Opinie o Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. w Imielin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. w Imielin

Jaka atmosfera jest między działami w Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o.?

. Nowy wpis

Nie polecam, banda (usunięte przez administratora) zaspokajają tylko swoją ...., klientów mają w ....., brak profesjonalizmu

Ciekawy Nowy wpis
@.

Bzdury opowiadasz, jak jesteś taki mądry to opisz dokładnie sytuację a nie rzucasz pomyje bez żadnych argumentów...

Co jaki czas w Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

nikt

co roku, podpisując aneks do umowy o wyższej pensji minimalnej:)

Edyta Nowy wpis
@nikt

czyli odnosząc się do tej opinii macie już aneksy u siebie podpisane? A wiadomo coś na temat jakiś paczek lub premii świątecznych, były? I co do kolejnego roku to są tu jeszcze jakieś konkretne plany w firmie?

fahowiec

Rampa Imielin zaczyna walczyć z kliętami wmawiając im aby obejść 24 miesiące gwarancji samodzielne zniszczenie sprzętu jest to w najwyższej postaci (usunięte przez administratora) ,nie bierze się pod uwagę i nie szanuje się klięta wmawiając mu zniszczenie i tym samym odmowę gwarancji na urządzenia do ogródka na zwykłą kosiarkę . ,Uwaga na oszustwa tym spowodowane , większość sprzedawców próbuje odmówić gwarancji producenckiej i wskazać klięta jako winnego. Takie oskarżenie dla mnie po 40 latach koszenia ogródka to bezszczelność, stwierdzono żę nie umię sie obchodzić z takim sprzętem kosiarką do trawy !!!!! Jest mi wstyd za taką głupotę zarządzających sklepem RAMPA IMIELIN i bezmyślne powtarzanie bzdur za Serwisem kosiarek Krysiak, pooostatnim stwierdzeniu awarii kosiarki która przestała działać brak obrotów wtym 2x na reklamacji i 24 miesięcznej Gwarancji otrzymałem rachunek , ja mam płacić za wadliwy produkt sprzedany przez RAMPĘ IMIELIN . W.zarządzie nie mają za grosz taktu , wykształcenia technicznego i poszanowania dla klięta przy zakupie kosiarki za prawie 1400zł . Zakup przed 3 miesiącami w tym długie przetrzymywanie sprzętu w serwisie, w efekcie tylko 30 godzin pracy i stwierdzenie ja zepsułem kosiarkę ponieważ nie jestem w stanie obchodzić się z tym urządzeniem Ta kosiarka produkcji Chińskiej w rozumieniu zarządu sklepu Rampy Imielin to napewno wyścigowe Ferari z mnustwem guzików i automatami, ale przecież tam nic nie ma sznur do zapłonu i dżwignia do koszenia trawy , czy to takie skomplikowane. Ale jesteście nieuki jak można przyjąć takie stwierdzenie z Serwisu i dalej to powtarzać i przekazywać klientowi,. Sprawa rozwojowa w takie banialuki i bzdury chyba sam zarząd i właściciel nie wierzy ale jest możliwość aby oszukać klienta , a niech płaci co tam gwarancja. to tylko papierek nic nie ważny , ale zobaczymy czy ktoś z Rampy będzie musiał respektować prawo Konsumenckie Biegły sądowy jubilerstwa przy Sądzie Okręgowym w Katowicach

Niezadowolona
@fahowiec

Pierwsza opinia i jaka zgodna, wiem, pracowałam. Łapanka i wykręcanie się. Wszystko po łepkach i po wiejsku, nie obrażając wsi. Dawno to powinni zaorać i postawić dla ludzi normalny market. Chętnie podzielę się informacją (32.2813341)

Rzetelny obserwator
@fahowiec

Jeśli ktoś tutaj "jest nieukiem" to na pewno Pan, na szczęście sam się dobrze podsumowałeś pisząc o sobie w nazwie fahowiec, a nie jak to powinno być poprawnie "fachowiec", druga sprawa to kwestia słowa "klięt" ?! Na szczęście nieuki zrozumieją przekaz... chyba ? O znakach interpunkcyjnych nie wspomnę, bo sam nie zawsze używam ich prawidłowo. A co do tych zwrotów i gwarancji to sam nie wiem jak jest, ale jak widać nie jest kolorowo.

Krysiakowy
@fahowiec

Naucz się Pan Języka Ojczystego. Błąd na błędzie... Nie jest Panu, Panie Biegły sądowy wstyd? Oczy bolą od tych nieczytelnych bzdur.

Wojciech
@Krysiakowy

Zdaje się, że firma straciła klienta. Ale ja tu w sumie w sprawie informacji o możliwości zatrudnienia. Możesz napisać, czy są przyjęcia lub szykują się od stycznia i jakiej kasy można się spodziewać? Bo od tego sporo zależy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rzetelny obserwator

