Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

?

"tagrze"....???

betii

Pracowałam w pol-skone nie polecam pracowników traktują jak darmowe woły robocze na rozmowie obiecają złote góry a jak przyszło do wypłaty to 900 brałam, w soboty kazali przychodzić chociaż nie było co robić bo brak zamówień.Atmosfera fatalna pracowałam w Niemcach tagrze nie polecam pracy w tej firmie .

a teraz hit dla tych którzy chcą przyjść do pracy w pol-skone biłgoraj chłopak który pracuje trzy lata lub więcej dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć w tym miesiącu zarobił 1250 zł!!!! tak dobrze widzisz 1250 zł-weż człowieku przeżyj a przynajmniej spróbuj za to przeżyć zrobisz opłaty i zostaje ci na zupkę chińską do roboty

znawca firm
@pracownik

normalnie Bangladesz w tym Biłgoraju macie, a może i gorzej

zarobki do dupy
@znawca firm

naprawdę nie ma się z czego śmiać to wszystko prawda ludzie pracują i szukają pracy za granicą jak tylko ktoś coś znajdzie to się zwalnia i wyjeżdża

biłgoraj

kolejny dowód na to że doświadczonych pracowników mają w głębokim poważaniu!znowu były podwyżki i zgadnijcie kto je dostał? dostali je pracownicy którzy pracują dwa lata i mniej i mają już większe stawki od ludzi którzy pracują w firmie 8,9,10 lat i dłużej i wcale nie dziwne że ludzie się buntują i w soboty nie chcą chodzić skoro pracownik który ledwo opanował jedną czynność zarabia więcej od takiego który ma doświadczenie na kilku stanowiskach i potrafi dużo,duuuuużo więcej a stawkę ma mniejszą!!!! Skoro idą tym tropem że wyrównują stawki to niech wyrównają i starszym do tych co mają po 7,5zł i wprowadzą stażowe od przepracowanych lat w zakładzie to wtedy powiemy że jest OK.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
click

jakie szkolenia.....stajesz i robisz!! zabrane mamy wszystkie dodatki szkodliwe,bo przecież wszystko jest niby w normie-hałas,zapylenie.To nic że po roku jest uszczerbek na słuchu,spirometria źle wychodzi,ale przecież pan dyrektor potrzebuje tylko zdrowych rąk do pracy za najniższą krajową!

Jak wygląda obecnie kwestia szkoleń dla rozpoczynających pracę pracowników produkcyjnych?

gocio

Kto jest kierownikiem zakładu pol-skone w Niemacach?

Emma

Dlaczego jest taka rozbieżnosc w stawkach? Otóż dlatego że pan kierownik W- podnosi stawki na arco-bo ludzie mu uciekną,a on o tym doskonale wie,zna każdego z osobna i wie że dniem ostatnim byl by ich dzień gdyby zarobili 1.400 zl. Natomiast reszta przypada obróbce drewna,oni i tak będą tyrać-bo nie mają wyjscia. A na potrzeby i żale pracowników trzeba sie uodpornic i stac się gluchym tak jak pan kierownik S. Niestety,takie są realia,kierownicy też chcą pracować !

Zeby lepiej zarabiac w pol skone to musisz byc po prostu wiekszym lizusem, chodzic po kazdej wyplacie do kierownika i sie skarzyc ze tamten i tamten zarobili od ciebie wiecej a nic nie robia, a ty charujesz za wszystkich i masz dziecko na utrzymaniu i kredyt do splacenia itd. Im glebiej wejdziesz komu trzeba tam gdzie trzeba tym lepiej zarobisz. Bo dlaczego jeden na hali zarobi 2800 na reke a drugi 1700? Jeden ma stawke 7.50 za godzine a drugi 5 czy 6 majac dluzszy staz pracy?

umo
@ja

prosząc kierownika o podwyżkę usłyszałem słowa...''przecież nikt nad wami z batem nie stoi'' woleli byśmy by stano nad nami z tym batem ,byśmy dobrze mogli zarabiać. bo przecież po to przychodzimy do pracy by pracować ale i dobrze zarabiać ! By nas doceniano,nasze starania,zaangażowane! a nie tylko patrzeć jak dbacie o nowo przyjętych pracowników by tylko wam nie uciekli.

bez komentarza

składam ogromne podziękowania panu dyrektorowi i kierownikom ,dzięki Nim rzuciłem palenie-bo nie stać mnie na paczkę papierosów,..schudłem ,..bo wolę by dzieci zjadły...aniżeli Ja. Pan dyrektor podaję nam rękę i daje możliwość zarobku nawet w dni wolne- w soboty,bo w tedy nie musi dopłacać do najniższej krajowej!!! a my pracujemy za darmo. dziękujemy panie Dyrektorze,ma pan świetnych kierowników,którzy idealnie potrafią zastraszyć pracowników na halach :-) i gdybyśmy mogli prosić o możliwość zaliczek między wypłatami...bylibyśmy bardzo wdzięczni!!!!

oli
@bez komentarza

trafiłeś w sedno kolego tak płacą w tej firmie. Mi bez premi wychdziło 900zł.Raz miałem 300 dopłaty zeby najnizszą wyciągnąc i byłem w dwie soboty. Jak odcinek do ręki dostałem to sie śmiałem z własnej gupoty

gość

Ludzie nie piszcie takich głupot, naprawdę. Co jak co ale w Pol-Skone nie zatrudnia się na umowy śmieciowe. Skąd macie takie informacje w ogóle?

bzbz

W Biłgoraju nie ma żadnego nowego kierownika. W Lublinie jest człowiek z Biłgoraja.

janek

TO w biłgoraju jest nowy kierownik? Wlasnie się tam wybieram napiszcie coś więcej. Kto i co i czy da sie pogadać konkretnie

nowy

witam pytanie do panów z pol-skone lublin na jakim poziomie są zarobki u was w zakładzie i jak sprawuje się nowy kierownik ten z biłgoraja?

kierowca

Wojna na magazynach szlachta oburzona bo jeden (usunięte przez administratora) przychodzi na 8 godzin a ty kierowco śmieciu (z wyjątkami wiadomo o kogo chodzi) ląduj 10 i więcej czasem brakuje 15 godzin na załadunek!!! litości czasu bo im się nie spieszy jeszcze pomóż biedakom bo się powyrabiać nie mogą jedynie co szacun dla Niemiec tam się da naszykować dosyć szybko załadować i nie marudzą jak reszta ze trzeba wszystko rozładować zęby załadować jak trzeba i jak trzeba to maksymalnie ile da się na palety jedynie co niemiecki kierownik magazynu gdyby nie strzelał z ucha do transportu oraz się ruszał jak auto stoi na placu a nie olewał kierowców jak to twierdzi lepiej żeby stało na placu nawet kilka godzin jak ma się spóźnić a potem nie idzie dojechać bo czasu zazwyczaj zbraknie bo reszta uwija się z robotą nieraz i w transporcie aż huczy bo o elicie i całej reszcie prawdę się mówi tylko szkoda ze z ponad 40 kierowców żaden nie chce zabrać głosu możne ktoś by się zainteresowane i nie było podzielone ze kowalski robi 10 tys. km na legalu i jeszcze swoje dopisze km i ma max 3 pkt. rozładunku bo jak ma więcej to się mota na załadunku a reszta szkoda gadać brak równości ja wiem jak ci nie pasuje to się zwolnij jasne i co to da... nic czekam na wpisy innych kierowców to nie Ruskie nie zamkną Cie...

kierowca

co mnie najgorzej boli to ze jeden kierowca dostał zakaz wstępu za palety a pracownik co nakręcił cala sytuacje pracuje do dnia dzisiejszego a z tego co wiem to nie tylko ten jeden kierowca wywoził palety euro na handel a druga sprawa to ze transport jest nie sprawiedliwy (usunięte przez administratora)robi co mu się podoba tylko (usunięte przez administratora) musi świecić oczami i odpowiadać nie wiem żeby za dużo nie wyciągnąć informacji i mam nadzieje ze niedługo zostaną sami ci co nie potrafią robić dobrze roboty i jest najwięcej problemów w tej chwili prawie tak jest bo przez kilku kierowców czyi(usunięte przez administratora)który jak ma więcej jak jeden punkt to trzeba mu pomoc ustalić jakiej kolejności ma jechać a dla porównania wszyscy ci co pracowali i jeszcze parę osób pracuje co robią i robili dobrze robotę zaczynały się ilość punktów od 7 do nawet 15 i Pan(usunięte przez administratora) tylko ci kierowcy maja najlepsze trasy mają najlżej i miałem taka sytuacje ze 14 dna któregoś miesiąca ja miałem 2900 km a (usunięte przez administratora)miał prawie 7000 km ale jak ma być dobrze jak oni z transportem ustalają sobie punkty i trasy bardzo często można Ich spotkać z rana w transporcie jak pala głupa podczas wysyłek ze to ze(usunięte przez administratora) się nie weźmie ale to się zmieni aby wejdzie inspekcja transportu drogowego na firmę i będą się kary sypały za przeładunek za statyczność samochodu ze leży na prawo i zagraża przewróceniem się to co było właśnie w Oblęcinie oni się nie pytają o nic tylko karają i wykańczają pseudo transport ale na zakończenie powiem takie zdanie kto mało smaruje krotko jedzie pozdrawiam

kierowca

co wy tam wiecie robicie jak chcecie wszystko pilne a nikomu się nie spieszy a kierowca czeka jak idiota na placu bo towar na produkcji a potem jest wszystko bezpieczniki magnesy wyłączniki a transport się cieszy bo idiota się załadował i na rano drogiego dnia na drogim końcu polski co jest niemożliwe co musze dodać ze załadunek trwa ok 6 godz jak dobrze idzie tam jest dopiero tragedia

kto jest teraz kierownikiem w lublinie? nadal ta ciotka s?

ktos

a jakosc drzwi masakra, przyszło kilka i wszystko do wymiany, masakra

na razie nic nikt nie wie tylko niektórzy głupoty gadają ale w każdym kłamstwie jest ziarnko prawdy. Oficjalnie nikt nic nie mówił

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE