czyta to ktoś z tych z góry to wiedzcie że sami doprowadzicie tą firmę do ruiny i to będzie wasza wina nie ludzi pracujących i nie przez to że w miesiącu przyjdzie kilka reklamacji ludzie mają pracę w (usunięte przez administratora) bo wy wielcy inżynieży z du.py wyssani macie w (usunięte przez administratora) ludzi a to sie przeciwko wam obróci kiedyś sami się przekonacie jak boli jak sie traci wszystko.

zona Sadama

Ha ha pierd.olo.ne (usunięte przez administratora) Do przewidzenia było ze zeszly miesiac dla podpuchy był.Gdzie ta kasa obiecana ? jeba.n.i zdziercy .gamaplast dno totalne .

sadam

Gamaplast to kołchoz nikt z góry nie interesuje sie pracownikiem tylko klientem i aby jak najwiecej upierdzielic z wyplaty zero socjalu zero jakiegokolwiek poszanowania pracownikow. I tu pytanie do pozostalych pracownikow gdzie wasza godnosc podkreslam ze nie mam zamiaru nikogo obrazic ale obudzcie sie nikt z nas sie nie odezwie to bd coraz gorzej czemu nie doprowadzimy do tego zeby bylo lepiej wszystkich na raz nie zwolnią nic do stracenia nie ma a zyskac mozna czemu oni maja nas wykorzystywac nie jestesmy niewolnikami

bolo

kiedyś sie udławią tymi pieniędzmi ... badz spokojny

babol

Toć co miesiąc rżną ,zabierajá :)

bolo

sie ciesz że ci jeszcze nie zabrali ...

babol

Szukajcie ..a znajdziecie ..:) i spokojnych Swiat zycze bo nie wesolych bo mi nawet na jajka nie dali . Zero socjala ..echh

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast