Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. w Toruń

Zaciekawiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Pojawiło się ogłoszenie, że szukają pracownika na magazyn. Mógłby ktoś przybliżyć jakie są tam warunki pracy? Zarobki motywacyjne? Jaka atmosfera?

Cześć:) Czy przypadkiem firma nie szuka pracowników do działu sprzedaży? Interesuje mnie stanowisko handlowca, dacie znać czy oferują normalnie uop, czy jedynie współpraca oparta na b2b jest możliwa. No i jak tam zarobki, wynagrodzenie jest prowizyjne czy normalnie pracuje się również na podstawie.

Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

mam pytanie, jeżeli jest wystawione ogłoszenie o prace to ile trzeba czekać na odpowiedź od pracodawcy jeśli wysłałem cv?

Natka Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć, pracując w dziale sprzedaży. Dawno nie było tutaj żadnych komentarzy, a w starszych przeczytałam, że ludzie odchodzili z tej firmy z powodu zbyt niskich zarobków. Serio tak jest? Wskażcie widełki, jeśli to nie tajemnica. Może dla mnie to wynagrodzenie nie będzie zbyt niskie. Planuję złożyć tutaj swoją aplikację, więc rozjaśnijcie tę kwestię :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rybka lubi pływać

Dlaczego pewne działy otrzymują bonus świąteczny a inne nie .Pozdrawiam,przecież kazdy się dowie

@Rybka lubi pływać

Zapraszam na rozmowę w celu wyjaśnienia.

Stary Pisior
@Michał

Hmmmm to Masz niedaleko bo aby na piętro wyżej:) to żeś nas wydał teraz reszta ma problem, miała być cisza

@Michał

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Prawie wszyscy zwalniają się sami.

Wiadomo z jakich powodów?

Pracuję w MH od 20 lat, dział sprzedaży , Magazyn , serwis , handlowcy w kazdym dziale są pracownicy ze stażem 10 lat , 15 a rekordziści ponad 20 lat. Jako pracownik widzę że zmiany w ludziach są małe, firma stabilna. Wiadomo wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma , mam nadzieję że dotrwam tu do emeryturki. Gośka ze sprzedaży opuściła nas po 18 latach bo jak to określiła CHCĘ ZMIANY W ŻYCIU. Wcale jej się nie dziwię, też bym chciała ale wtedy przypominam sobie o kredycie we Franku i podwyżce którą dostałam, boje się zmian ... inni mniej a jeszcze inni się mega opierdzielają w firmie i powinny być zmiany w kadrze bo czesc załogi przerzuca robotę na tych pracujących z zaangażowaniem. Może szef przeczyta tą firmę i doceni bardziej tych co więcej wnoszą do firmy od patentowych leni :P

@Marta

Z powodu niskich zarobków.

Chciałam spytać o atmosferę ale chyba też nie za dobra, jeśli każdy na każdego coś "spycha"? :/ Myślisz, że szef serio by się chętnie zaangażował w to żeby sprawdzić kogo lepiej nagrodzić? ;p

Wypada, aby dorosła osoba umiała poprawnie napisać kilka zdań. Zapraszam na kawę, kupię Ci słownik.

Wiecie może, czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. szukają chętnych na staż?

Pablo

Raczej nie szuka stażystów, szuka pracowników jak już jest potrzeba.

Emilia

Czy kobiety są też zatrudniane w tej firmie?

Pablo
@Emilia

Tak , kobiety są zatrudniane.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ja zawsze przelew dostaję na dzień przed 10-tym każdego miesiąca. Jak z zegarkiem w ręku.

Handlowiec Region ...

Od kilku dni handlowcy mają możliwość pracy zdalnej w związku z koronawirusem, faktycznie ten wpis o zmuszaniu do jazdy wygląda na działanie konkurencji. Według mnie fajnie podejście szefów do przedstawicieli handlowych a jestem handlowcem w tej firmie.

Tajny agent Żbik

A jak Cię zmusza? Na piśmie ?Telefonicznie?To co nagraj a później wal do Inspekcji pracy. A jeśli nie masz dowodów to po co siać zamęt? No chyba że w trasie Ci się nudzi....

prymus sprzedaży

Chyba konkurencji się nudzi z powodu koronawirusa i piszą jakiś hejt. Pracuję parę lat i nie ma mowy o mobbingu lub zmuszaniu. Głupota totalna.

Opinie że firma do czegoś zmusza jest całkowicie nieprawdziwą. Nie chodzi nawet o sytuację związaną z ostatnimi wydarzeniami, ale zawsze. Od kiedy pamiętam, zarówno manager jak i dyrektor handlowy zawsze podchodzą ze zrozumieniem do indywidualnych spraw i NIGDY gdy to było uzasadnione nie spotkałam(em) się z odmową. Wręcz padały słowa, że rozumiemy iż pracuje od rana do godzin popołudniowych i nie trzeba zgłaszać jeśli musimy gdzieś podjechać i coś załatwić. Wszystko polega na uczciwym podejściu do sprawy.Zarzad w końcu jest setki kilometrów od nas i musimy działać i współpracować na zasadzie wzajemnego zaufania. Ale nikt nie robi problemów. Co do tego że ktoś zmusza do jazdy w czasie epidemii... Zawsze można wziąć urlop, chorobowe, opiekę, tak ale wtedy pojawia się pretensje, że 80%płatne... Chcieli byśmy wszystko od firmy, Oni niech się martwią o kasę, a my... Trzeba pomóc firmie, wszyscy jesteśmy za nią odpowiedzialni. Najprościej jest powiedzieć że zmusza firma do wyjazdów, ale jak 10 nadchodzi to też powiemy, że niech teraz nie płacą? Nie oczekujemy 100%wywiązywania się ze zobowiązań. Więc drodzy koledzy/koleżanki wszystkich działów i pionów, jeśli klienci mogą wejść do sklepu i kupić i nic się nie dzieje to i my tam gdzie nikt nam otwarcie nie powie aby nie przybywać na spotkania pojedźmy. Może nawet z nudów i braku klientów pracownicy z nami pogadają i czegoś nowego się dowiedzą. Zawsze narzekamy, że w czasach "prosperity" nie mają dla nas czasu. Myślę że trochę sami się nakręcamy. Czy klient który przychodzi kupić nasz towar to też go wyprasza sprzedawca? Nie. Bo wie że dzięki niemu ma jeszcze pracę. Więc i my podejdźmy do Metal hurtu jak do "rodziny" której trzeba pomóc bo i ona nam co miesiąc pomaga, a nie jak do wroga ????

