Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

bolo

ja tesz mam dość już i sie rozgladam za czymś normalnym !!!!

babol

Buhaha i zwolnieniami strasza za rejlamacje . Powodzenia tu i tak sami sie zwalniaja .I jeszcze pare wypowiedzen sie szykuje dobrych pracownikow .

bolo

chora firma , chora !!!!!!!

Leśny jebak

Profesor - A jakie chcesz zarabiać, skoro narażasz firmę na straty gdy pakujesz do kartonów buble ? To już sobie odpowiedziałeś na pytanie to ty ją narażasz dając 4 5 maszyn na osobę (Przesada) nie masz czasu obejrzeć każdego plastiku dokładnie bo nim to zrobisz to na innej maszynie leci tobie na BRAKI.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Monia

Najlepsza była Marzen-aaaaaaa to była dobra kierownica cieszcie się że ja mieliście bo my mieliśmy nie ogarniętą i obecna nie lepsza a o W@iesi szkoda nawet pisać

pracownica

Ludzie z montażu będą zapiepszać na hali. A jak tak dalej pójdzie to i tam nie będzie miał kto pracowac. Ludziska będą się zwalniać. A co do kultury osobistej to fakt- żenada

gosc

kierowniczka powinna byc opanowana i przede wszystkim posiadac kulturę osobistą a jak nie wytrzymuje nerwowo to niech idzie gdzie indziej do pracy gdzie nie bedzie miala tyle stresów

brunet

A kogo to obchodzi to niech prace zmieni jedna z druga jak nie daje rady . jeszcze tego brakowalo zeby zalowac tej starej ku.r.wy

blondi

Wieśka nie jest zła. Że przeklina że wyzwie. Fakt czasem potrafi przeciąć,ale też ma pełno stresów. Co chwilę telefony. Obstaw produkcję jak nie ma kim, a maszyny różowy nie wyłączy. To nie taki lekki chleb. I każda kierowniczka ma to samo. Zapierdziela z jęzorem na brodzie. Dostaje ochrzan bo czegoś nie upilnowała albo syf jest na hali. A jak ma być czysto jak nie ma komu robić a co dopiero sprzątać. Przychodzi wcześniej wychodzi ostatnia i nikt jej za to nie zapłaci, a tych godzin trochę się uzbierać. Wierzcie mi to nie jest tak kolorowo jak się wydaje. My robimy swoje u choć mamy roboty mnóstwo one jeszcze po pracy niejednokrotnie muszą się telefonicznie tłumaczyć. Za co? Za jałmużnę.

baba jaga

Myslisz ze te 6 np maszyn z takim krotkim cyklem by przeslo przez inspektora pracy ? Zapomnij i chociazby te rozbyblane weze i wyciekajacy wszedzie olej toc sie zabic mozna i stawanie przy maszynach na czym sie da . Ktos kiedys tu naprawde sie zabije . A taka P Wie.sia juz dawno nie powinna tu pracowac zaklad psychiatryczny sie klania . Lecenie w hu.ja z ws i cofanie urlop gdzie sa juz podpisane . itp

baba jaga

A ci co robia pare lat i pracuja dobrze ? Ci co nie maja reklamacji ? Ile zarabiaja ? Puknij sie Profesorek jeszcze raz w głowe ! Czy pracujesz dobrze czy zle masz takie same pieniadze . Zero socjalnego dosłownie nic nie ma w tym zakladzie . Nie mowiac o innych sprawach.

jajaja

Poraszka pracyje w trzech systemach * latać za Kozą * siedzieć przy biurku i pisać z panem w różowy wdzianku * i sprawdzać punktualnie 5 minut po pełnej godzinie czy godzinówka jest wypisania, a jak nie to wyrzuci większość sztuk zrobionych! Dla mnie to jest niepoważne żeby siedzieć nic nie robić i brać podwójną stawkę.dla normalnych ludzi to takie siedzenie znudziło by się w ciągu chwili a one tak potrafią całe bite 8h. Tam wszyscy mają w poważaniu pracowników, my mamy zapier... za trzech żeby 2 osoby mogły ze sztotą pobiegac. PS. PORASZKA TE SZYBKI KTORE GINĄ PRZY TAMPONOWANIU SPRZEDAJEMY NA GIEŁDZIE :) A KOZA NIECH SIE WEZMIE ZA ROBOTE BO NAWET NADRUKU NIE UMIE USTAWIC A ZA KIEROWNICTWO SIE BIERZE !

ala

przyglupom tez placic trzeba kto to widzial by za cztero brygadowke placixc takie grosze max1700 szok i wyzysk

profesor

A jakie chcesz zarabiać, skoro narażasz firmę na straty gdy pakujesz do kartonów buble ? Komu zrobisz na złość? Firmie czy może sobie, że polecą ci po premii, bedziesz mieć 6 maszyn na raz i nie bedziesz się wyrabiać? Pomyśl najpierw, a później rób.

baba jaga

A po drugie tak jest jak sie przyjmuje do pracy prawie samych przgupow . To do kogo pretensje ?

baba jaga

Ty profesorek wez sie puknij w ten łeb i sam pomyśl troche to oczywiste ze za takie gowniane pieniadze kazdy ma to w d.upie i nikt sie nie bedzie staral.

profesor

Ciekawe komu szef uwierzy ... weźcie sie ogarnijcie ludzie. Pakujecie buble, przez co macie dwa razy więcej roboty bo każda firma zareklamowany towar musi wyprodukować raz jeszcze ... ale czego ja wymagam, żeby kur*a ludzie po podstawówce ruszyli głową ? dlatego jest taki syf bo deb*le niewiecie nawet co macie robić, zero myślenia

Monia

najlepsza to jest ta z kontroli kierowniczka co tak kręci się po hali i porządki robi. sama nie wie co mówi raz pakować karze raz wywalać a wyroby niczym się od siebie nie różnią - zwariować można , ja od dzisiaj pakuje co idzie nawet buble bo ona sama nie wie co jest dobre a co nie, a jak przyjdzie reklamacja to osobiście pójdę do szefa i powiem że kazała mi pakować

lulus

chwale bo to zenada jak idzie moj szef i jest audit zagraniczny i nie umie mowic choc by po angielsku z audytorami z chin i ja jako szary robol podchodze i z nimi rozmawiam haahahahahahah zenada

inżynier szydery

żalisz się czy chwalisz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast