Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. w Toruń

Tomasz

Generalnie firma zbiera dużo bardzo pozytywnych opinii bo stara się. Dbają o ludzi to ludzie dobrze pracują,

Pracuję na produkcji, nigdzie nie jest lekko. Atmosfera OK, najważniejsze że ta firma daje zarobić o ile faktycznie pracujesz a nie się obijasz. Zmieniłem pracę po wielu latach noszenia ciężkich rzeczy za przysłowiowe grosze, jestem jak na razie bardzo zadowolony. Lubię atmosferę w Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska za: Spokój, brak presji, normalność szefów ... ogólnie miła atmosfera pomiędzy pracownikami.

Bim Bam

nie pracuje tu dlugo. Atmosfera szok. Mozesz zostac na nadgodziny nie ma sprawy, nie mozesz ok. Nikt sie nie pyta dlaczego nie mozesz. Kazdy pomaga kazdemu, podpowiada, doradza czy tez tlumaczy. W swoim zyciu przepracowalem w paru firmach i nigdzie nie bylo tak jak tutaj jest. Magazyn to ciezki dzial ale ludzie tu pracujacy sa naprawde ok.

Franciszek

@Odpowiedź na pytanie :), bardzo dziękuję za rozbudowaną odpowiedź na moje pytania. Dzięki niej wiele istotnych kwestii jest już jasnych. Długo już pracujesz w Metal-Hurt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska? @Paweł, a czy mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna.

do Franka
@Franciszek

Pracuje już ładnych kilka lat. Nie chcę też aż tak sie rozpisywać .... jak masz chec pracować zadzwoń do danego działu lub odpowiedz na ogłoszenie jesli takie jest, na pewno dana osoba odpowie Tobie na wszystkie Twoje pytania.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Franciszek

@Paweł, piszesz, że ważna jest dla Ciebie atmosfera, wobec tego może powiesz coś więcej? Interesuje mnie to jak wygląda przepracowany dzień w Metal-Hurt od początku do końca. @Miki, piszesz o dodatkach do pensji za inwentaryzacje. Czy w firmie jakiś konkretny system premii, bonusów?

Odpowiedź na pytanie :)
@Franciszek

Atmosfera jest po prostu normalna, nikt nie wbija nikomu noża w plecy. Część handlowców bardziej się kumple inni mniej , jak wszędzie ale nie ma korpo pościgu, opierdalania, moj dzien pracy wyglada normalbnie czasem wyjade 7:30 z domu innym razem 8.20 praktycznie zawsze alebo prawie zawsze o 16 jestem w domu praca pon-pt. Nikt nie stoi nad Tobą że przepadło 20 minut Twojej pracy pomimo że mamy GPS-y w autach. Bonusów w sensie kart sportowych itp brak, premie są zależne od wyników ale co ważne są realne ... chociaż teraz na rynku pomimo tego ze pieprza o bumie budowlanym jest raczej ciezko na rynku. Starac sie trezba jak wszedzie. Moge zadzwonic do swojego szefa i jak sie zapytam czy moge sie urwac 2 h wczesniej do lekarza z dzieciakiem to nikt nigdy nie usłyszał odmowy. Natomiast wynik robić musisz jak masz coraz gorszy to niestety predzej czy pozniej wypad ale informują że coś złego dzieje sie na rynku. nikt na zebrania nie przejezdza posrany z L-4 w teczce bo boi sie nagłego wypowiedzenia umowy o prace. Czasem jak jest dobry miesiac szef wszystkim potrafi dac np. 300 zł premii za ogolnie dobry / bardzo dobry wynik w firmie. Konkretnie o systemie wynagrodzenia pisać nie chcę , za duże szczegóły. Jest zależny od marży i jest prosty w liczeniu bo dostajesz jakiś tam procent ustalony. Im wyższa sprzedaż tym procent robi sie wiekszy.

Dla mnie atmosfera jest ważna, jest OK. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

Robol

Jest Ok, zawsze mogło by być lepiej ale porównując do moich byłych popier.... szefów jest naprawdę OK. Dają opcję dorobić za nadgodziny. Niestety do Niemiec dalej nam bardzo daleko

Miki

Na magazynie kokosów nie płacą, ok. 2 koła na rękę plus to nadgodziny jakie można wyrobić ekstra :) nie ma lekko ... ale nie ma też przeginki w (usunięte przez administratora) ciezki zapier...... kasa zawsze na koncie przed czasem. Nawet za inwentaryzacje dają dodatek. Chciałoby się wiecej ale patrząc realnie Torun to nie Wawa. Może być, ludzie też nawet w miare normalni. Pracowałem wczesniej w 2 innych firmach i trafiałem na totalnych wyzyskiwaczy, tutaj nie jest na szczęscie psychol kierownik. w skali od 1 do 10 daje mocne 7,5. Zeby tylko zarobki w PL byly unijne ...

Macho

Pracuję na razie na okresie próbnym, jako handlowiec mam 2,5 na rękę. Od 3 miesiąca ma być 3 z przodu :) Łatwo nie jest, sporo jazdy ale można się ogarnąć w te 8-9 godzin dziennie, auta to Nowe Hyundaie I20, wydawało mi się że to auto to będzie (usunięte przez administratora) ale jeździ zadziwiająco dobrze. GPS-y są pozakładane ale mi to akurat zwisa. Ludzie, ekipa spoko jak na razie, zawsze jakiś cymbał się znajdzie ale to przypadki. Nie ma korpo ludków :) na szczęście to nie Mordor. Ogólnie oceniam pozytywnie w skali 1-10 daje 8 bo nigdy ideałów nie ma.

Handlowiec

Generalnie jest Ok, fajnie że większość ekipy to normalni ludzie. Nie ma planów, w sensie są jakieś ale nie aktualizowane jak w innych pseudo korpo. Nie ma dowalania, męczenia,pewnie trafiają się firmy gdzie można mieć wyższą podstawę ale nie są to różnice warte zachodu i stresu. Pojawiłem się w MH 2lata temu i nie żałuję. wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Może się starzeję bo zaczynam doceniać i najchetniej chciałbym pracować tutaj jak długo się da. Umowa o pracę i święty spokój weekendami.

Tak jak obiecywałem pracuję już więcej niż 3 miesiące w MH, wiec mogę podsumować czy coś się nie zmieniło. Przedłużyli mi umowę. Pensja zawsze na czas. Ludzie w większość bardzo mili, przyjacielska atmosfera. Zawsze trafi się jakiś cymbał ale tych jest na szczęście tutaj mało. Wiem że pracuje się głownie dla kasy ale aż mam wewnętrznego powera. Niby mała rzecz ale uścisk dłoni, gratulacje za dobrze wykonaną pracę ... spoko premia też była :) jak dla mnie mnie miłe miejsce. Jedna z nielicznych firm handlowych która nie boi się wypłacać premii i wręcz ciągle nowe zadania, za każde można coś dorobić. Podsumowując: przykładasz się jest spoko. Naprawdę polecam. Sama podstawa brutto to ponad 4 tys zł + premie :) wysokość premii zostawię dla siebie :) P.S. chociaż w budowlance kolorowo nie jest wiec ciężko o dobry wynik.

Dopiero 3 miesiące pracuję w Metal-Hurt. Pierwsze wrażenia; szefowie wydają się być normalnymi ludźmi, miałem 3 miesięczny okres próbny ale już po pierwszym miesiącu pracy dostałem informację że wchodzę w premie i faktycznie je dostaję :) Nie chcę zapeszać mam wrażenie że atmosfera jest naprawdę miła, ludzie się starają. Może za krótko tu pracuję ale na chwilę obecną polecam, wypłata na czas. Bardzo ważne wszystko na legalu, umowa o pracę i nic pod stołem. Tylko kobiety z księgowości takie jakoś może mało miłe .... ogólnie Polecam. Jeśli coś się zmieni to na pewno wstawię sprostowanie.

ONA

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam jako pracodawcę.

Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat. Rodzinna atmosfera. Wynagrodzenie to zazwyczaj podstawa + premia. Jako pracownik biurowy z długim stażem zawsze mam ok 3-3,5 na rękę. Pracy dużo jak wszędzie ale wiadomo chociaż za co się pracuje, jak na warunki Toruńskiego rynku pracy to płacę są naprawdę OK. Szefowie bardzo normalni ludzie co raczej często się nie spotyka. Pensja na koncie zawsze 2,3 dni przed czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

4.8/5 Na podstawie 6 ocen.