Opinie o KORNER w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KORNER. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KORNER o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KORNER w Radomsko

Nie ma żadnych aspektów by podejmować prace w tej firmie gorzej jak w obozach pracy

Dariusz

Rozumiem, że obcesowy sposób traktowania pracowników przez jednego z przełożonych jest problemem, bo sygnalizuje go wielu forumowiczów. Minimalna płaca też nie zachęca do podjęcia pracy w firmie KORNER. Ale może są jakieś inne aspekty pracy w tej firmie, które sprawiają, że jednak pracownicy zgłaszają się na swoje stanowiska pracy codziennie na swoją zmianę? Zachęcam do kolejnych wypowiedzi na ten temat.

adas

dobrze ze nikt nie chce tu przyjść do pracy za 1600 w tych czasach gdzie pracodawca szuka ludzi a nie odwrotnie pracy jest w bród i nie za takie pieniądze tyle to dają na pośredniaku A PANU MARIANOWI W TO LEPIEJ NA STRZAŁKÓW KOMBAJN PRZYPROWADZIĆ I W POLE WYSŁAĆ DO BURAKÓW TAM BY SIE DOBRZE CZUŁ WRESZCIE BYŁ BY MIĘDZY SWOIMI ŻUL POD SKLEPEM TAK NIE PRZEKLINA I NIE UBLIŻA

darku jeżeli chodzi o transport jest ok praca jak każda inna chodzi tylko o pana MARIANA i wynagrodzenia pan marian nie potrzebnie przeklina i ubliża pracownikom bo klienci sie śmieją z niego robi z siebie durnia pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KORNER? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dariusz

@adas, możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię o pracy w firmie KORNER? Co możesz napisać na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Jak ocenisz atmosferę pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Podziel się proszę z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Twoja szczegółowa opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w tej firmie.

adas

ludzie bez szkoły chcą byc nazywani dyrektorami kierownikami a słoma z butów wystaje a nawet są byli policjanci też dyrektorzy tak zwani umowy oparte na własnej działalności i załatwianie swoich potrzeb spraw a firma w d---ie szefie obuć sie albo obudzisz sie z palcami w nocniku wracając do mańka lepiej zeby przestał ubliżać pracownikom pozdrawiam pracownik a nie osoba na działalności

adas

najgorszy marian w dzięki niemu nie ma klientów a pracownicy nowi odchodzą po 2 godzinach (usunięte przez administratora) snob gbur jak to ktoś kiedyś powiedział prezes ma byc tym dobrym a maniek tym złym to jest jak ktos komus da coś wejść w rodzine a potem udawać biznesmena nie polecam tego bagna

Witold

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się czy bto konkurencja tak pisze??

Prorok

Już nie długo Panowie!!! Ruski wykończy was cenowo z płytą, a pozostałe interesy prezesa wymyślone za pośrednictwem Marcina S i zarząd są nierentowne. Transport, to największy niewypał firmy-padnie. A koniec będzie okrutny, prezes wyprowadzi jak najwięcej kasy na własne konta, sprzeda firmę i będzie żył dostatnio z CZYSTYM SUMIENIEM do końca życia. Niestety takie są zasady kapitalizmu .

dobry_gość
@Prorok

Być może Pan M.S. będzie mógł wówczas realizować się w innych obszarach. Może w polityce. A były szef będzie wspierał Jego kampanię.

szwagier
@Prorok

Zgadzam się z tą opinią, kupa buraków, wieśniaków i cwaniaków wykorzystujących naiwność prezesa

RKS
@szwagier

Piotrek pozdro! Bohater :-)

gość

Panie Samko dobrze, że Pan również. W tym kraju jeszcze nikt mnie pozbawił wolności i mogę oceniać.

Ci ludzie są niesłowni! Szczególnie pan dyrektor ds. zakupu nie powinien sprawować takiego stanowiska. Postępują nagannie wystawiając ludzi!!! Ich nieeleganckie zachowanie i brak reakcji na trudne sytuacje świadczy tylko o braku przygotowanie i wiedzy. Niestety buractwo. Kolejna firma z Radomska, czy też okolic, której słoma z butów wystaje.

Na pewno poziom dyrektora M.S. jest kiepski. Ponizej krytyki, ale skoro jest takie przyzwolenie. Szkoda, że tylu pracownikow się zali.

klient Rzeszów

Co do pań na obsłudze to mało która jest zorientowana odsyła do kolegi, który w miarę możliwości doradzi a jak są trudniejsze sprawy to sprawdzi w katalogu i da precyzyjna informację. Co do kierownika to brak jakiś grubas się kręci uważa się za regionalnego.

klient

jako klient... są niesłowni, jakość fatalna, kierownik zero kompetencji podobnie jak Pani obsługująca klientów

megamocny

kto ma głowę na karku niech szuka czegoś innego. Pan M.S. rozwali te firmę na łopatki. banda buraków co z magazynierów dyrektorami się porobili.wielka firma - wielki żart. kasa brak na wszystko a wymagania mają. pensje w dół. praca dla idei

@megamocny

trzeba sie niestety z tym zgodzic. żenada

vivapolonia

Kornerek spada na psy - brak kasy na pensje, na towar, na paliwo. działalności to się zgodzę. unikanie kosztów kosztem ludzi. ciuś ciuś

anon2

ja pracuje 5 lat - działalnoscią handlową sobie jak słoma buty wypychają. wożą się furmankami, koszty se robią - wielcy kierownicy. a człowiek zasuwa od rana - zeby chociaż ciuchy dali robocze i popracowali jak my kilka dni. banda i nic więcej

powiem krótko pracuje tam 7lat i jest nie ciekawie zobaczymy co bedzie dalej. przysli mlodzi i popsuli robote i pensje oni pracuja za1600-1800 z lotych na miesiac

Zostaw merytoryczną opinię o KORNER - Radomsko

• Jak się pracuje w KORNER?

Zobacz opinie na temat firmy KORNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KORNER
3.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Kochanowskiego 2 C
    Radomsko