Opinie o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gamaplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gamaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamaplast w Gorzów Wielkopolski

Konczit

Acha a co do wyksztalcenia to mozesz byc po przedszkolu .A podanko mozesz zawsze zlozyc.

Konczit

Zarobki w systemie 4brygadowym od 1650 do 1750 .( czasami wychodzi ze w miesiacu robisz kazdy weekend) Na wiecej nie licz .Tyle samo dostają jak i nowe osoby jak i ze stażem dłuższym .Zawsze cos bo reklamacja bo mało pracy bo straty bo burza rozje....ła dach itp itd.Atmosfera tragiczna czasami zapiep.rz niesamowity .Do tego robisz jako firma sprzatajaca i musisz szorowac brudne od oleju maszyny itp.Najgorsza firma na terenie Gorzowa .Ale to kazdy juz wie w koncu to tylko Gamaplast .Wieksza polowa nawet sie nie przyznaje ze robi w tym syfie az wstyd sie przyznawac .Echhh pozdro

Hellmansz

Firma powinna nosić dumnie nazwę DNO Sp.ZOO Nie polecam tej firmy bałagan i tyle szefostwo ma w (usunięte przez administratora) co sie dzieje z firmą pracownicy jedni wporządku drudzy są uzależnieni od pod...dalania ogólnie w skali 1 do 10 daje -500 utną z wypłaty sam nie wiesz za co atmosfera może by była spoko gdyby nie pani która za wszelką cenę usiłuje być złem wcielonym i wszystkich chce ustawiać po kątach a pracuje zaledwie 4 czy 5 miesięcy Jak masz opcje na prace inną to szukaj gdzie indziej bo to jest totalne DNO nie firma sam pracowałem ale ucikłem :D

domin
@Hellmansz

Z jakiej ona firmy przyszla? Ta ruda?

grochu
@domin

Z firmy "rodzinka.pl" więc bedzie dostawać ciepłe posadki i nikt nic jej nie zrobi...

Hellmansz

Co do komentarzy na temat porażki poraszki czy przez rz jak zwał tak zwał H.J Jej Do dupu soł macz żal wgl pisać na jej temat i palce sobie zdzierać na klawiaturze co do całego zakładu to burdel na kółkach pracownicy co drugi dupoliz kadra nadaje sie do szmaty a nie do biura zarządzające szefostwo i tu bezpośredni punch Przestać chloć i zająć się firmą i otworzyć oczy co wasi pracownicy od...dalają (mowa o tych z biura) na firmie a wesoła ciąg h.j :D

Kulka

A tak apropo nie boicie sie ze ktoregos pieknego dnia ten zakladzik sie zlozy jak domek z kart? Juz zapewnie konstrukcja jest naruszona .Jeszcze dwie takie burze i nieszczescie gotowe.

wesoła

Brawo pani BOżenkozklanu.Myślę że patrzyłas w lusterko i dlatego mamy tak ohydny wpis. Jeszcze raz gratulacje. Pozdrawiam. p.s. przestań mierzyć swoją miarą. I miałam rację twój wpis mówi kim TY jesteś.

wesoła

bożenozklanu ja też jestem z wioski i nie rozumiem twojego wpisu. Wnioskuje że jesteś z miasta i wiesz co sama zobacz że to nie ma znaczenia skąd jesteś bo zachowujesz się żałośniej od PAŃ z wioski. POZDRAWIAM.

bożenkazklanu
@wesoła

półmózgowa kretynko - czy ja napisalam ze jest z wioski? nie. naucz sie czytac wywłoko

wesoła

Nie chodzi o Poraszke. A tak poza tym myślę że troszkę niesprawiedliwie Ją oceniacie.

bożenkazklanu

jest poraszka jest impreza. ciekawe jakie kolejne ciekawe stanowisko szykuja dla damy. bo to że po 3 miesiącach stwierdzą że na montażu nie daje rady to oczywiste.

sloma z kaloszy
@bożenkazklanu

Niech ona lepiej idzie tam skad przyszla. Wielka pani z wioski. Za 1400 na reke. Haha.

wesoła

Montaż, montaż oj tam się dzieje!!!!!!

n.n

w gamaplascie robisz na akord latasz po kartony a czesc ci ida z tasmy bo firma nie jest zorganizowana i jest tylko jeden syf a (usunięte przez administratora) zawszystkich a do pomocy nie ma nikogo !!

robotnica

Szczerze odradzam.Plotki to mały pikuś przy tym jak traktują tu pracowników.Dla"władzy"jesteśmy nic nie znaczącymi robolami.Zero szacunku,za to wszelkiego rodzaju epitety na porzadku dziennym.

