Opinie o Artur Roman Its Security w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Artur Roman Its Security. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artur Roman Its Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Roman Its Security w Siedlce

sowa Nowy wpis

absolutne (usunięte przez administratora), część pieniędzy na rachunek, reszta pod stołem, ludzie nie ładujcie się w ten (usunięte przez administratora) !!!

pracownik ochrony Nowy wpis

Chłopcy obiecują po 17 zł. na godzinę, UWAGA NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA, (usunięte przez administratora) NA KOMORNIKACH, WYPŁATY NIETERMINOWE, SPRAWĘ ZGŁASZAM DO URZĘDU SKARBOWEGO, ZUS I INSPEKCJI PRACY !!! OMIJAJCIE ICH Z DALEKA !!! UWAGA (usunięte przez administratora) !!!

Nie polecam, K Roman to klamca i (usunięte przez administratora) Nawet z nim nie rozmawiajcie, szkoda waszego czasu na takiego typa!

Anonim 2
@Anonim

Anonim a mówiłeś mu o tym będąc face to face... bo wiesz na forum i anonimowo to każdy jest taki cwany ..... nie rozumiem ludzi którzy wylewają takie żale komuś za plecami. Ale widać na forach nt firm tak jest i chyba nie ma co tu drążyć tematu i dopytywać bo jak widać sami nie spełnieni pracownicy z nie wiadomo jakimi oczekiwaniami którzy pracują bądź pracowali kilka lat w jednych firmach....;) a teraz zajmują się ubliżaniem..... pozdrawiam wszystkich i życzę tej wymarzonej pracy.....

wolny Nowy wpis
@Anonim

racja jako były przedstawiciel handlowiec sprzedaję bajer dobry jest w bajerze

lokator Skorosze Nowy wpis
@Anonim

Myślą, że są cwaniakami, usługi ochrony bez podatku VAT, tylko do czasu, psucie rynku w Warszawie odbije się echem, już tacy byli i się pokończyli /sigma, city i inni/ panowie braciszkowie konkurencja nie śpi ! Obiecują góry, dają w łapę i podkupują obiekty, zabierają tych samych pracowników, (usunięte przez administratora). Omijajcie tych złodziei z daleka !!!

Seba

@Anonim a to o kim piszesz?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Artur Roman Its Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Karol

@anonim ale czemu kłamca ?

Florian

Największy problem jest wtedy kiedy brakuje chęci do pracy!!

Nie polecam

Pozytywne opinie piszą sobie sami. Wyzysk na całego! Każdy jest inaczej traktowany. Caly czas wymówki byle by nie dać podwyżek. Brak wynagrodzeń za nadgodziny a niestety nie kończy się pracy po 8h(10h/11h a czasami 12h) bo zawsze się znajduje cos co zajac niby 5 min.

@Nie polecam

to jeszcze nic brak jakichkolwiek badan gdzie jest badanie wysokościowe? ludzie wchodzą na drabiny na własną odpowiedzialność!!! coś się stanie to prawda jest taka (usunięte przez administratora)

Instalatorits

Żenada. Wyzysk. Porażka. Szkoda czasu na tę firmę.

Nowy pracownik
@Instalatorits

Kolego a cos więcej jesteś w stanie powiedzieć o tym wyzysku bo właśnie zacząłem tam prace ? Pracujemy po 8-9 h .

Mario
@Nowy pracownik

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś zapewniają ciebie o 8 godzinej pracy a w rezultacie wychodzi 10 h x 20 = 200 h pracy przy takich zarobkach to więcej ul mają na budowie

@Nowy pracownik
@Mario

Pracuje juz tu ponad rok i akceptuje przedstawione warunki. O wyzysku cieżko mowić. Poprzedni pracodawca to był wyzysk. Dużo się można od szefa nauczyć z teletechniki oczywiście jak się chce. Bo jeśli najprostszej rzeczy nie robisz to znakiem tego się nie nadajesz i to rozumiem. Dla mnie duży rozwój . Sprawna flota i nowe elektronarzędzia . A co najważniejsze nie ma przestoju w pracy i kasa na czas. Plusem tez sa wyjazdy integracyjne czego nie można powiedzieć o poprzednich firmach z tej branży. Z mojej strony polecam.....

oszykany przez ITS
@Instalatorits

zgadzam się całkowicie A R I K R (usunięte przez administratora) To wyzyskiwacze wszystkie umowy ( obietnice ) nie zostały przez nich dotrzymane . nie polecam mieć z nimi żadnych układów dżentelmeńskich!!!!!!!!!!

oszykany przez ITS

ja powiem tak zgadzam się z przedmówcami pracowałem 2 lata przez ten okres nic się nie zmieniło tak jak obiecywali na początku żadnych szkoleń z SEPów . po 1 Żadnych szkoleń po 2 pracowałem na pól etetu bo miałem ogon w postaci komornika oszukali mnie na pieniądzach za urlopy . wiec tez odradzam tą firmę 3 pracowałem do samego końca po 8 godzin niekiedy dłużej _-powód kończący się termin realizacji a ściślej wchodziliśmy na temat kilka dni przed końcem realizacji -->tak się kończą wszystkie umowy z krzysiem i arturem roman to bracia którzy powinni mieć nazwisko wyzysk przez duże W a co do płatnosci przez its security ani razu jeśli piętnasty wypadał w sobotę czy w niedziele podkreślę ani razu nie było wypłaty w terminie . jest to firma w której nie zostaniesz doceniony a co najważniejsza uwaga nic co obiecali nie zostało dotrzymane

Co jaki okres czasu w Artur Roman Its Security można ubiegać się o podwyżkę?

Bolo

Zapomij nie brnij dalej

@Bolo

To znaczy? Podwyżek w Its Security nie ma? I nie polecasz? Czy źle piszę?

@bolo dlaczego nie brnąc dalej? Co jest nie tak z tą firmą?

Były

Frajerzy i (usunięte przez administratora) bracia Roman. Mieli najlepszych monterow to ich dymal i uciekli. Unikać ta firmę jak się. A jak wam coś obiecuję Artur R to napewno dostaniecie ????. Pozdrawiam

Czas
@Były

Opinia jest za ostra .! Jeżeli chodzi o płatności to prawie sa na czas inna sprawa to organizacja zero planu zero organizacji planu działania potrzebny kordynator który nafzoruje wszystkich i wszyskie pracę ale po co dodatlowy koszt firmy w dwóchosobach i na końcu wynagrodzenia pracowników nie oszukując i nie obracając nikogo na ciecia więcej zarobisz niż rzekomo wielki monter !

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Roman Its Security - Siedlce

• Jak się pracuje w Artur Roman Its Security?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Roman Its Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Artur Roman Its Security
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Młynarska 18 lok. 63
    08-110 Siedlce