Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

xyz

Życzę pracownikom wszystkiego dobrego w przyszłym roku i oby ten rok był ostatni przepracowany w tej firmie ;D

@xyz

Widzę, że planujesz zwolnić się z pracy w POL- SKONE. Co jest przyczyną takiego postanowienia z Twojej sprawy? Ciekawe, czy pracodawca będzie chciał zatrzymać Cię jako pracownika i zaoferuje Ci w związku z tym lepsze warunki. A może jednak zdecydujesz się pozostać w POL- SKONE?

dział zaopatrzenia

Miałam okazję pracować jakiś czas w POL-SKONE w dziale zaopatrzenia, niestety nie mam dobrych wspomnień po tej firmie. Przede wszystkim nie szanowanie pracowników, fakt zarobki są dobre ale atmosfera, którą oferuje zarząd jest nie do wytrzymania. Rotacja jaka w ostatnim czasie jest w tej firmie też daje dużo do myślenia. Radzę dobrze się zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie.

@dział zaopatrzenia

A jak wyglądała praca w POL- SKONE patrząc pod kątem grafiku pracy i jej trybu? Po ile godzin trwają zmiany w POL- SKONE? Może mogłabyś powiedzieć jeszcze coś na ten temat. Piszesz, że zarobki są dobre - mogłabyś wymienić jakieś widełki? Osoby szukające pracy wiedziałyby, czego się mogą spodziewać od tej firmy.

WB
@dział zaopatrzenia

Chyba każdy się zgodzi, że im lepsza atmosfera w pracy tym lepiej i przyjemniej się pracuje, jednakże jeśli przyszłaś do pracy szukać przyjaźni na całe życie to powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym.

Śnieżynka

Drodzy ;;Bracia i siostry;;pracujący w firmie życzę wszystkim Wesołych Świăt.U mnie będzie skromnie bo z Szlachetnej Paczki starczyło mi ledwie na kawałek ciasta.Oby przyszły rok był bardziej obfity w łaski Pana Prezesa.Wytrwałości życzę wszystkim i sobie również bo nie wiem ile jeszcze tam wytrzymam(a pracuję ponad rok)BRAWO JAAAA

Ktoś

Przepracowałem rok na Felinie i nigdy więcej. Jeszcze pamiętam, jak prezes mi mówił ze "jeszcze wrócę bo w innych firmach tylko wydaje sie ze jest fajnie". Zarobki ogólnie spoko jak na lublin ale 0 szacunku do pracownika i przy odejściu nawet nie walczą, żeby zostać.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Przezorny2231

Pozdrawiam chłopaków na produkcji zakładu nr 4 oraz wspaniałomyślnego mistrza!

gosc
@Przezorny2231

co wymyslil?

Aleksander

Witam, od niedawna pracuję w tej firmie na felinie. Chciałem zapytać czy firma wypłaca pracownikom premie na święta Bożego Narodzenia? jeśli można wiedzieć to ile? z góry dziękuję

@Aleksander

Pracowałem 10 miesięcy i nie dostałem nic.

Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka. Po 10 miesiącach pracy nie dostaje świadczenia świątecznego. Nagle zostałem zwolniony bez podania konkretnego powodu. Kierownik podchodzi do Ciebie jak do niewolnika i się wszystkiego czepia. Moje sugestie dla POL- SKONE: Zacząć traktować ludzi jak ludzi a nie niewolników.

Kim

Ukrainców w to nie mieszaj oni pracuja tylko jako pomoc. A zamówienie polacy wykonują z tego co maja czyli kiepski towar!!!

ema

uważaj na swetra bo to pirania która nie jednego człowieka zgnoiła

Kim

Na dziale futryn w Niemcach jest najgorzej bo baby tylko obgaduja i sobie dogryzuja i kabluja do mistrza. Masakra.

Palacz

Codziennie w radio Eska nakłaniają do pracy u nich :-) praca akodrowa, soboty walcie czym prędzej ;-) To nie jest firma dla młodych ludzi z jakimikolwiek perspektywami. PRL mode on.

Torin
@Palacz

E (usunięte przez administratora) ty nawet wkręta nie umiesz wkręcić a młodzi tylko w telefonie grzebią palcem

Alen
@Torin

To już nawet wkrętarki zabrali trzeba umieć ręcznie wkręty wkręcić?

Kik
@Palacz

Soboty obowiązkowe dodajmy :)) (usunięte przez administratora), nikt tu nie chce robić, tylko dzieci po szkole przyjmują, bo takich najlepiej omotać, a i płacić dużo nie trzeba, bo umiejętności mniejsze niż zero.

xxxxx
@Kik

tak wam malo placa takie dziadostwo a przed firma brakuje miejsc do parkowania tyle samochodow osobowych stoi i to nie byle jakie!! to co za te glodowe pensje macie???

cozłegotonieja
@xxxxx

Jeśli 15 czy 20 letni samochód (bo takich jest najwięcej) to jest szczyt marzeń to ci współczuję.

