KORNER

Radomsko

Opinie o KORNER

Prorok

Już nie długo Panowie!!! Ruski wykończy was cenowo z płytą, a pozostałe interesy prezesa wymyślone za pośrednictwem Marcina S i zarząd są nierentowne. Transport, to największy niewypał firmy-padnie. A koniec będzie okrutny, prezes wyprowadzi jak najwięcej kasy na własne konta, sprzeda firmę i będzie żył dostatnio z CZYSTYM SUMIENIEM do końca życia. Niestety takie są zasady kapitalizmu .

dobry_gość
@Prorok 14.09.2016 09:57

Być może Pan M.S. będzie mógł wówczas realizować się w innych obszarach. Może w polityce. A były szef będzie wspierał Jego kampanię.

gość

Panie Samko dobrze, że Pan również. W tym kraju jeszcze nikt mnie pozbawił wolności i mogę oceniać.

Gość

Ci ludzie są niesłowni! Szczególnie pan dyrektor ds. zakupu nie powinien sprawować takiego stanowiska. Postępują nagannie wystawiając ludzi!!! Ich nieeleganckie zachowanie i brak reakcji na trudne sytuacje świadczy tylko o braku przygotowanie i wiedzy. Niestety buractwo. Kolejna firma z Radomska, czy też okolic, której słoma z butów wystaje.

Gość

Na pewno poziom dyrektora M.S. jest kiepski. Ponizej krytyki, ale skoro jest takie przyzwolenie. Szkoda, że tylu pracownikow się zali.

klient Rzeszów

Co do pań na obsłudze to mało która jest zorientowana odsyła do kolegi, który w miarę możliwości doradzi a jak są trudniejsze sprawy to sprawdzi w katalogu i da precyzyjna informację. Co do kierownika to brak jakiś grubas się kręci uważa się za regionalnego.

klient

jako klient... są niesłowni, jakość fatalna, kierownik zero kompetencji podobnie jak Pani obsługująca klientów

megamocny

kto ma głowę na karku niech szuka czegoś innego. Pan M.S. rozwali te firmę na łopatki. banda buraków co z magazynierów dyrektorami się porobili.wielka firma - wielki żart. kasa brak na wszystko a wymagania mają. pensje w dół. praca dla idei

@megamocny 10.07.2015 10:56

trzeba sie niestety z tym zgodzic. żenada

vivapolonia

Kornerek spada na psy - brak kasy na pensje, na towar, na paliwo. działalności to się zgodzę. unikanie kosztów kosztem ludzi. ciuś ciuś

anon2

ja pracuje 5 lat - działalnoscią handlową sobie jak słoma buty wypychają. wożą się furmankami, koszty se robią - wielcy kierownicy. a człowiek zasuwa od rana - zeby chociaż ciuchy dali robocze i popracowali jak my kilka dni. banda i nic więcej

powiem krótko pracuje tam 7lat i jest nie ciekawie zobaczymy co bedzie dalej. przysli mlodzi i popsuli robote i pensje oni pracuja za1600-1800 z lotych na miesiac

Zostaw opinię o KORNER - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KORNER