Plackowy

Ta co jej tak uszy odstają? Od razu trza tak gadać. Połączenie osła z toudimutantem plus tepota wrodzona. Pani od ustawiania smietnikown;) bo do niczego innego się nie nadaje.

biwak
@Plackowy

Haha. Dobre kolego. Wielka dama z wioski.

Lubie Placki

Ta pani co wyczuła od panów z młynkowni że niby pijani hahahha

Mati

A , poczytaj sobie przy okazji czym jest Stalking i co możesz za to dostać jak ktoś poczuje się nękany.Internet wbrew pozorom nie jest taki anonimowy.

@Mati

Mati,a co Ty obronca uciśnionych? Wiem,kto Ty jesteś.Pozdrawiam:))))

Mati

Plotka,Monty,pajak czy jak ci tam jeszcze.Ty masz jakieś skrzywienie.Nawet tu nie robisz i nikogo nie znasz . Obrabiasz tylko komuś d... próbując się czegoś o kimś dowiedzieć ,a wszyscy się nakręcają. Po co mu wogóle odpisujecie.

Mieszko
@Mati

Mati,gdzie robisz? Może spotkamy się w realu i pogadamy?

tuptuś

napisz ze chodzi o porażke a nie owijasz w bawełen.

@tuptuś

Ktora,to porazka?

Ona po znajomości jest. Rączek na tamponowaniu nie chciało się brudzić to stworzyli nowe stanowisko żeby mogła sobie spacerować bez celu. Kompletnie zbędna osoba w firmie bo nic nie umie, zero obejścia i kultury. Wierz mi, nikt jej nie zwolni bo ma plecy. I może dalej chodzić i udawać że ciężko pracuje. Księżniczka od siedmiu boleści.

@:)

Chodzi Tobie o ta co pracuje ladnych pare lat? Czy ta nowa?

Pająk

Witam do szefostwa firmy, Ta blondi w bialym fartuszku jest zbędna w firmie, tym bardziej na hali produkcyjnej, chodzi z notesikiem i wykonuje nie potrzebną prace, kazdy wie w teorii ze trzeba sprzątac, a ta pani nie musi pokazywac palcem. To jakas paranoja! Zwolnic tą panią i jej wynagrodzenie podzielic na premie dla pracownikow którzy się starają!

robol
@Pająk

ale o ktora tobie chodzi? ta nowa czy ta co juz ladnych pare lat pracuje?

pajak
@robol

Ta nowa pani blondi

@pajak

Dokladnie,panoszy sie od czerwca jakby pracowala co najmniej z 20 lat. Zreszta ona nie jest blondi,ona jest ruda.

Mati

Co ty jej się tak czepiłeś.Jak tu jest tak super to dawaj tu do roboty a jak potrzebujesz tylko informacji żeby komuś obrobić pewną część ciała to zmień forum na jakieś towarzyskie.

Monty
@Mati

Dobra juz sie nie bede pytal. Chodzi mnie o to ze obiecala mi robote,bo mowila ze bedzie tam brygadzistka od czerwca,a teraz nie odbiera telefonow. Nie chce obrabiac komus d$%y na forum. Nie jestem taka osoba. Ona nie zachowala sie fair w stosunku do mnie. Znikam z tego forum bo widze jakies obiekcje macie do mnie. Mojej "KOLEZANCE" zycze by spelnila sie w roli brygadzistki. Pozdrowienia od kolezanek z dzialu.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamaplast - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gamaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gamaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamaplast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamaplast?

Kandydaci do pracy w Gamaplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamaplast
2.5/5 Na podstawie 223 ocen.

Gamaplast