@cozłegotonieja

Z jakiej perspektywy wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w POL- SKONE? Ciekawi mnie, czy jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą czy też piszesz z pozycji po prostu obserwatora firmy/wątku. Jeśli pracujesz lub pracowałeś w POL- SKONE, to może mogłabym liczyć na jakąś dłuższą, merytoryczną wypowiedź o pracy w tym miejscu?

Z tego co czytam to pol-skone to (usunięte przez administratora)dla pracowników.. a taka duża firma.. która powinna dbać o reputację dobrą.. a szkoda..że nie zmienia się tam na lepsze. .może przyjść taki czas.. że nikt nie będzie chciał tam pracować..

Torin
@Nowy

Może przyjdzie taki czas że tacy jak ty przestaną pisać głupoty

Bill
@Torin

Może i na Ciebie przyjdzie czas że tacy jak Ty trafia na takiego jak Ja ????

Fakty
@Nowy

Kiepska robota, bez perspektyw na awans, bo co lepsze stanowisko to zajęte przez ulubieńców tych pseudo majstrów, którzy o robocie mają bardzo niewiele pojęcia, a dumni to chodzą jak paw, postawić jednego z drugim do roboty to by się zatarł przez 1 dzień. Dobrze traktują tylko swoich pupili, którym co miesiąc dokładają premii, nie mówiąc o stawce o wiele większej od zwykłego pracownika. Ciągła rotacja, a przyjmują coraz większą ciemnotę. Nie polecam jak dla normalnego człowieka.

xxxxx
@Nowy

taaaa, taki obraz nedzy i rozpaczy dla pracownikow ze musieli rozbudowac parking przed firmą bo sie samochodami nie mieścili wiem bo chodze od lat tamtędy z psem a stoja tam nie byle jakie fury!

Abdullah Abdullah

Szczerze polecam tutaj pracę. Wszystkim moim wrogom ????

@Abdullah Abdullah

Twoja opinia jest dość jednoznaczna w odbiorze. Dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w POL- SKONE? Może warto spojrzeć nieco szerzej i opisać różne aspekty zatrudnienia w tym miejscu, a okaże się, że oprócz tych negatywnych, znajdują się tam również pozytywne.

!!

Możecie powiedzieć ile można zarobić na początek na produkcji i magazynie,na rękę? Tylko konkretnie.

ia
@!!

Na początek niby jest premia ponad podstawę, która jest niższa od minimalnego wynagrodzenia, ale to chyba jakiś nieuczciwy trick, bo ja nie dostałem premii, tyko podstawę.

Trik

Witam. Chcialbym sie zapytac jakue sa realne zarobki w polskone, chodzi np o jaka frezareczke cnc. Wiadomo kazdy bedzie marudzil i wogole ale takie szczere odpowiedzi oczekuje. Wiadomo zarobki zaleza od obslugiwanej maszyny.

Cnc
@Trik

Jeśli proponują Ci pracę akordową to za nic nie podpisuj umowy bo nigdy nie doliczysz się wypłaty. Obiecanki że więcej zrobisz to więcej zarobisz to mżonki! Praca w weekendy nie dla chętnych tylko obowiązkowa - kto nie przychodzi ten "podpadzioche" ma.

Trik
@Cnc

A jak z urlopamitym? Nadgodziny platne wiecej tak jak przepisowo? Moge liczyc na 16 za godzine?

Raus
@Trik

Obiecać Ci mogą wszystko. Jednak później sam zorietujesz się że jednak nie tak kolorowo jest jak miało być :-)

HempGru
@Trik

Podobnie zapytaj się o wynagrodzenie na umowie. Jeśli będzie mała podstawa + reszta duża premia to tej premii możesz się nie doliczyć bo będzie korygowania za byle co - oczywiście zawsze w dół :-)

Dzisiaj kierownicy biłgorajscy przeprowadzili kontrolę trzeżwości.Pan (usunięte przez administratora) dokonywał pomiaru,a (usunięte przez administratora)wyznaczał wyrywkowo pracowników do badania,tylko nie wyznaczył żadnego(usunięte przez administratora) na wydziale okien.Wnioski pozostawiam (usunięte przez administratora)!

Biłgoraj
@anonymous

(usunięte przez administratora) doskonale wiedzą kto tam spożywa alkohol w czasie pracy jest tam kilkunastu takich tylko ich na badanie nie wezmą bo skali w alkomacie braknie to(usunięte przez administratora) wchodzą mu w (usunięte przez administratora) konfidenci (usunięte przez administratora) a dalej (usunięte przez administratora)w szatni na pakowaniu

Alejandro

Jako już były (na szczęście) pracownik mogę śmiało napisać że liczy tam się tylko więcej, szybciej i kosztem człowieka. Urlop=problem, choroba=katastrofa, przerwa=15min i ani chwili dłużej. Produkt lichy a oczekują cudów. 110% normy jak za komuny a jeszcze lepiej 300%.

Czaki

Nie polecam nikomu tu pracować! Braki, braki, braki. Usprawnić produkcję

EX PRACOWNIK

Pracowalem tam. Nie dajcie sie oszukac. Jestem dobrym i wyksztalconym czlowiekiem. MIALEM DOBRE INTENCJE I PRZYKLADALEM SIE DO PRACY. NA POCZATEK PRZECHODZI SIE PRZEZ DZIAL HANDLOWY. W NIM DYREKTOR A. P. ZWALNIA LUDZI Z NIEISTOTNEGO POWODU WLASCIWIE ZA NIC. PRACOWNICY SIE DZIWIA DLACZEGO, BO WIDZA, ZE BYLO SIE DOBRYM PRACOWNIKIEM, BOJA SIE. WLASCIWIE PRZEZ TO JEST ROTACJA. NAJPIERW WZYWA NA ROZMOWE, POTEM DONOSI DO ZARZADU, ZE TRZEBA ZWOLNIC, POTEM PRACOWNICY TRACA PRACE. JEST ZAROZUMIALY. LATWO JEST PODPASC. POWIEDZIALEM, CO ROBILEM NA STANOWISKU PRACY, ZRESZTO WSZYSCY PRACOWNICY TO ROBILI I MI KAZALI, TO POWIEDZIAL, ZE ON NIE KAZAL, DLATEGO ZWALNIA MNIE, CZYLI ZA CHEC DO PRACY. CIEZKO JEST TAM UTRZYMAC NA STALE. ZARZAD NIE CHCIAL SLUCHAC TLUMACZEN, WZIAL JEGO STTRONE, CHOC ZWALNIANIE ZA BLAHOSKI TO JEST MOBBING.

xyz
@EX PRACOWNIK

Wykształcony człowieku zwróć uwagę na ortografię ;)

Zorro
@xyz

XYZ - to się złapałeś ortografii. EX pisze w emocjach i wówczas mogą pojawiać się błędy. To czy ktoś pisze z błędami czy nie, nie jest wyznacznikiem jego wykształcenia. Nie wszyscy studjują polonistykę :-) Rozumiem, że oczekiwałbyś poziomu Pana Miodka. Meytoryka wypowiedzi się liczy, a ona jest zatwrważająca, że po obelaniu komunizmu w Polsce można spotkać ludzi pokroju Pana opisywanego w tym wątku. Ale to nie tylko u was dla jasności. Pozdrawiam forumowiczów i zachęcam jednak do merytorycznych wypowiedzi, a nie ćwiczenia języka łacińskiego.

Ppg
@EX PRACOWNIK

Nie polecam tej firemki nikomu. GŁÓWNIE ze względu na wszechobecnych 'uprzejmych' którzy tylko szukają okazji aby na czyichś plecach się przejechać i zapunktować jak byle komuch. Swoją drogą ten co poważa lizusom sam jest cienki między uszami. (usunięte przez administratora)

@xyz

Zabolało? Prawda w oczy kole? Trzeba ogłaszać się w radio, bo brak rąk do pracy, a tymczasem jakiś pajac, który dostał władzę do ręki, nadużywa jej. Szanowny zarząd nie daje wiary, bo on (dyrektorek) tam pracuje kilkanaście lat. Chodzi i podlizuje się do zarządu, a pracowników wrzuca za nic. Przez 1 godzinę rozmawia przez telefon i jeszcze ma tupet doszukiwać się mankamentów u kogoś. Panią w wieku emerytalnym potrafi poniżyć, bo nie czyta korespondencji po angielsku, cyt. "jakby znała angielski, to by nie siedziała tyle lat tu (na sklepie)" Ale jak się u siebie nie widzi belki w oczach, a u kogoś widzi drzazgę...

tom

Nie kłóćcie się tak. Niedługo wszyscy nie będziecie mieli roboty. Ja do nie dawna sprzedawałem wasze produkty, teraz to ich nawet za dopłatą z strony polskone nie zaoferuję swoim klientom. Polskone się skończyło, u mnie na wybrzeżu tego (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE