Opinie o Tomasz Jan Pietrzykowski G-2 w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Jan Pietrzykowski G-2. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Jan Pietrzykowski G-2 o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Jan Pietrzykowski G-2 w Siedlce

„jeszcze”? czy firma ma się zamykać? Kiedyś już ta wątpliwość jak widać się pojawiła a teraz tym bardziej mnie ciekawi skoro ludzie dalej zatrudnieniem się interesują. Czy warto było tu pracować?

Tomasz

Teraz to mozna zwijac interes bo nikt tam nie pojdzie tam pracowac potym co sie wydarzylo

@Tomasz

I co firma dziala Czy nie ktos wie

@Tomasz

Czemu tak stale sie nia interesujesz? Co super w warunkach pracy tu było jednak? Po statusie w rejestrze wygląda na aktywną, to chyba na jakiejś zasadzie może działać? A na czym na dany moment praca w niej może polegać tak właściwie?

Tomasz Nowy wpis
@Tomasz

Bo mial tam pracowac znajomy i nic z tego a strona moze dzialac dla nie poznaki

Iza Nowy wpis
@Tomasz

w jaki sposób może działać dla niepoznaki? nie rozumiem chyba za bardzo co mogłeś mieć przez to na myśli? to na czym firma ma zarabiać, skąd bierze finanse na wypłaty? co wiadomo o ich wysokościach?

Tomasz Nowy wpis
@Iza

Moze sobie wynajac firme co wszystko zrobi za niego

Jaka ekipa jak tam tylko 2 osoby pracoje

@Tomasz

To co ze ma zgrana ekipe niech ma i co pracuja 5 godzin bo jedna osoba zaczyna prace od 9 bo musi dzieci wozic do szkoly i odbierac

Halina
@Tomasz

Są plany by dotrudniać więcej pracowników? Wiesz może? Chętnie złożyłabym cv :)

@Halina

To sobie skladaj i mnie to nie obchodzi i tak on nie ma nikogo bo wiem bo sam pracuje

@Tomasz

No i jak praca obecnie tutaj przebiega? Wiosna się powoli zbliża, nie było wcześniej sugerowane, że więcej chętnych tutaj się zbierze? do dziś ktoś nowy dołączył? pytam, bo widzę, że tu kandydatka była

Iza

Już były pracownik jednak? Skoro tak to ile okres wypowiedzenia może trwać i czy gdy jest się na nim to warunki jakkolwiek się zmieniają czy pracuje się spokojnie do samego końca?

@Iza

Teraz nie wiem bo tam moj kolega pracowal i sie zwolnil i teraz ma inna prace na miejscu a nie na wyjezdzie tam trzeba sie dobrze napracowac

@Tomasz

Napracować ale dla co niektórych warto skoro się zatrudniają ostatecznie? Ile osób docelowo ma się tu zatrudniać, żeby wszystko dobrze działało?

Okres wypowiedzenia 3 miesiace

Iza

Ponownie to potwierdził, że to dodatkowo dopisujesz? Trzy miesiące a można za porozumieniem stron ten okres wypowiedzenia ewentualnie skrócić? Do tego zastanawiam się czy warunki samej pracy się zmieniają jeśli każdy wokół wie, że i tak odchodzisz?

Tomasz

Prosze tam do pracy nie isc bo jestatmosfera nie mila i nie da sie tam pracowac

@Tomasz

I to jedyny powód, bo jest niemiło? A może coś więcej na ten temat napiszesz?

@Iza

Jest jedna pracownica co duza zarabia a nic praktycznie nie robi

A skąd taki przywilej?

Bo to dobra kolerzanka

@Tomasz

Co juz nie funkcjonuje firma czy co bo nie szuka pracownikow

@Tomasz

A to muszą stale szukać? Może w końcu ekipa podpasowała?

@Iza

Jaka ekipa jak nikt do pana nie przyjdzie pracowac

@Tomasz

Proboje sie wybielic ze ma ekipe dopasowana

@Iza

Jest super. Pan Tomasz ma zgraną ekipę.

@Karolina

Pozbyl sie pracownika bo mo nie pasowal to niech teraz sobie pracuje z ulubienica

@Tomasz

Tak? A skąd ta pewność, bo widzę, że ktoś tu się sprzecza

@Iza

Nikt sie nie sprzecza tylko mowi prawde

@Tomasz

A na wiosne bedzie znowu szukał pracownikow

@Tomasz

Bo od kwietnia bedzie (usunięte przez administratora) przed majowymi swietami a tam jest co kosic 11 mopow do koszenia

@Tomasz

No cóż... Bo rozumiem, że tak to pracy nie ma aktualnie i dlatego na wiosnę dopiero? Bo jak tak to co ci ludzie mieliby robić innego, czekać tyle miesięcy aż coś się znajdzie do roboty?

@Iza

Taka prawda niestety tak bywa jedni u niego pracuja i drudzy odchodza od niego ale nie dlugo nie pracuja bo jest tam nie mila sytulacja z jedna pracownica

@Tomasz

Ciekawa jestem czy ktos mu na wiosne przyjdzie bo paliwo poszlo w gore i nie bedzie chcialo sie po pracownikow jezdzic bo paliwaszkoda

@Tomasz

Nie no akurat to firma paliwo się w koszta wrzuci pewnie. No ale to poczekasz sobie na odpowiedź parę miesięcy w takim razie. Tylko ciekawe czy ktoś tu jakieś info zwrotne poda?

@Iza

Bo po jednego pracownika nie chcialo sie jezdzic bo paliwo drogie

Czy po rozmowie w Tomasz Jan Pietrzykowski G-2 rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Tomasz

Jak jedna osoba tam pracuje to nikttam nie bedzie pracowal

Teraz sam sobie pracuj z bartkiem od marca bo ja z jankiem rozmawialem to u ciebie nie bedzie pracowal

Nie widzialem takiego pracodawcy ktory sie slocha pracownika z taka postawa to nikt niebedzie pracowal jak pracownik wytrzymal dwa tygodnie i sie zwolnil

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Jan Pietrzykowski G-2 - Siedlce

• Jak się pracuje w Tomasz Jan Pietrzykowski G-2?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Jan Pietrzykowski G-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tomasz Jan Pietrzykowski G-2
  • Stefana Okrzei 30