Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

biłgoraj

Brawo. w końcu kierownik zaczął przyglądać się ludziom,kto robi a kto tylko jest. Bardzo dobrze bo co nie którzy to tylko przychodzą żeby listę podpisać i obecność zaliczyć a w szczególności ci młodzi pracownicy, nie dość że prawie nic nie umie to i jeszcze robić mu się nie chce aby na tel.siedzi i w gry gra a potem pretensje że mało zrobione że mało zeszło,a jak ma zejść dużo jak młody siedzi pół zmiany na internecie i pracuje wtedy jak majster idzie.Ale poierdziel dostaje stary pracownik albo wszyscy a w dzień wypłaty jest narzekanie że mało zarobił ale nie widzi tego że pół miesiąca praktycznie nic nie robił. Wiem że zaraz poleje się fala hejtu że dziobak że w du..e włazi kierownictwu a ja wam powiem że otóż nie nie dziobak,nie włazi tylko ja przychodzę do pracy i pracuję po to alby zarobić i móc siebie utrzymać i własne dzieci,rodziny a nie po to żeby na nierobów robić. Koniec i basta tak panie kierowniku trzymać przyglądać się i zwalniać nierobów a będzie lepiej. Za hejty dziękuję i życzę miłej i owocnej pracy wszystkim.

Torin

Brawo kierownik

My
@biłgoraj

Dodam tylko że Biłgoraj starymi i dobrze zorientowanymi pracownikami stoi!!! Reszta odbiera lub nosi bo nic nie wie! Więcej pisać nie muszę bo myślę że kierownictwo przejrzało no oczy w końcu!!! I kiesę otworzą dla długoletnich i naprawdę dobrze pracujących.....

@My

Z tą kiesą to przesadziłes na niej stary łapę trzyma a nie kierownictwo bez jego zgody nawet nie pierdną bo się go boją

@My

Masz rację kolego w Biłgoraju jest wielu dobrych i doświadczonych pracowników a w sezonie gdy jest dużo roboty to przyjmuje się wszystkich jak leciczyli ludzi bez jakiego kolwiek doświadczenia i umiejętności manualnych np.ludzi po ogólniaku którzy nie potrafią wkręta wkręcić a to tylko po to żeby trzy zmiany zrobić,żeby niby więcej towaru wyprodukować i takie oto przyjmowanie ludzi na sztukę i robienie trzech zmian przynosi odwrotny efekt do zamierzonego,tzn.na zmianie jeden lub dwóch pracowników doświadczonych i kilku młodych bez pojęcia i stąd biorą się reklamacje,poprawki,malowanie jednej sztuki po 3-4 razy a wiadomo to są koszta i czas. Dlatego trzeba płace utrzymywać na wyższym poziomie i ściągać do pracy fachowców a nie ludzi po gimnazjum i piekarzy bo piekarze to może i potrafią robić ale bułki a nie drzwi (oczywiście bez urazy z tymi piekarzami to tylko taki przykład). Bo tak naprawdę to tak wyglada że ,,chol..ra mamy dużo zamówień ale nie mamy ludzi żeby zrobić trzecią zmianę,hmmm hmmm co tu zrobić?? Mam pomysł przyjmiemy 10 piekarzy i rozrzuci się ich po trzech zmianach istan ludzi na trzy zmiany będzie się zgadzał i od poniedziałku jedziemy na trzy zmiany.A po trzech miesiącach zebranie i krzyk bo reklamacje,bo towar do du..py itp.itd. i wielkie halo bo starzy pracownicy bubla puszczają. Stawiajcie na wykwalfikowanych pracowników i na doświadczonych którzy potrafią dobrze wykonywać swoją pracę,potrafią zrobić to i tamto a nie tylko kawę parzyć i po kątach się chować z telefonem a jakość produktu na pewno się poprawi,może zejdzie kilka procent mniej ale za to w bardzo dobrej jakości. Kierowniku prowadz selekcję dalej to jest potrzebne.

stokrotka
@biłgoraj

ci doświadczeni już dawno zagranicą.

Yamaha r1
@biłgoraj

Kolego sympatyczy jestem po ogolniaku to nie znaczy ze wkreta nie potrafie wkrecic czy okien zaimpregnowac :) twoja wiedxa widze jest dosc znikoma azeby mowic o malowaniu krotnym...przemysl temat i owocnej pracy. Pozdrawiam okna

Bilgoraj
@Yamaha r1

No to gratulacje umiesz bardzo dużo,idz na górę po podwyżkę i powiedz że mimo to ze jesteś po ogolbiaku to potrafisz okno zaimpregnowac. Hahaha takich wlasnie fachowców jest najwiecej, on potrafi okno zaimpregnowac. Łzy same do oczu się cisną.

yamaha r1
@Bilgoraj

twoj iloraz inteligencji nie mieści się w linijce.. chyba Cie w rolniczaku nie nauczyli że znaki interpunkcyjne nie zawsze muszą być w wierszu ----> to takie coś ""

U nas też jest gorąco i chodzimy z krótkim rękawem ale w lecie +40 na hali

Palacz

Jaki problem wrzucimy do pieca parę szrotow (usunięte przez administratora)będzie ciepło. Hej

Endriu

Jak tam w Biłgoraju ciepło na hali produkcyjnej bo w Lublinie to woda w kiblu na hali zamarzła myślę że w tych warunkach nie powinno się pracować panie Prezesie ale zyski ponad wszystko zdrowie pracowników jest nic nie warte.

x
@Endriu

Ale, wiesz że należy to zgłosić do kierownika albo osób od bhp, a nie w internecie ?

@x

To co myślisz że kierownik nie wie, wie i ma w (usunięte przez administratora) Prezes też wie i nic sobie z tego nie robi, nawet na halę nie przychodzi żeby się ludzie nie skarżyli że zimno czeka na odwilż to nas odwiedzi

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Stolarz

Dość fryzjerów, kosmetyczek, piekarzy, kucharzy, mechaników..... oraz ludzi po ogólniaku. Z nimi nie da się pracować. Zero wiedzy, zero doświadczenia, zero zanagazowania . Dajcie mi do pracy normalnych ludzi. Nie ma z kim pracować. Jeśli produkcja wysokiej jakości stolarki budowlanej bedzie się opierać na fryzjerach, kosmetyczekach, piekarzach, kucharzach czy mechanikach to zejdziemy na psy. Ps. Panie kierowniku wiem, że za bramą na każdego z nas czeka 20 chętnych do pracy. Tylko proszę nie zatrudniac do pracy fryzjerów, kosmetyczek, piekarzy, kucharzy, mechaników..... oraz ludzi po ogólniaku. Przepraszam bardzo paru mechaników by się przydało, ale w warsztacie takich rozgarniętych co umieją sobie poradzić z awaria maszyny.

@Stolarz

Dokładnie tak. Ale trzeba i im dać szansę spróbować bo może akurat kumaty się trafi i będzie robił,ale po to jest trzy miesiące żeby się sprawdził a nie gość przez trzy miesiące zaliczył wszystkie działy 20 stanowisk. Nie nadaje się ale brakuje ludzi to damy go na nową halę i będzie odbierał z oklejarki i tak siedzi 3lata i odbiera ale żeby już ustawić to ni ch..j bo on od odbierania tylko jest,równie dobrze można takiego w szatni na krześle posadzić żeby ubrań pilnował albo niech ludziom drzwi do łazienki otwiera tyle warta jest jego praca. Trzy miesiące nie nadaje się to dowidzenia i następny.

Piekarz

(usunięte przez administratora) Ilu nas, ilu nas do pieczenia chleba….

Stary

Drodzy pracownicy Tak jak wam obiecalem od nowego roku będą podwyżki...... I były... cen katalogowych naszych produktów, cen prądu, cen gazu i cen materiałów do produkcji...... Ja zawsze dotrzymuję swoich obietnic. A konkurencja zatrudnia pracowników za wschdniej granicy. I jak tu żyć w dobie kapitalizmu. Największym dobrem naszej firmy są nasi pracownicy dlatego od lat jako politykę personalną mamy niezmiennie podejście kapitału ludzkiego, który jest najważniejszym dobrem Pol-Skone. Pozdrawiam serdecznie.

@Stary

Dokładnie sobie podwyżki zrobił w katalogach mało mu jeszcze nam żałuje dołożyć grosza żeby to jakoś w tym miarę szło, a głupie ludzie czekają po 6tyg na drzwi

rozbawiona

kilka osób zwolniono i już cisza na forum,ludzie srają w spodnie,

@rozbawiona

Gdzie zwolnili bo nic nie wiem felin ok to gdzie zwalniają

Torin
@rozbawiona

Super

FELIN

Trochę za daleko od Lublina postacie filie na strefie pewnie chętnych byłoby dużo. Widząc wasze maszyny i zakład pogrzebowy Pol Skone jest jeszcze daleko za murzynami a jakie zarobki są u was w firmie

ciekaw

jaka płaca?

wiem że to ty

hehe widzę że i Andrzej się tu udziela

yamaha

Witam serdecznie ! :) pozdrawiam wszystkich pracowników Biłgoraj POL-Skone. OKNA rządzą + super ekipa z majstrami na czele.! czołem !

szkoda że tylko nogi pani majster interesowały cię w pracy lepiej zostań alfonsem lepiej zarobisz

kiedyś
@anonymous

a kto tu pisał o nogach? a alfonsem to sam sobie zostań

raz jest lepiej a raz gorzej jak wszędzie cyrografu nikt nie podpisał sprawdź co to cyrograf droga wolna

Klient

Firma POLSKONE jest tyle samo warta co jej zasrani pracownicy. Nie polecam jej nawet wrogowi. Zamówiłem w tym (usunięte przez administratora) drzwi i jest już 3 tygodnie po terminie określonym w umowie a w fabryce nie są w stanie udzielić informacji na jakim etapie jest moje zamówienie-jedyna odpowiedź to to że jak będą to zostanę powiadomiony. Chyba ktoś tu ku...wa żyje jeszcze w czasach nawet nie Gierka tylko Gomułki. (usunięte przez administratora) ci w łeb firmo Polskone obyś zbankrutowała i nie szarpała nerwów klientom.

@Klient

Z tym się zgodzę dziwię się że tyle ludzie czekają na drzwi w dzisiejszych czasach choć można kupić dużo taniej w markecie, niech płaci po 3tyś Ukraincom szybciej je wyprodukują na to go stać a dobremu pracownikowi grosza nie ma z czego dołożyć i jeszcze wymagają żeby Ukraińców szkolić bo majster nie potrafi im powiedzieć co mają robić

polak
@FELIN

to już ukraińcy w lublinie robią? Ilu ich robi

@polak

Do groma, felin w soboty nie pracuje to jeżdżą do starego zakładu 100 złapać i robią po 12 godz

polak
@FELIN

ja pier....le

To akurat prawda że Ci co robią mają gorzej mniejsze wypłaty od tych meneli co w pracy spożywają alko wysokoprocentowy opierdal..ą się mają lżejszą pracę i taki menel później co sobotę przychodzi bo całe 5 dni się (usunięte przez administratora) to ma siłę żeby w sobotę przyjść i dalej się po (usunięte przez administratora) Ci co wchodzą majstrom kierownikom w (usunięte przez administratora) tak samo mają lepiej i też na sobotę się załapują cały tydzień się prawie nic nie robi to i w sobotę chcę się przyjść Ci co mają ciężką pracę powinni więcej zarabiać i tyle a tu na odwrót

Biłgoraj
@84

Widać właśnie kto wchodzi głęboko co tydz Ci sami ludzie w sobotę menele i opierdalacz.

Bilgo
@84

Kolego nie mow ze w soboty sie zalapuja (usunięte przez administratora) chcesz pier+++nac 4 soboty! podobno na drewnie maja robote wystarczy isc do pana majstra W a na pewno miejsce ci znajdzie mozesz i nocki odpier##lic :)

Było minęło

Witam. Dziś wszedłem na to forum poczytać co tam teraz u was słychać,ja też kiedyś tu pracowałem a dokładnie w Biłgoraju. pracowałem dwa lata i od trzech już tu nie pracuję,też się zastanawiam co ja tam robiłeł aż tak długo ale ważne że poszedłem po rozum do głowy i się zwolniłem. Teraz pracuję w (usunięte przez administratora)już od trzech lat ale powiem tak:czytając wpisy wasze widzę że się nic nie zmieniło przez ten czas,jak straszyli tak straszą,jak obiecywali tak obiecują,jakie zarobki były takie są. Jak wcześniej wspomniałem od trzech lat pracuję w (usunięte przez administratora),pracuję 160 godzin miesięcznie i zarabiam 2300zł na rękę do tego ubranie zima,lato,500zł na jedne święta,500zł na drugie święta+13tak. Wielkość 13tki zależy od współczynnika całorocznego czyli od zysku,w tym roku był dobry więc 13tka też będzie super czyli jakieś 5-6 tyś razem z wypłatą. po przeptacowaniu 10lat jest jubileuszówka, ja muszę jeszcze poczekać ale wszyscy którzy tyle przepracowali to dostają. Są organizowane różne imprezy plenerowe,rajdy,choinki i na święta prezenty dla dzieci a dla pracowników paczki dla pracowników. A w pol-skone dostałem hehe 100zł na święta i 200zł za rok na kolejne święta,dostałem też prawie wszystkie soboty pracujące i 1900zł wypłaty jak miałem przepracowane prawie 200godzin,więc jak sami widzicie że nie mam powodu do płaczu i tęsknoty za tym zakładem,teraz wiem że pracuję,może wypłaty nie powalają ale za 160godzin może być bo u was za 200godzin harówki dostawałem 1900zł a jak policzyć wszystkie dodatki,premie i 13tkę to pol-skone w takim porównaniu troszkę blado wypada no ale co się dziwić 90% załogi to ludzie ze wsi którzy pracują tam po to żeby krusu nie płacić i latają za majstrem i (usunięte przez administratora) liżą żeby w sobotę przyjść. Ludzie tak was traktują bo sami o to prosicie,zachowujecie się jak cymbały ze wsi to i was tak traktują. Pozdrawiam wszystkich tych co mają jaja i zdecydują się powiedzieć dość tak jak ja to zrobiłem,a cymbałów i cioty wszystkie pozdrawiam środkowym palcem. Ps.to nie jest jedyny zakład/firma w Biłgoraju.

Kto
@Było minęło

O i to jest firmą porządna są może przyjęcia do was??? chętnych dużo by było

@Kto

Narazie przyjęć nie ma bo zastój jak wszędzie ale wiosną jak się ruszy to na bank będą.Trzeba pytać albo podanie złożyć.

Subiektywnie

Najłatwiej i najprościej obarczyć winą pracowników, a może te wszystkie problemy są winą złego zarządzania zakładem ? Tego się nie widzi . Totalny chaos , brak racjonalnego podejścia do problemów. Do tego kolesiostwo i mnóstwo konfidentów. Jak ma ktoś uczciwie pracować i starać się skoro pracownik obok może nic nie robić ,przełazić całą zmianę i ma lepiej od tego kto po prostu pracuje. To co się dzieje teraz w tym zakładzie jest nie do pomyślenia w normalnej firmie. Alkoholizm gdzie tylko nie spojrzeć , wszyscy widzą tylko nie kierownictwo i mistrzowie , a może widzą tylko udają że nie ma problemu. Nikt z pracowników nie powie wprost bo boi się konsekwencji , na każdego w razie czego coś się znajdzie.

K T O S

To co robicie to patologia !!Kierownik może robic co chce zebrania nawet codziennie!Jak Wam nie pasuje droga wolna nikt na siłę nikogo nie trzyma!Mocni jestescie w obgadywaniu wszystkich za plecami zajmijcie sie robota a nie szukaniem co chwila nowych sensacji i obrabianiem komuś d...!Dlaczego na zebraniu nie macie odwagi powiedziec tego o czym wypisujecie na forum??!!to jest Wasza odwaga??!:)))Żałosne!!!!!Chamstwo nie zna granic!!!!Nienawiść,obłuda brak kultury!Banda prostaków!

@K T O S

No taka tam atmosfera niestety ludzie są tam obłudni (usunięte przez administratora) obrabiają wszędzie i każdemu bez wyjątku a jak komuś coś nie wyjdzie albo się pomyli to ubaw na cały dział albo na pół zakładu dlatego też odszedłem

@K T O S

Rumun robi zebrania wyżywa się na pracownikach bo stary go (usunięte przez administratora) darmo nie jeździ na pranie mózgu co jakiś czas do Lublina chociaż tu się wyżyje bo w domu to nie ma nic do powiedzenia jak mysz pod miotłą siedzi krótko go trzyma

Pracownicy POL skone

Dzisiaj Rumun F zrobił zebranie że mało się robi dużo zwrotów itd a prawda jest taka że robi się tyle co zwykle i tak jak zwykle więc o co chodzi ??? ściemniać to nie nam myśli że ludzie są głupi i nie widzą nic hahahhahah nię bądź śmieszny zebranie było tylko po to by na ludzi zrzucić winę i żeby ludzie myśleli że to ich wina wszystko bo wypłaty te za miesiąc będą ch..owe i to był taki podkład dzisiaj żeby ludzie po następnych wypłatach nie buczeli i się nie zwalniali hahahhahhha i co ???? jednak ludzie Cię rozgryzają nie są tacy głupi jak ci się wydaje jak ty w ogóle na to stanowisko awansowałeś ??? chyba wszystkich pod...rdalałeś bo wykształcenia to ty w ogóle nie masz PRACOWNICY POZDRAWIAJĄ

Główny Księgowy Pol Skone
@Pracownicy POL skone

Coś dzisiaj też gadał że ludzie za wcześnie schodzą na przerwę i za późno z przerwy przychodzą to co on myśli że w 15 minut można się na jeść i wysrać jak się komuś ze chce po jedzeniu tu panuje komuna w tym zakładzie mówił że jak chcemy dłuższą przerwę tak jak w jobonie to żebyśmy zaczynali wcześniej pracę o 5.55 nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad tym,, inteligentem " on porównuje ten zakład do jobonu gdzie tam 13 i 14 mają więcej zarabiają mają dłuższą przerwę i catering śmieszny człowiek mówił też że jak normalnie by się schodziło na przerwę i wracało to byśmy zarabiali po 400 zł więcej hahahahha wystarczy że stary na obiecywał kiedyś że po 500zł będziemy więcej zarabiać minęło już kawał czasu i gdzie te 500zł ????? 13 , 14 też byśmy mieli tak dzisiaj ,,inteligent " na wyliczał hahahahha mielibyśmy ale w jobonie tak jak kolega wyżej napisał zamydlenie oczu zrzucenie winy na pracowników żeby nie było pretensjii przy następnej wypłacie LUDZIE NIE SĄ GŁUPI JAK WAM SIĘ WYDAJE trzeba było powiedzieć nie ile firma rzekomo straciła na reklamację bo to podejrzewam bujda na resorach tylko było powiedzieć ile firma przez rok zarobiła ciężką pracę naszymi rękoma

@Pracownicy POL skone

Rumun F to pewnie i brata podpierdal.ł że się zwolnił z posadki kierowcy w pol skone albo był normalny człowiek i się wstydził za kofidenta brata Rumuna

Moja żona pracuje w jobonie od roku i faktycznie tam trochę lepiej jak tu 13,14 są to prawda i więcej się zarabia jak tu catering też jest przerwa dłuższa też na razie nie ma przyjęć tam ale jak będą na wiosnę to tam pójdę zabiorę kilka osób z Pol Skone bo mam taką możliwość i nie Pozdrawiam Romana F

Zorro

czuje, że pisła to zazdrosna kobieta. Co Cie kobieto interesuje czyjes zycie erotyczne? Chyba nie masz swojego.... :-)

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE