logo TROPS S.A.

TROPS S.A.

Toruń

Opinie o TROPS S.A.

anonim 2011-01-04 08:40:59
ogólny chaos wśród decydentów, bałagan w organizacji logistycznej i pewnie, jak w większości firm, epidemia obłudy.
anonimmm 2011-08-19 11:54:28
zgadzam się z przedmówcą, syf, kiła i obłuda! Pieniądze na czas wypłacane, tylko ,że grosze za ciężką pracę, człwoeik z biura ponosi odpowiedzialność za magazyniera, który towar odsprzedaje na lewo, gdzie tu logika? A później po sądach targają. NIE POLECAM!
Rahab 2012-01-22 11:01:16
Zgadzam się z moimi poprzednikami. Ogólna obłuda, zakłamanie i kombinowanie jak jeden drugiego ma zrobić w balona. Biurowiec czy sprzedawca czy magazynier to wszystko jedno. Zarobki dobre tylko dla "ulubieńców".
nikt 2012-09-14 22:31:19
praca jak wiele innych... dają dość dużą samodzielność w pracy - to plus, pracowałem, trafiłem na naprawdę fajną ekipę współpracowników - kolejny plus, a ostatni plus - starzy klienci i to byłoby na tyle plusów.
generalnie jeden wielki bałagan, system komputerowy kuleje na podstawowych sprawach a tych u góry to nie obchodzi przecież im to nie przeszkadza, im wykresy wychodzą. byłaby to fajna firma gdyby tylko wiedzieli czego chcą i działali wg jakiegokolwiek logicznego planu. Tam niczego nie można być pewnym. Dzisiaj są zadowoleni a następnego dnia każą wszystko wywracać do góry nogami - bo przez noc koncepcja się zmieniła... jak by to było stoisko z ziemniakami na rynku a nie sieć handlowa.
MIKA 2014-05-04 20:34:53
Czy ktoś może powiedzieć jak pracuje się jako PH, jakie zarobki i targety
janton 2014-11-02 09:49:07
Czy ktoś może powiedzieć jak pracuje się jako PH, jakie zarobki
anonim 2014-11-13 22:19:40
najgorsza firma w Polsce, oszuści, złodzieje i cwaniaki jest tyle hurtowni budowlanych że nie warto z tą firmą współpracować i z tymi ludźmi,
abrakadabra 2015-02-06 14:33:33
Jest supeR, atmosfera w pokoju wyśmienita, przyjaźni ludzie! Nie wiem jak w czasie wojny.
Mesjasz 2016-04-08 21:30:27
Dokładnie strzał w kolano :D
jhc 2016-05-02 15:21:30
czyli ze jestes z.eb.m genetycznym od urodzenia?
Gość 2016-05-24 20:07:35
jako obecny dyrektor personalny w miedzynarodowej korporacji i przeszly pracownik wysokiego szczebla w Tropsie moge stwierdzic ze firma Trops bardzo dba o pracownikow. Zapewnia jak na dystrybucje budowlana bardzo dobrej klasy samochody dla kadry sprzedazowej oraz czytelny system prowizyjny. Polecam
Petrowice 2016-05-31 22:36:00
Próbują przeprowadzać profesjonalne rekrutacje ale w gruncie rzeczy są bardzo amatorskie, osoby które je przeprowadzają robią to w sposób nieudolny przez co już podczas rozmowy rekrutacyjnej widać chaos. Próbują pozyskać ludzi z doświadczeniem ale kończy się na tym, że biorą bez albo z marnym bowiem pieniądze jakie proponują są po prostu marne i każdy kto ma sensowne doświadczenie po dokładniejszym zapoznaniu się, ofertę odpuszcza... Niestety nie tędy droga, proste rzeczy potrafi każdy sprzedawać ale tam gdzie trzeba się pogłowić, to co dla innych jest podłogą dla handlowców Tropsa jest sufitem o czym jako zaopatrzeniowiec chcący coś załatwić w Tropsie niestety spotkałem się z tym wiele razy. To co bez większego problemu udało załatwić mi się w wielu firmach w Polsce, dla Tropsa temat był nie realny z podkreśleniem, że są fachowcami i nigdzie tego nie załatwie skoro oni nie załatwią... Praca w Tropsie to odpowiedzialność materialna i finansowa za magazyn, gdzie niekiedy na danym stanowisku nie ma się dosłownie żadnego wpływu na niego. Praca taka, że się nie namęczysz ale też za dużo i nie zarobisz. Inne firmy z tej branży dają dużo lepsze zarobki dlatego prawdziwych fachowców u nich brak. Praca dobra ewentualnie dla osób chcących zatrzymać się na chwile lub też bez większego doświadczenia nie mających za dużych ambicji zarobkowych.
Bardzo zadowolony klient 2016-10-07 20:14:25
HAHA to był super ruch z otworzeniem oddziału w Pruszczu , dzwonie po dystrybutorach o cene na dany produkt , jak już mam najniższą to ja zaniżam o 10% , dzwonie do waszego nowego dyrektorka mówie że konkurencja ma taką a taką cene a on jeszcze zjezdza hehe nic tylko kupowac w Tropsie .
Ja 2016-10-09 20:40:38
:))))))) he dawno sie tak nie usmialam , gratulacje dla włodarzy tropsa za tak genialne posuniecie czyli otworzenie nowego oddzialu pod dyktando czlowieka ktory zostal usuniety z bech oczywiscie nie za obsuwe w obrotach tylko za przesuwanie gratisow do swojego lewego punktu i sprzedazy ich z 1 000 000 marza( Ci co maja wiedziec to wiedza :) ) pozdro frajerzy ;)
Ja 2016-10-09 20:41:14
Gutek 2016-10-10 10:58:58
Ja tu widze w komentarzach za duzo zawisci i zazdrosci , gowork sluzy do wyrazania opinii na temat pracy w danej firmie a nie wylewania zali i tego sie trzymajmy , pozdrawiam Gutek
maja 2016-10-10 11:08:14
Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczno-Handlowy jak na razie jest u nich potrzebny z tego co widze i zastnawiam się jak z wynagrodzeniem jest, czy nie ma problemów.
Zostaw swoją opinię o TROPS S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TROPS S.A.