Batman

Jest super hiper fajnie teraz pijemy sobie kawke

Nikt
@Batman

Dlaczego w tym miejscu była odpowiedź, a później zniknęła? ,,nadajesz się do picia kawki a do roboty nie" ?????????

Metal-Hurt

Ma Pan rację pensja jest zawsze przed czasem na koncie. Tak było od zawsze. Brak sprzętu ? Wózków widłowych w firmie jest kilka , paleciaki i małe wózki ręczne do paczek nawet nie wspominam ile. Bindownice, folia strecz bezbarwna, zawsze zapas kartonów do wysyłek. W 2019 roku firma miała kontrolę pod względem przepisów BHP, nie było zastrzeżeń ze strony urzędników ani do szlaków komunikacyjnych ani gaśnic.Najcięższy towar jest już do nas wysyłany od naszych dostawców tylko na paletach. ładunek ok.20 ton jest rozpakowywany przez 3 osoby w około 1,5 h. Bez użycia siły fizycznej tylko praca wózkiem widłowym. Jednak najlepszą rekomendacją jest staż pracy sporej części załogi zarówno z magazynu, działu sprzedaży czy serwisu, nie rzadko są to osoby pracujące od 15 do nawet 25 lat. Gdyby było tak źle jak Pan wspomniał zapewne nikt nie chciałby tutaj pracować. Nawet bardzo mała rotacja potwierdza że atmosfera jest bardzo dobra. W ostatnim czasie najświeżsi stażem pracownicy magazynu mieli przedłużane umowy o pracę, z każdym była przeprowadzana indywidualna rozmowa, czy coś komuś nie pasuje ? czy jest zadowolony ? Czy ma jakieś sugestia odnośnie zmiany w jakimkolwiek zakresie ? Usłyszeliśmy tylko że wszyscy są zadowolenia i wyrażają chęć dalszej pracy. Przykro się czyta jeden negatywny wpis tym bardziej że wszyscy starają się aby zarówno atmosfera jak i warunki pracy były możliwie jak najlepsze. W razie potrzeby zachęcamy zwracać się z wszystkimi wnioskami / problemami do kierownika danego działu którego problem dotyczy w tym przypadku do kierownika działu Magazyn.

Behapowiec

Jeśli tak jest to takie rzeczy zgłasza się odpowiednim organom do tego powołanym.

Do Nikt

Faktycznie jesteś całe życie nikim hahaha Sam się weź za robotę bo nic nie robisz . Jesteś hejterem całe twoje życie to frustracja i wyżywanie się na forach internetowych , poprawiasz sobie w ten sposób swoją bardzo niską samoocenę. Nawet się nie wypowiadaj bo twoja robota jest lżejsza od spania hehe , całe twoje życie jest wirtualne i toczy się na forach internetowych , twoje frustracje życiowe wylewają się tam z Ciebie jak z szamba.

Robin

co Wy piszecie za herezje. Atmosfera w firmie świetna i pro-rodzinna. Dodam jeszcze że za te cudowne warunki pracy ucałowałbym ręce naszych prezesów.

filomena

Idealnie nigdzie nie jest ale jeśli jest dobrze to warto poprawiać to co trzeba.

Aleksandra
@filomena

Czy przy wymaganiach dla nowego pracownika konieczne jest doświadczenie w branży?

@Aleksandra

Witaj, doświadczenie w branży jest czymś zawsze mile widzianym lecz nie koniecznym. Mamy wielu handlowców którzy nie pracowali wcześniej w naszej branży i dają sobie bardzo dobrze radę. Wyznajemy zasadę że chęci są najważniejsze ... reszty zawsze można się nauczyć :)

Franciszek
@Paweł

Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na szkolenie branżowe lub pomoc innych pracowników we wdrożeniu się w pracę? Napisz jeszcze o targetach i możliwości ich zrobienia, tak żeby uzyskać premie. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.?

Zazwyczaj tak, wyjątkiem są chętni na przedstawicieli handlowych którzy z zasady mają spotkania w wybranych miastach danego województwa. Jeśli chodzi o pracę na inne stanowisko niż handlowiec który obsługuje dany region w Polsce to rozmowy kwalifikacyjne z zasady są w siedzibie firmy w Toruniu przy ul. Batorego 54 , Pozdrawiam.

Robol

Nigdzie nie jest lekko, wszędzie są ludzie normalni i mniej normalni. Pracuję w tej firmie od około 3 miesięcy i nawet jestem zadowolony. Zawsze może być lepiej ale atmosfera , pieniądze na koncie zawsze przed 10-tym w porównaniu do mojego byłem pracodawcy to naprawdę jest bardzo dobrze !!! Lubię atmosferę w Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska za: miła, normalna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Metal-Hurt Dorota Rafińska Bożena Wesołowska-sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

4.8/5 Na podstawie 6 ocen.