Opinie o GEOFIZYKA TORUŃ w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GEOFIZYKA TORUŃ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GEOFIZYKA TORUŃ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA TORUŃ w Toruń

Janusz Ryki

Szkoda tam pracować w tym blocie 25 lat tam pracowałem na śmiecie kach i wypad z baru, tak powinni (usunięte przez administratora) Zielińskiego i resztę (usunięte przez administratora) z kierownictwa i takiego Spice technikia geodeta ,charzowskiego,gasiorowskiego co (usunięte przez administratora) lize,pewnie robi gasiorowskiego loda pod stolem

@Janusz Ryki

Gasiorowski kierownik od bab?

Danuta Nowy wpis
@Anonim

Co?XD Wtajemniczysz mnie, bo brzmi to ciekawie? ;p

Były Nowy wpis
@Danuta

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła po drugie nie udawaj. Dobrze wiesz co i jak.

Łucja Nowy wpis
@Były

Nie każdy musi wiedziec co i jak, na forum jest dużo potencjalnych pracowników, którzy wolą dopytać o różne kwestie przed rekrutacją.

Były Nowy wpis
@Łucja

Proszę nie odwracać kota ogonem. Rozmowa była w innym kierunku..A jak chodzi o pracę to dla kobiet szanujących się nie polecam na wyjazdach dzieją się cuda.

Waldii1010

Witam byłem pracowałem nie polecam. Zero szacunku dla pracownika zwłaszcza od przełożonych z Biurowca w Toruniu którzy nie mają pojęcia o pracy w terenie, tylko mają swoich kierowników na grupach którzy by orali ludźmi żeby zgarnąć premie. Jak ktoś ma ambicje i nie chce zarabiać 2900 w delecacji i jeść parszywego jedzenia w barach to nie polecam.

Łucja
@Waldii1010

Naprawdę najniższa krajowa za pracę związaną z wyjazdami? Chyba chociaż za to jedzenie oddają później grosz...

Firma jest pozytywnie nastawiona na nowe osoby?

Waldii1010
@Marek

Pozytywnie porobisz 3 umowy na czas określony i ci podziękują albo będziesz robił przez podwykonawcę i podpisywał umowę co miesiąc

tola t

@scherttino ja nie utonę i składam właśnie cv na specjalistę referenta ds. persopnalnych do nich

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GEOFIZYKA TORUŃ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
schettino

zapraszam do pierwszej szalupy, kto wsiądzie nie utonie .... :) Tak naprawdę szczęśliwi Ci którzy dostali wypowiedzenia teraz,.. wiosna idzie to i na ogórki czy sałatę można się wyrwać,... gorzej będzie jesienią i zimą .... A co do sałaty to w GT zbyt dorodna nie będzie w tym sezonie [o ile jeszcze jesienią w GT?]... Pozdrowienia Odpływamy

[usunięte przez moderatora] kierownik [usunięte przez moderatora] majacy wielu spoleczniakow, wmawianie ze dzial jest nie rentowny, zwolnienia bo przyjmuja mlodych zeby nie dawac umowy na dluzej, [usunięte przez moderatora] i tylko dodam omijajcie ten dzial z daleka!!! placa mizerna nawet na waciki nie wystarczylo by pana i pania z biurowca

Teresa

Nawet nie wiem jak i kogo poprosic o ludzka informacje o Waszej firmie. Co za stek bzdur nie na temat a ja chce sprawdzic czy warto u Was szukac pracy! Po wakacjach wracamy z mezem do Polski z Francji (po 5 letnim kontrakcie). Dom mamy w Toruniu a Geofizyka zdaje sie jednym z sensowniejszych zakladow! On logistyk a ja tlumacz (biegla znajomosc 4 jezykow). Moze ktos poradzi?

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA TORUŃ - Toruń

• Jak się pracuje w GEOFIZYKA TORUŃ?

Zobacz opinie na temat firmy GEOFIZYKA TORUŃ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GEOFIZYKA TORUŃ