PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.

Toruń

Opinie o PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.

admin 2015-07-06 17:19:03
Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?
KEN 2015-08-28 07:47:23
Nie polecam tej firmy ani do zakupów, ani do pracy Uwaga Dostawcy!!!!!!! PNOS nie płaci!!!!!
zainteresowany 2015-09-07 23:31:49
czy PNOS nie płaci swoim pracownikom?? chodzi mi konkretnie o PH, proszę o konkret.
ludzik 2015-11-03 17:40:05
Płaci pracownikom. Co do określenia odpowiednio, to bym się kłócił, bo szkoda ludzi, którzy pracują naprawdę ciężko fizycznie za najniższą krajową w delikatnie mówiąc bardzo złej atmosferze.
dnog 2016-04-19 19:09:39
No niby dużej rotacji nie ma @ewelek, ale jeśli wejdziesz na ich stronę internetową to możesz znaleźć ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. No ale wymagają doświadczenia w sprzedaży i w pracy z klientami w branży ogrodniczej oraz wykształcenia ogrodniczego.
Zostaw swoją opinię o PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.