No więc zacznę tak, pracowałem tam dłuższy okres czasu więc chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami z firmą i pracą w tym miejscu. Warto zacząć od tego, że wiecznie jest tam za mało pracowników, zawsze kogoś brakuje, rotacje i przemiał ludzi w krótkim czasie ogromny. Często trzeba robić nadgodziny, kogoś zastąpić, pracować dłużej i nie raz ciężej - zastępując brakujące jednostki na stanowiskach pracy. Kompletny brak inwestycji w nowy sprzęt, brak jakiegokolwiek rozwoju bądź takich możliwości w ogóle. Co istotne często jest tak, że wypłata nie przychodzi na konto na czas (być może dla jednych to mało ważny szczegół, dla innych bardzo istotny). Nie raz zdarzyło się, że wypłata przychodzi właśnie po 10, mimo iż na koncie powinna być 10tego - czyli najzwyczajniej w świecie na czas. Mało kogo to widać obchodzi, mało kto o tym pomyśli, nawet mnie to nie dziwi po takim czasie pracy w tym miejscu. Brak jakichkolwiek kompetencji na "wyższych" stanowiskach pracy. Ludzie nie nadający się na to stanowisko lub nie wypełniający nawet swoich obowiązków, zaniedbujący je itd. (np. brak grafiku pracy, brak umiejętności zarządzania ludźmi, brak kontroli nad sytuacją na magazynie, brak kontroli nad stanem osobowym, brak jakiegokolwiek zaangażowania). Z resztą czego można się spodziewać po firmie na emerytach stojącej, niestety trzeba to szczerze powiedzieć. Młodych ludzi tam brak i to też nie dziwi. Co do warunków pracy, brak jakichkolwiek benefitów, goła wypłata i to tyle w tym temacie. Choć pracuje się również w soboty, ale na jakiś większy % za to lub dodatek nie liczcie - [godzina w sobotę = nadgodzinie w tygodniu i nie jest to nawet 50% więcej] (Co prawda dostaję się co pół roku jeden proszek do prania, ale nawet to nie jest wydawane pracownikom na czas więc no... co tutaj więcej dodać ?). Pasek kompletnie nie czytelny, niczego się z niego nie dowiesz. W biurach czy też w dziale kadr nikt nic nie wie, nikt nie ma czasu, trzeba rozmawiać z szefową i tak kółko się zamyka - prowadząc donikąd. Nie chciałbym aby moja opinia została uznana za wylew frustracji, bo prostym jest, że jeśli coś nam nie pasuje możemy łatwo to zmienić. Chciałbym jedynie aby ta opinia oddała szczery i rzetelny obraz tej firmy i jej funkcjonowania. Może ktoś w końcu zacznie tam działać, ogarnie wiele spraw, które są tam zaniedbane. Jeśli ktoś szuka spokojnej, stabilnej firmy do pracy na dłużej to szczerze mówiąc nie polecam, ale warto przekonać się samemu jeśli wytrzyma się dłużej niż przeciętny nowy pracownik (rekordzista zaliczył jedną dniówkę i dał sobie spokój). Pisać można by wiele, pozytywów w tym wszystkim mało. Jest to neutralna, ale niestety negatywna opinia, krótki wgląd w to jak to wygląda dla kogoś kto chciałby tam znaleźć dla siebie miejsce. Lista zaniedbań jest chyba zbyt długa więc nie będę zanudzał wypisywaniem poszczególnych nie raz absurdalnych sytuacji - zachowam je dla siebie. Jeśli chodzi o magazyn to praca nie jest lekka. Wiadomo pracuje się głównie fizycznie z pomocą wózka widłowego dlatego warto mieć uprawnienia. Pracuje się na dworze cały rok, w każdej pogodzie - i nie, nie ma za to żadnych dodatków, posiłków regeneracyjnych itd. - a uwierzcie mi, pogoda mocno potrafi dać w kość (głównie zimą). Magazynier tak na prawdę jest tam od wszystkiego, więc na to trzeba się przygotować. Tak jak wyżej brakuje tam kierownika z prawdziwego zdarzenia. Wszystko jest ogarnięte na czas i w miarę zadbane co jest oczywiście zasługą tylko i wyłącznie tamtejszych pracowników, którzy pomimo braków kadrowych jeszcze dają radę. Organizacyjnie jeden wielki bajzel, choć pracownicy, którzy niekoniecznie są za to odpowiedzialni (brak zainteresowania, jakiejkolwiek ingerencji "góry") starają się zadbać o to aby to jakoś wyglądało. Na markecie też nie jest wesoło, wiele wglądu tam nie miałem, ale szału tam nie ma. Nieco lepiej organizacyjnie niż magazyn zewnętrzny i to chyba tyle. Opinia tak jak wyżej, rzetelna, na spokojnie i na poważnie. Warto przeczytać, może to da komuś do myślenia, bo póki co nie wygląda to dobrze i idzie mam wrażenie wiecznie w złą i coraz to gorszą stronę. Widziałem wiecznie niezadowolonych pracowników, często zmęczonych i znużonych - mimo to nikt się nie odzywa, nikt nie działa aby szło to w lepszym kierunku. Pomyślałem, że warto się tym podzielić z ludźmi, nie wiem czy inni się boją lub nie chcą się angażować w ratowanie tonącego okrętu - kto to wie ? Po przeczytaniu warto przemyśleć samemu i poważnie się zastanowić nad swoim wyborem. Opinii o dziwo tutaj mało, nie wiem czy są usuwane czy nikt nie chciał się podzielić swoimi doświadczeniami. Natomiast warto to wszystko sobie przemyśleć. No a z plusów, bo o tym zapomniałem to w zasadzie może to, że jeśli ktoś ma blisko to jest plus dla niego. No i raz były pączki na tłusty czwartek także w sumie tyle. No to tak kończąc i na rzetelnie i na wesoło. Powodzenia !

Jaka umowa obowiązuje w Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

nikt

różnie, zazwyczaj umowa zlecenie na 2 bądź 3 miesiące, niektóre przypadki dostały od razu umowę o pracę na okres 3 miesięcy

admin

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Rampa Sp. z o.o. Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o.
  • Generała Hallera 64
    41-407 Imielin

Centrum Usługowo-Handlowe Budownictwa Rampa Sp. z o.o.