Opinie o Phu Domax Robert Maksymowicz w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Phu Domax Robert Maksymowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Phu Domax Robert Maksymowicz o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Domax Robert Maksymowicz w Szczecin

Adam Nowy wpis

Niestety w tej firmie są wyłącznie śmieciówki - jestem tego dobitnym przykładem. Pracowałem tam. A właściciel to udaje tylko dobrego wujcia. Jest to typowy żyd, (usunięte przez administratora)

Piotr Nowy wpis
@Adam

Bzdury. Znam ich. Pracownicy tam są ci sami od kilkunastu lat i od samego początku na umowie o pracę a montażyści to stali od lat podwykonawcy na swoich działalnościach. Żadnych śmieciówek

Urszula Nowy wpis
@Piotr

Bez sensu, to czemu on z tymi śmieciówkami wyskakuje? Zwolnili kogoś w tamtym czasie, że mógłby jakieś gorzkie żale wylewać i celowo ściemniać?

Piotr Nowy wpis
@Urszula

Nie wiem. 2 chłopaków pracuje tam od kilkunastu lat. Od początku na umowach o pracę. Może jakiś niezadowolony klient wylewa gorzkie żale. Na google można poczytać opinie. Ponad 90% zadowolonych klientów ale zawsze może się znaleźć jakiś ulep

Agata

Może ktoś powiedzieć na jak długo ta umowa o pracę? I czy można na taką umowę liczyć od początku, czy to dopiero z biegiem czasu a wcześniej jakaś inna forma?

Benek

Wiecie może czy firma potrzebuje fachowców? Jaka atmosfera w pracy?

Beny

Co za bzdury wypisujesz. Pracownicy mają legalną umowę o pracę na pełen etat a montażyści to wieloletni stali podwykonawcy. Wszystko na legalu. Wiem bo ich wszystkich znam. Sprzedawcy pracują już tam kilkanaście lat więc chyba nie jest tak źle.

Igor

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie. Czy dlatego od dawna nikt nie korzysta z forum?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phu Domax Robert Maksymowicz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Domax. Zadzwoniłam do nich w sprawie renowacji podłogi i przyjechał do mnie Pan przez nich skierowany i w momencie, gdy Pan zniszczył mi podłogę i nie chciał jej naprawić firma Domax poinformowała mnie, że nie ma nic wspólnego z tym Panem i muszę sama się z nim dogadać, oni mi nie pomogą. Nie ryzykujcie i nie korzystajcie z ich pseudo usług.

DOMAX
@Klient

Jeżeli umawiamy się na konkretną usługę a po jej wykonaniu, że jednak lepiej byłoby inaczej i próbujemy to wymusić za darmo to już nie nasza wina. Jesteśmy na rynku wiele lat i jeszcze nikt nie nazwał nas oszustami.

Klientka
@Klient

Czy opisany przez Pana nierzetelny podwykonawca to firma z Goleniowa?

Przemysław

Jakie jest wasze zdanie o firmie Domax? Już dawno nic nie pisaliście na ten temat, a wcześniejsze komentarze są negatywne. Czym to jest spowodowane? Jakie zauważacie plusy i minusy pracy w firmie? Czy odpowiada wam wysokość wynagrodzenia, macie możliwość rozwoju?

oszukany

potwierdzam powyższe, oszust, omijać szerokim łukiem

Sąsiad

Znany oszust , pod przykrywką Domax prowadzi "szemrane, lewe interesy". Omijać fałszywą firmę i właściciela! Sąsiad z okolic

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Domax Robert Maksymowicz - Szczecin

• Jak się pracuje w Phu Domax Robert Maksymowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Domax Robert Maksymowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Phu Domax Robert Maksymowicz
  • Szeroka 39